• Sunday May 19,2019

Протеїнові коктейлі - для набору ваги кращий засіб

Великі тверді м'язи - саме про них мріє сильна половина людства. Але ось парадокс: не кожен чоловічий організм має передумови до зростання м'язової маси. Сьогодні ця проблема дуже легко вирішується, існує величезна кількість різних засобів для збільшення м'язової маси, наприклад, протеїнові коктейлі для набору ваги і різні інші препарати для цієї мети. Вони не тільки збільшують обсяги тіла, але і роблять людину більш витривалим і здоровим.

Протеїнові коктейлі для набору ваги широко поширені сьогодні серед людей, що займаються бодібілдингом і просто стежать за своєю фігурою, що тримають її у відмінному стані.

Багато хто боїться використовувати цей засіб через побічних дій. Люди думають, що білок у великій кількості шкідливий і небезпечний для нирок. Ця думка є не зовсім вірним, т. К. Білок сприяє міцному здоров'ю і допомагає утримувати артеріальний тиск в нормі. Але він може бути і шкідливий для людей з такими захворюваннями, як сечокам'яна хвороба, проблеми опорно-рухової системи та ниркова недостатність. Коктейлі бувають трьох видів:

1. протеїнові-білковий, його потрібно вживати після тренувань, він призначений тільки для збільшення у вазі.

2. протеїнові-вуглеводний, або гейнер, його можна і потрібно вживати до тренування, так як він надає сил і витривалості.

3. Білково-вітамінний, він доповнюється вітамінами для досягнення більшого результату.

Існує безліч таких коктейлів, що продаються в спеціалізованих магазинах. Крім цього, протеїнові коктейлі для набору ваги можна робити і самостійно в домашніх умовах. Існує безліч рецептів, але основними інгредієнтами є молоко, сир, ягоди, фрукти, протеїн. У різних рецептах змінюються тільки кількість інгредієнтів і їх вигляд: наприклад, в одному потрібен банан і знежирене молоко, а в іншому - просто молоко і мед з родзинками; в одному потрібні курячі яйця, в іншому тільки білок від яєць, а в третьому яйця перепелів.

На цьому перелік засобів, що збільшують масу, не закінчується. Багато спортсменів також вживають вітаміни для набору ваги. Їх досить небагато, але вони відрізняються анаболічними властивостями і допомагають росту м'язів. Це такі:

1. Пантотеновакислота. Властивості цього вітаміну сповільнять обмін речовин, що викличе набір маси.

2. Карнітину хлорид. Також знижує швидкість метаболізму, але ще і сприяє збільшенню кількості шлункового соку, що призводить до кращого засвоєння.

3. Вітамін "У". Допомагає травленню, є регулятором шлункової кислоти.

4. Вікасол. Збільшує в печінці білкову синтез, робить м'язову тканину більш активної, що і сприяє її діяльності для набору ваги.

5. Кислота нікотинова. Робить шлунковий сік більш кислотним і підвищує його перевариваемость. При її допомоги ендогенний інсулін збільшує свої анаболічні властивості.

Але також не варто забувати, що вітаміни - річ хоч і корисна, але іноді небезпечна, і перед вживанням бажано порадитися з лікарем на предмет засвоєння вашим організмом цих речовин. Отже, сьогодні коштів для нарощування м'язів безліч: це і вітаміни, і протеїнові коктейлі - для набору ваги підійдуть вони все. І все ж для гарної фігури цього мало, доведеться докласти чимало фізичних зусиль.


Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ