• Tuesday July 16,2019

Кращі туристичні намети: рейтинг виробників

В даний час будь-який похід або вилазка не природа неможливі без туристичного намету. Людина, яка ніколи не була в подорож або вибирався лише на пікнік, навряд чи замислювався про те, яку намет йому слід з собою взяти на той чи інший випадок. Для таких людей це щось єдине, хоча в даний час туристичний інвентар може дуже сильно відрізнятися один від одного.

Виробники домоглися на ринку такої ситуації, що різновидів наметів досить багато - асортимент дуже широкий. Розберемося детальніше в цьому питанні і складемо рейтинг кращих туристичних наметів на сьогодні.

Яка намет краще підійде для походу? Вибираємо інвентар, грунтуючись на своїх цілях

На сьогодні є величезна кількість різновидів наметів для самого різного призначення. Торкнемося в рамках даної статті лише туристичних типів. Слід усвідомлювати, що плани мандрівників також бувають різними. Саме останні і роблять відповідно до своїх бажань вибір тієї чи іншої палатки. Залежно від призначення такий туристичний інвентар поділяють на похідний, кемпінговий, трекинговий, велопоходний і альпіністський.

Так, наприклад, кемпінговий намет є просторий тамбур, який в стандартному випадку більше у висоту самого інвентарю, тент, як правило, одношаровий і конструкцію кріплення. Навіть грунтуючись на таких скромних характеристикам кемпінгового намету, можна побачити основні цільові відмінності від туристичної моделі.

Відмінності туристичних і кемпінгових наметів

Нагадаємо, що основна відмінність кемпінгу від туризму характеризується тим, що перший не передбачає постійного перенесення намети і вибір нового місця для неї. Як правило, намет в такому випадку знаходиться на одному місці на всю тривалість відпочинку. Звідси випливає, що його вага не має ніякого значення. При виборі кемпінгового намету перевага буде в сторону тамбура. Саме його розмір грає головну роль. Тамбур необхідний для того, щоб скласти туди речі під час походу, нерідко потрібен у разі дощу чи інших погодних умов. Ця частина намети, крім зберігання, використовується для підігріву їжі та укриття від дощу і вітру.

Туристичні намети абсолютно протилежні кемпінгового варіанту. Набувають їх в тому випадку, якщо планується тривалий маршрут подорожі. Відповідно до цілями кращі виробники туристичних наметів домагаються наступних критеріїв: такі моделі дуже легкі, їх зручно переносити з собою, покриті двошаровим захисним матеріалом (внутрішня частина і тент), невеликі по висоті.

На які параметри варто звернути увагу при виборі?

Рейтинг туристичних наметів складається виходячи з наступних критеріїв даного виробництва. Одним з основних параметрів такої шатра є його місткість. Туристичні намети бувають різними: одномісними, двомісними, тримісними, часом можна зустріти навіть двенадцатіместние. Інвентар на 12 місць в основному купують для тривалих групових експедицій. Від місткості залежить не тільки ваш комфорт, але і вага моделі. Отже, намет на 4 особи буде важче, ніж на двох.

тамбури

Значущим чинником величини намети вважається і кількість тамбурів. Наприклад, краще купувати для туристичних походів намети з двома тамбурами. Така кількість принесе більший комфорт, тому що в даному випадку з'являється можливість зробити вхід з двох сторін для найкращого провітрювання. Особливо важлива наявність двох тамбурів в чотиримісній наметі. В такому випадку можна буде спокійно, не турбуючи своїх сусідів, вийти через один з доступних виходів.

Тент як важлива складова

При складанні рейтингу туристичних наметів і безпосереднього їх придбання слід звернути особливу увагу на здатність матеріалу не пропускати воду. Чим вище показники такої можливості, тим буде міцніше і важче намет. У цьому питанні потрібно виходити з власних вимог до спортивного інвентарю.

Визначаємося з оптимальною вагою

Хороша туристичний намет - досить легка. Як показує практика, такі моделі за ціною виходять набагато дорожче. Як правило, двомісний намет повинна становити в ідеалі близько 3 кг, а тримісна - 3, 5 кг.

Багато виробників намагаються скоротити вагу намету за рахунок його модифікації. Так, у компанії з Чехії Hannah є намети без стійок. Для опорних каркасів в них задіяні трекінгові палки. Однак такого інвентарю неодмінно необхідні розтяжки, адже яка б підтримка стелі не була, при штормовому вітрі потрібна стійкість конструкції.

Дорога чи дешева?

Варто зазначити, що більш дорогі намети ті, які зроблені з міцних, надійних, але при цьому легких матеріалів. Специфіка хороших наметів полягає в тому, що вони мало важать, але при цьому відмінно оберігають від води. Туристичні намети хорошої якості слід купувати лише в спеціалізованих магазинах. Необхідно підкреслити, що не варто такий інвентар купувати в супермаркетах, де важлива лише маленька вартість продукту (такі товари легше реалізовувати). Туристичні намети, які продаються в таких магазинах, менш комфортні, ніж у популярних виробників.

Рейтинг виробників туристичних наметів

Сьогодні найнадійнішою і затребуваною вважається продукція американських компаній Black Daimond і Marmot. Одними з кращих виробників туристичних наметів (за рейтингом) є бренди Hannah та Pinguin. Не відстають у плані комплектацій і виробництва і російські підприємці. Лідируючі місця на російському ринку займають такі компанії, як Alexilka і Terra Incognita.

Рейтинг кращих туристичних моделей

Тепер виділимо найкращі моделі, які входять в рейтинг туристичних наметів 2017 року:

 1. Tramp Rock 2.
 2. Alexika Storm.
 3. NOVA Tour «Ай Петрі 2» V2.
 4. Canadian Camper Karibu.
 5. Alexika Indiana 3.
 6. «Митек Нельма 3».
 7. Maverick Ice 4.
 8. «Стек Куб 2».

Рейтинг туристичних наметів за якістю налічує безліч відмінних моделей, на деяких з яких варто зупинитися окремо.

Tramp Rock 2

Дана туристичний намет широко відома у екстремальних мандрівників. Модель «Гора» була свідомо сконструйована для незвичайних туристичних походів. Безпека пристрою і міцні матеріали, які відповідають всім вимогам надійності, дозволяють встановлювати цю палатку абсолютно в будь-якій місцевості.

Любителі екстремальних подорожей досить добре висловлюються про дану модель. Російського користувача особливо порадує вартість. Для наявних характеристик конструкція надзвичайно приваблива власної демократичністю, що дозволяється занести її в рейтинг недорогих туристичних наметів.

Чим особлива ця модель? Ось основні характеристики:

 • дуги на зовнішньому каркасі виконані з якісного алюмінію, який здатний перенести будь-яку негоду;
 • в якості головного матеріалу використовується поліестер класу RipStop, який забезпечує вірну захист від води і вітру, а також не ускладнює загальної конструкції намету;
 • тент з протипожежної просоченням і захистом від ультрафіолету;
 • хороша герметизація через використання термоусадочної стрічки на швах;
 • зовнішні і внутрішні отвори вентиляції.

І, звичайно ж, варто відзначити демократичний чек. Дана модель обійдеться покупцеві приблизно в дев'ять тисяч рублів.

Alexika Storm

Особливістю представленої моделі туристичного намету є її розмір. Структура шатра є два тамбура і просторий зал, який точно припаде до смаку цінителям зручності і усамітнення. Намет, крім своїх просторих габаритів, має ще два незалежних один від одного входу, що служить основним критерієм для придбання такого варіанту для великої компанії від чотирьох чоловік.

Покупці відзначають крайню надійність даної конструкції, яка підтримується завдяки додатковим посиленим кутах. Крім того, по всьому периметру намету є захисний шар. Дана модель не зараховується до числа демократичних за вартістю і обійдеться покупцеві в суму близько 18 000 рублів.

NOVA TOUR V2

Дана модель російського виробництва очолює рейтинг найкращих наметів для альпінізму. Практика показує, що даний інвентар має кращі експлуатаційні риси для власної цінової категорії. Якщо вам необхідна високоякісна, дешева і універсальна намет, то краще цієї моделі ви навряд чи знайдете.

Природно, в числі закордонних подоб є більш просторі моделі з титановим каркасом, але ціна останніх починається від 35 000 рублів, тоді як наш аналог повністю оснащений всім, що допоможе отримати максимум задоволення від походу навіть при несприятливих погодних умовах.

Alexika Indiana 3

Дана модель входить в перелік найкращих наметів для активного проведення часу на природі через власну універсальності і просторих габаритів. Шатер дуже легко модернізується, що дозволяє розташовувати як одне місце, так і всі шість, а можна і зовсім перетворити намет в продовольчий склад або зробити там медичний пункт на час експедиції.

Модель оснащена тамбуром, знімним підлогою і навісом, тому проживати там можна з належним затишком. Мандрівники залишають тільки позитивні коментарі про дану наметі. Витрачені на неї кошти вона цілком виправдовує, будучи для туриста безпечної, надійної і затишною. Обійдеться ця палатка в 19 000 рублів.

Maverick Ice 3

По-справжньому сніжна туристична модель палатки підійде тим, хто віддає перевагу комфортну зимову риболовлю. Представлена ​​модель виключно двомісна. Дана палатка набула широкого поширення завдяки безпечному каркасу, збираються в частки секунди. Неповторність конструкції всього за півхвилини дозволяє здійснити встановлення намету. Такі позитивні характеристики підтверджуються і величезною кількістю відгуків на різних форумах і ресурсах. Покупцям особливо сподобалися технічні особливості індивідуальної конструкції (модель представлена ​​півсферою), надійність і дійсно стрімка збірка туристичного спорядження.

На завершення хотілося б відзначити, що на хорошому продукті ніколи не варто економити. Надійний і якісний товар, модель, яка займає високі місця в рейтингу кращих туристичних наметів, ніколи не буде продаватися за низьку вартість. Дорожчі варіанти завжди будуть перевершувати більш дешеві моделі, вигідно відрізнятися від бюджетних. Адже якісні намети зручніше за своєю конструкцією вентиляційних отворів, блискавок, обладнані безліччю кишеньок і надійною фурнітурою.

Шатер варто вибирати якісний, як і всі, що буде використовуватися в поході. Рейтинг кращих туристичних наметів допоможе зробити правильний вибір, адже від цього залежить не тільки те, наскільки приємно ви проведете час в подорожі, але і ваше здоров'я, безпеку, зручність і гарний настрій. Відзначимо, що якісна намет прослужить довго, тобто це ще й економне рішення - не доведеться купувати нове обладнання після першого ж походу.


Цікаві Статті

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Про мексиканських боксерів можна говорити багато, оскільки в цій латиноамериканській країні було, є і, швидше за все, буде безліч талантів, які своїми яскравими виступами приваблюють мільйони людей до екранів телевізорів по всьому світу. Одним з тих, хто вже закінчив свою спортивну кар'єру, але разом з тим не втратив любов публіки, є Чавес Хуліо Сезар. Про цю видатну спортсмена піде мова в даній статті. Коротка інформація про о

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Біатлон - це видовищний і дуже захоплюючий вид спорту. У ньому тісно переплелися дві дисципліни - стрілянина і лижні гонки. Можна сміливо сказати, що біатлон - це швидкість і влучність. Перший чемпіонат з цього виду спорту проходив в 1958 р, а в 1960 році він був включений в олімпійську програму. Згодом сформувалися основні принцип

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

19-річний Бабер Бабан балоч з міста Лайарі в пакистанській провінції Сінд, змушує всіх здивуватися, коли він без зусиль катається на роликових ковзанах, маневруючи під вантажівкою. Юнак старанно тренувався на нерівних дорогах свого рідного міста і, здається, досяг досконалості у своїй справі. неймовірний талант Хлопець настіль

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло народився в 1979 році в Ломбардії - області в Італії. Він є одним з кращих півзахисником в світовому футболі. Це справжній майстер в плані навісів у штрафний майданчик, виконання стандартних положень, довгих пасів, а також дальніх ударів. І це не все, що можна про нього розповісти. перші роки Автобіографія Андреа Пірло дуже багата. Почав він свою професійну кар'єру в 16 років - тоді юнак вийшов на поле в складі ФК "Брешіа"

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Люди завжди цікавилися спортом, але мабуть через те, що популярні змагання вже неабияк набридли і побити рекорди по ним звичайні любителі не в силах, деякі починають придумувати нові змагання. Незвичайні види спорту в світі Любителі активного відпочинку постійно займаються спортом, але стандартні правила з часом починають набридати, і доводиться шук

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Щоб самостійно проводити ремонт і обслуговування велосипеда, бажано добре розбиратися в пристрої його основних ходових елементів. Одним з визначальних вузлів в системі виступає касета велосипеда. Давайте ж розберемося, що представляє собою вказаний механізм, а також з'ясуємо, як зробити його демонтаж і установку. Що являє собою задня касета велосипеда? Мех