• Sunday May 19,2019

"Око відродження": вправи для омолодження

Минуле століття відкрило нам багато секретів східних майстрів, таємниці збереження молодості і підтримки життєвої сили, що належали і передавалися з покоління в покоління протягом тисячоліть ченцями буддійських монастирів. Це було викликано тим, що багато людей розучилися відчувати природу, чути «голос джерела», що, в свою чергу, спричинило розвиток багатьох захворювань, і тому збереглися крупиці знань були представлені до уваги всього людства.

Прості техніки та методики по гармонізації і зміцненню людського тіла набули масового визнання завдяки їх реальної дієвості і показовим результатами. Досвід тибетських ченців, зведений в так званий комплекс «Око відродження» (вправи в якому прості), особливо актуальний для нашого життя.

Історія відкриття

Як відомо, тибетські майстри з давніх часів відрізнялися своїм довголіттям і збереженням життєвої енергії. Однак довгий час їх секрети залишалися під завісою, і тільки на початку минулого століття в книзі Пітера Келдер (невідомого на той момент часу) «Око відродження» (вправи і описи до них) частина таємниць була відкрита у вигляді комплексу фізичних занять.

Цей твір представлено у вигляді художнього розповіді про подорож відставного полковника британської армії сера Генрі Бредфорда в неприступні гори Тибету, де йому відкрили секрет збереження молодості або «повороту часу назад». «Око відродження» (вправи, незважаючи на простоту, вважаються унікальними) було нагородою для наполегливого літньої людини. Сер Генрі був обраний з багатьох людей, які шукали секрет довголіття, і проведено в обитель монастиря посланником.

техніка омолодження

Розглянемо, що має назву цього комплексу, чому обрані саме такі слова, як «око», «відродження». 5 тибетських вправ засновані на тренуванні організму, в результаті якої вихрові потоки починають діяти в повну силу, і «третє око» людини (розташований трохи вище за голову) відкривається. Наше тіло представляє «енергетичне яйце», за основними точкам якого (коліна, лікті, область тазу, груди і голова) є обертальні центри. Якщо енергія (прана) тече з землі від ніг до голови без затримок (блоків) в космос, вона тим самим відкриває такі можливості, як інтуїція, самовідновлення, омолодження і так далі.

Тепер розглянемо, що являє собою саме «Око відродження». Вправи тибетських ченців можна представити в наступному вигляді:

 1. Обертальні рухи за годинниковою стрілкою. При цьому, щоб голова не паморочилася, потрібно вибрати перед собою нерухому точку.
 2. Підняття ніг. Потрібно лягти на спину і злегка підняти голову, торкаючись підборіддям до грудей. Руки розташовані уздовж тулуба.
 3. Нахили голови (грудей) вперед і назад. Тут потрібно встати на коліна (на ширину плечей). На видиху відкидати голову назад, упираючись руками в стегна, а при вдиху згинатися до грудної клітки.
 4. Вправа «місток». Щоб його виконати, потрібно сісти на підлогу (ноги прямі), впираючись руками в підлогу, підняти тулуб вгору, закидаючи голову назад (вниз).
 5. Вправа «піраміда». Для цього потрібно встати в положення, при якому ноги і руки упираються в підлогу, а все тіло утворює кут (гору). На вдиху опуститися до підлоги, при цьому спина вигинається вгору, голова закидається. На видиху прийняти вихідне положення.

додаткова інформація

«Око відродження» (вправи цього комплексу ми розглянули вище) має особливості виконання, які можна представити в наступному вигляді:

 • Починати потрібно з трьох повторень кожного завдання, після закінчення кожного тижня це число необхідно збільшувати на 2.
 • При виконанні цієї техніки можуть виникнути побічні ефекти (йде процес детоксикації), виражені в змінах в організмі (помутніння кольору сечі та інші). При цьому можна збільшувати кількість повторень поступово.
 • Дихати потрібно тільки через ніс.
 • При великій кількості повторень виконання завдань можна розбити на два або три етапи. Найкращим часом виконання є захід і світанок.
 • Вправи потрібно виконувати регулярно.

Дана техніка дозволить відновити втрачену енергію, позбутися від багатьох проблем, таких як безсоння, поганий апетит, головний біль, розлади нервової системи. Також ці вправи роблять тіло еластичним і підвищують тонус. Приділивши щодня кілька хвилин свого часу на заняття, можна значно підвищити якість свого життя.


Цікаві Статті

Техніка бігу на короткі і довгі дистанції. Правильне дихання під час бігу

Техніка бігу на короткі і довгі дистанції. Правильне дихання під час бігу

Бігти або не бігти? Звичайно, бігти! Біг позитивно впливає на організм в цілому, покращує серцево-судинну систему і сприяє зниженню ваги. Додамо в якості бонусу зміцнення імунітету, поліпшення метаболізму і виховання характеру. Прочитайте статтю до кінця і ви дізнаєтеся, як бігати, щоб не отримати травму, що таке біг на короткі і довгі дистанції, а також багато іншого. Такий різний біг Біг є природним фізіологіч

Мікко Коскінен: спортивна кар'єра, досягнення, повернення в НХЛ

Мікко Коскінен: спортивна кар'єра, досягнення, повернення в НХЛ

Мікко Коскінен - ​​фінський хокеїст, який грає на позиції воротаря. Він входить до складу збірної Фінляндії. Двічі ставав срібним призером чемпіонату світу. Тривалий період грав в хокейних командах Росії. За цей час Коскінен двічі вигравав Кубок Гагаріна. Перші кроки в хокеї Мікко Коскінен з'явився на світ 18 липня 1988 року. Він є уродженцем фінського міста Вантаа, ро

Адебайор Еммануель: біографія, спортивна кар'єра і особисте життя футболіста

Адебайор Еммануель: біографія, спортивна кар'єра і особисте життя футболіста

Еммануель Адебайор, біографія, спортивна кар'єра і особисте життя якого описані в даній статті, є відомим футболістом збірної Того і турецького клубу "Істанбул ББ". Свого часу нападник визнавався кращим гравцем Африки. Біографічні дані Еммануель Адебайор з'явився на світло в лютому 1984 року в

Установка кріплення на сноуборд: практичні рекомендації

Установка кріплення на сноуборд: практичні рекомендації

Установка кріплень на сноуборд - досить складне завдання. Виконуючи налаштування платформ під черевики на новій дошці, райдерам нерідко доводиться перебирати численні варіанти, які відрізняються позиціями, значенням кутів, центрированием ніг. Давайте розберемося, що передбачає правильна установка кріплень на сноуборд і які відмінності є між тими чи іншими рішеннями. Вибір ведучої ноги Перш ніж приступати до монтажу кріплень на дошку для сноубор

Футболіст Йохан Кройф: біографія

Футболіст Йохан Кройф: біографія

Навіть серед видатних футболістів є такі, які зуміли вписати своє ім'я в історію цього виду спорту, як то кажуть, золотими буквами. Одним з таких по-справжньому легендарних чарівників гри з м'ячем за життя була людина на ім'я Кройф Йохан. Біографію цього вже нині померлого нападника і тренера ми і розглянемо максимально докладно в статті. Початок життя і сім'я Майбутній призер чемпіонатів світу та Європи з футболу народив

Як зав'язати гачки на волосінь? Легко!

Як зав'язати гачки на волосінь? Легко!

Завзятий рибалка з хорошим стажем знає напевно, що одне з основних знань і умінь в рибальському майстерності - це знати, як зав'язати гачки на волосінь, і вміти правильно їх закріпити. Навіть піймавши велику рибу, ви просто пропустіть її, якщо гачок прив'язаний невірно, причому втече ваша рибка з вашим же виробом. У цій статті