• Saturday July 20,2019

"Око відродження": вправи для омолодження

Минуле століття відкрило нам багато секретів східних майстрів, таємниці збереження молодості і підтримки життєвої сили, що належали і передавалися з покоління в покоління протягом тисячоліть ченцями буддійських монастирів. Це було викликано тим, що багато людей розучилися відчувати природу, чути «голос джерела», що, в свою чергу, спричинило розвиток багатьох захворювань, і тому збереглися крупиці знань були представлені до уваги всього людства.

Прості техніки та методики по гармонізації і зміцненню людського тіла набули масового визнання завдяки їх реальної дієвості і показовим результатами. Досвід тибетських ченців, зведений в так званий комплекс «Око відродження» (вправи в якому прості), особливо актуальний для нашого життя.

Історія відкриття

Як відомо, тибетські майстри з давніх часів відрізнялися своїм довголіттям і збереженням життєвої енергії. Однак довгий час їх секрети залишалися під завісою, і тільки на початку минулого століття в книзі Пітера Келдер (невідомого на той момент часу) «Око відродження» (вправи і описи до них) частина таємниць була відкрита у вигляді комплексу фізичних занять.

Цей твір представлено у вигляді художнього розповіді про подорож відставного полковника британської армії сера Генрі Бредфорда в неприступні гори Тибету, де йому відкрили секрет збереження молодості або «повороту часу назад». «Око відродження» (вправи, незважаючи на простоту, вважаються унікальними) було нагородою для наполегливого літньої людини. Сер Генрі був обраний з багатьох людей, які шукали секрет довголіття, і проведено в обитель монастиря посланником.

техніка омолодження

Розглянемо, що має назву цього комплексу, чому обрані саме такі слова, як «око», «відродження». 5 тибетських вправ засновані на тренуванні організму, в результаті якої вихрові потоки починають діяти в повну силу, і «третє око» людини (розташований трохи вище за голову) відкривається. Наше тіло представляє «енергетичне яйце», за основними точкам якого (коліна, лікті, область тазу, груди і голова) є обертальні центри. Якщо енергія (прана) тече з землі від ніг до голови без затримок (блоків) в космос, вона тим самим відкриває такі можливості, як інтуїція, самовідновлення, омолодження і так далі.

Тепер розглянемо, що являє собою саме «Око відродження». Вправи тибетських ченців можна представити в наступному вигляді:

  1. Обертальні рухи за годинниковою стрілкою. При цьому, щоб голова не паморочилася, потрібно вибрати перед собою нерухому точку.
  2. Підняття ніг. Потрібно лягти на спину і злегка підняти голову, торкаючись підборіддям до грудей. Руки розташовані уздовж тулуба.
  3. Нахили голови (грудей) вперед і назад. Тут потрібно встати на коліна (на ширину плечей). На видиху відкидати голову назад, упираючись руками в стегна, а при вдиху згинатися до грудної клітки.
  4. Вправа «місток». Щоб його виконати, потрібно сісти на підлогу (ноги прямі), впираючись руками в підлогу, підняти тулуб вгору, закидаючи голову назад (вниз).
  5. Вправа «піраміда». Для цього потрібно встати в положення, при якому ноги і руки упираються в підлогу, а все тіло утворює кут (гору). На вдиху опуститися до підлоги, при цьому спина вигинається вгору, голова закидається. На видиху прийняти вихідне положення.

додаткова інформація

«Око відродження» (вправи цього комплексу ми розглянули вище) має особливості виконання, які можна представити в наступному вигляді:

  • Починати потрібно з трьох повторень кожного завдання, після закінчення кожного тижня це число необхідно збільшувати на 2.
  • При виконанні цієї техніки можуть виникнути побічні ефекти (йде процес детоксикації), виражені в змінах в організмі (помутніння кольору сечі та інші). При цьому можна збільшувати кількість повторень поступово.
  • Дихати потрібно тільки через ніс.
  • При великій кількості повторень виконання завдань можна розбити на два або три етапи. Найкращим часом виконання є захід і світанок.
  • Вправи потрібно виконувати регулярно.

Дана техніка дозволить відновити втрачену енергію, позбутися від багатьох проблем, таких як безсоння, поганий апетит, головний біль, розлади нервової системи. Також ці вправи роблять тіло еластичним і підвищують тонус. Приділивши щодня кілька хвилин свого часу на заняття, можна значно підвищити якість свого життя.


Цікаві Статті

Шаміль Завуров - боєць міжнародного рівня

Шаміль Завуров - боєць міжнародного рівня

Дагестан є батьківщиною багатьох сучасних бійців, які представляють Росію. Адже на теренах цієї кавказького регіону дітей з малих років привертають різноманітні види єдиноборств: самбо, боротьба, східні бойові мистецтва. Завдяки цьому багато спортсменів надалі освоюють універсальну техніку ведення бою, відчуваючи свої сили в різних версіях ММА. Одним з таких атлетів і став Шаміль Завуров, поєдинки за уч

Філіп Лам: життя і кар'єра "баварської" легенди

Філіп Лам: життя і кар'єра "баварської" легенди

Кожна людина, що захоплюється футболом, знає такого спортсмена, як Філіп Лам. Майже все своє життя він грав за мюнхенську «Баварію» і цілих 15 років за збірну Німеччини, яку в останній рік своєї кар'єри привів до перемоги на чемпіонаті світу. Про нього можна багато чого розповісти, але зараз мова піде лише про найцікавіші факти. Дитинство і юність Як і багато інших німецьких хлопчаки, Філіп Лам з дитинства захоплювався футболом. Кол

Як навчитися кататися на ковзанах заднім ходом: поради початківцям фігуристам

Як навчитися кататися на ковзанах заднім ходом: поради початківцям фігуристам

Всі новачки, вперше стали на ковзани, турбуються лише про те, щоб встояти на ногах. Але з часом ноги перестають роз'їжджатися в різні боки, і нам хочеться не тільки відточити свою майстерність, а й оволодіти новою технікою. Тому рано чи пізно у кожного з нас виникає закономірне питання про те, як навчитися кататися на ковзанах заднім ходом. Що потрібно знати про екіпіровку? Перш ніж зосередити свою

"Бригантина" - басейн в Митищах: опис, адреса, контакти та відгуки

"Бригантина" - басейн в Митищах: опис, адреса, контакти та відгуки

Коли посеред робочого тижня раптом захотілося трохи розвіятися, ідеальним варіантом стане легка фізичне навантаження. Це може бути зарядка, розтяжка, пробіжка або плавання. Тренувати організм необхідно, адже це є запорукою витонченої фігури, міцного здоров'я і гарного настрою. Багато міст пропонують своїм жителя

Євген Набоков - легендарний воротар

Євген Набоков - легендарний воротар

Євген Набоков є російським воротарем, який більшу частину своєї кар'єри відіграв в НХЛ. Цей воротар, безумовно, провів яскраву кар'єру. Він здобув безліч перемог як в клубному чемпіонаті, так і на міжнародній арені. Початок спортивного шляху Євген Набоков народився 25 липня 1975 року в місті Усть-Каменогорську. Навчатися хокею цей прославлений воротар став в місцевій хокейній школі. Уже

Красиве накочене тіло: прагнемо до ідеалу

Красиве накочене тіло: прагнемо до ідеалу

Кожна людина мріє про ідеальне тіло. Звичайно ж, найкращий варіант досягти результату - піти в тренажерний зал. Але не завжди допомагають лише фізичні вправи, слід чітко розпланувати свій раціон і розпорядок дня. Адже накачане тіло - це прекрасно. Але варто також усвідомлювати, що за кілька тижнів ефекту не буде, на це потрібно буде витратити парочку років. Кожна доросла людина розум