• Friday July 19,2019

Тренажер "Кардіо Твістер": відгуки

Для тренування витривалості, розвитку координації та приведення фігури в порядок зовсім не обов'язково відвідувати спортивні центри. За допомогою тренажерів це можна робити і вдома. Але якщо раніше було потрібно вибирати з усього розмаїття тільки один вид інвентарю, то зараз з'явився універсальний "Кардіо Твістер". Відгуки про його використанні говорять про ефективність занять, компактності установки і опрацювання багатьох груп м'язів. Пристосування швидко набирає популярність, адже з його допомогою можна позбутися від надмірної ваги, воно доступно за ціною і не займає багато місця в квартирі.

Технічні характеристики

Стійку металеву конструкцію являє собою "Кардіо Твістер". Відгуки показують, що тренажер підходить для людей різного рівня підготовки і витримує навантаження до 110 кг. Механізм являє собою підлогову базу, де передбачені педалі. Вони плавно ходять вгору і вниз по попередньо заданою програмою. Для цього передбачено сім режимів. У тренажер вбудований мікропроцесор, який підраховує кроки, час тренування, кількість підходів і витрачені калорії.

Пристосування дає навантаження не тільки на нижню частину корпусу. Щоб була задіяна верхня частина, передбачений поворотний важіль, яким можна контролювати навантаження. Тренажер виконаний з міцних матеріалів і витримує постійні навантаження.

На що можна розраховувати

Ті, хто не бажає або не має можливості відвідувати фітнес-центри, часто набувають тренажер "Кардіо Твістер". Відгуки свідчать, що з його допомогою можна розраховувати на наступний результат:

 • Контури тіла стають більш чіткими. Підтягуються сідниці, знаходять форму стегна, зникає животик. Вплив на плечовий пояс також істотно моделює трицепси і біцепси.
 • Розвиває витривалість і додає сили. Заняття зміцнюють серцево-судинну систему і розвивають легені.

Використовуючи один лише тренажер, можна здійснити комплексну тренування, повністю навантажити всі м'язи. Можливо здійснювати нахили, повороти, скручування, присідання, ходьбу і біг.

Відгуки користувачів

Все популярнішим стає "Кардіо Твістер". Відгуки тих, що худнуть допомагають іншим сумнівається визначитися з покупкою і отримати такий же чудовий результат. Користувачів приваблює не тільки ефективність від занять, а й доступна ціна, компактні розміри і простота експлуатації.

Однак є деякі недоліки, які можна зустріти у відгуках:

 • декому здається розташування екрану незручним;
 • тренажер не підійде занадто огрядним людям.

Більше недоліків не виявлено. У відгуках займаються вказується, що якщо тренування проводити регулярно, то ефект не змусить себе чекати.

Порада від виробника

Багато людей, що бажають схуднути, занадто завзято беруться за справу. Виробник тренажера попереджає про необгрунтованість такого підходу і рекомендує починати завжди з розминки. Це не тільки дозволить уникнути травм, але і додасть результативності.

Особливу увагу перед інтенсивними заняттями приділяють:

 • гомілковостопним суглобам;
 • м'язам стегна;
 • попереку;
 • косим м'язам живота.

Бажано щодня використовувати для занять "Кардіо Твістер". Відгуки користувачів і розробників сходяться на думці, що необхідно приділяти тренуванням не менше 30 хвилин. Однак новачки і люди з надмірною вагою можуть починати з 10-15 хвилин. Інтенсивність рухів також необхідно підвищувати поступово.

Рекомендований комплекс вправ

Додатковий бонус має тренажер Cardio Twister. "Кардіо Твістер", відгуки покупців це підтверджують, завжди продається в комплекті з дисками, на яких записаний рекомендований комплекс вправ. Однак є один недолік, на який вказують користувачі. Тренування озвучена англійською мовою, тому не всі можуть зрозуміти всі тонкощі використання пристрою. Щоб зрозуміти, що можна робити за допомогою тренажера, необхідно освоїти базові заняття:

 1. Кроки з розворотами. Необхідно крокувати, поступово посилюючи швидкість і при кожному русі здійснювати повороти тілом, тримаючись за важіль.
 2. Можна контролювати тренування кожного м'яза. Якщо необхідно опрацювати біцепс, то при повороті корпусу слід силою натискати на важіль. Якщо ж в пріоритеті прес, то при вирощених необхідно задіяти м'язи живота.
 3. Для спалювання калорій потрібно встановити режим Fast. Він дає можливість швидко крокувати, практично не відчуваючи навантаження. Але результат можна порівняти з бігом, паралельно задіюється верхня частина корпусу.
 4. Режим Slow призначений для прокачування всього м'язового каркаса. При цьому основне навантаження йде на ноги. Можна урізноманітнити тренування і додавати інші руху, такі як присідання, махи руками, повороти тіла з великою амплітудою, скручування.

Домогтися ідеальної фігури і прокачати всі групи м'язів допоможе "Кардіо Слім Твістер". Відгуки підтверджують наявність результатів, але при цьому важливо дотримуватися регулярність і поступове збільшення навантаження. Також не можна забувати про правильне харчування.

Протипоказання до занять

У тренажера безліч похвальних відгуків. Він допомагає в домашніх умовах в короткі терміни добитися результатів. Однак слід ознайомитися з протипоказаннями і при будь-яких сумнівах або погіршенні самопочуття проконсультуватися з лікарем.

Не рекомендується займатися на "Кардіо Твістер", якщо:

 • діагностовано патології серцево-судинної системи;
 • є захворювання опорно-рухового апарату і проблеми з суглобами;
 • помічені викривлення хребта;
 • були травми, забої;
 • діагностовано переломи.

Однак, як показує практика, все індивідуально. Якщо лікар дає дозвіл на заняття, то можна приступати до тренувань, слідуючи його інструкціями.

Тренажер готовий до роботи

Повністю адаптований для роботи в домашніх умовах "Кардіо Твістер". Cardio Twister відгуки зібрав позитивні, завдяки не тільки ефективності від тренувань, а й простоті експлуатації. Важливо вибрати рівне місце для його установки і відрегулювати баланс. Для цього необхідно:

 • максимально розвести педалі;
 • регулювальну гайку слід злегка послабити ключем;
 • натяг верхніх і нижніх кіл повинен бути однаковим.

переваги тренажера

Багатьма достоїнствами володіє степпер "Кардіо Твістер". Відгуки про його використанні показують, що пристрій має масу переваг:

 • використання не вимагає особливих навичок і спортивної підготовки;
 • немає необхідності виділяти для облаштування занять багато місця;
 • працює практично безшумно, тому займатися можна в будь-який час;
 • в процесі тренування задіюються практично всі групи м'язів;
 • немає великого навантаження на хребет і суглоби;
 • завдяки режимам роботи можна вибирати відповідне навантаження і відповідний темп занять;
 • тренажер компактний і в висоту - всього один метр.

Користувачі відзначають результативність занять і швидке зниження ваги при регулярних тренуваннях. Тренажер підходить для комплексних занять і підтримки всього організму в тонусі.

Великою перевагою пристрою є можливість його використання людьми похилого віку. Чоловіки також можуть займатися на "Кардіо Твістер". Відгуки представників сильної статі показують, що він допомагає в набутті м'язистого тіла і красивого рельєфу. Можна з упевненістю стверджувати, що тренажер повністю сімейний, тому дає можливість заощадити на придбанні інших пристроїв.

Основні правила тренування

Заняття на тренажері слід починати через дві години після прийому їжі. Щоб знизити навантаження на серцевий м'яз, краще обмежити прийом кави і відмовитися від куріння. Під час заняття пити не рекомендується. Основні правила ефективної і безпечної тренування:

 1. Заняття повинні триває від 30 хвилин до години. Періодичність становить 3-4 рази на тиждень.
 2. Тренажер необхідно використовувати тільки на рівній поверхні. Будь-які розгойдування виключені. Рекомендується підкласти під нього прогумований килимок.
 3. За важіль необхідно братися, як за велосипедний кермо.
 4. Заняття починають з розминки, поступово збільшуючи навантаження. В кінці заняття рекомендується зробити кілька вправ на розтяжку, що виключить "забивання" м'язів.

Тренажер оснащений дисплеєм, за допомогою якого можна спостерігати за часом і витратою калорій.

висновок

Тренажер "Кардіо Твістер" є відмінною заміною походам в спортивні центри. З його допомогою можна підтримувати фігуру в нормі і скинути зайву вагу. Ефективність доводять численні відгуки, але при цьому необхідно дотримуватися базові принципи будь-якого тренування:

 • поступовість;
 • регулярність;
 • дотримання правил безпеки.

Тренажер можна рекомендувати для використання всією родиною.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі