• Sunday May 19,2019

Тоні Хортон: ефективні тренування

Ідеальне, підтягнуте тіло - сьогодні, мабуть, мрія кожної людини. Спортивний рух стало приводом для створення цілого ряду програм тренувань, здорового харчування та відкриття спеціальних тренажерних залів. Воістину революційним проривом з'явився комплекс, який розробив фітнес-тренер Тоні Хортон. У чому його особливість, яка ефективність і скільки часу необхідно для створення ідеальної фігури? У цих питаннях ми і спробуємо розібратися.

унікальність програми

Спеціальна програма отримала назву P90X (Power 90). Вона являє собою комплекс з інтенсивних вправ, які допоможуть розвинути фізичну силу, гнучкість і координацію. Унікальність програми полягає в тому, що для її виконання не потрібно відвідувати тренажерний зал. Вона відноситься до розряду домашнього фітнесу. Як запевняє сам автор методики - Тоні Хортон, тренування націлені на швидке і ефективне придбання ідеальної фізичної форми. Всього за три місяці (або 90 днів) учасник програми спробує різні види аеробних і силових вправ, отримає корисні відомості про «правильної» їжі і познайомитися з деякими східними практиками дихання, розтяжки і відновлення енергії.

варіанти тренувань

Тоні Хортон пропонує три варіанти, або графіка, тренувань. Вони відрізняються один від одного рівнем складності, обладнанням і складом вправ.

Lean є найдоступнішим варіантом. Він складається головним чином з аеробних вправ. Ідеально підходить для тих, хто вибирає помірні фізичні навантаження. Допомагає ефективно боротися із зайвою вагою і придбати підтягнуту фігуру.

Classic - більш просунутий рівень тренувань. Його здатні витримати люди, всерйоз захоплені спортом і має достатню фізичну підготовку. Тут акцент робиться більше на силові вправи. Графік націлений на глибоку і якісну прокачування м'язів тіла.

Doubles - варіант для відчайдушних людей, які не бояться великого фізичного навантаження і швидкого темпу тренувань.

Компоненти і обладнання програми

Програму складають 12 видів тренувань. Кожна передбачає опрацювання певної групи м'язів, розвиток розтяжки і гнучкості, а також виконання статичних і динамічних вправ для нарощування витривалості. Заняття проводяться шість днів в тиждень і тривають годину.

Місяць 1. Основний упор робиться на інтенсивну прокачування м'язів грудей, рук і жиросжигающие тренування.

Місяць 2. На цьому етапі учасникам програми пропонуються вправи на зміцнення м'язів ніг, спини і преса. Щоб уникнути тренувального плато, передбачена розтяжка (стретчинг). Як жиросжигающего комплексу в даному блоці використовуються аеробні вправи на основі бойових мистецтв.

Місяць 3. На заключному етапі проводиться глибока прокачування м'язів спини і рук (біцепсів, трицепсів) і інтенсивна, але коротка тренування для м'язів преса. Кардіонагрузку в даному блоці мінімальна.

Через кожні три тижні активних тренувань настає черга відновної тижні йоги. Вона необхідна для рівноваги між розумом і тілом і закріплення результату.

Крім звичних вправ (віджимань, стрибків, присідань), для підвищення тонусу м'язів використовуються гантелі, еспандер, турнік.

Позитивні результати тренувань за програмою P90X досягаються завдяки їх інтенсивності і добірці ефективних вправ. Як говорить сам автор методики Тоні Хортон, прес, наприклад, вимагає хоча б 8-10 хвилин в день. І через три місяці регулярних занять можна придбати шість, а то й вісім кубиків.

Для кого підходить?

Програма Тоні Хортона нерідко визначається як екстремальний комплекс. І це не просто так. Адже вона призначена для активних людей, які не страждають серйозними серцево-судинними, дихальними, неврологічними і опорно-руховими недугами. Як тест перед початком занять пропонується пройти спеціальний фітнес-тест. При відсутності захворювань, але невідповідність мінімальним вимогам не варто скидати унікальну фітнес-програму з рахунків. До неї, за твердженням самого автора, можна прийти поступово. Для цього існує багато альтернативних спортивних методик.

Відгуки

Програма P90X розроблена спеціально для спортивно орієнтованих людей, які бажають швидко і ефективно підкачати тіло і придбати красиву підтягнуту фігуру. Вона створена з урахуванням фізіологічних особливостей людського організму і рад дієтологів.

Про комплекс вправ, які протягом багатьох років підбирав Тоні Хортон, відгуки сьогодні складаються в основному позитивні. Люди з усього світу намагаються їх і знаходять ефективними в досягненні заповітної мети. Звичайно, засмучує лише той факт, що стати учасником даної програми може далеко не кожна людина.

плюси

  • Як зізнається сам тренер і автор Тоні Хортон, програма є однією з найважчих, але дуже ефективних у сфері домашнього фітнесу. При ретельному і послідовному її виконанні прекрасна фізична форма гарантована.
  • Унікальне поєднання силових, аеробних вправ з дихальною гімнастикою і йогою дозволяє помітно прискорити метаболізм, прибрати зайві кілограми і придбати заповітні рельєфні форми. Бажаючим наростити м'язову масу допоможе правильне харчування, яке включив в програму Тоні Хортон.
  • Чудові стегна, підтягнутий живіт, міцні м'язи рук, спини прикрасять не тільки чоловіків, а й жінок. Комплекс однаково підходить і тим, і іншим.
  • Гнучкість і координацію чудово розвивають заняття йогою. Вони також запобігають відчуття «затурканості» м'язів і сприяють гармонійному розвитку і вдосконалення фізичних здібностей.
  • Заняття відбуваються у відповідності з чітким розкладом. Така послідовність дій дисциплінує людину, розвиває витривалість.

мінуси

Незважаючи на послужний список позитивних якостей програми, знайшлася все ж пара моментів, яка може викликати труднощі в заняттях.

  • По-перше, це досить значний перелік додаткового обладнання. Крім килимка для йоги і звичайних предметів меблів і приміщення (стілець, стіна), необхідні гантелі з різною вагою, турнік, еспандер з різним рівнем опірності, стійки для віджимань.
  • По-друге, зовнішня легкість виконання вправ може виявитися не під силу багатьом людям. Лише певна фізична підготовка є пропускним квитком в програму, яку пропонує Тоні Хортон. Цей екстремальний метод є просунутим рівнем для спортсменів-аматорів і професіоналів, які не мають вільного часу або бажання для відвідування тренажерного залу. Але потрібне швидке відновлення форми або її вдосконалення.

Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ