• Tuesday June 25,2019

Топ-25 найбільш високооплачуваних гравців в НХЛ

Якщо мова йде про те, скільки заробляють провідні гравці НХЛ, варто відзначити, що ця ліга все ще перебуває в перехідному стані. До того як було підписано нову колективну угоду, команди використовували лазівку, яка дозволяла б гравцям отримувати більше, ніж вони зазвичай отримували б, якби виконувалися умови стелі зарплат. Ця лазівка ​​привела до появи досить незвичайних зарплат, тому в результаті була виправлена. Однак деякі провідні гравці НХЛ досі грають за контрактами, укладеними до набрання чинності нових правил. Список найбільш високооплачуваних гравців НХЛ в цьому році включає в себе одинадцять центральних форвардів, вісім флангових гравців, п'ять захисників і всього одного голкіпера. Ось гравці в хокей, які протягом цього сезону запрацюють не менше 8, 5 мільйона доларів. Хто ж з них найбільш високооплачуваний?

Патрік Марло, 8, 5 мільйона доларів

Після того як він провів 18 сезонів у «Сан-Хосе Шаркс», 38-річний хокеїст перебрався в «Торонто Мейпл Ліфс». І хоча клубу не довелося старатися, щоб підписати досвідченого ветерана, керівництву довелося погодитися на трирічний контракт.

Сім'я піднесла неймовірний подарунок учительці свою дитину

Вчені з'ясували, що кішки копіюють характер своїх господарів

Літати стало дорожче: авіакомпанії Росії підняли ціни

Патріс Бержерон, 8, 75 мільйона

У 2013 році цей хокеїст підписав новий контракт на 8 років на суму 55 мільйонів доларів, а це означає, що він, швидше за все, проведе всю свою кар'єру в «Бостон Брюїнз», так як йому буде 36 років, коли його контракт підійде до кінця .

Райан О'Райлі, 9 мільйонів

Йому всього 26 років, а він уже проводить свій дев'ятий сезон в НХЛ. Також це буде другий рік його семирічного контракту з «Баффало Сейбрз», підписаного в 2015 році і розрахованого на 52, 5 мільйона доларів.

Хенрік Лундквіст, 9 мільйонів

На фасад старовинні, сучасні всередині: фотодобірка незвичайних будинків

Законослухняний пішохід: нове японське відео з дорожньої безпеки для кішок

Поспішала отримати нагороду? Дешевий манікюр у Леді Гага на премії "Оскар 2019"

Навіть з урахуванням недавно введених обмежень, семирічний контракт цього голкіпера, розрахований на 59, 5 мільйона доларів, доводить, що клуби все одно люблять проводити такі операції. З майже шістдесяти мільйонів сорок буде виплачено гравцеві протягом перших чотирьох сезонів.

Зак Парізе, 9 мільйонів

«Міннесота Уайлд» довела, що в НХЛ люблять давати однакові контракти одноклубникам, запропонувавши цього хокеїстові і наступного гравця в списку ідентичні тринадцятирічні контракти в 2012 році. Кожен з них розрахований на 98 мільйонів доларів.

Райан Сутер, 9 мільйонів

Як і наступні хокеїсти, цей гравець встиг підписати контракт до введення нових правил. Протягом двох останніх сезонів, в ході яких він йому буде 38 і 39 років відповідно, він буде заробляти по одному мільйону доларів.

Ірина Шейк спокійно сприйняла спільний виступ Бредлі Купера і Леді Гаги

Мати сильно розлютилася, коли дізналася, чому вчитель викинув сніданок дитини

"Щасливі разом". Як виглядають зараз улюблені актори знаменитого телепроекту

Клод Жиру, 9 мільйонів

Цьому гравцеві ще залишилося п'ять років чинного контракту, в якому прописано умова, що забороняє йому переходити в інший клуб. Це означає, що він буде з «Філадельфія Флайєрс» як мінімум до 33-річного віку.

Леон Драйзайтль, 9 мільйонів

«Едмонтон Ойлерз» підписали цього гравця задовго до того, як йому виповнилося 22 роки, а після переходу в центр він, найімовірніше, протягом довгого часу буде одним з ключових гравців команди.

Філ Кессел, 9 мільйонів

Олегу Меньшикову довелося скасувати спектакль через проблеми зі здоров'ям

Ціна репутації: Башаров позбувся ролі в спектаклі, під загрозою і робота на ТБ

Вони існують: 10 будинків мультиплікаційних героїв, які ожили

Це один з ключових гравців «Піттсбург Пінгвінз», контракт якого розрахований на цілих вісім років. Відповідно до цього контракту він отримає 64 мільйони доларів.

Брент Сібрук, 9 мільйонів

У цього хокеїста залишилося ще сім років його контракту, проте він буде отримувати тільки 6, 9 мільйона доларів на рік до того моменту, як досягне 38-річного віку.

Аарон Екблад, 9 мільйонів

Контракт цього захисника вніс досить серйозну сум'яття в систему контрактів хокеїстів, які грають на цій позиції. Для більшості гравців планка була піднята дуже високо.

Райан Гецлаф, 9, 25 мільйона

Контракт цього хокеїста розрахований на вісім років, і в нього включено умова, що забороняє його продаж до самого кінця дії угоди.

Стівен Стемкос, 9, 5 мільйона

Цей гравець підписав новий контракт з «Тампа Бей Лайтнінг» навіть з урахуванням того, що міг заробити набагато більше, якби став вільним агентом. Однак, на жаль, в своєму першому сезоні в рамках нового контракту він зіграв всього 17 матчів, отримавши травму коліна і вибувши до кінця сезону.

Євген Малкін, 9, 5 мільйона

Через деякий час після того, як хокеїст підписав новий контракт з «Піттсбург Пінгвінз», його батько викликав справжню бурю в пресі, заявивши, що його син відмовився від більшого пропозиції від «Даллас Старз», хоча на той момент він все ще не був вільним агентом. Клуб же заперечує той факт, що його представники взагалі зв'язувалися з хокеїстом.

Олександр Овечкін, 10 мільйонів

Тринадцятирічний контракт цього гравця, розрахований на 124 мільйони доларів і підписаний в 2008 році, до цих пір залишається найбільшим в НХЛ. Однак на відміну від гравців, які уклали свої контракти пізніше, він не може збільшити межу річної зарплати, тому він залишається на рівні 9, 5 мільйона в рік.

Євген Кузнєцов, 10 мільйонів

Цей хокеїст був обмеженим вільним агентом цього літа, однак підписав довгостроковий контракт з «Вашингтон Кепіталз», що зробило його другим за розмірами зарплати гравцем в клубі. А також в клубі тепер є вісім гравців з стелею зарплати не менше п'яти мільйонів, і ці гравці отримують 70 відсотків від загального 75-мільйонного стелі клубу.

Якуб Ворачек, 10 мільйонів

Стеля зарплати цього хокеїста в поточному сезоні становить 8, 25 мільйона доларів, що всього лише трохи менше, ніж у найбільш високооплачуваного гравця «Філадельфія Флайєрс» Клода Жиру, стелю зарплати якого становить 8, 275 мільйона.

Корі Перрі, 10 мільйонів

Він відіграв всі свої 12 сезонів з «Анахайм Дакс», тепер його контракт розрахований ще на чотири роки, поки їй не виповниться 35 років.

Сідні Кросбі, 10, 9 мільйона

Цей хокеїст став одним з останніх гравців, які використовували лазівку в старій системі контрактів, підписавши угоду на 104, 4 мільйона доларів. Його контракт розрахований аж 12 років і не має терміну дії, поки хокеїстові не виповниться 38 років. Його зарплата була розподілена на велику кількість років, і її стелю ніколи не перевищував 9 мільйонів. Ця практика тепер не використовується, так як довжина контракту обмежена 8 роками.

Пі-Кей Пі-Кей Суббан, 11 мільйонів

Стеля зарплати розміром в 9 мільйонів є найвищим для захисника в НХЛ. Крім того, це єдиний захисник, який входить в топ-15 гравців з найвищим стелею зарплат в НХЛ.

Ши Вебер, 12 мільйонів

Як і Кросбі, цей хокеїст також підписав свій контракт якраз перед введенням нових правил, тому його угода розрахована на цілих 14 років. Це останній сезон з підвищеною зарплатою. Починаючи з наступного сезону, його зарплата починає зменшуватися, досягаючи одного мільйона доларів в сезоні 2023/24, коли йому буде 38 років.

Анже Копітар, 13 мільйонів

Цей гравець підписав довгостроковий контракт в сезоні 2015/16, прямо перед тим, як він повинен був стати необмеженим вільним агентом. І хоча в контракті гравця прописана заборона на трансфери протягом перших чотирьох років, в 2020 році ця заборона значно пом'якшується.

Джеймі Бенн, 13 мільйонів

Стеля зарплати цього хокеїста розміром в 9, 5 мільйона доларів є третім за висотою серед флангових гравців. Він поступається лише Овєчкіну і Кейну.

Джонатан Тейвз, 13, 8 мільйона

Цей хокеїст і його партнер по команді Патрік Кейн підписали ідентичні восьмирічні контракти, розраховані на 84 мільйони доларів, перед сезоном 2014/15. Їх верхня межа зарплат висотою в 10, 5 мільйона доларів є найвищим в НХЛ.

Патрік Кейн, 13, 8 мільйона

Кейн і Тейвз є найбільш високооплачуваними гравцями в НХЛ вже другий сезон поспіль. Однак в наступному сезоні це не повториться, бо активується 100-мільйонний контракт Коннора Макдевіда з «Едмонтон Ойлерз», а також стартує 84-мільйонний контракт Кері Прайса з «Монреаль Канадієнз».


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на