• Friday July 19,2019

Найефективніша техніка - плавання батерфляєм

У такому виді спорту, як плавання батерфляєм, техніка займає перше місце. На відміну від кроля і брасу, тут у вас не вийде добитися високої швидкості плавання, тільки завдяки фізичній силі. Батерфляй вважається найскладнішим способом для навчання. Стиль плавання батерфляй - один з найскладніших, і навчитися добре і швидко плавати не так вже й просто. Головна проблема для тих, хто намагається освоїти цю техніку, - це повернення рук і тіла над поверхнею води в початкове положення одночасно з диханням.

Батерфляй на увазі синхронні рухи рук і ніг. Величезну роль в навчанні грає хвилеподібний рух тіла. Початкове положення приймається наступне: руки витягнуті вперед, плавець лежить на животі, витягнувши ноги назад.

рухи руками

Під час виконання техніки «плавання батерфляєм» руху рук складаються з трьох етапів. Це такі: на себе, від себе і повернення в початкове положення. При бажанні дані етапи можна розділити на ще більш дрібні. Початкові руху рук при виконанні техніки «батерфляй»: плавання схоже на рухи, що виконуються при брасі. Руки повинні занурюватися в воду таким чином, щоб долоні трохи дивилися вниз і в сторони на відстані, рівному ширині ваших плечей. Далі руки розводяться в бік таким чином, щоб рух було схоже на букву Y.

Наступна фаза: ви їдете від себе, при якому плавець повинен описати навколо свого тіла руками дугу. Лікті розташовані вище кистей, а кисті, в свою чергу, спрямовані вниз. Після того як руки досягли третини рівня стегна, необхідно виконати повернення. При цьому обов'язково пам'ятати, що швидкість повинна наростати. Завдяки збільшенню швидкості руху рук, плавець виштовхує частина тіла над рівнем води.

І нарешті, фінальний етап, коли плавець виносить розслаблені руки вперед і повертається у вихідне положення. Крім того, в ліктях вони повинні бути абсолютно прямими. Цей етап повинен починатися в воді, коли завдяки скороченню трицепсів плавець повністю просувається вперед.

Руки знову розведені на відстань, рівну ширині плечей, і знову опускаються в воду. Потрібно твердо запам'ятати, що зводити і розводити руки не варто.

рухи ногами

При виконанні техніки «плавання батерфляєм» слід ноги тримати разом, для того щоб скоротити потужність додаються для плавання зусиль. Кількість гребків ногами кожен плавець вибирає для себе, але зазвичай їх два.

вдих

А ось з вдихом складніше. При виконанні техніки «плавання батерфляєм» він повинен відбуватися досить швидко. Потрібно постаратися допомогти собі, зігнувши тіло. Але для того щоб виконати такий рух, слід мати відмінний навик володіння ними. Вдих здійснюється не через ніс, а через рот. Голова не повинна надовго затримуватися над рівнем води, тому що це завадить виконати руху повернення. Перед наступним вдихом слід виконати видих через ніс і через рот. Плавці, які застосовують стиль плавання батерфляй, можуть використовувати різні способи дихання. Одні дихають через раз, інші - через два. У світі існують такі професійні спортсмени, які здатні проплисти всю дистанцію, при цьому взагалі не дихаючи.

рухи тілом

Застосовуючи правильні рухи тілом, можна полегшити собі завдання координації рухів. Одночасно опускаючи плечі в воду, слід підняти стегна вище таким чином, щоб таз перетнув лінію води, - і тіло виконає хвилю.

На наступному етапі все повинно статися навпаки: плечі піднімаються вгору, а стегна йдуть нижче, під воду.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі