• Tuesday June 25,2019

Патронташ, 12 калібр: як визначитися з підходящим варіантом?

Запорука успішної полювання - влучний постріл, а для його виконання завжди потрібно мати під рукою відповідний патрон. Щоб забезпечити зручність вистежування видобутку, необхідно мати надійні патронташі для полювання.

Ні в якому разі не варто недооцінювати цей елемент екіпіровки. Мисливський патронташ є у кожного досвідченого добувача. Як би там не було, обійтися без нього досить складно.

призначення

Іноді для досягнення результату достатньо покласти кілька патронів в кишеню. Однак такий підхід частіше застосовується особами, головна мета яких - перш за все хороший відпочинок на лоні природи.

Запеклому добувачеві завжди важливо мати при собі патронташ (12 калібр), снаряди на більш дрібну і велику дичину. Адже ніколи не знаєш, який звір може зустрітися в лісі. Подібний підхід до підготовки спорядження дозволяє бути готовим до «бою» з великим, агресивно налаштованим звіром.

типи

Завдяки широкій доступності всіляких матеріалів можна спробувати виготовити патронташ своїми руками. Однак набагато зручніше переглянути готові, заводські моделі. Останні відрізняються різноманітністю конструкцій, способів транспортування, розмірів і варіантів закріплення патронів різного калібру.

Згідно типу перенесення виділяють плечові, нагрудні і поясні патронташі. За кількістю рядів розрізняють:

  1. Однорядні вироби - представлені у вигляді широкого пояса, де містяться осередки для патронів різного типу і розміру.
  2. Дворядні пристосування мають поздовжні нашивки для розташування снарядів в кілька рядів. Бувають як наплічними, так і поясними.

Також варто виділити відкритий і закритий патронташ (12 калібр). Перший варіант найбільш доступний на ринку. Однак відрізняється одним істотним мінусом - недостатньо надійним захистом боєприпасів при атмосферних опадах. З огляду на особливу простоту конструкції, при бажанні можна виготовити такий патронташ своїми руками.

Що стосується екіпіровки закритого типу, остання виступає більш виграшним рішенням, оскільки дозволяє патронам надійніше утримуватися в борозенках і містить оболонку з засувками, що накриває боєприпаси.

жилет

Досить поширене виріб для транспортування патронів. Кому-то по душі вже готові, стильні моделі. Інші віддають перевагу покупці звичайного жилета, самостійно нашів осередки для боєприпасів.

Купуючи патронташ (12 калібр) у вигляді жилета, можна отримати не просто надійну екіпіровку, але також забезпечити собі захист від негоди. Наявність цілої маси додаткових кишень сприяє зручному носінню інших мисливських аксесуарів.

пояс

Досить поширеним вибором виступає поясний патронташ (12 калібр). Знаком з таким варіантом кожен затятий мисливець. Пояс для зберігання боєприпасів є широкий ремінь, по периметру якого розташовані осередки різного розміру.

Більшість виробів даної категорії здатне вмістити від 20 до 30 патронів. Існують однорядні і дворядні моделі, конструкції з додатковими кріпленнями для ножа, фляги і різних дрібних аксесуарів.

Втім, деякі мисливці досить скептично ставляться до подібного рішення, оскільки в ході експлуатації ремінь нерідко доводиться ховати від дощу під полами одягу, що викликає певний дискомфорт.

Патронташ на приклад

Останнім часом виступає одним з найбільш затребуваних на ринку. Багатьом мисливцям таке рішення доводиться до душі, оскільки підходить для носіння боєприпасів різного калібру, зручно закріплюється на окремих типах прикладів і виготовляється з цілого ряду матеріалів.

Більшість моделей вміщує вкрай обмежена кількість патронів. Однак подібний недолік перекривається прискореним процесом перезарядки.

Підбираючи патронташ на приклад, експерти рекомендують віддавати перевагу прогумованим або синтетичним виробам, які не бояться регулярного контакту з вологою.

Ідеальний даний варіант для транспортування боєприпасів на прикладі гладкоствольної зброї. Вільний доступ до патронташа забезпечує своєчасний постріл, а надійна фіксація не дає патронам випадати при найсерйознішою трясці.

На закінчення

Як визначитися з відповідним спорядженням? Вибір диктують в першу чергу умови полювання. У разі тривалого вистежування видобутку із засідки перевагу варто віддавати відкритим патронташ. Хорошим рішенням для багатокілометрових маршів стане закрите спорядження.

Інший важливий фактор, який відбивається на остаточний вибір, - співвідношення між ціною, особистими цілями й перевагами. Надійна, якісна річ володіє відповідною вартістю. Тому економити на деталі екіпіровки, від якої безпосередньо залежить результат полювання, не рекомендується.


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на