• Tuesday June 25,2019

Ефективний комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах

Багато з нас знають, які треба виконувати дії для зміцнення тієї чи іншої області фігури. Але всім хочеться знати оптимальний комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах на кожен день, щоб він не займав багато часу, але задіяв всі основні м'язи тіла. Саме про таку групу занять я і хочу вам розповісти. Все тренування розрахована десь на годину. Обов'язково знайдіть час, щоб підкачати м'язи і позбутися від зайвого жиру в проблемних місцях. Будьте впевнені, що через тижні 2-3 ви побачите помітний результат.

розминка

Тож почнемо. Будь-який комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах повинен починатися з розминки. Встаємо прямо і тягнемося руками вгору. Відчуваєте, як по всьому тілу побігло тепло? Значить, все виконуєте правильно. Потім біжимо на місці протягом декількох хвилин. Досить. Тепер розминаємо м'язи корпусу. Встаємо прямо, руки на талії. Виконуємо нахили по черзі вперед, назад і в сторони. Закінчили.

Заняття для стрункості ніг

А зараз переходимо неодмінно до самого заняття. Виконувати комплекс фізичних вправ для схуднення почнемо з тренування м'язів ніг. Найефективніше вправу в цій області - випади ногами. Виконуємо їх, намагаючись зберегти рівновагу. Робити це потрібно по 10 разів для кожної ноги. А тепер робимо наступне: встаємо прямо, тримаючись за опору, наприклад, спинку стільця, згинаємо в коліні праву ногу і відводимо її в сторону. Виконувати 50 разів. Після то ж робимо з лівого кінцівкою.

Зміцнюємо прес і талію

А тепер прийшов час провести комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах для боків і живота. Робимо наступне:

  1. Лягаємо на підлогу на спину. Піднімаємо прямі ноги вгору,

    потім опускаємо їх. Робити 15-20 разів.

  2. Первісна позиція: сидячи на підлозі, ноги трохи зігнуті в колінах, руки за головою. Виконуємо повороти тулуба то в праву, то в ліву сторону.
  3. Первісна позиція: лежачи на спині на підлозі, ноги зігнуті. Руки заводимо за голову, піднімаємо і намагаємося правим ліктем доторкнутися до лівого коліна, а лівим - до правого. Виконати 20 разів.

Наша мета - пружні груди і красиві руки

Що далі? Не забудемо про комплекс ранкових вправ для схуднення для м'язів грудей і рук. Це дуже важливо. Адже при втраті маси першими худнуть саме ці частини тіла. Отже, виконуємо наступне:

  1. Вправи з гантелями. Якщо у вас їх немає, не страшно. Замінити гантелі можуть звичайні пластикові 1, 5 літрові пляшки, заповнені водою. Отже, лягаємо спиною на лавку. Якщо у вас і її немає, можна поставити дві табуретки разом. Беремо гантелі і розводимо руки в сторони, потім згинаємо їх і з'єднуємо перед грудьми. Так повторити 50 разів. Відмінно тренує грудні м'язи.
  2. Вправи для рук. Встаємо прямо, беремо гантелі і виконуємо різні дії. Можна піднімати руки вгору і опускати їх, потім в сторони і вниз і так далі.

Отже, ми привели вам приблизний комплекс вправ для схуднення в домашніх умовах. Всі групи м'язів в ньому задіяні. Виконуйте його регулярно і худніть на здоров'я!


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на