• Friday July 19,2019

Найефективніші вправи для стегна

Кожна жінка, яка коли-небудь скидала вагу, знає, що найважче піддаються корекції саме стегна. А ось груди і обличчя худнуть чомусь першими. А так хочеться врівноважити всі пропорції тіла і виглядати в будь-якому віці лялечкою.

Якщо у вас спостерігається така проблема, коли всі частини фігури, в общем-то, в нормі, а стегна завеликі, то вам обов'язково допоможе ця стаття. Чому? Вона присвячена такій темі, як вправи для стегна. Якщо виконувати їх щодня, виділяючи на це хоча б півгодини вільного часу ввечері, то вже через тижні 2-3 фігура буде виглядати підтягнутою, а ноги - помітно стрункішою.

присідання

Почнемо наше тренування з присідань. Адже це найефективніші вправи для стегна. Можна виконувати як повні присідання, так і полуприседи. Вся справа в тому, скільки разів їх робити. Я рекомендую починати з 20 разів, поступово збільшуючи навантаження. При цьому задіюються як зовнішні, так і внутрішні м'язи стегна.

випади

Випади ногами також дуже ефективні для схуднення стегон. Виконуючи їх, стежте за рівновагою тіла. Робити їх слід так: встаєте на килимок прямо, руки в сторони. Робите випад лівою ногою далеко вперед, намагаючись утримати рівновагу, потім повертаєтеся у вихідну позицію. Потім той же робите з іншою ногою, і так 15 разів. Не варто поспішати з навантаженням, виконуючи вправи для стегон. 20 хвилин на перший раз буде для цього достатньо. Адже на другий день після занять ви відчуєте в ногах досить-таки сильний біль і дискомфорт. Але вже через тиждень ви про неї забудете. Тоді навантаження слід збільшити.

Махи ногами

Якщо перші дві вправи для стегна було виконувати складно, так як під час занять відчувалося сильне напруження м'язів, то зараз можна трохи розслабитися - робимо махи ногами. Виконувати їх можна як стоячи, так і лежачи. У першому варіанті встаємо прямо, руки в сторони, по черзі піднімаємо то праву ногу, то ліву, по 20 разів для кожної. У другому варіанті лягаємо на підлогу на лівий бік, ноги прямі. Робимо акцент на ліву руку, праву тримаємо біля себе. Піднімаємо вгору праву ногу до прямого кута з підлогою і повертаємо її назад. Робимо так 20 разів. Потім перевертаємося на правий бік і те ж саме виконуємо лівою ногою.

кілька рекомендацій

Наостанок хочеться дати кілька порад. Виконуючи фізичні вправи для стегон, стежте за диханням. На вдиху - розслаблення, на видиху - максимальне напруження. Займайтеся регулярно. Краще робити це щодня по півгодини, ніж витрачати по 2 години, тренуючись лише два рази в тиждень. Уникайте сильного перенапруження. Адже ми хочемо домогтися стрункості ніг, а не накачати м'язи стегон, як у кікбоксера.

Ми розглянули найефективніші вправи для стегна. За допомогою них ми зможемо швидко домогтися стрункості ніг. Кращий час для їх виконання - вечір після роботи. Адже вранці наш організм ще спить. Та й вільного часу, як правило, на початку дня у нас небагато. Тому навіть якщо ви дуже втомлюєтеся на роботі, візьміть собі за правило тренуватися щодня. Якщо робити ці вправи регулярно, результат не змусить себе чекати.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі