• Tuesday July 16,2019

Стадіон "Кубань" Краснодара: історія створення та реконструкцій

Відвідуваність будь-якого спортивного об'єкта, як і стадіону «Кубань» Краснодара, залежить від рівня гри улюбленої команди. Чим краще грає команда, тим більша кількість фанатів буде приходити на їх гру. Але в даному питанні не найостанніше місце відіграє такий нюанс, як комфорт і облаштування спортивної арени. Так як в 2018 році Росію чекає Світовий чемпіонат по футболу, то футбольні стадіони країни піддаються реконструкції, при цьому велика частина коштів йде на збільшення комфортабельності споруди.

Стадіон «Кубань» в Краснодарі є одним із стадіонів, які повинні будуть приймати у себе матчі проведеного чемпіонату.

Історія споруди

В середині 60-х років двадцятого століття в Краснодарі зводиться центральна міська арена, яка пізніше отримає назву стадіону «Кубань». Ще спочатку планувалося зробити його найбільш універсальним і спорудити бігові доріжки для легкоатлетичних змагань. Тому розклад стадіону «Кубань» Краснодара містило як тренування футболістів, так і бігунів.

Арена мала чотири трибуни, і так як місця у фанатів були не індивідуальними, як в наш час, то на стадіоні могло вміститися до двадцяти п'яти тисяч уболівальників одноразово.

Через кілька десятиліть після будівлі спорудження в перший раз зазнає реконструкцію, і число місць збільшується до сорока тисяч, але під час великих чемпіонатів вміщалося ще більшу кількість людей. Також з'явилися роздільні сектори для уболівальників і для гостей. Пізніше поруч звели центр плавання стадіону «Кубань» в Краснодарі.

Після проведення мундіалю 2018 року даний стадіон чекають нові зміни, які повністю змінять зовнішній вигляд і внутрішнє облаштування арени. План реконструкції вже був офіційно затверджений, і з'явилася модель стадіону майбутнього вигляду. Схему розміщення глядацьких місць пообіцяли оприлюднити трохи пізніше, вона поки не затверджена.

Так що через пару років стадіон «Кубань» міста Краснодара стане ще зручніше для уболівальників улюбленого ними клубу.

В наш час

На даний момент стадіон є домашньою ареною для футбольного клубу даного міста під назвою «Краснодар». Також він числиться в п'ятірці найбільших стадіонів Російської Федерації.

Іноді на ньому проводяться матчі чемпіонату збірних. Так, в 2004 році були проведені перші змагання між збірними командами Росії та Естонії. Даний матч на стадіоні «Кубань» міста Краснодара відбувся в рамках відбіркового етапу світового чемпіонату з футболу, що проводиться УЄФА.

Через рік після цього дана арена виступила в якості домашньої для московського «Локомотива», який брав участь в кубку УЄФА.

сектори стадіону

В даний час стадіон «Кубань» в Краснодарі містить вісім різноманітних секторів, до кожного з яких прив'язаний свій вхід.

Комфорт і безпеку стадіону знаходяться на високому рівні.

Всі сектори розташовані таким чином, щоб глядачам з будь-якого місця було зручно переглядати гру, а для виключення небезпечних моментів місця для гостей і фанатів рознесені по різних трибун.


Цікаві Статті

Популярна низкоуглеводная дієта: меню на тиждень

Популярна низкоуглеводная дієта: меню на тиждень

Ще в 70-х роках минулого століття американці стали панічно боятися вуглеводів, вважаючи їх винними у всіх зайвих кілограмах. У пострадянських країнах же повальний відмову від каш, хліба і макаронів з метою схуднення почався лише в 90-х роках. Але повністю уникати вживання вуглеводів не варто - так ви позбавите себе джерела багатьох вітамінів і корисних речовин. Підходити до питання схуднення необхідно з розумом: не можна просто відмо

Ростовки велосипедів: таблиця.  Ростовка рами велосипеда

Ростовки велосипедів: таблиця. Ростовка рами велосипеда

Найважливіший параметр, на який має сенс звертати увагу при виборі даного транспортного засобу, - це ростовки велосипедів (тобто розміри рами). Не так важливий матеріал, модель і зовнішній вигляд, як комфорт і відповідний розмір залізного коня. Тільки в цьому випадку їздити буде зручно. Історія ростовок Щоб вибрати оптимальний розмір велосипеда, необхідно враховувати ряд параметрів. Раніше все було набагато простіше. За радянських часів зус

Веласкес-Вердум - бій року

Веласкес-Вердум - бій року

Для більшості любителів змішаних єдиноборств такі імена, як Кейн Веласкес і Фабріціо Вердум. говорять дуже багато. Якщо дивитися об'єктивно, то на сьогоднішній день ці два бійця є титанами важкій ваговій категорії в UFC. Історичне протистояння Веласкес-Вердум, яке відбулося в 2015 році, повинна була визначити найсильнішого в дивізіоні і закрити всі суперечки про те, наскільки Вердум гідний або н

Радянський футболіст Георгій Ярцев: біографія

Радянський футболіст Георгій Ярцев: біографія

Георгій Ярцев - радянський футболіст, яскрава, емоційна особистість, нападник не тільки на полі, але і в житті. Видатний гравець і тренер, ризикова людина і боєць, який закінчив медучилище, але, попри все, що йде назустріч своїй мрії. Хто має титули кращого бомбардира чемпіонату СРСР 1978 року, чемпіон СРСР 1979 року народження, срібний призер чемпіонату СРСР 1980 року. Ранні роки Народився в селищі Микільське Костро

Калібр 243 Win: опис, характеристики

Калібр 243 Win: опис, характеристики

До уваги любителів полювання на прилавках спеціалізованих магазинів наданий широкий асортимент різної збройової продукції. Судячи з численних відгуків споживачів, особливою популярністю користуються патрони Winchester 243. Створений спеціально для відстрілу гризунів, даний боєприпас сьогодні ефективно використовується для полювання на дичину середніх розмірів. Деякий час в якості снайперського снаряд

B-flexy: відгуки.  Вакуумно-роликовий масаж тіла на апараті B-flexy

B-flexy: відгуки. Вакуумно-роликовий масаж тіла на апараті B-flexy

Сорок два роки тому в одному з американських журналів вийшла стаття, яка надовго позбавила спокою представниць прекрасної статі. Йшлося про целюліт і необхідність позбавлення від нього - з тих пір дівчата і жінки не перестають боротися з ненависною "апельсиновою кіркою". Поява нової проблеми зіграло на руку beauty-виробникам. Креми, обгортання і десятки видів масажу сьогодні кинуті на боротьбу з целюлітом. Ми розповімо про апарат B-flexy. Відгуки, принцип дії і вартість процедури будуть розг