• Tuesday June 25,2019

Якою має бути ракетка для великого тенісу? Як вибрати ракетку? Поради фахівців

Вам потрібна ракетка для великого тенісу? Як вибрати гарну і якісну, щоб вона підходила саме вам? На жаль, в світі не існує однієї універсальної, яка підходила б будь-якому гравцеві в теніс. Багато хто віддає перевагу купувати професійний інвентар, сподіваючись таким чином збільшити свій рівень гри. Насправді, купуючи таку продукцію, ви жодним чином не підвищите свій навик гри, адже будь-яка ракетка орієнтована на якийсь певний стиль, який може суттєво відрізнятися від вашого. Якою має бути ракетка для великого тенісу? Як вибрати її для себе?

Вибір тенісної ракетки

У всіх початківців тенісистів виникає багато питань. Їх цікавить те, якою має бути ракетка для великого тенісу. Як вибрати такий важливий спортивний інвентар? Яким повинен бути її вага, розмір? Зараз розберемося в деяких основних моментах.

При виборі тенісної ракетки потрібно орієнтуватися на те, що хотілося б отримати. Кожен тенісист при покупці ракетки мріє збільшити деякі показники, в тому числі потужність кидка, контроль над м'ячем і точність. При покупці інвентарю потрібно уважно вивчити всі характеристики, в тому числі і матеріал, з якого виготовлена ​​ракетка для великого тенісу. Як вибрати? На що потрібно звернути особливу увагу? Є кілька видів ракеток. Про них піде мова далі.

Ракетки, призначені для збільшення потужності

Такі ракетки використовують гравці, які надають м'ячу верхнє сильне обертання. У цих моделей розробники збільшили розмір голови. Вага такої ракетки зміщений саме в голову і зосереджується саме в зоні удару, яка збільшує потужність кидка. Дуже часто можна зустріти подовжені ракетки цього типу. Вибирають такий інвентар виключно ті, хто грає сильними топ-спинами, тому їм потрібна велика потужність при подачі.

Клубні ракетки

Якщо ви є гравцем середнього класу або просунутого, то цей тип саме для вас. Вага таких ракеток набагато менше, ніж у професійних, і часто не перевищує 311 грам. Їх вага зміщений до голови, що дає їм середню потужність при подачі. Дуже часто можна знайти їх подовжені варіанти. Клубні тенісні ракетки призначені для збільшення маневреності гравця і для подач середньої потужності.

професійні ракетки

Такі моделі призначені виключно для професіоналів і гравців високого класу. Їх вага може досягати 370 грам, це важкі ракетки. Баланс максимально зміщений до ручки, що дає збільшену маневреність кожному гравцеві. Професійні ракетки призначені для більшого контролю. Однак такі моделі дають малу потужність кидка і орієнтовані на гравців, які вкладають власну силу в удар. Довжина таких ракеток в більшості випадків стандартна і лише зрідка злегка збільшена.

розміри ракеток

Розміри ракеток для великого тенісу можуть варіюватися. Кожен гравець знає, що розмір голови ракетки визначає її потужність. Але не тільки цією характеристикою можна відзначити цю можливість. Чим вона більше, тим більше площа ігрового поля, а це значить, що при нецентральних ударах м'яча ризик помилки подачі буде мінімальний. Кожен гравець вибирає розмір ракетки під свій стиль гри, адже ця характеристика визначає потужність подачі і удару, а також контролю над м'ячем. Також від нього залежить і маневреність ракетки. Розмір голови коливається від 426 до 871 кв. см.

Ракетка для великого тенісу для початківців

У світі існують сотні компаній з виробництва тенісних ракеток. Асортимент воістину великий і дає право вибрати інвентар за багатьма параметрами. То яку ракетку варто використовувати новачкові? Потрібно врахувати кілька моментів.

По-перше, це вага ракетки. Як вже говорилося раніше, існує кілька типів ракеток. Для початківців краще підійде ракетка середньої ваги. Це близько 300 грам. Такі ракетки допоможуть вам зберегти маневреність, а також збільшать потужність удару, адже вага збалансований в сторону голови ракетки.

Якщо ж свій вибір ви зупинили на важкої ракетці, то варто знати про плюси і мінуси такого варіанту. Плюси: безумовно, площа ігрового простору буде значно більше, а це полегшить подачу і прийом м'яча. Відзначимо і низьку вібрацію при грі, а також потужність удару, яка значно більше, ніж у варіантів з меншою вагою.

По-друге, жорсткість ракетки. Від цього параметра залежить потужність удару. Новачкам краще вибирати ракетку середньої потужності. Для більш жорстких типів потрібна велика сила і навик, що у недосвідченого гравця не особливо розвинене. У жорстких ракеток є свої мінуси, серед яких головний - велика вібрація при ударі.

По-третє, площа обідка. Чим більше ободок ракетки, тим більше площа струнного простору, що найкращим чином позначається на грі. Такі ракетки дають можливість отримувати більш потужні удари, а також краще справлятися зі скручуванням м'яча. Однак у ракеток з великим обідком є ​​і мінуси, серед яких - короткий термін служби струн. Це спричинить за собою чималі витрати.

По-четверте, довжина ракетки. Чим довше сама ракетка, тим потужніше удари можна отримувати. Але через таку довжини є велика ймовірність зачепити м'яч за обід, коли подача була закручена.

Вибір ракетки складний. Адже навіть приходячи в спеціалізований магазин, ми стикаємося з наполегливими консультантами, які норовлять нам нав'язати найдорожчу річ, або яка занадто довго зберігалася на складі.

Ракетка для великого тенісу дитяча

Багато світових виробники тенісних ракеток спеціалізуються на продажу ракеток для підлітків і дітей. Так якою має бути ракетка для великого тенісу дитяча?

Всі вони діляться по росту дитини. Крім відмінності в довжині, дитячі тенісні ракетки відрізняються і за матеріалом. Так, найбільш дешеві зроблені з алюмінію, що дає легкість у використанні і підвищує маневреність дитини при грі. Вибір такої ракетки буде оптимальним, адже діти досить швидко ростуть, а, отже, через рік вам доведеться розщедрюватися на новий інвентар. Якщо ваша дитина вже не новачок, то потрібно купити юніорську модель. Для дітей існують ракетки з графіту. Саме з цього матеріалу робляться практично всі професійні моделі. Вони міцніше, ніж алюмінієві. Приділіть увагу і зовнішньому вигляду ракетки, адже важливо, щоб дитині подобалося займатися.

ракетки Babolat

Компанія Babolat є найстарішою на ринку тенісних ракеток. Продукцією цієї марки користуються багато зірок тенісу. Сама назва вже говорить про якість продукції. Так чому ж привабливі ракетки Babolat для великого тенісу?

Ось уже більше семи років компанія є рекордсменом продажів і займає лідируючу позицію за популярністю серед виробників вітчизняного інвентарю. Марка давно зарекомендувала себе тільки з позитивних сторін. Ракетки настільки універсальні, що підходять абсолютно під всі типи гри. У них нейтральний баланс. Ця марка точно не підведе вас ні на одній грі. Якість продукції завжди було і буде на висоті.

Таким чином, ми розповіли про типи ракеток, а також про деякі особливості, які повинні врахувати початківці тенісисти при покупці продукції.

Яку ракетку вибрати?

Найголовнішим пунктом при виборі тенісної ракетки для початківців є визначення манери гри. Для новачків краще вибирати просту і дешеву ракетку. Для того щоб вчитися, не потрібна дорога модель, так як для початку потрібно визначитися зі стилем. Після отримання певних навичок і досвіду можна буде подумати і про більш дорогої моделі. Скільки коштує ракетка для великого тенісу? Ціна може змінюватись в залежності від фірми-виробника, матеріалу і т. Д. Вона може знаходитися в діапазоні від 600-700 рублів до 10 000-12 000 р. Ціни можна дізнатися в інтернет-магазинах, а також в спеціалізованих відділах.

Вдалої гри!


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на