• Friday July 19,2019

Як прив'язати поплавок до волосіні в різних випадках?

У процесі складання своєї першої вудки практично кожен рибалка задається таким питанням: «Як прив'язати поплавок до волосіні?» Від правильного вибору його конструкції, а також коректного кріплення на снастях залежить дуже багато чого. Розрізняють два види установки: глухий і ковзний. Перший найбільш раціонально використовувати в стоячій воді, наприклад в озерах або затоках, де протягом або відсутній, або настільки незначно, що їм можна знехтувати. А ось коли поверхню водойми неспокійна, краще застосувати ковзний спосіб.

Класифікація

Перед тим як прив'язати поплавок до волосіні, з'ясуємо, які їх види на сьогоднішній день є. А їх дійсно багато, і тут є з чого вибирати. Найбільш поширені такі модифікації:

  1. «Пінгвін» або «Чебурашка». Вони дуже схожі. навіть бувалі

    рибалки часом не можуть відрізнити їх один від одного. За зовнішнім виглядом це досить довгі поплавці, які поступово звужуються до одного з кінців. Вони чудово поєднують в собі стійкість і чутливість. Найбільш часто їх використовують при істотних коливань поверхні водойми.

  2. «Дюймовочка» - відмінне рішення для спокійної стоячої води. У такій ситуації по поплавця найпростіше визначити той момент, коли риба починає клювати.
  3. «Штиль» - довгий і тонкий. У нього відмінна чутливість, добре підходить для лову риби на глибині від 1, 5 до 3 метрів.
  4. «Маестро» - являє собою усічений конус. Відрізняється підвищеною стійкістю. Ідеально підходить для риболовлі на глибині до 1, 5 метрів. Мінус його полягає в тому, що за ним відразу складно визначити клювання.

Методика вибору поплавка

Вибір поплавця роблять, виходячи з 2-х факторів - поверхні водної гладі і риби, яку планується зловити. Наприклад, якщо планується ловля коропа на поплавок в

щодо неспокійній воді, то найкращим чином для цього підійде «Маестро». Короп - велика риба, і при клюванні його посмикування будуть відмінно видно. Якщо ж мета риболовлі - карась або окунь, то краще вибрати «Чебурашку» або «Пінгвіна». На них простіше буде помітити сіпання поплавка від такої дрібної риби.

Фіксація на волосіні

Як прив'язати поплавок до волосіні? При ковзному способі передбачена можливість переміщення по всій довжині волосіні. На практиці такий спосіб кріплення використовується в разі, якщо є сильна течія або присутній значне коливання водної гладі. Якщо ж застосовується глухий спосіб кріплення, то переміщення поплавця обмежується невеликою ділянкою волосіні. Цей метод використовується під час риболовлі в стоячій воді або на водоймі з незначною течією. Розрізняють такі способи кріплення:

  • за рахунок конструкції поплавця;
  • з використанням спеціальних кілець (гумок з ніпеля або ізоляції з проводу, наприклад);
  • за допомогою вузликів з волосіні.

Найбільш простий спосіб того, як прив'язати поплавок до волосіні, - це використання особливої ​​конструкції поплавця. Для цього в поплавці передбачені спеціальні вушка або отвір. Через них протягується волосінь, і при цьому він фіксується на ній. Такий метод використовується на промислових виробах. Другий метод аналогічний попередньому, але застосовується на саморобних пристроях. Ці два способи використовуються при ковзному кріпленні. Останній полягає в тому, що в розрив волосіні ставиться поплавець і з двох сторін кріпиться вузликами. Його можна застосувати тільки при глухому кріпленні.

висновки

Поплавці для риболовлі грають не менш важливу роль, ніж інші снасті. Від їх правильного вибору і налаштування залежить багато чого. Це повинні знати всі без винятку рибалки, і застосовувати знання на практиці для досягнення позитивного результату.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі