• Wednesday June 26,2019

Як правильно виконувати вправи вдома

До таких занять, як вправи в домашніх умовах, багато хто ставиться досить скептично, наводячи як приклад власний досвід. Але ми заперечимо на це тим, що самостійні тренування вдома можуть бути неефективні лише в тому випадку, коли проявляється лінь. Як правило, ентузіазм від занять згасає досить швидко, і незабаром тренування проводяться все рідше і рідше. Тому ми скажемо абсолютно чесно, що для результату вам доведеться працювати не один місяць, але бажання перші 2-3 місяці у вас буде небагато. Вам доведеться змушувати себе виконувати тренування і не придумувати відмовки. Також відзначимо, що боліти м'язи під час занять у вас не перестануть, але з часом без неприємних відчуттів ви зможете виконати набагато більше вправ, ніж могли на самому початку.

Що вам знадобиться для занять вдома

Якщо ви збираєтеся виконувати вправи вдома, вам знадобляться розбірні гантелі (це набагато краще, ніж цільні, так як займають мінімум місця, а вага можна змінювати в залежності від вправ). Також бажано придбати килимок для занять, спортивний одяг, обважнювачі для ніг, скакалку (якщо ви будете її використовувати), м'яч для фітнесу (дівчатам) і таймер (для інтервальних тренувань).

Як часто виконуються вправи вдома

Заняття повинні проводитися регулярно - не менше 3-х разів на тиждень. Далі можна збільшити частоту і до 4-х разів, але між тренуваннями обов'язково повинен бути один день перерви.

розминка

Як розігрівають вправ ви можете використовувати біг - це найкраще, що можна придумати для вашого тіла. Якщо вийти на пробіжку неможливо, то виконайте легкий комплекс, розминаючи кожну частину тіла. Згадайте ранкові зарядки радянського часу, але не використовуйте гантелі і будь-які обважнювачі. Махи руками, неглибокі приседи, підйом колін до грудей, обертання плечима, розворот корпусу, нахили в сторони, біг на місці - все це прекрасно підготує до майбутнього тренування.

Основні вправи вдома:

- Присідання. Для початку вправи виконуються без обважнювачів і лише після приведення м'язів в тонус, можна займатися з гантелями.

- Випади. Це можуть бути прямі, зворотні випади, а також відведення ніг в сторону. При виконанні цієї вправи вдома, завжди стежте за спиною. Вона повинна залишатися прямій.

- Вправи для рук будинку. У домашніх умовах можливості не настільки великі, але якщо присутні гантелі, то можна урізноманітнити комплекс. Крім віджимань від підлоги, виконуйте розведення рук з обважнювачами в положенні лежачи. Для цього знадобиться лава, але підійдуть і звичайні табурети. Також виконуйте махи руками в сторони з обважнювачами або згинання рук з підйомом снаряда до грудей.

- Вправи з гантелей будинку. Дані обважнювачі використовуються як для приседов, так і для тренування рук, спини, преса. Відзначимо, що використовувати додаткову вагу необхідно з обережністю, так як ця перевантаження може бути травмоопасна.

кількість підходів

Підбирається виходячи з фізичної підготовки, але якщо ви можете осилити лише 1-2 підходи по 20-30 повторень, то починайте і з цього. Головне, через тиждень збільште їх число, поступово підвищуючи навантаження.


Цікаві Статті

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО - дворазовий чемпіон Національної атлетичної асоціації, ще до участі в Олімпійських іграх у 2008 році встиг зарекомендувати себе як талановитий спортсмен у змаганнях з вільної боротьби. Медалі на Олімпіаді він не отримав, проте його перехід у 2009 році в професійні змагання зі змішаних єдиноборств ознаменував прихід одного з найбільш високорів

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Як футбольні, так і хокейні фанати готові з піною у рота доводити, що вони вболівають за найкращу гру, наводячи при цьому безліч аргументів. Але складно неупереджено і однозначно відповісти на питання: футбол або хокей, що краще? Спочатку потрібно порівняти два види спорту по користі і небезпеки для людини, доступності, витрат, популярності та іншими критеріями. І лише потім можна зробити більш-менш ґрунтовні ви

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко - російський професійний футболіст, який виступає в якості воротаря в ФК «Тосно». Серед його спортивних досягнень можна виділити наступне: чемпіон російської Футбольної Національної ліги 2012 (у складі Саранська «Мордовії»). Серед індивідуальних нагород голкіпера можна відзначити, що його оголошували кращим гравцем місяця в сезоні 2014/15, а згодом кращим гравцем клубу за підсумками сезону (в період виступів за «Уфу»

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Плавання - дуже популярний вид спорту. Адже вода благотворно впливає на весь організм: додає силу, свіжість, красу і здоров'я. Басейни в Кожухова дуже популярні серед населення. Під час тренувань у воді знімається напруга, стрес і поліпшується настрій. Плавати в них можна і взимку, і влітку. Для занять у воді практично

Що таке каток?  відпочиваємо активно

Що таке каток? відпочиваємо активно

Прихід зими вносить свої поправки в проведення дозвілля. Сніг і мороз нагадують любителям зимового відпочинку про прихованих санках, лижах, ковзанах і другом інвентарі. Де краще кататися на ковзанах? Якщо для катання на санках або лижах досить невеликого спуску, то ковзани вимагають наявності і спеціального

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Фігура балерини приваблює своєю витонченістю, проте не всі представниці цієї професії мають природну стрункістю. Багато з них прикладають масу зусиль, які полягають не тільки в постійних тренуваннях, а й в спеціальному раціоні. Його називають дієтою балерин. Для кого-то вона може здатися жорсткою, хоча включає виключно корисні продукти. суть дієти В основу системи схуднення входить складання раціону, який базуєтьс