• Friday July 19,2019

Як прив'язувати повідці до волосіні правильно?

З цієї статті буде ясно, як прив'язувати повідці до волосіні і чому варто їх прив'язувати певним способом. У звісімості від умов і методів лову риби, повідці потрібні в першу чергу для того, щоб:

- швидко поміняти гачок з повідцем або приманку;

- легко використовувати металевий повідець (так можна вберегти приманку від зубів хижої риби);

- оберегти головну волосінь від обриву;

- снасть в районі приманки або гачка була менш помітна.

металевий повідець

Зазвичай повідці прив'язуються до волосіні в залежності від обраного кольору, а саме - під навколишнє середовище. На відміну від міцності головною волосіні для лову нехижої риби до повідця підбирають лісочку з міцністю на менший розрив. Тільки через повідця при мертвому зачепі 5 м основна волосінь не рветься, а на корчі залишається гачок з повідцем або приманка. Тому міцність повинна бути нижче.

Тепер відповімо на запитання: як прив'язати металевий повідець до волосіні? До тонкого металевого повідця волосінь не прив'язують, так як при натягу поводок її просто переріже. Він, в свою чергу, потрібно для того, щоб прив'язати на снасть другий гачок або блешню, а може, і цілий ланцюжок у вигляді паровозика.

Чи потрібно прив'язувати до головної волосіні гірлянду з гачків або мормишок? Чомусь багато гарантують небувалий улов, але нижче ми з цим посперечаємось. Якщо вас цікавить, яким вузлом прив'язати повідець, щоб він не перекручувався з основною жилкою, то нижче ви дізнаєтеся про найпростіші і зручних способах.

Прив'язуємо повідці правильно

Як прив'язувати повідці до волосіні? З головною жилкою поводок можете стикувати за допомогою змінного або затяжного вузла, а також можна використовувати з'єднання повідця з головною жилкою під назвою «петля в петлю». Потрібно звернути увагу на одну особливість при в'язанні вузлів. Спочатку до основної жилки прив'язуєте важку блешню, тільки після цього можете прив'язувати гачок з повідцем. Однак вузол варто затягувати в середині вузла, яким ви прив'язали важку блешню до головної жилки, і корпусом тієї ж блешні. Завдяки цьому повідок не буде соватися по цевью гачка блешні. Використовуючи такий метод, ви можете пов'язувати поводок і мормишку з гачком, якщо, звичайно, риба годуватися з дна.

Розглянемо ще один спосіб, як прив'язувати повідці до волосіні. До головної волосіні прив'язуєте поводок з гачком вище рівня важкої блешні. У підсумку ви прив'язуєте поводок в верхньому напрямку. Зробити це вийде легко за допомогою спеціальної в'язки двох вузлів, перший з них, зав'язаний на головній жилці, для повідця стане стопорним. «Парний рибальський вузол» - це якраз те, що вам і потрібно. Замість гачка до снасті на повідку можете прикріпити легку мормишку.

З'єднання повідків в верхньому напрямку

Повідець з додатковою блешнею або гачком можна пов'язувати в верхньому напрямку в обов'язковому порядку в тому випадку, коли ви рибалите на водоймі з повною відсутністю течії. При цьому з'являється гарантія того, що на снастях волосіні між собою не перекрутити і мотиль не заплутається в основної волосіні. На річці слабке перебіг і так віднесе повідці від головної жилки. Кожен поводок в верхньому напрямку краще пов'язувати жорсткої волосінню.

Розглянемо ще один спосіб зв'язування повідця в верхньому напрямку. Вузол можете зробити такий же або інший. Важливо, щоб він по основній волосіні не ковзав. До повідця прив'яжіть легку мормишку або гачок. Додатковим гарантом проти скручування головної жилки і прив'язаного повідця стане маленький відрізок ізоляції монтажного проводу. Також він може служити невеликим привертає фактором для риб. Вузол у ставленні до ізоляційної трубці повинен бути глухим, що не ковзає, при цьому важливо, щоб він був досить великим за розміром, а то кембрік провалиться вниз. Це основні рекомендації, як прив'язувати повідці до волосіні. Якщо ви їх будете дотримуватися, то процес риболовлі стане для вас самим улюбленим заняттям.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі