• Tuesday June 25,2019

"Беретта 92". Вогнепальна зброя італійської компанії Beretta: відгуки, ціни

Сьогодні пістолет Beretta вважається, мабуть, одним з популярних в класі особистої зброї, призначеного для самооборони. Його відмінна репутація сприяла тому, що практично всі моделі цієї торгової марки набули широкого поширення в світі.

Історія створення

Компанія «Беретта» претендує на звання однієї з найстаріших в Європі. Своїм виникненням вона зобов'язана часу, коли з 1680 року в Італії почалося виробництво стовбурів для гвинтівок. До 1900 року компанія випускала рушницю «Беретта», призначене для мисливських і спортивних цілей. Воно вже тоді відрізнялося завидною якістю, а тому було широко відомо не тільки в самій Італії, але і далеко за кордоном. У 1915 році, під час Першої світової, компанія випустила свій перший пістолет Beretta, поступово завоювавши звання одного з найбільших в світі виробників зброї короткоствольної вогнепальної класу.

Коли в 1985-му ця італійська марка перемогла на тендері, показавши світу не тільки своє знамените рушницю «Беретта», а й армійський пістолет марки «92F», їй вдалося отримати найбільший в історії замовлення на поставку і виробництво своєї продукції даної серії для поліції і армії Сполучених Штатів. Тоді з нею боролися такі знамениті бренди, як «Кольт» і «Сміт Вессон», «ФН» і «Браунінг» та багато інших.

Знаменита «92-а» модель

Розробку цього армійського пістолета почали на фірмі в 1970 році. Група конструкторів під керівництвом Carlo Beretta на першому етапі розробок паралельно працювала над двома перспективними прототипами. Обидва цих пістолета мали самовзводний УСМ, а також рамку, зроблену з алюмінієвого сплаву. Перший мав замикання, схоже на Browning High Power, а другий - по прототипу Walther P38. Саме з них і почалася індексація «92» в позначенні знаменитої серійної моделі. Пістолет «Беретта 92» позначав 9-міліметровий, 2-я модель.

Перші моделі з'явилися в 1975-му, а вже через рік почалося їх серійне виробництво. В цьому ж році був випущений і такий варіант як пістолет «Беретта 92 FS», який мав важіль запобіжника, розташований на затворі. При включенні він виконував також безпечний спуск з бойового взводу курка. Своєю появою модифікація «Беретта 92S» була зобов'язана поліції Італії, яка проявила великий інтерес до нової зброї.

Високо оцінивши переваги пістолета, правоохоронні органи стали висловлювати свої побажання, що стосуються його компонування і пристрої. Саме вони лягли в основу оновленої «поліцейської» модифікації.

Особливості

Службовий пістолет «Беретта 92» оснащений рамкою, виконаної з алюмінієвого сплаву, і сталевим затвором. У 2004-му для цивільного ринку, і в першу чергу спортсменів, був також випущений цельностальной варіант з запобіжником на рамці. Це був аналог дев'яносто другий рік моделі - Beretta 92 Steel.

Конструкція його вибудувана за схемою, що використовує енергію віддачі в короткому ході стовбура і по типу замикання «Вальтера Р38» - з личинкою, що коливається у вертикальній площині. Закріплений відкрито на правій стороні викидач служить також покажчиком кількості патронів у патроннику. Запобіжник на пістолетах «Беретта 92» випуску 1975-76 рр. розташовувався на рамці зліва, а кнопка магазинної засувки - в нижній частині рукоятки.

автоматика

В її основі лежить енергія віддачі. Сам пістолет «Беретта 92» складається з шістдесяти п'яти деталей. Поворотну пружину конструктори розташували під стволом, замикання якого здійснюється при поздовжньому відкат зчепленням з затвором за допомогою спеціальної личинки, що коливається на осі.

Ударно-спусковий механізм даного вогнепальної зброї набув свого остаточного вигляду в моделі «Беретта 92SB». УСМ зроблений подвійної дії, курок розташований відкрито. Вита бойова пружина знаходиться в рукоятці. Ударник подпружиненного типу. Він закритий перемичкою від курка і утримується від капсуля в відведеному положенні.

Характеристики

Магазин пістолетів серії «Беретта 92» дворядний, що переходить в один ряд. Кнопка його засувки розташована зліва, на підставі спусковий скоби. При необхідності вона може бути переставлені на праву сторону. Закріплений на правій частині затвора викидач вказує наявність патрона. Стріляні гільзи викидаються вправо від відбивача.

За витрачення патронів затвор затримується в задньому положенні. Зняти його можна, опустивши важіль з лівого боку від рамки або, при відсутності в рукоятці порожнього магазина, злегка відтягнувши назад. Ресурс цих армійських пістолетів становить понад тридцять тисяч пострілів.

модифікації

Сімейство сучасної «Беретта 92», що веде свій початок від 34-ї моделі, випускається сьогодні у великій різноманітності. Модифікації відрізняють як розміри, так і конструкції ударно-спускового механізму або запобіжника, а також матеріал і обробка поверхонь. Кожен пістолет даної серії характеризують високі службово-експлуатаційні якості.

Основними вважаються чотири модифікації, які відрізняються своїм УСМ. Це - «FS», «G», «D» і «DS». Крім того, моделі відрізняються калібром і конструктивними особливостями. Наприклад, в створеному на основі базової «Беретта 92» пістолеті «92-S» прапорець запобіжника влаштований безпосередньо на кожусі на затворі, а не під ним. Подібне розміщення дозволяє безпечно опускати курок при його включенні з досланий патроном.

Модель «Беретта 92-SB» є вдосконаленим варіантом «92-S». У ній запобіжник знаходиться і з лівого боку кожуха, і з правої - під обидві руки. Крім того, в цій модифікації засувка магазина переміщена з нижньої частини на рукоятці під рівень спусковий скоби.

Випускаються згодом пістолети мали вдосконалений механізм запобіжника, який при включенні від'єднує спусковий гачок від курка, максимально надійно блокує ударник, що приводиться в дію лише при повному натисканні. Завдяки цьому постріл робиться тільки після правильної підготовки до стрільби, що виключає можливість випадкового залпу від падіння або ж удару. Модель «Беретта 92-SB-C» стала більш укороченою модифікацією: її загальна довжина - 197 мм при стовбурі в 135 міліметрів.

конкурсна модель

Коли армія США оголосила тендер на новий пістолет, «Беретта», згідно з пропонованим вимогам, розробила модифікацію «92F». За своїми розмірами і принципом роботи вона була схожа на попередню, проте на спусковий скобі конструктори передбачили невеликий виступ. Завдяки цьому пістолет вже можна було утримувати двома руками. Кнопка запобіжника з засувкою магазина теж були зроблені з даного принципу. Рукоятка також отримала виступ в передній нижній частині і накладки. Стовбур був зсередини хромований, а зовні пістолет «Беретта 92F» покрився брунітоном, що представляє собою антикорозійний матеріал на зразок тефлону.

пневматичні модифікації

Вогнепальна зброя від італійського виробника отримало світове визнання. Мабуть, з цієї причини багато компаній стали виробляти і пневматичні пістолети модифікацій серії «Беретта 92».

Найбільша кількість моделей - це продукція фірми Umarex. Beretta 92 FS, що випускається цим німецьким виробником, вельми популярний у зарубіжних користувачів, що віддають перевагу спортивно-розважальну пневматику. Він заслужив визнання в тому числі і у російських продавців пневматичних пістолетів і потенційних покупців. Будучи точною копією бойового, що складається з 1989 року на озброєнні американської армії, однойменного варіанту, пістолет має довжину в 210 міліметрів при масі в 1, 26 кілограм.

Точна копія оригіналу

Подібність при цьому не тільки візуальне. Спортивно-розважальний газобалонних Umarex Beretta 92 FS майже повністю зроблений з металу. У ньому збережена і атрибутика дев'ятиміліметровий армійського варіанту. Це стосується як прапорця запобіжника, так і важеля затримки затвора і кнопки викиду магазину. Вони відтворені максимально достовірно, хоча затримка затвора грає декоративну роль.

Пневматичний «Мур Беретта 92» також вважається однією з кращих моделей в своєму класі. Він теж повністю металевий, стільки ж важить, як і бойової прототип, до того ж, оснащений блоубеком і затвора затримкою, а також курком подвійної дії. Пістолет має можливість автоматичної стрільби.

Багато хто вважає, що в величезному ряду пневматичних моделей найкращою є саме Beretta.

Ціна

Вартість даного зброї залежить від багатьох параметрів. Безумовно, в ціновому рівні чималу роль оздоблення руків'я. Наприклад, пневматичний пістолет «Беретта 92FS» від компанії «Умарекс» з рукояткою, зробленої з чистого дерева, коштує від двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян. Він може стати чудовим подарунком для будь-якого любителя зброї. У свою чергу, Gletcher BRT 92FS Auto можна купити за сім тисяч три сотні рублів і вище, залежно від матеріалу рукоятки. У комплектацію при продажу, крім самого пістолета, входять також шестигранний ключ і докладна інструкція.

Відгуки

Бойові пістолети «Беретта» вже давно мають репутацію надійних, хоча і дещо громіздких. У них, на думку фахівців, товста рукоятка, яка зручна тільки для стрілка, що має досить великі долоні, та й сама зброя велике за своїми габаритами. У період з 1986-го по 1989-й в Збройних силах США були відзначені випадки руйнування затвора пістолета з відривом від задньої частини, що призводило до травм у стрільців.

Після появи нової модифікації - пістолета Beretta 92FS, призначеного для американської армії, серія ще довго продавалася на поліцейському і цивільному ринках. Правда, за винятком моделей, в яких існував ризик відділення затвора.

Для аматорів не бойової зброї пневматичний пістолет «Беретта 92FS» став справжнім подарунком. Судячи з відгуків, ця красива суцільнометалева точна копія свого вогнепальної аналога відразу ж привернула увагу. Багатьом подобається в цьому пістолеті то, що він не тільки зовні схожий на оригінал, а й має з ним однакову вагу.

Особливо багато шанувальників у знаменитого виробника пневматичної зброї - компанії Umarex, яка настільки добре попрацювала над своєю моделлю, що її практично неможливо на перший погляд відрізнити від справжньої «Беретти» - бойовий. Багато відгуків і про досить високі технічні характеристики даної моделі. Особливо приємно те, що з кожного балона можна виробляти до шістдесяти пострілів, причому всі з однаковою силою. Власникам подобається як стрілянина самовзводом, так і з заздалегідь зведеним курком.

Підводячи підсумки, можна, грунтуючись на думках тих, хто має в своєму арсеналі «Беретту», сказати про те, що даний пістолет точно стріляє, відрізняється якістю і відмінним зовнішнім виглядом. Зручність, надійність і потужність - так його характеризує більшість росіян.

Єдине, що засмучує вітчизняного покупця, це ціна, а в іншому пневматичні пістолети Beretta дуже хороші.


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на