• Sunday May 19,2019

Ловля на спінінг для початківців. Поради

У новачків завжди виникає багато питань про лов риби спінінгом. Де знайти рибу, як її змусити звернути увагу на приманку, як підсікти, витягнути на берег - розповість ця стаття. Ловля на спінінг для початківців - основна наша тема.

снасті

Для риболовлі нам знадобиться:

 1. Вудилище спінінга - має бути легким. Довжина для новачків підійде 2-2, 3 м. У вудилища повинен бути гнучкий кінчик.
 2. Котушка - бажаний маленький вага, миттєвий стопор зворотного прокрутки, відмінне обертання.
 3. Волосінь (плетінка) - діаметр 0, 16-0, 22 мм.
 4. Принади - воблери, віброхвости, твістери.

Техніка лову на спінінг

Почнемо з азів. Кожне керівництво по темі «Ловля на спінінг для початківців» має детально описувати техніку закидання спінінга. Це «фундамент» рибної ловлі. Є 3 основні техніки закидання:

 • горизонтальний (бічний);
 • вертикальний (виконується через спини);
 • маятниковий.

вертикальний занедбаність

Новачкам краще використовувати закид через спини (вертикальний). Така техніка хороша дальністю польоту приманки, точністю попадання в потрібне місце. Як це робиться:

 1. Вудилище береться так, щоб кріплення котушки розміщувалося між вказівним і середнім пальцями.
 2. Ролик лескоукладивателя підводиться вгору під рукоятку.
 3. Волосінь захоплюється краєм вказівного пальця.
 4. Дужка лескоукладивателя переводиться в положення закидання. Волосінь відпускати пальцем не можна, щоб приманка не впала на землю.
 5. Другою рукою потрібно взятися за край кромеля. Далі відвести вудилище назад (за спину).
 6. Вудилище надсилається різким рухом вперед, при цьому волосінь відпускається.
 7. Після того як приманка впаде в воду, можна прокручувати котушку і починати проводку.

Описи вертикального запиту досить, так як новачкам краще тренуватися на ньому. Але ми розповімо і про інші методи, щоб читач мав про них уявлення.

Ловля на спінінг для початківців: горизонтальний закид

Горизонтальний закид дозволяє закинути наживку набагато далі, ніж вертикальний. Він виконується майже так само, як і попередній, але відрізняється дугою, яку описує блешня, і більш складний у технічному виконанні.

маятниковий занедбаність

Застосовується для облову невеликого місця поблизу від берега. Не вимагає розмаху вудилищем і зручний на місцевості, яка заросла деревами і кущами.

Після закидання виконується проводка наживки. Вона виконується рівномірним підтягуванням блешні до берега. Іноді можна робити короткі зупинки, часто клювання риби йдуть відразу після них. Так виконується ловля риби на спінінг.

Практика

Теоретично техніка риболовлі описана, тепер читач уявляє, що таке ловля на спінінг. Для початківців будуть корисні і практичні поради, які безпосередньо стосуються самого процесу «тихого полювання» на обраному водоймі.

Виберіть відносно чисте місце, щоб кущі і дерева не заважали, і зробіть свій перший закид. Найкраще приблизно на 7-8 метрів вгору за течією річки. І починайте проводку до берега. І так рази 3-4, далі зробіть занедбаність подалі, потім ще далі. Таким чином облові ділянку, який вибрали. Після того як накопичиться певний досвід, починайте експериментувати з приманками.


Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ