• Tuesday June 25,2019

Яка риба ловиться в квітні в Підмосков'ї? Яка риба ловиться на початку, середині, наприкінці квітня і початку травня? Яка риба ловиться в Чорному морі в квітні?

Квітень Підмосков'ї відкриває сезон риболовлі з відкритої води. Дні стають набагато довше, а сонце пригріває вже сильніше, ніж зазвичай. У багатьох річках починається повінь. Як тільки воно завершиться, вода очиститься і почнеться відмінний клювання. Щоб бути у всеозброєнні, потрібно знати, яка риба ловиться в квітні найкраще. А також які снасті слід підготувати. Найбільш результативною в цьому місяці виявляється ловля на поплавкову снасть, яку обладнають блешнею, що має невеликий розмір. Також добре використовувати кивковой вудку, призначену для літнього часу.

Квітнева рибалка в Москві і Московській області

Отже, яка риба ловиться в квітні в наших водоймах? Перш за все плотва. У цей період вона збирається в великі зграї перед нерестом, а тому клює регулярно. Найкраще ловиться біля берега, на мілководді. Також непогано клює густера, ялець і подлещик. Активні у квітні і зграї окунів, які готуються до нересту. Його краще ловити в цей час на мотиля. Але як би добре не ловилася в квітні рибка, все ж існують ще й деякі мінуси. Це весняні заборони на різні види лову. На різних водоймах терміни цих заборон неоднакові. Винятком з правил є зазвичай деякі платні озера.

Яка риба ловиться на початку квітня?

Більшість любителів риболовлі вважають квітня найкращим місяцем для лову багатьох видів риб. Цей місяць весни дуже зручний. На вулиці вже не холодно, але ще й не жарко, а вічно заважають водорості не встигли розростися по всій водоймі. На самому початку квітня, як тільки зійшов лід, риба дуже голодна. Виною тому не тільки довга зимівля, але і майбутній нерест. Говорячи про те, яка риба ловиться в квітні в Підмосков'ї в першій половині місяця, слід згадати перш за все плотву, а також ельца, ляща і карася. Всі вони збиваються в зграї, завдяки чому і забезпечують регулярні клювання. Головне - ці зграї виявити.

Яка риба ловиться в кінці квітня?

Починаючи з середини і ближче до кінця місяця починає краще клювати хижа риба. Вона вже частіше виходить з нір в порівнянні з першою половиною квітня. Оскільки вода прогрівається вже сильніше. Яка риба ловиться в кінці квітня? Перш за все це щука, а також судак. Хижак досить голодний. Саме тому хороша клювання буде забезпечена не тільки на живця, але і на будь-які штучні приманки. Не варто також забувати про окуні. В цей час він близько підходить до берега, але все-таки не забирається туди, де глибина менше ніж один метр. Все, що може вплинути на поведінку риби, - це погодні умови. Вважається, що в теплу погоду все ж набагато краще клює карась і короп.

ловля судака

Яка риба ловиться в середині квітня? Крім всієї перерахованої вище в цей час починає клювати судак. Чому саме з середини?

У першій половині місяця ця риба не підпливає близько до берега, а значить, і зловити її досить складно. Якщо ви все ж вибрали судака собі за мету, то мало знати, коли його ловити. Потрібно ще знати де. Вибирайте місця з уповільненим плином і великою глибиною навіть біля берега. Найчастіше це буває в тому місці, де річка повертає і змінює свій напрямок. Важливим моментом є також наявність нерівного дна і корчів. Приманка повинна бути невеликою і узкотелого. У квітні досить часто ловляться великі екземпляри (до п'яти кілограм).

ловля щуки

Яка риба ловиться в кінці квітня - початку травня найкраще? Це голодна щука. Звичайно, її можливо зловити і на початку місяця. Але це трохи важко. Оскільки вода ще не дуже прогрілася, і риба сидить в норі. Розташовуються ці нори глибоко, але недалеко від мілководдя. Там щука харчується мальком. Якщо ви ловите хижачку на живця, то опускати його потрібно трохи глибше половини води. Для цієї мети прекрасно підійде уклейка або плотва. Розмір живця повинен коливатися від п'яти до десяти сантиметрів. Якщо при клюванні волосінь раптом зупинилася, то, найімовірніше, вам попалася щука невеликого розміру. Тут краще не поспішати і, перш ніж підсікати, дати рибі секунд десять на заковтування наживки. Якщо ж волосінь видаляється без зупинки, то екземпляр попався досить великий і зволікати не можна. Також ви можете використовувати штучні приманки, але лов на живця все ж більш ефективна.

ловля плотви

Говорячи про те, яка риба ловиться в квітні в Підмосков'ї найбільш активно, перш за все згадують плотву. Це, мабуть, найпоширеніша для наших водойм риба. Якщо умови для неї сприятливі, то виростати вона може до великих розмірів. Ловиться вона цілий рік, але в квітні, перед нерестом, особливо активно. На початку квітня, як тільки повністю зійшов лід, плотва виявляється у великих кількостях в прибережних водах. Тут вони більшою мірою прогріті сонцем. Риба в цей період не опускається глибше двох метрів. Найкращим чином плотва клює на хробака, опариша і хліб. Для підгодовування використовують готові суміші, які можна знайти в будь-якому рибальському магазині. Найголовніше - це додати до підгодовування ту наживку, яку ви збираєтеся використовувати.

ловля окуня

У квітні окунь дуже ненажерливий. Вибираючись з ям, в яких він проводив зиму, окунь перебирається ближче до берега в пошуках смачного малька. Однак слід пам'ятати про те, що біля берега все ж полюють дрібні представники. Якщо ваша мета - рибка побільше, то наживку слід закидати не менше ніж на п'ять метрів від лінії берега. Найкраще в квітні окунь ловиться за допомогою спінінга і дрібних приманок. Найбільш використовуваною вважається блешня невеликого розміру, що має сріблясто-сірого забарвлення. Також непоганий результат досягається з використанням воблера. Якщо ви плануєте ловлю на живця, то використовуйте рибок дрібного розміру. Непоганий результат видає використання донки, оснащеної гумовим амортизатором. Якщо клювання окуня хороша, то за один раз можна витягнути навіть три риби. В якості наживки в цьому випадку можна використовувати як хробака, так і малька.

Ловля ляща і карася

Яка риба ловиться в квітні крім названої вище? Багато рибалки вважають, що квітень - це найкращий місяць для лову ляща. А найкращою снастю в цей період визнана донка. Особливо вона здатна виручити в погану погоду. Для наживки вибирають опаришів або мотиля. Іноді їх успішно комбінують. При лові ляща без прикормки не обійтися. З цією метою можна використовувати навіть звичайну пшоняну кашу. Щоб утримувати рибу в необхідному місці, потрібно скачати з підгодовування кулі і кидати їх у воду кожні три години.

Що ж стосується карася і коропа, то їх зазвичай ловлять на платних водоймах. Їх клювання сильно залежить від погодних умов. Чим спекотніше день, тим краще клює риба. Ловлять її на донку або поплавкову снасть. В якості наживки беруть кукурудзу, хробака або тісто. Слід зауважити, що короп краще ловиться вранці і ввечері, в той час як карась клює в денний час.

Квітнева рибалка на Чорному морі

Чимало любителів посидіти з вудкою хотіли б випробувати свої сили в море. Така рибалка має свої особливості. Наприклад, вона практично неможлива без спеціального оснащення, яка називається «самодур». Він має від п'яти до п'ятдесяти гачків, які опускають на саме дно, а потім починають тягнути і смикати. Суть в тому, що всі ці гачки в русі імітують зграйку дрібної риби, чим і приваблюють потенційну здобич.

Отже, яка риба ловиться в Чорному морі в квітні? Перш за все це кефаль. В цей час вона мігрує в лимани і збирається зграями. Ці зграї часто переслідуються дельфінами. Також в квітні до поверхні води піднімаються зграї ставрид, які шукають чим поживитися. Ще одна риба, яка в цей час з'являється в прибережній зоні, - луфарь. Але вона рідко стає здобиччю рибалок, особливо якщо її розміри більші. Це пов'язано з тим, що зуби луфарь має настільки гострі, що здатний обрізати навіть найміцніший поводок. Дуже смачна риба сарган. Ловлять її на поплавкову снасть, використовуючи в якості наживки шматочки риби або свіжих очищених креветок. У випадку з сарганів важливо не поспішати підсікати і дати йому можливість добре заковтнути наживку.

Ми з'ясували, яка риба ловиться в квітні не тільки в Підмосков'ї, але і біля берегів Чорного моря. Збираючись на риболовлю, важливо пам'ятати, що успіх багато в чому залежить від правильно обраних снастей, а також наживки і підгодовування. Квітня вважається одним з улюблених місяців рибалок. В цей час нудьгувати на березі не доводиться. Риба активна після зимівлі і перед нерестом, вона пустує зграями біля поверхні води і в прибережних зонах. Поїдаючи практично будь-яку здобич на своєму шляху, зграї риб забезпечують рибалкам відмінний клювання і ненудну риболовлю. Залишається лише визначити свою здобич і з'ясувати місце її проживання.


Цікаві Статті

Яка риба клює в вересні?  Ловля риби у вересні: що клює?

Яка риба клює в вересні? Ловля риби у вересні: що клює?

Вересень - прекрасний час для лову будь-якої риби. З незначним зниженням температури водні мешканці стають більш активними. Причому це відноситься і до мирних, і до хижих риб. Перші без обережності носяться по всій водоймі в пошуках хоч якоїсь їжі напередодні тривалої і холодної зими, а другі не упускають можливості

Спінінги GAD: відгуки власників, особливості та моделі

Спінінги GAD: відгуки власників, особливості та моделі

Компанія Pontoon 21 з'явилася в результаті об'єднання кількох великих виробників снастей для рибного лову з Росії, Японії і Китаю. Відгуки рибалок про нову продукцію, особливо про спінінгах Gad, були хорошими, і Pontoon 21 стала швидко розвиватися. Оригінальні рішення, що призводять до результативної риболовлі, застосовуються і в лінійці вудилищ спінінгів. Види спінінгів Pontoon 21 Основна лінійка спінінгів Pontoon 21 представл

Полювання на коропа, або Як ловити на бойла

Полювання на коропа, або Як ловити на бойла

Одним з перспективних методів полювання на коропа є ловля на Бойл. Це відносно новий напрямок в карпфішінге, яке зародилося в Європі в кінці 80-х років минулого століття. Як ловити коропа на Бойл, стало відомо у нас до кінця 90- х років. На сьогоднішній день цей метод став широко застосовуватися як спортсм

Тренування на рельєф м'язів

Тренування на рельєф м'язів

Рельєф м'язів просто так отримати неможливо - для цього потрібен спеціальний підхід до тренувань. Крім того, вам необхідно усвідомити, що тренування на рельєф - це повноцінний комплекс, який необхідно дотримуватися цілком, не упускаючи ніяких деталей. Так що уважно вивчіть всі поради і виконуйте їх беззаперечно, щоб домогтися видатного рельєфу м'язів. Силові вправи Силові вправи складають основу набору м'язової маси - без цих вправ ви будете дома

Палац водних видів спорту, Казань: адреса, відгуки, кращі поради перед відвідуванням

Палац водних видів спорту, Казань: адреса, відгуки, кращі поради перед відвідуванням

Плавання - це популярний вид спорту, яким може займатися будь-який бажаючий. До Палацу водних видів спорту в Казані кожен бажаючий може потренуватися, незалежно від пори року. Заняття у воді корисні для здоров'я, крім цього вони бадьорять і піднімають настрій. Детальніше про водному комплексі поговоримо нижче. Пр

А ви хочете знати, як розрахувати вагу по зростанню?

А ви хочете знати, як розрахувати вагу по зростанню?

Неважливо, скільки в вас зайвих кілограмів, якщо ви незадоволені своєю фігурою, то необхідно щось робити для виправлення ситуації. Звичайно, комусь заважає всього 1-2 кг, і вони виснажують себе дієтами і фізичними вправами, при цьому інші спокійно ставляться до своїх зайвим 30 кг і навіть не планують хоч якось від них позбавлятися. Головне, не переборщити при схудненні, адже анорексічкі мало кого приваблюють. Саме тому необхідно знати, як розрахувати вагу по росту. Якщо дівчина масою 55 кг і довжиною 160 см буде достатньо округлої, то при 180 см крізь шкіру будуть просвічувати кістки. Не варто