• Sunday May 19,2019

Сідло для велосипеда: допомога у виборі

Останнім часом багато міські жителі пересідають з громадського транспорту і особистих автомобілів на велосипеди. Це пов'язано з багатьма причинами: брак фізичних навантажень, стурбованість екологічними проблемами, зручність в умовах великих пробок і багато іншого.

Вибрати собі двоколісний транспорт - справа не з простих. Тут на дуже багато слід звернути увагу: мета покупки, стать і вік, індивідуальні переваги. Поряд з усіма іншими елементами необхідно правильно підібрати сідло для велосипеда. Від нього в найбільшій мірі залежить комфорт під час поїздки.

По-перше, давайте розберемося в тому, чому сідло для велосипеда називається саме так. Багато цей елемент називають сидінням. Вага людини на велосипеді розподілений між трьома точками опори: сідло, кермо і педалі. Найбільше навантаження маси велосипедиста якраз повинна бути зосереджена на двох останніх. Сидіння ж передбачає прийняття на себе всієї ваги повністю.

Найчастіше сідло в придбаному «залізному друге» не влаштовує покупця. Тоді необхідно придбати нове. Як його вибрати? Звичайно, велику роль тут грають індивідуальні переваги, однак варто звернути увагу і на деякі поради.

Можливо, хтось вважає, що найкраще сідло для велосипеда - м'яке. Насправді це зовсім не так. При тривалій їзді велосипедист буде відчувати дискомфорт на м'якому сідлі, а пізніше можуть виникнути почервоніння і навіть так звані "мозолі" на поверхні ніг всередині стегна. Початківцям варто спробувати сідло середньої жорсткості. Вважається, що найкращий матеріал, що покриває сідло - це шкіра. Вона оптимізує ковзання і забезпечить «дихання».

Сідло для велосипеда повинно бути не надто вузьким і не дуже широким. Вузьке знову ж доставить дискомфорт на внутрішній поверхні стегна, а широке значно збільшить навантаження на м'які тазові тканини, що, можливо, здатне привести до ще більших незручностей. З огляду на фізіологічні особливості чоловіки зазвичай віддають перевагу більш вузькі сідла, а жінки - більш широкі.

Що стосується висоти розташування, то тут теж все індивідуально. Але не слід розташовувати сідло для велосипеда занадто низько. Це буде негативно впливати на колінні суглоби, а також збільшить навантаження на м'які тканини таза. Оптимальну висоту сідла розрахувати неможливо. Це ж можна сказати про його нахилі. Тут все залежить від уподобань велосипедиста. Однак слід запам'ятати, що найкраще - горизонтально встановлене сідло.

Велику увагу приділяють також і системі амортизації. На сідлі велосипедів вона встановлена ​​не завжди (буває на кермі). Деякі доповнюють двоколісний транспорт амортизацією вже після його покупки, тоді ж, коли вони отримають і інші необхідні запчастини для велосипеда. Це дозволяє «пом'якшити» поїздку, зробивши її ще більш комфортною.

Придбання велосипеда - це завжди важлива подія. При виборі екологічно чистого транспорту слід звернути увагу на багато деталей, в тому числі на сідло. Воно повинно бути індивідуально правильним і зручним. Якщо куплене сідло в комплекті з транспортом не підходить вам, то його слід поміняти. В цьому немає нічого страшного. Ви також можете купити в спеціалізованих магазинах кошик, кріплення для води і навіть дитяче крісло для велосипеда. Адже головне - це комфорт.


Цікаві Статті

Техніка бігу на короткі і довгі дистанції.  Правильне дихання під час бігу

Техніка бігу на короткі і довгі дистанції. Правильне дихання під час бігу

Бігти або не бігти? Звичайно, бігти! Біг позитивно впливає на організм в цілому, покращує серцево-судинну систему і сприяє зниженню ваги. Додамо в якості бонусу зміцнення імунітету, поліпшення метаболізму і виховання характеру. Прочитайте статтю до кінця і ви дізнаєтеся, як бігати, щоб не отримати травму, що таке біг на короткі і довгі дистанції, а також багато іншого. Такий різний біг Біг є природним фізіологіч

Мікко Коскінен: спортивна кар'єра, досягнення, повернення в НХЛ

Мікко Коскінен: спортивна кар'єра, досягнення, повернення в НХЛ

Мікко Коскінен - ​​фінський хокеїст, який грає на позиції воротаря. Він входить до складу збірної Фінляндії. Двічі ставав срібним призером чемпіонату світу. Тривалий період грав в хокейних командах Росії. За цей час Коскінен двічі вигравав Кубок Гагаріна. Перші кроки в хокеї Мікко Коскінен з'явився на світ 18 липня 1988 року. Він є уродженцем фінського міста Вантаа, ро

Адебайор Еммануель: біографія, спортивна кар'єра і особисте життя футболіста

Адебайор Еммануель: біографія, спортивна кар'єра і особисте життя футболіста

Еммануель Адебайор, біографія, спортивна кар'єра і особисте життя якого описані в даній статті, є відомим футболістом збірної Того і турецького клубу "Істанбул ББ". Свого часу нападник визнавався кращим гравцем Африки. Біографічні дані Еммануель Адебайор з'явився на світло в лютому 1984 року в

Установка кріплення на сноуборд: практичні рекомендації

Установка кріплення на сноуборд: практичні рекомендації

Установка кріплень на сноуборд - досить складне завдання. Виконуючи налаштування платформ під черевики на новій дошці, райдерам нерідко доводиться перебирати численні варіанти, які відрізняються позиціями, значенням кутів, центрированием ніг. Давайте розберемося, що передбачає правильна установка кріплень на сноуборд і які відмінності є між тими чи іншими рішеннями. Вибір ведучої ноги Перш ніж приступати до монтажу кріплень на дошку для сноубор

Футболіст Йохан Кройф: біографія

Футболіст Йохан Кройф: біографія

Навіть серед видатних футболістів є такі, які зуміли вписати своє ім'я в історію цього виду спорту, як то кажуть, золотими буквами. Одним з таких по-справжньому легендарних чарівників гри з м'ячем за життя була людина на ім'я Кройф Йохан. Біографію цього вже нині померлого нападника і тренера ми і розглянемо максимально докладно в статті. Початок життя і сім'я Майбутній призер чемпіонатів світу та Європи з футболу народив

Як зав'язати гачки на волосінь?  Легко!

Як зав'язати гачки на волосінь? Легко!

Завзятий рибалка з хорошим стажем знає напевно, що одне з основних знань і умінь в рибальському майстерності - це знати, як зав'язати гачки на волосінь, і вміти правильно їх закріпити. Навіть піймавши велику рибу, ви просто пропустіть її, якщо гачок прив'язаний невірно, причому втече ваша рибка з вашим же виробом. У цій статті