• Saturday July 20,2019

Сідло для велосипеда: допомога у виборі

Останнім часом багато міські жителі пересідають з громадського транспорту і особистих автомобілів на велосипеди. Це пов'язано з багатьма причинами: брак фізичних навантажень, стурбованість екологічними проблемами, зручність в умовах великих пробок і багато іншого.

Вибрати собі двоколісний транспорт - справа не з простих. Тут на дуже багато слід звернути увагу: мета покупки, стать і вік, індивідуальні переваги. Поряд з усіма іншими елементами необхідно правильно підібрати сідло для велосипеда. Від нього в найбільшій мірі залежить комфорт під час поїздки.

По-перше, давайте розберемося в тому, чому сідло для велосипеда називається саме так. Багато цей елемент називають сидінням. Вага людини на велосипеді розподілений між трьома точками опори: сідло, кермо і педалі. Найбільше навантаження маси велосипедиста якраз повинна бути зосереджена на двох останніх. Сидіння ж передбачає прийняття на себе всієї ваги повністю.

Найчастіше сідло в придбаному «залізному друге» не влаштовує покупця. Тоді необхідно придбати нове. Як його вибрати? Звичайно, велику роль тут грають індивідуальні переваги, однак варто звернути увагу і на деякі поради.

Можливо, хтось вважає, що найкраще сідло для велосипеда - м'яке. Насправді це зовсім не так. При тривалій їзді велосипедист буде відчувати дискомфорт на м'якому сідлі, а пізніше можуть виникнути почервоніння і навіть так звані "мозолі" на поверхні ніг всередині стегна. Початківцям варто спробувати сідло середньої жорсткості. Вважається, що найкращий матеріал, що покриває сідло - це шкіра. Вона оптимізує ковзання і забезпечить «дихання».

Сідло для велосипеда повинно бути не надто вузьким і не дуже широким. Вузьке знову ж доставить дискомфорт на внутрішній поверхні стегна, а широке значно збільшить навантаження на м'які тазові тканини, що, можливо, здатне привести до ще більших незручностей. З огляду на фізіологічні особливості чоловіки зазвичай віддають перевагу більш вузькі сідла, а жінки - більш широкі.

Що стосується висоти розташування, то тут теж все індивідуально. Але не слід розташовувати сідло для велосипеда занадто низько. Це буде негативно впливати на колінні суглоби, а також збільшить навантаження на м'які тканини таза. Оптимальну висоту сідла розрахувати неможливо. Це ж можна сказати про його нахилі. Тут все залежить від уподобань велосипедиста. Однак слід запам'ятати, що найкраще - горизонтально встановлене сідло.

Велику увагу приділяють також і системі амортизації. На сідлі велосипедів вона встановлена ​​не завжди (буває на кермі). Деякі доповнюють двоколісний транспорт амортизацією вже після його покупки, тоді ж, коли вони отримають і інші необхідні запчастини для велосипеда. Це дозволяє «пом'якшити» поїздку, зробивши її ще більш комфортною.

Придбання велосипеда - це завжди важлива подія. При виборі екологічно чистого транспорту слід звернути увагу на багато деталей, в тому числі на сідло. Воно повинно бути індивідуально правильним і зручним. Якщо куплене сідло в комплекті з транспортом не підходить вам, то його слід поміняти. В цьому немає нічого страшного. Ви також можете купити в спеціалізованих магазинах кошик, кріплення для води і навіть дитяче крісло для велосипеда. Адже головне - це комфорт.


Цікаві Статті

Шаміль Завуров - боєць міжнародного рівня

Шаміль Завуров - боєць міжнародного рівня

Дагестан є батьківщиною багатьох сучасних бійців, які представляють Росію. Адже на теренах цієї кавказького регіону дітей з малих років привертають різноманітні види єдиноборств: самбо, боротьба, східні бойові мистецтва. Завдяки цьому багато спортсменів надалі освоюють універсальну техніку ведення бою, відчуваючи свої сили в різних версіях ММА. Одним з таких атлетів і став Шаміль Завуров, поєдинки за уч

Філіп Лам: життя і кар'єра "баварської" легенди

Філіп Лам: життя і кар'єра "баварської" легенди

Кожна людина, що захоплюється футболом, знає такого спортсмена, як Філіп Лам. Майже все своє життя він грав за мюнхенську «Баварію» і цілих 15 років за збірну Німеччини, яку в останній рік своєї кар'єри привів до перемоги на чемпіонаті світу. Про нього можна багато чого розповісти, але зараз мова піде лише про найцікавіші факти. Дитинство і юність Як і багато інших німецьких хлопчаки, Філіп Лам з дитинства захоплювався футболом. Кол

Як навчитися кататися на ковзанах заднім ходом: поради початківцям фігуристам

Як навчитися кататися на ковзанах заднім ходом: поради початківцям фігуристам

Всі новачки, вперше стали на ковзани, турбуються лише про те, щоб встояти на ногах. Але з часом ноги перестають роз'їжджатися в різні боки, і нам хочеться не тільки відточити свою майстерність, а й оволодіти новою технікою. Тому рано чи пізно у кожного з нас виникає закономірне питання про те, як навчитися кататися на ковзанах заднім ходом. Що потрібно знати про екіпіровку? Перш ніж зосередити свою

"Бригантина" - басейн в Митищах: опис, адреса, контакти та відгуки

"Бригантина" - басейн в Митищах: опис, адреса, контакти та відгуки

Коли посеред робочого тижня раптом захотілося трохи розвіятися, ідеальним варіантом стане легка фізичне навантаження. Це може бути зарядка, розтяжка, пробіжка або плавання. Тренувати організм необхідно, адже це є запорукою витонченої фігури, міцного здоров'я і гарного настрою. Багато міст пропонують своїм жителя

Євген Набоков - легендарний воротар

Євген Набоков - легендарний воротар

Євген Набоков є російським воротарем, який більшу частину своєї кар'єри відіграв в НХЛ. Цей воротар, безумовно, провів яскраву кар'єру. Він здобув безліч перемог як в клубному чемпіонаті, так і на міжнародній арені. Початок спортивного шляху Євген Набоков народився 25 липня 1975 року в місті Усть-Каменогорську. Навчатися хокею цей прославлений воротар став в місцевій хокейній школі. Уже

Красиве накочене тіло: прагнемо до ідеалу

Красиве накочене тіло: прагнемо до ідеалу

Кожна людина мріє про ідеальне тіло. Звичайно ж, найкращий варіант досягти результату - піти в тренажерний зал. Але не завжди допомагають лише фізичні вправи, слід чітко розпланувати свій раціон і розпорядок дня. Адже накачане тіло - це прекрасно. Але варто також усвідомлювати, що за кілька тижнів ефекту не буде, на це потрібно буде витратити парочку років. Кожна доросла людина розум