• Tuesday June 25,2019

Як вибрати бак паливний для човнового мотора?

Споживачам, які планують купити моторизований судно, вкрай важливо знати, як вибрати бак паливний для човнового мотора. Від характеру бензобака багато в чому буде залежати зручність експлуатації, особливості догляду та заправки.

Тип

В даний час власників плавзасобів доступний жорсткий і м'який бак паливний для човнового мотора. Найбільш поширений перший тип виробів, виготовлених з пластмаси.

Рідше застосовується м'яка різновид вмістилищ для палива. Баки даної категорії абсолютно герметичні і виробляються з особливого, пластичного матеріалу. В незаповненому вигляді такі вироби залишаються плоскими. При заповненні паливом м'який бак паливний для човнового мотора набуває об'ємні обриси. Здувається ємність у міру споживання пального.

Основна перевага м'яких баків - придбання форми, яка ідеально відповідає особливостям конструкції плавзасоби, що позначається на економії вільного простору. Більш того, при витраті пального стінки ємності поступово стискаються. Таким чином, бак НЕ концентрує в собі пари бензину, а це відбивається на рівні пожежної безпеки.

Незважаючи на очевидні переваги, м'який бак паливний для човнового мотора користується не дуже високим попитом. Виною всьому - досить висока ціна, яка припадає по кишені не кожному зацікавленому споживачеві.

Виділяють жорсткі паливні баки для човнових моторів переносні і вбудовані. Недоліком ємностей для пального, інтегрованих в движки, виступає незначний обсяг. Тоді як моделі переносного типу більш місткі, що відкриває можливість для покриття судном істотних відстаней без необхідності додаткової дозаправки.

форма

Сьогодні на ринку присутні паливні ємності самої різної форми. Більшість варіантів представлено у вигляді горизонтальної каністри з плоским дном. Однак найбільш дорогі рішення відрізняються нестандартною, більш ергономічною формою.

На увагу заслуговують в першу чергу баки зі складним профілем дна. Вся справа в поступовому утворенні конденсату в середині паливної ємності. Баки зі складною геометрією виробляють часткову сепарацію скопилася води, не дозволяючи останньої проникати в паливну систему.

Наявність розділових перегородок на дні бака сприяє затримці забруднень, які поступово відкладаються в ємності. Зазначена особливість будови трохи знижує корисний об'єм вироби. Однак перегородки все ж грають важливу роль в сепарації пального.

вартість

На цінах човнових паливних баків відбивається наступне:

  • матеріал виготовлення;
  • ім'я виробника;
  • корисний об'єм;
  • особливості будови;
  • додаткові можливості.

Звичайний горизонтальний паливний бак для човнового мотора 12 літрів з кришкою обійдеться власнику судна приблизно в 50 у. е. При збільшенні обсягу до 100 літрів і більше ціна може зрости до 200 доларів.

Окремі моделі переносного плану здатні вмістити від 10 до 30 літрів пального. Через таких обмежень їх вартість коливається в межах від 30-40 до 60 у. е. Доплатити за бак даної категорії доведеться при наявності додаткових фільтрів або автоматичних датчиків рівня палива.
Цілком природно, що на вартості відбивається рівень впізнаваності бренду. Так, паливний бак для човнового мотора «Ямаха» обходиться в кілька разів дорожче в порівнянні з продукцією від менш відомих виробників, яка в той же час володіє аналогічними характеристиками.

Поради щодо вибору

Тим, хто вперше займається вибором паливного бака для двигуна плавзасоби, варто ознайомитися з декількома критеріями:

  1. Підбирати підходящі варіанти слід виходячи з показників споживання мотором пального. Важливим фактором виступає середня тривалість водних прогулянок.
  2. Вибираючи бак, необхідно приділити увагу якості комплектуючих: штуцера, шлангу, ущільнювачів. Саме від їх класу буде залежати рівень герметичності паливної ємності.
  3. Матеріал виготовлення бака повинен бути помірно еластичним, міцним і пружним. Оцінити стійкість пластикових виробів до механічних пошкоджень досить просто. Зазвичай достатньо кілька разів натиснути на їх корпус.
  4. Купувати краще баки для пального з рельєфним дном. Про небезпеку потрапляння конденсату в паливну систему вже згадувалося вище.

На закінчення

Фахівці рекомендують здійснювати покупку бака в сертифікованих точках продажу. В даному випадку споживачеві завжди представляються папери, що підтверджують якість продукції. Більш того, при виникненні поломок, виявлення дефектів або порушення цілісності ємності завжди існує можливість для повернення неякісного вироби продавцю.


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на