• Monday April 22,2019

Панарін Артемій: спортивні досягнення і біографія

Панарін Артемій - один з найбільш перспективних хокеїстів на пострадянському просторі. Багато експертів впевнені, що через кілька років він буде твердим гравцем основи збірної Росії.

Ранні роки

З'явився Артемій на світ восени 1991 року в Челябінській області. У дев'яностих роках було важко чимось займатися, однак батьки хлопця вирішили все-таки віддати його на хокей і не прогадали. Він із задоволенням буде віддаватися цього виду спорту і в кінцевому підсумку поставить перед собою мету - стати професійним гравцем. З семи років виступав за «Трактор» з Челябінська. У 2004 році перейшов в спортивну школу «Сигнал», але затримався тут ненадовго. Перспективного хлопця запримітили скаути з подільського «Витязя», куди він у результаті і відправився і у всіх дитячих командах виділявся своєю рухливістю.

До 2008 року Панарін грав в юнацькій першості, але вже в сезоні 2008-2009 рр. виявився в заявці подільської команди на чемпіонат.

Початок дорослої кар'єри

У сімнадцять років дебютував у вищій лізі Артемій Панарін. Хокеїст взяв участь в п'яти поєдинках і відзначився однією результативною передачею. Більше він на лід не виходив, бо як тренери не ризикнули перевантажувати молодий організм.

Наступного року регулярно грає за основу і за «Російських витязів», які виступали в молодіжній першості. Варто відзначити високу результативність крайнього форварда. Всього за сезон він закинув двадцять одну шайбу і зробив тридцять два ассист. У чемпіонаті 2010-2011 рр. Артемій продовжував грати у вищій лізі і в молодіжній. Незважаючи на те що результативність впала, хокеїст вже частіше з'являвся на льоду в КХЛ.

Сезон 2011-2012 рр. починає в рідному клубі, але по ходу першості він приєднується до «АК Барсу». У складі казанців Панарін Артемій не зможе себе проявити і закине тільки одну шайбу в дванадцяти матчах. У двадцятиоднорічну віці проводить результативний відрізок сезону в рідній команді, після чого відправляється в СКА із Санкт-Петербурга. Тут він буде демонструвати «космічний» рівень гри. У чемпіонаті 2013-2014 рр. хокеїст вийде на лід п'ятдесят одна раз і запише на свій рахунок двадцять результативних балів. У наступному році поліпшить статистичні показники: п'ятдесят чотири гри, двадцять шість закинутих шайб, тридцять шість асісстов. Молодого нападника помітять менеджери команд Сполучених Штатів Америки, і в 2015 році Артемій підпише контракт з «Чикаго Блекхокс», де виступає по сьогоднішній день.

Виступи в національній команді

Панарін Артемій, незважаючи на молодий вік, встиг пограти у складі збірної Росії. Вперше під її знамена він зголосився ще в 2011 році. Він взяв участь на молодіжному чемпіонаті світу і повернувся додому із золотою медаллю. Продемонстрував на турнірі високий рівень: закинув п'ять шайб і віддав дві передачі в семи поєдинках.

У 2015 році Панарін отримав виклик в першу команду і вирушив з нею на світовий форум, який проходив в Чехії. Росія зупинилася за крок від завоювання титулу, поступившись у фінальному матчі лише Канаді. Хокеїст здорово себе проявив на турнірі. Вийшов на лід десять разів, завдав п'ять результативних ударів по воротах супротивника і віддав п'ять гольових передач.

Особисте життя

Артемій Панарін та його дівчина Олександра Львова зустрічаються не так давно. Це й не дивно, адже молодому спортсмену всього двадцять чотири роки, і ще недавно він заявляв в інтерв'ю, що у нього немає коханої людини. Сьогодні ситуація змінилася, як це часто буває у людей в такому віці.

Безсумнівно, через кілька років Панарін Артемій стане відмінним крайнім форвардом НХЛ. І нічого дивного не буде, якщо в історію спорту він увійде як один з найсильніших хокеїстів.


Цікаві Статті

Біографія хокеїста Євгена Катічева

Біографія хокеїста Євгена Катічева

У даній статті мова піде про Російському професійному хокеїста Катічеве Євгенії Олексійовича. Він є уродженцем Челябінська і учасником клубу «Витязь». Розповідається про його біографії і спортивній кар'єрі, починаючи з ранніх років і закінчуючи сьогоденням, про всі його підйомах і падіннях, про участь в різних змаганнях і про всі клубах, за які він виступав. Фанати представленого гравця зможуть ще більше дізнатися про його життя, а інші відкриють для себе історію успіху іменитого спортсмена. Коротка біографія Євгена Катічева і загальні відомості про хокеїста Євген Олексійович Катич народивс

Виконання станової тяги: користь, можливу шкоду, правильна техніка

Виконання станової тяги: користь, можливу шкоду, правильна техніка

Виконання станової тяги - просте рішення для організації дієвих силових тренувань. Спортсмени використовують вправу для підтримки тіла в хорошій формі, прогресу атлетичних показників. Заняття сприяє активізації обмінних процесів в організмі, спалюванню підшкірного жиру, якісному засвоєнню корисних речовин. Давайте з'ясуємо, ще якась

Георге Хаджі.  Біографія Карпатського Марадони

Георге Хаджі. Біографія Карпатського Марадони

Георге Хаджі - румунський футболіст. Позиція, на якій виступав гравець, - півзахист. Хаджі названий кращим футболістом Румунії минулого століття. У 2001 році почав працювати тренером. Головна особливість гравця - приголомшливий удар. Футболістові вдавалося закручувати м'яч, який летів з незрозумілої лінії і представляв вели

Найкращі фітнес-клуби Мурманська

Найкращі фітнес-клуби Мурманська

Одного разу приходить час, коли кожен з нас хоче зайнятися спортом. Причини можуть бути абсолютно різними: бажання почати правильне життя з чистого аркуша або просто потреба терміново привести своє тіло в ідеальну форму. Найчастіше люди шукають відповідний спортивний клуб або фітнес-зал. А як же йдуть справи з фітнес-клубами в Мурманську? У цій статті складений список найкращих закладів для заняття с

Олег Нечаєв: історія кар'єри футболіста

Олег Нечаєв: історія кар'єри футболіста

Нечаєв Олег Михайлович народився 25 червня 1971 року в селі Костянтинівка в Республіці Татарстан. З юного віку він почав займатися футболом і з 17 років виступав за професійні команди. Початок кар'єри Олег Нечаєв в якості першої команди вибрав казанський "Рубін". У 1988 році виступав у другій лізі чемпіонату СРСР

Содові ванни для схуднення: відгуки лікарів - що слід знати?

Содові ванни для схуднення: відгуки лікарів - що слід знати?

Чи є ефективними содові ванни для схуднення? Відгуки лікарів різноманітні на цей рахунок. Завдяки безлічі приписаних позитивних якостей соді, цей продукт став досить популярним у використанні з метою зниження ваги. Міфи про чудодійні властивості і здатності моментально спалювати жир, змушують безліч жінок експериментувати з цим далеко не безпечним продуктом, не замислюючись про наслідки. Сод