• Wednesday June 26,2019

Панарін Артемій: спортивні досягнення і біографія

Панарін Артемій - один з найбільш перспективних хокеїстів на пострадянському просторі. Багато експертів впевнені, що через кілька років він буде твердим гравцем основи збірної Росії.

Ранні роки

З'явився Артемій на світ восени 1991 року в Челябінській області. У дев'яностих роках було важко чимось займатися, однак батьки хлопця вирішили все-таки віддати його на хокей і не прогадали. Він із задоволенням буде віддаватися цього виду спорту і в кінцевому підсумку поставить перед собою мету - стати професійним гравцем. З семи років виступав за «Трактор» з Челябінська. У 2004 році перейшов в спортивну школу «Сигнал», але затримався тут ненадовго. Перспективного хлопця запримітили скаути з подільського «Витязя», куди він у результаті і відправився і у всіх дитячих командах виділявся своєю рухливістю.

До 2008 року Панарін грав в юнацькій першості, але вже в сезоні 2008-2009 рр. виявився в заявці подільської команди на чемпіонат.

Початок дорослої кар'єри

У сімнадцять років дебютував у вищій лізі Артемій Панарін. Хокеїст взяв участь в п'яти поєдинках і відзначився однією результативною передачею. Більше він на лід не виходив, бо як тренери не ризикнули перевантажувати молодий організм.

Наступного року регулярно грає за основу і за «Російських витязів», які виступали в молодіжній першості. Варто відзначити високу результативність крайнього форварда. Всього за сезон він закинув двадцять одну шайбу і зробив тридцять два ассист. У чемпіонаті 2010-2011 рр. Артемій продовжував грати у вищій лізі і в молодіжній. Незважаючи на те що результативність впала, хокеїст вже частіше з'являвся на льоду в КХЛ.

Сезон 2011-2012 рр. починає в рідному клубі, але по ходу першості він приєднується до «АК Барсу». У складі казанців Панарін Артемій не зможе себе проявити і закине тільки одну шайбу в дванадцяти матчах. У двадцятиоднорічну віці проводить результативний відрізок сезону в рідній команді, після чого відправляється в СКА із Санкт-Петербурга. Тут він буде демонструвати «космічний» рівень гри. У чемпіонаті 2013-2014 рр. хокеїст вийде на лід п'ятдесят одна раз і запише на свій рахунок двадцять результативних балів. У наступному році поліпшить статистичні показники: п'ятдесят чотири гри, двадцять шість закинутих шайб, тридцять шість асісстов. Молодого нападника помітять менеджери команд Сполучених Штатів Америки, і в 2015 році Артемій підпише контракт з «Чикаго Блекхокс», де виступає по сьогоднішній день.

Виступи в національній команді

Панарін Артемій, незважаючи на молодий вік, встиг пограти у складі збірної Росії. Вперше під її знамена він зголосився ще в 2011 році. Він взяв участь на молодіжному чемпіонаті світу і повернувся додому із золотою медаллю. Продемонстрував на турнірі високий рівень: закинув п'ять шайб і віддав дві передачі в семи поєдинках.

У 2015 році Панарін отримав виклик в першу команду і вирушив з нею на світовий форум, який проходив в Чехії. Росія зупинилася за крок від завоювання титулу, поступившись у фінальному матчі лише Канаді. Хокеїст здорово себе проявив на турнірі. Вийшов на лід десять разів, завдав п'ять результативних ударів по воротах супротивника і віддав п'ять гольових передач.

Особисте життя

Артемій Панарін та його дівчина Олександра Львова зустрічаються не так давно. Це й не дивно, адже молодому спортсмену всього двадцять чотири роки, і ще недавно він заявляв в інтерв'ю, що у нього немає коханої людини. Сьогодні ситуація змінилася, як це часто буває у людей в такому віці.

Безсумнівно, через кілька років Панарін Артемій стане відмінним крайнім форвардом НХЛ. І нічого дивного не буде, якщо в історію спорту він увійде як один з найсильніших хокеїстів.


Цікаві Статті

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО - дворазовий чемпіон Національної атлетичної асоціації, ще до участі в Олімпійських іграх у 2008 році встиг зарекомендувати себе як талановитий спортсмен у змаганнях з вільної боротьби. Медалі на Олімпіаді він не отримав, проте його перехід у 2009 році в професійні змагання зі змішаних єдиноборств ознаменував прихід одного з найбільш високорів

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Як футбольні, так і хокейні фанати готові з піною у рота доводити, що вони вболівають за найкращу гру, наводячи при цьому безліч аргументів. Але складно неупереджено і однозначно відповісти на питання: футбол або хокей, що краще? Спочатку потрібно порівняти два види спорту по користі і небезпеки для людини, доступності, витрат, популярності та іншими критеріями. І лише потім можна зробити більш-менш ґрунтовні ви

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко - російський професійний футболіст, який виступає в якості воротаря в ФК «Тосно». Серед його спортивних досягнень можна виділити наступне: чемпіон російської Футбольної Національної ліги 2012 (у складі Саранська «Мордовії»). Серед індивідуальних нагород голкіпера можна відзначити, що його оголошували кращим гравцем місяця в сезоні 2014/15, а згодом кращим гравцем клубу за підсумками сезону (в період виступів за «Уфу»

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Плавання - дуже популярний вид спорту. Адже вода благотворно впливає на весь організм: додає силу, свіжість, красу і здоров'я. Басейни в Кожухова дуже популярні серед населення. Під час тренувань у воді знімається напруга, стрес і поліпшується настрій. Плавати в них можна і взимку, і влітку. Для занять у воді практично

Що таке каток?  відпочиваємо активно

Що таке каток? відпочиваємо активно

Прихід зими вносить свої поправки в проведення дозвілля. Сніг і мороз нагадують любителям зимового відпочинку про прихованих санках, лижах, ковзанах і другом інвентарі. Де краще кататися на ковзанах? Якщо для катання на санках або лижах досить невеликого спуску, то ковзани вимагають наявності і спеціального

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Фігура балерини приваблює своєю витонченістю, проте не всі представниці цієї професії мають природну стрункістю. Багато з них прикладають масу зусиль, які полягають не тільки в постійних тренуваннях, а й в спеціальному раціоні. Його називають дієтою балерин. Для кого-то вона може здатися жорсткою, хоча включає виключно корисні продукти. суть дієти В основу системи схуднення входить складання раціону, який базуєтьс