• Tuesday July 16,2019

Історія бейсболу. Як навчитися бити битою

Близько 90% жителів США є затятими любителями бейсболу. Створюється враження, що питання про те, як навчитися бити битою, у американських дітей виникає ще в дитинстві.

Історія бейсболу

Що б не говорили американці, бейсбол винайшли зовсім не вони. Біля витоків - цілий ряд європейських спортивних забав з м'ячем і битою. Особливо схожий сучасний бейсбол на традиційну російську лапту.

З сімнадцятого століття в Англії грали в крикет, а також в англійську лапту. Ці ігри теж дуже схожі на бейсбол. А в Німеччині в цей же час була популярна гра в шлагбол. У всіх перерахованих спортивних змаганнях існував поділ на команди, був подає і відбиває, і багато в чому іншому правила були дуже схожі на правила сучасного бейсболу.

Чемпіонати світу з бейсболу

Чемпіонати світу з бейсболу проводилися вже в 30-х роках минулого століття, причому перемогу в першому чемпіонаті здобули зовсім не американці, а англійці. Надалі англійці в змаганнях з бейсболу не брали участі. В основному там були команди з латиноамериканських країн і США. Бейсбол, правила якого були адаптовані для невеликих полів і гри в приміщеннях, популярний і в Японії, Чехії, Англії, Фінляндії та Румунії. У 40-х роках до чемпіонату приєдналася Австралія, а вже в 70-х - Голландія, Італія і країни Азії. Кубинська команда брала участь в чемпіонаті 21 разів, здобула перемогу 18 разів, а решта три рази взяла двічі друге і одне третє місця.

І до цього дня бейсбольна біта, фото якої можна побачити нижче, чомусь в Росії асоціюється переважно з засобом самооборони, а про те, як навчитися бити битою, розповідають на відповідних заняттях для жінок.

Гра номер один

Проте кожен американець свято вірить, що саме вони винайшли гру в бейсбол, а також в те, що американські команди найсильніші в даному виді спорту. Ця впевненість є невід'ємною рисою американського патріота.

Сезон бейсболу відкривається президентом США. Про гравців говорять, пишуть в газетах. Це популярні і багаті громадяни Америки. Мабуть, більш популярні, ніж футболісти в Росії.

Після поразки Німеччини у Другій світовій війні американці ввели в німецьких середніх школах (а пізніше те саме зробили в Японії) бейсбол як обов'язковий предмет. Японцям ця гра припала дуже навіть до смаку.

мистецтво гри

Професійний відбиває завдає удар битою таким чином, що м'яч розвиває швидкість близько 150 км / ч. "Як навчитися бити битою з таким результатом?" - питання, яке задають всі початківці спортсмени. У цій справі головне - хват біти і стійка. Спортивний тренер поставить правильну техніку удару. Для початку її відпрацьовують перед дзеркалом. Після відпрацювання стійки і техніки замаху можна приступати до відпрацювання удару. Тут знадобиться допомога партнера. Для початку м'яч подається на дуже малих швидкостях, а потім швидкість поступово збільшується. Сім влучень з десяти - це вже дуже непоганий результат.

Отже, перше, чого необхідно навчитися - це правильна стійка. Вона має на увазі злегка зігнуті коліна і плечі, паралельні підлозі. Хват біти повинен бути жорстким, кисті напружені і щільно зімкнуті. У правші права рука вище лівої, у лівші - навпаки. Тримати біту потрібно приблизно в 5-й см від нижнього її краю. Це універсальні для всіх вимоги. У кожного ж конкретного гравця може бути своя неповторна зручна стійка.

Ідеально відпрацювавши стійку, можна переходити до відбивання м'яча. Біта повинна рухатися до м'яча по найкоротшій траєкторії. При ударі перенесення центру ваги забезпечує додаткове прискорення м'ячу, так що сила удару - аж ніяк не найголовніше для відбиваючого, важливіше реакція і правильна техніка.

Вибір аксесуарів для гри в бейсбол

Шкіра для бейсбольних рукавичок обробляється спеціальним способом для досягнення максимальної міцності. Важливим моментом є надійність швів. Що цікаво, нова рукавичка значно програє старої, так як не володіє достатньою гнучкістю. Для її досягнення рукавички і гріють в духовці, і їздять по ним автомобільними колесами, і змащують маслом. Однак найбільш вірний помічник у цій справі - багаторічна гра в бейсбол. Ось чому гравці так дорожать своїми рукавичками. До того ж вони повинні бути підібрані строго за розміром руки. І, звичайно, лівшам і правшам потрібні різні рукавички. Професіонали замовляють навіть індивідуальний пошив.

Перед тим як навчитися бити битою, потрібно вміти вибрати правильну серед безлічі сурогатів, що продаються в магазинах. Сильному фізично гравцеві більш інших підходить довга біта з тонким руків'ям. Решта можуть придбати коротку з товстої рукояткою, ідеально збалансовану по вазі. Причому більш важкі біти дозволяють краще контролювати удар.

Першу біту починаючому спортсмену допоможе вибрати тренер. Зазвичай вона має довжину 80 і менше сантиметрів і важить до 850 грам. Для дітей біти підбираються виходячи з росту та ваги.

Професіонали використовують тільки дерев'яні вироби, але вони дуже дорогі, тому любителі або початківці для початку набувають алюмінієві біти або ж з композитного матеріалу.

Бейсбол - цікава, хоч і складна гра і до того ж прекрасний вид спорту. Як і в будь-якому іншому спорті, доведеться докласти чимало зусиль, але успіх обов'язково прийде до впертим і наполегливим.


Цікаві Статті

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Про мексиканських боксерів можна говорити багато, оскільки в цій латиноамериканській країні було, є і, швидше за все, буде безліч талантів, які своїми яскравими виступами приваблюють мільйони людей до екранів телевізорів по всьому світу. Одним з тих, хто вже закінчив свою спортивну кар'єру, але разом з тим не втратив любов публіки, є Чавес Хуліо Сезар. Про цю видатну спортсмена піде мова в даній статті. Коротка інформація про о

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Біатлон - це видовищний і дуже захоплюючий вид спорту. У ньому тісно переплелися дві дисципліни - стрілянина і лижні гонки. Можна сміливо сказати, що біатлон - це швидкість і влучність. Перший чемпіонат з цього виду спорту проходив в 1958 р, а в 1960 році він був включений в олімпійську програму. Згодом сформувалися основні принцип

"Чи не повторювати! Небезпечно!"  Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

19-річний Бабер Бабан балоч з міста Лайарі в пакистанській провінції Сінд, змушує всіх здивуватися, коли він без зусиль катається на роликових ковзанах, маневруючи під вантажівкою. Юнак старанно тренувався на нерівних дорогах свого рідного міста і, здається, досяг досконалості у своїй справі. неймовірний талант Хлопець настіль

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло народився в 1979 році в Ломбардії - області в Італії. Він є одним з кращих півзахисником в світовому футболі. Це справжній майстер в плані навісів у штрафний майданчик, виконання стандартних положень, довгих пасів, а також дальніх ударів. І це не все, що можна про нього розповісти. перші роки Автобіографія Андреа Пірло дуже багата. Почав він свою професійну кар'єру в 16 років - тоді юнак вийшов на поле в складі ФК "Брешіа"

Найбільш незвичайний спорт.  Незвичайні види спорту в світі

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Люди завжди цікавилися спортом, але мабуть через те, що популярні змагання вже неабияк набридли і побити рекорди по ним звичайні любителі не в силах, деякі починають придумувати нові змагання. Незвичайні види спорту в світі Любителі активного відпочинку постійно займаються спортом, але стандартні правила з часом починають набридати, і доводиться шук

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Щоб самостійно проводити ремонт і обслуговування велосипеда, бажано добре розбиратися в пристрої його основних ходових елементів. Одним з визначальних вузлів в системі виступає касета велосипеда. Давайте ж розберемося, що представляє собою вказаний механізм, а також з'ясуємо, як зробити його демонтаж і установку. Що являє собою задня касета велосипеда? Мех