• Tuesday June 25,2019

Фітнес-клуб Alex Fitness (Ярославль) - огляд, тренери та відгуки

Фітнес-клуб Alex Fitness в Ярославлі, що входить в російську мережу (що налічує близько 30 міст, в яких є клуби), являє собою сучасна спортивна заклад з функціональними і просторими залами, професійним тренерським складом, уважним персоналом і дружньою атмосферою.

Тут кожен вибере для себе індивідуальну або групову програму занять, долучиться до здорового способу життя, навчиться правильно підбирати для себе дієту, а також знайде однодумців.

опис

У місті Ярославль Alex Fitness розташовується в просторому приміщенні, в якому є два великі зали, комфортні роздягальні, душові.

Простору для занять оснащені тренажерами, шведськими стінками, боксерськими грушами, фитболами, платформами для степ-аеробіки, гантелями і іншим спортивним інвентарем.

Хороша вентиляційна система, зручне покриття для підлоги, яскраві стіни, достатнє освітлення, дзеркала - допоможуть зробити кожне тренування якісної та ефективної. А перебування в закладі - приємним.

Згідно відгуками про Alex Fitness в Ярославлі, це гідний фітнес, що пропонує хороший рівень тренувань і обслуговування за демократичною ціною.

Розташовується спортивний клуб в Торговому Центрі «Космос», який знаходиться на Ленінградському проспекті - центральної «артерії» житлового масиву «Брагіна».

стратегія компанії

У мережі закладів Alex Fitness є своя місія і стратегія.

Перша полягає в наданні якісних фітнес-послуг за доступною ціною для людей всіх соціально-економічних груп. Адже так важливо, щоб кожна людина, незалежно від фінансового стану, але прагне до того, щоб вести здоровий спосіб життя, міг дозволити собі регулярно займатися спортом. І закладу 30 міст країни всіляко сприяють цьому.

Стратегія полягає в тому, що клуб хоче і робить все можливе для того, щоб бути причетним до загального спортивному розвитку країни.

Також Alex Fitness надає фітнес-програми для людей пенсійного віку, людям з обмеженими можливостями, дітям з дитячих будинків.

Представники тренерського складу регулярно є учасниками різних благодійних і соціальних заходів.

Таким чином, мережа фітнес-клубів Alex Fitness заявляють про себе, як про організацію, що дорівнює для всіх і приймаючої до своїх лав кожної людини, яка хоче вести здоровий і активний спосіб життя.

Ну, а що вибере кожен конкретно для себе, залежить від особистих переваг і потреб душі і тіла окремо взятої особистості.

напрями

У фітнес-клубі Alex Fitness ( «Космос», Ярославль) заняття проводяться за наступними напрямками:

 1. Корпоративний фітнес.
 2. Тренажерний зал (мається водна індивідуальне тренування з інструктором).
 3. Аеробіка.
 4. Фітнес для дітей.
 5. Кардіо-заняття.
 6. Танцювальні напрямки.
 7. Пілатес.
 8. Йога.
 9. Кроссфіт.
 10. Бойові мистецтва.
 11. Авторські програми.
 12. Заняття в малих групах.

Додатково для відвідувачів є:

 • фінська лазня;
 • солярій;
 • салон краси;
 • фітнес-бар;
 • магазин спортивних товарів;
 • оренда рушників;
 • страхування під час перебування в клубі.

Про кожному напрямку

 1. Корпоративний фітнес - це просування ідеї про активні заняття спортом і здоровий спосіб життя для співробітників підприємств. Програми будуються виходячи з побажань і переваг зібраної групи людей. Відмінні умови з придбання абонементів. Проведення занять, як в офісі, так і в клубі. Участь в спортивних заходах.
 2. Заняття в тренажерному залі - це тренування, які завжди більш ефективні, ніж в домашніх умовах (навіть при наявності необхідного обладнання будинку). По-перше, вони проходять під керівництвом тренера, який регулює навантаження і стежить за тим, щоб не було травм. По-друге, в залі правильний настрій - тільки на тренування, а вдома є ймовірність піддатися ліні або відволіктися на інші справи. А однодумці є додатковою мотивацією для більш ефективної роботи.
 3. Для новачків є вступне заняття, яке проходить з інструктором. Він знайомить з усіма умовами тренувань, показує все обладнання, з ним погоджується індивідуальна програма занять.
 4. Аеробіка - це та ж ритмічна гімнастика, яка має на увазі виконання вправ під музику. Що стосується самих занять, в них входить ходьба, повороти, нахили, вправи на гнучкість, біг, стрибки (у тому числі і на спеціальній степ-платформі) і так далі. Музика, що супроводжує тренування, ритмічна, щоб кожен рух виконувалося в кожен проміжок звучить музичний запис. Такі вправи допомагають тримати м'язи в тонусі, відпрацювати систему дихання, поліпшити поставу і ходу.
 5. Дитячий фітнес - це програма ігрової фізичної культури, що включає такі напрямки: ритмічна гімнастика, танці, тренажерний зал, єдиноборства. Заняття проходять в комфортній обстановці і мають ненав'язливий характер. Таким чином, діти розвиваються фізично, грають, займаються на тренажерах і залучаються до ведення здорового способу життя вже з юного віку.
 6. Кардіо-заняття - це такі вправи, при яких навантаження на серце рівномірна. Вони включають в себе: біг, ходьбу, велотренажер, бокс, роботу з еліптичних тренажером.
 7. Танцювальні напрямки в цьому фітнес-клубі представлені такими танцями: Зумба, Беллі Денс, Fusion Dance.
 8. Пілатес - це програма, що включає фізичні вправи, які можуть виконувати люди будь-якого віку без шкоди для здоров'я. Головним чином приділяється увага диханню, рівноваги, чергуванню навантаження і розслаблення, роботі розуму і тіла.
 9. Йога - дуже популярне і корисне напрям, який має на увазі виконання асан. Розвивається витривалість, гнучкість, гармонізується внутрішній стан людини.
 10. Кроссфіт - вправи, які тренують всі групи м'язів тіла, таким чином, відбувається всебічний фізичний розвиток.
 11. Бойова підготовка включає в себе східні єдиноборства, бокс і напрямок Mix Fight.

Групові заняття проходять відповідно до розкладу Alex Fitness (Ярославль), яка розміщується на сайті клубу. Тривалість одного тренування - 55 хвилин.

Про додаткові послуги

 • Фінська лазня. Вона досить спекотна, але благотворно впливає на процеси виведення разом з потом шкідливих речовин з організму. Також зміцнює імунітет і допомагає відновити м'язи після фізичного тренування.
 • Солярій - це можливість надати своїй шкірі золотисто-бронзовий відтінок, завдяки розробкам німецьких вчених. У спеціальній камері з певними температурними умовами і регулюванням часу перебування кожен бажаючий може стати володарем такого засмаги прямо не виходячи з фітнес-клубу Alex Fitness в Ярославлі.
 • Салон краси - це можливість позалицятися за волоссям, бровами, віями, шкірою. Зробити манікюр і педикюр.
 • У фітнес-барі можна покуштувати смачного трав'яного чаю після насиченої тренування.
 • У магазині спортивних товарів кожен бажаючий може придбати потрібну річ для занять.

Тренерський склад клубу

За відгуками про тренерів Alex Fitness (г. Ярославль), можна сказати наступне - це справжні майстри в проведенні цікавих занять. Уважне ставлення до кожного учня, віра в успішний результат свого підопічного, вміння надихнути власним прикладом - їх головні характеристики.

Список викладачів клубу:

 • Полєтаєва Анастасія - координатор групових програм, індивідуальний тренер.
 • Борисов Олексій - координатор тренажерного залу, індивідуальний тренер.
 • Дайков Валентин, Гоготішвілі Дмитро, Савченков Дмитро - тренера індивідуальних і групових занять.

Тренера групових програм:

 1. Литвина Валентина.
 2. Воробйова Олена.
 3. Рогозін Віталій.
 4. Климова Ольга.
 5. Максимовська Ольга.

Тренера індивідуальних занять:

 1. Логінов Олександр.
 2. Орлов Олександр.
 3. Цвєтков Олександр.
 4. Чернов Олександр.
 5. Копчинський Олексій.
 6. Семенов Олексій.
 7. Теплова Анастасія.
 8. Халізом Антон.
 9. Гунигін Борис.
 10. Кононов Віктор.
 11. Чернов Дмитро.
 12. Ляпіна Олена.
 13. Грікін Ілля.
 14. Соболєва Ірина.
 15. Серебряков Кирило.
 16. Гущина Наталія.
 17. Ясютін Микита.
 18. Цаплієнко Оксана.

ціноутворення

Згідно відгуками про ціни фітнес-клубу Alex Fitness в Ярославлі, спортивний заклад пропонує хороший рівень фітнесу за доступною вартості.

Є кілька варіантів придбання абонементів (яких, в свою чергу, є 3 види).

Придбати можна через інтернет або прямо в клубі.

 1. Повний 8 місяців + 8 тижнів заморозки (тобто, 8 місяців безлімітних занять плюс 2 місяці заморозки) - придбати можна виключно на сайті за 6000 рублів.
 2. Повний на 6 місяців - ціна в клубі 6900 рублів, на сайті - 6555 рублів.
 3. Повний на 12 місяців - ціна в клубі 8500 рублів, на сайті - 8075 рублів.

Ціни lex Fitness (Ярославль) досить конкурентоспроможні в порівнянні з іншими спортивними клубами. Є знижки для постійних клієнтів.

Відгуки

Про фітнес-клубі Alex Fitness в Ярославлі (Росія) клієнти відгукуються по-різному. Є як позитивні, так і негативні коментарі.

До плюсів відносять:

 • прийнятну вартість абонементів;
 • хороші умови для тренувань;
 • різноманіття напрямків для занять;
 • професіоналізм команди тренерів - це справжні майстри своєї справи;
 • комфортні роздягальні і душові;
 • значний перелік додаткових послуг для клієнтів клубу;
 • зручне місце розташування.

У негативних відгуках найчастіше згадуються такі мінуси:

 • занадто велике скупчення людей в певні години дня;
 • недостатня чистота приміщень;
 • періодичні проблеми з гарячою водою і вентиляцією в залах.

інформація

Адреса фітнес-клубу Alex Fitness: місто Ярославль, Ленінградський проспект, 49А, Торговий Центр «Космос».

Час роботи: з понеділка по п'ятницю - 6.30: 00-00: 00, в суботу та неділю - 08: 30-22: 00.


Цікаві Статті

Яка риба клює в вересні? Ловля риби у вересні: що клює?

Яка риба клює в вересні? Ловля риби у вересні: що клює?

Вересень - прекрасний час для лову будь-якої риби. З незначним зниженням температури водні мешканці стають більш активними. Причому це відноситься і до мирних, і до хижих риб. Перші без обережності носяться по всій водоймі в пошуках хоч якоїсь їжі напередодні тривалої і холодної зими, а другі не упускають можливості

Спінінги GAD: відгуки власників, особливості та моделі

Спінінги GAD: відгуки власників, особливості та моделі

Компанія Pontoon 21 з'явилася в результаті об'єднання кількох великих виробників снастей для рибного лову з Росії, Японії і Китаю. Відгуки рибалок про нову продукцію, особливо про спінінгах Gad, були хорошими, і Pontoon 21 стала швидко розвиватися. Оригінальні рішення, що призводять до результативної риболовлі, застосовуються і в лінійці вудилищ спінінгів. Види спінінгів Pontoon 21 Основна лінійка спінінгів Pontoon 21 представл

Полювання на коропа, або Як ловити на бойла

Полювання на коропа, або Як ловити на бойла

Одним з перспективних методів полювання на коропа є ловля на Бойл. Це відносно новий напрямок в карпфішінге, яке зародилося в Європі в кінці 80-х років минулого століття. Як ловити коропа на Бойл, стало відомо у нас до кінця 90- х років. На сьогоднішній день цей метод став широко застосовуватися як спортсм

Тренування на рельєф м'язів

Тренування на рельєф м'язів

Рельєф м'язів просто так отримати неможливо - для цього потрібен спеціальний підхід до тренувань. Крім того, вам необхідно усвідомити, що тренування на рельєф - це повноцінний комплекс, який необхідно дотримуватися цілком, не упускаючи ніяких деталей. Так що уважно вивчіть всі поради і виконуйте їх беззаперечно, щоб домогтися видатного рельєфу м'язів. Силові вправи Силові вправи складають основу набору м'язової маси - без цих вправ ви будете дома

Палац водних видів спорту, Казань: адреса, відгуки, кращі поради перед відвідуванням

Палац водних видів спорту, Казань: адреса, відгуки, кращі поради перед відвідуванням

Плавання - це популярний вид спорту, яким може займатися будь-який бажаючий. До Палацу водних видів спорту в Казані кожен бажаючий може потренуватися, незалежно від пори року. Заняття у воді корисні для здоров'я, крім цього вони бадьорять і піднімають настрій. Детальніше про водному комплексі поговоримо нижче. Пр

А ви хочете знати, як розрахувати вагу по зростанню?

А ви хочете знати, як розрахувати вагу по зростанню?

Неважливо, скільки в вас зайвих кілограмів, якщо ви незадоволені своєю фігурою, то необхідно щось робити для виправлення ситуації. Звичайно, комусь заважає всього 1-2 кг, і вони виснажують себе дієтами і фізичними вправами, при цьому інші спокійно ставляться до своїх зайвим 30 кг і навіть не планують хоч якось від них позбавлятися. Головне, не переборщити при схудненні, адже анорексічкі мало кого приваблюють. Саме тому необхідно знати, як розрахувати вагу по росту. Якщо дівчина масою 55 кг і довжиною 160 см буде достатньо округлої, то при 180 см крізь шкіру будуть просвічувати кістки. Не варто