• Friday July 19,2019

Як вибирати і носити пояс атлетичний? Поради початківцям

Пояс атлетичний потрібен в першу чергу спортсменам, які працюють з великою вагою. Однак далеко не кожен дійсно потребує його придбанні. Іноді доводиться чути про зворотний бік медалі: пояс атлетичний «вбиває» хребет.

Таке підтримує пристосування намагаються використовувати не тільки спортсмени, а й вантажники, будівельники, садівники. Їх мета - мінімілізіровать «руйнують» навантаження. Закономірне питання: чи всім допомагає?

Помічено, що переважна частина подібних прихильників «здорового» способу життя незабаром починає скаржитися на на болі внизу спини (особливо при нахилах).

Виходить приблизно наступне: надів пояс атлетичний - без проблем підняв пристойну вагу, зняв - надірвався, коли взяв склянку води. Чому так?

Та тому, що пристосування починає працювати замість вас, а не з вами. Відчуваєте різницю? Хребет буде ефективно працювати тільки в правильному положенні. Сам він цього не зробить. Йому допомагає потужна стабілізуюча система - глибинна і зовнішня мускулатура ззаду і черевна порожнина спереду. Сила такого тиску грає, напевно, вирішальну роль у цій складній конструкції.

Це ж робить і пояс (атлетичний). Він штучно вдавлює (плющить) живіт, стабілізуючи роботу хребців. Якщо ви користуєтеся їм періодично (не завжди, а зрідка, піднімаючи, наприклад, штангу), то ефект, безсумнівно, виявиться позитивним. Але при носінні пояса протягом дня ви ризикуєте дочекатися атрофування м'язів. Здогадуєтеся, що буде далі?

Організм звикає до поясу, і будь-який підйом ваги без його підстраховки може викликати травму хребта. Ті, хто займається спортом професійно, підтвердять це.

На що звертати увагу, вибираючи пояс атлетичний? Розміри і якість - основні параметри. Більшість поясів «розповзаються» вже через десяток тренувань. Хтось вважає за краще важкоатлетичні пояса, комусь більше до душі пауерлифтерские. І ті, і інші найчастіше найбільш якісні. Важливо, щоб він був зручний.

Пауерлифтерские пояс, наприклад, і зручний, і надійний, хоча деякі скаржаться на тиск під ребрами і / або на кістки таза. Не кожен знає про те, як одягати атлетичний пояс. Наведемо приклад. Якщо ви людина худорлявий, то пояс охопить область від ребер до таза.

Все просто. Для забезпечення нормальної страховки пояс опускається нижче, до кісток тазу. Спочатку, можливо, буде відчуватися дискомфорт. Потрібна звичка.

Пауерлифтерские пояс може бути як з ручним фіксацією, так і з автоматичною. Ручна набагато надійніше. Важкоатлетичний пояс не дуже добре тримає живіт. При присіданнях його краще одягати пряжкою назад. І ще. При становій тязі живіт залишається практично без страховки, тому обережність тут не завадить. Цей пояс ідеальний лише для важкоатлетів.

Вибираючи пояс атлетичний, визначитеся і з матеріалом. Краще зупинитися на шкірі. Перевірте застібку: деякі розсипаються вже через пару-трійку тренувань. Заслуговує уваги і капронову пояс на липучці, яку доведеться іноді міняти (зазвичай рази в рік досить). Судячи з відгуків, це теж відмінне кріплення.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі