• Friday July 19,2019

Велосипеди Colnago: опис, характеристики, ціни

Сьогодні велосипеди Colnago є загальновизнаними лідерами велосипедного ринку. Вони являють собою справжній витвір інженерного мистецтва, яке поєднує в собі багатовікову історію в тандемі з прогресивними технологіями та інноваціями. Транспортний засіб однойменного бренду має неперевершений дизайн, ідеальну геометрію і технічно досконале будова.

Коротко про бренд

Легендарний сьогодні бренд Colnago був заснований в 1952 році. Батьківщиною цієї торгової марки є Італія. Засновником компанії став батько світової велосипедної імперії - Ернесто Колнаго, який відкрив свою улюблену справу завдяки любові до швидкості і гонок. Свій шлях на світову арену молодий чоловік почав з велосипедних гонок професійного рівня. Карколомна кар'єра Ернесто почалася дуже стрімко, втім, як і обірвалася (через аварію). Колнаго не міг продовжувати професійну кар'єру велогонщика в подальшому, але він не впадав у відчай. Молода людина відкрив власну майстерню, яка спеціалізувалася на виробництві шосейних велосипедних рам.

Завдяки професійним навичкам гонщика і механіка творця, а також дивовижному почуттю стилю, велосипеди Colnago досить швидко заробили авторитет серед аналогічної продукції і стали лідерами на ринку. Компанія успішно співпрацювала з професійними гоночними командами і тримала руку на пульсі постійно. Завдяки інноваційним розробкам і технічної досконалості транспортні засоби компанії є якісним продуктом, ім'я якого говорить про себе і не потребує реклами.

Унікальні технології компанії Colnago і її гідності

Популярність бренду полягає в умілому поєднанні таких факторів, як сучасний підхід, функціональність і безпеку. Всі моделі велосипедів без винятку відрізняються неймовірною легкістю, практичністю і здатністю розвивати високі швидкості.

Переваги технологій бренду:

 • Наявність дискового гальма, що гарантує безпеку під час їзди, а також виключає пошкодження колісного обода. Подібна гальмівна система забезпечує постійний тиск в шині.
 • Використання гідравлічної системи, на відміну від інших брендів, які тривалий час використовують її механічний аналог. Завдяки гідравліки вага транспортного засобу в цілому більш легкий.
 • Симетрична дію гальмівного калипера.
 • Можливість самостійного регулювання гальмівної системи дискового типу.
 • Великий діапазон розмірів рами, який варіюється в межах від 42 до 60 см.
 • Досконале геометричну будову транспортних засобів компанії забезпечує досить точне управління і стабільність швидкісних режимів під час їзди.
 • Унікальна рама з ребристою поверхнею і збільшений розмір пір'я сприяють зниженню вібраційного режиму на дорозі.
 • Ручне фарбування рам.
 • Проходження кожної рамою багатоступінчастої системи випробувань, яка забезпечує ідеальність її конструкції, зовнішнього вигляду і всіх характеристик виробу.

Різновиди велосипедів торгової марки

 • Шосейні моделі транспортних засобів є показником професіоналізму і відмінної якості. Італійські велосипеди Colnago цієї лінійки відрізняються неймовірною легкістю і ефективністю. Вони виконані з високоякісного вуглецевого волокна, стали або карбону. Подібні транспортні засоби призначені для людей, які прагнуть до їзди по шосе на максимальній швидкості з мінімальною затратою зусиль. Рами велосипедів цього різновиду є найбільш легкими і жорсткими. Особливістю цього транспортного засобу виступає легкий розгін і прекрасна рульова маневреність.
 • Міська лінійка велосипедів призначена для щоденного використання. Завдяки мінімалізму в обслуговуванні ця модель розрахована на термін експлуатації не менше десяти років. Транспортний засіб оснащено додатковими підставками, багажником і системою освітлення. Цей різновид велосипедів має порівняно велику вагу і малу ефективність приводу. Велосипеди Colnago міського типу мають стильний дизайн і виконані згідно останнім технологічним розробкам. Модель Classica є яскравим прикладом цього різновиду транспортних засобів бренду.
 • Кросові моделі велосипедів призначені для гонщиків, в пріоритеті у яких гострі відчуття. Популярним різновидом лінійки є циклокросовий велосипед Colnago. Рама цього транспортного засобу виконана з алюмінієвих труб збільшеного перетину згідно з технологією подвійного баттірованія. Завдяки таким конструктивним особливостям досягається велика жорсткість рами і всього виробу в цілому.

Остання колекція велосипедів бренду

 • CX ZERO - модель, яка є представником шосейної лінійки транспортних засобів компанії. Цей велосипед поєднує в собі сучасний дизайн і раму класичних геометричних форм. Модель має досить плавний перехід від керма до сідла.
 • CX ZERO Disc - аналогічна попередній модель транспортного засобу, яка має не тільки схожий зовнішній вигляд, але і таку ж функціональність. Єдиним доповненням є наявність дискових гальм, вироблених за інноваційною технологією. Завдяки конструктивній особливості гальм цей шосейний велосипед Colnago прийнято вважати універсальним.
 • MC27 - транспортний засіб професійної лінійки, яке відноситься до гірських велосипедів. Розмір коліс складає 27, 5 дюйма, що вважається класикою. Рама велосипеда виконана з новітніх матеріалів. Зовнішній вигляд є досить стильним і сучасним.
 • STRADA SL - велосипед, який належить до лінійки гоночних транспортних засобів. Завдяки квадратному перетину рами і алюмінієвому матеріалу, велосипед дуже легкий. Вага рами становить близько 1, 2 кг. Вилка транспортного засобу виконана з карбону.
 • AC-R - двоколісний засіб пересування професійного рівня, відмінними рисами якого є рульова карбонова рама конічної форми і новітня конструкція вилки. Завдяки останньої всі рухи на велосипеді матимуть більш плавний і обтічний характер.
 • CLD - представник жіночої лінійки велосипедів. Його особливістю виступає укорочений розмір верхньої труби і рульової виносити.

Цінова політика

Найвища якість товару є запорукою популярності продукції бренду. Одним із прикладів транспортних засобів преміум-класу є велосипед Colnago, ціна якого варіюється в межах від 61 010 до 432 820 рублів.

Відгуки покупців. Позитивні і негативні сторони

Відповідно до думки великого числа покупців, велосипеди Colnago є транспортними засобами зразкової якості, позитивними рисами яких виступають довговічність, легкість в управлінні і можливість розвивати високу швидкість.

Крім позитивних моментів, з точки зору покупців, транспортний засіб має деякі недоліки. До числа останніх необхідно віднести високу ціну, яка непосильна для багатьох любителів велосипедного спорту і шанувальників активного способу життя.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі