• Friday July 19,2019

Як гальмувати на роликах

На сьогоднішній день одним з найпопулярніших видів розваг у молоді і не тільки є катання на роликових ковзанах. Зараз це задоволення не таке дороге, а головне - корисне. Головне, хороше дорожнє покриття і правильне (якісне) спорядження. При правильному виборі роликів можна бути впевненим, що вони не підведуть.

Найперше питання, яке виникає у новачків: "Як гальмувати на роликах?" І не дарма цікавляться ним в першу чергу, так як ковзани - досить небезпечний засіб пересування. Найчастіше початківці навчаються гальмувати на роликах за допомогою спеціального пластмасового пристосування, яке знаходиться за останнім колесом ззаду (в основному на лівій стороні). За допомогою такого гальма зупинити рух цілком можливо, але часом виникають деякі складнощі. По-перше, якщо якість матеріалу, з якого зроблений гальмо, залишає бажати кращого, то він зітреться протягом досить короткого проміжку часу, і далі зупинятися за допомогою цього пристосування буде неможливо. По-друге, не всі трюки можна виконувати при наявності такого пристосування. Але тут є і свої плюси: для початківців цей вид гальмування вельми простий.

Крім штатного гальма, можна використовувати інші види зупинки. Початківці ролери часто врізаються в предмет: дерево, паркан, бетонний блок. Такий вид зупинки досить травмонебезпечний, не варто цього робити на великій швидкості, інакше не уникнути неприємних наслідків. Головне - вибрати правильний предмет і не врізатися в нього на повному ходу. Наступний, не менш популярний, вид гальмування у любителів цього виду спорту-зупинка за допомогою п'ятої точки опори. Дуже небезпечно! Тут практично не уникнути ударів, саден або синців. Наступні способи, як гальмувати на роликах - технічні. Використовується певна специфіка руху. Найлегше зупинити рух за допомогою техніки «гальмування плугом». Тут ноги зводяться носок до носа, але не повністю. За рахунок цього відбувається зупинка.

Можна також використовувати варіант «колесо до колеса»: відбувається дотик переднього колеса одного коника до заднього колеса іншого. За допомогою маленьких «змієподібних» поворотів також можна непогано сповільнитися. Але існують два особливо продуктивних способу гальмування, але у багатьох недосвідчених ролерів вони викликають найбільший головний біль. Отже, як гальмувати на роликах за допомогою розвороту.

Тут особливе місце займають відчуття рівноваги і вміння керувати власним тілом. Опорна нога продовжує рух, а інша ставиться на перше колесо - п'ятою до опорного коника, через що утворюється тупий кут. Далі слід розворот, досить різкий.

Слід бути обережним, є небезпека падіння на спину. Не менш дієвий спосіб називається «T-stop», коли один ролик ставиться перпендикулярно другому.
Тут рівновагу також дуже важливо. Вибравши для себе найбільш підходящу техніку, гарненько потренувавшись, можна навчитися, як гальмувати на роликах.

Одним з найбільш красивих і видовищних видів роликового катання є слалом. Тут спортсмени показують, на що вони здатні, виконуючи небезпечні стрибки, повороти в повітрі і інші елементи. Тому ролики для слалому повинні бути дуже міцними, маневреними і зручними.

В даному сегменті ринку подібне спорядження найбільш дороге. Пластиковий шелл повинен бути жорстким, рама - міцної (алюмінієва) з можливістю поперечного зсуву. Валянок - м'яким. Не менш важлива умова - простота одягання і знімання. Комплектуючі повинні легко змінюватися.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі