• Tuesday June 25,2019

Басейн "Смарагдовий" в Південному Бутово: опис, секції, послуги, ціна

Басейн «Ізумрудний» в Південному Бутово побудований відносно недавно, в 2010 році. Це сучасний комплекс, що включає зали як з чашею басейну, так і для сухої розминки. Працює заклад з 7:00 до 23:00. За день пропускна здатність даного спортивної споруди становить 710 осіб. Кожен сеанс триває 45 хвилин.

Розташований комплекс в Москві за адресою: вулиця Южнобутовская, 96. Добиратися легко, так як поруч розташована станція метро «Бунинская алея». Від неї трохи потрібно пройтися пішки. Басейн належить Південно-Західному адміністративному округу столиці.

характеристика басейну

У басейні «Ізумрудний» в Південному Бутово вода не хлорується, а очищається з сучасного методу озонування та фільтрації. Підтримується постійна температура в +28 ° С. Навколо чаші басейну прокладені обхідні доріжки, зроблені з нековзкого матеріалу, що оберігає плавців від отримання травм.

Розмір чаші басейну «Ізумрудний» в Південному Бутово становить 25 метрів в довжину, 14 метрів в ширину. Розділений він на п'ять доріжок, по 2, 5 метра кожна. Глибина чаші спускається від 1, 4 до 2 метрів.

послуги

За відгуками багатьох відвідувачів, придбати квиток на денне відвідування досить проблематично, так як в цей час басейн зайнятий школярами, організованими групами, секціями аквааеробіки, синхронного плавання і водного поло. Є дитячі оздоровчі групи з комплексом занять в сухому залі. Для індивідуальних занять залишається тільки вечір, який часто занадто завантажений.

У басейні «Ізумрудний» в Південному Бутово створені умови для людей з обмеженими можливостями.

Купуючи абонемент, можна вибрати програму тренувань - як індивідуальну, так і групову. Тренери проводять комплексні заняття в окремому залі, в якому встановлені шведські стінки, тренажерний зал, обладнаний силовими і кардіотренажерами. Є турніки і бруси, для любителів боксувати є груші. Весь зал по периметру декорований дзеркалами для тренувань танцювальних колективів.

Працює секція східних єдиноборств.

груднічкової плавання

В Південне Бутово в басейн «Ізумрудний» приїжджають батьки з немовлятами з трьох місяців. Веде заняття досвідчений інструктор. Починаються тренування з масажу і розтирання, потім дитину обливають водою і занурюють в басейн. Перед початком занять діти приймають душ разом з одним із батьків. Деякі мами в своїх відгуках пишуть, що вони використовують підгузники Swinger і спеціальні прогумовані трусики, що не пропускають воду.

Досвідчені батьки радять використовувати переносне крісло, можна автомобільне. Після тренувань вони садять дітей поруч з чашею басейну, а самі плавають собі на втіху. Це зручно, так як знаєш напевно, що дитина не впаде в басейн, адже мама його постійно бачить.

Відгуки

Про басейн «Ізумрудний» в Південному Бутово пишуть в інтернеті багато. Чи задоволені відвідувачі і роботою інструкторів, особливо хвалять дитячого тренера Бійеліч Надію Олександрівну за тепле і уважне ставлення до малят.

Басейн отримує від відвідувачів позитивні відгуки, а от технічні приміщення - обурення багатьох. Це роздягальні і душові, які відвідувачі називають не інакше, як «совковими», вони задушливі і сирі. Для немовлят немає сповивальних столів, доводиться розміщуватися на лавках, купатися разом з дитиною на руках.

Тренерський склад відгуки заслуговує тільки позитивні, як і решта персоналу. Всі співробітники ставляться до гостей доброзичливо, завжди готові допомогти, підказати.

Багато добре відгукуються про невисоку вартість відвідування басейну. Разовий похід обійдеться в 250 рублів.

У статті ми познайомили читачів з умовами та послугами, що надаються в басейні «Ізумрудний», і зробили невеликий огляд відгуків відвідувачів про даному закладі.


Цікаві Статті

Яка риба клює в вересні?  Ловля риби у вересні: що клює?

Яка риба клює в вересні? Ловля риби у вересні: що клює?

Вересень - прекрасний час для лову будь-якої риби. З незначним зниженням температури водні мешканці стають більш активними. Причому це відноситься і до мирних, і до хижих риб. Перші без обережності носяться по всій водоймі в пошуках хоч якоїсь їжі напередодні тривалої і холодної зими, а другі не упускають можливості

Спінінги GAD: відгуки власників, особливості та моделі

Спінінги GAD: відгуки власників, особливості та моделі

Компанія Pontoon 21 з'явилася в результаті об'єднання кількох великих виробників снастей для рибного лову з Росії, Японії і Китаю. Відгуки рибалок про нову продукцію, особливо про спінінгах Gad, були хорошими, і Pontoon 21 стала швидко розвиватися. Оригінальні рішення, що призводять до результативної риболовлі, застосовуються і в лінійці вудилищ спінінгів. Види спінінгів Pontoon 21 Основна лінійка спінінгів Pontoon 21 представл

Полювання на коропа, або Як ловити на бойла

Полювання на коропа, або Як ловити на бойла

Одним з перспективних методів полювання на коропа є ловля на Бойл. Це відносно новий напрямок в карпфішінге, яке зародилося в Європі в кінці 80-х років минулого століття. Як ловити коропа на Бойл, стало відомо у нас до кінця 90- х років. На сьогоднішній день цей метод став широко застосовуватися як спортсм

Тренування на рельєф м'язів

Тренування на рельєф м'язів

Рельєф м'язів просто так отримати неможливо - для цього потрібен спеціальний підхід до тренувань. Крім того, вам необхідно усвідомити, що тренування на рельєф - це повноцінний комплекс, який необхідно дотримуватися цілком, не упускаючи ніяких деталей. Так що уважно вивчіть всі поради і виконуйте їх беззаперечно, щоб домогтися видатного рельєфу м'язів. Силові вправи Силові вправи складають основу набору м'язової маси - без цих вправ ви будете дома

Палац водних видів спорту, Казань: адреса, відгуки, кращі поради перед відвідуванням

Палац водних видів спорту, Казань: адреса, відгуки, кращі поради перед відвідуванням

Плавання - це популярний вид спорту, яким може займатися будь-який бажаючий. До Палацу водних видів спорту в Казані кожен бажаючий може потренуватися, незалежно від пори року. Заняття у воді корисні для здоров'я, крім цього вони бадьорять і піднімають настрій. Детальніше про водному комплексі поговоримо нижче. Пр

А ви хочете знати, як розрахувати вагу по зростанню?

А ви хочете знати, як розрахувати вагу по зростанню?

Неважливо, скільки в вас зайвих кілограмів, якщо ви незадоволені своєю фігурою, то необхідно щось робити для виправлення ситуації. Звичайно, комусь заважає всього 1-2 кг, і вони виснажують себе дієтами і фізичними вправами, при цьому інші спокійно ставляться до своїх зайвим 30 кг і навіть не планують хоч якось від них позбавлятися. Головне, не переборщити при схудненні, адже анорексічкі мало кого приваблюють. Саме тому необхідно знати, як розрахувати вагу по росту. Якщо дівчина масою 55 кг і довжиною 160 см буде достатньо округлої, то при 180 см крізь шкіру будуть просвічувати кістки. Не варто