• Friday July 19,2019

Смирнов В'ячеслав - інструктор з енергетичних практикам

Смирнов В'ячеслав - викладач йоги і суміжних дисциплін з більш ніж 15-річним стажем. За освітою він медик. На даний момент займається рефлексотерапією. У 2004 році став чемпіоном світу з йога-спорту.

Трохи про тренера

Смирнов В'ячеслав народився 6 квітня 1977 року в Києві. Навчався в Київській військово-медичної академії, яку закінчив з відзнакою. Окремо закінчив курс рефлексотерапії і акупунктури. Навчався йога-практикам у найзнаменитіших вітчизняних і зарубіжних викладачів:

 • Фабіо Андрик.
 • Рейнхарда Гамментхаллера.
 • Віктора Ван Кутена.
 • Професори Пака Чже Ву.
 • Анжели Фармер.
 • Андрія Лаппи.
 • Сергія Соболенко.
 • Сюи Мінтана.
 • Сергія Сідорцова.
 • Лаури Євангелісти.

Свій шлях Смирнов В'ячеслав почав з занять бойовими мистецтвами. Пізніше з'явилася любов до йоги. Основні напрямки: тай-цзи і хатха-йога.

До занять східними духовними практиками привели непрості життєві обставини, в які потрапляв В'ячеслав Смирнов. Йогатерапія стала для нього порятунком після декількох спортивних травм і аварій. Знаменитий спортсмен і тренер кілька разів опинявся при смерті. Після тривалого перебування в лікарнях стан здоров'я сильно похитнулося. Медикаментозне лікування могло тільки підтримувати стан, а в деяких випадках навіть погіршувало становище.

власний стиль

У спортсмена власне бачення занять йогою і цигун. Він вважає, що кожен практикуючий йог повинен виробити свій власний стиль, прислухатися до свого тіла і свідомості. Тільки так можна досягти реальних результатів.

Як інструктор він переконує своїх учнів в тому, що потрібно шукати свій власний шлях методом проб і помилок. Кожен організм унікальний, і як тренер, В'ячеслав намагається підібрати до нього ключик.

Центр йоги В'ячеслава Смирнова

Йога-центр Be Happy знаходиться в центрі столиці України за адресою: м. Театральна, вул. Пушкінська, будинок 19 б. В самому серці галасливого мегаполісу вас чекає атмосфера умиротворення і спокою. Вікна клубу виходять на зелений двір. Тут вас особисто зустріне засновник клубу, чудовий тренер і просто прекрасна людина, В'ячеслав Смирнов. Йога в Києві набирає все більше популярності. Клієнти тренера - це студенти з активною життєвою позицією, молоді мами з дітками, бізнес-леді, ділові чоловіки. У центрі Be Happy займаються як зовсім новачки, так і досвідчені люди. Смирнов В'ячеслав веде заняття для просунутих учнів. Він займається з людьми, які мають великий досвід в цьому виді діяльності. Тренування з В'ячеславом - це симбіоз таких технік, як цигун, йоги, енергетичних і психотехнических практик.

У студії працюють виключно професіонали своєї справи з багаторічним досвідом. Вони знають все про взаємодію між людьми і допоможуть вам відчути їхні капітали, які передбачає та чи інша техніка.

Помилки практикуючих йогу на думку Смирнова

Навколо занять духовними і енергетичними практиками виникло безліч заблуждейній:

 • Не варто відразу гнатися за гнучкістю. Все потрібно робити акуратно і поступово. Східні практики припускають багато терпіння. Прагнучи зробити швидше, вище, сильніше, людина може не поліпшити стан здоров'я, а, навпаки, погіршити наявні проблеми.
 • Порушення дієти, режиму дня. Людина, який почав практикувати йогу, повинен розуміти, що все працює в комплексі і ніяк інакше. Гармонії можна досягти, якщо рухатися в трьох напрямках: тренування нервової системи, тіла і дихання.
 • Багато людей вважають йогу релігією. Але це не так. Практика вчить здоровому глузду по відношенню до власного тіла і психіці.
 • Заняття йогою припускають біль і безліч розтяжок. Багато людей навіть не здогадуються, скільки різних вправ з хатха-йоги вони проробляють за день. Наприклад, позіхання або потягування.
 • Доведеться відмовитися від м'яса і стати вегетаріанцем. Природно, для практикуючих йогу є рекомендації по харчуванню. Але кожен організм індивідуальний, і ніхто не має права нав'язувати таку лінію поведінки. У клубі тренера дають загальні рекомендації по системі здорового харчування. Бажаючим можуть скласти більш детальну дієту з урахуванням стану здоров'я. Є нюанс: багато, хто практикує йогу на глибинних рівнях, самі відмовляються від м'яса.
 • Щоб займатися, потрібно мати хорошу фізичну підготовку. Це неправда - практикувати йогу можуть як діти, так і пенсіонери. Заняття показані людям з різними видами захворювань. Єдине зауваження - в разі серйозних проблем зі здоров'ям показані індивідуальні заняття з тренером.

Йога для спортсменів - думка тренера

Сьогодні йогу рекомендують спортсменам для того, щоб позбутися від м'язової напруги. І багато техніки дійсно здатні впоратися з цією проблемою, підвищити загальну ефективність. Головне - дотримуватися правил і займатися усвідомлено. Не можна сприймати йогу як якусь розслаблюючу гімнастику. Неграмотно виконуються протягом тривалого часу вправи можуть привести вас на лікарняне ліжко.

В'ячеслав Смирнов: «Йога»

У книзі описана система занять східними енергетичними практиками, яка включає в себе досвід майстрів давнини і сучасних медичних напрямків. Бонус - методика роботи з психотехніками. Книга є посібником з саморозвитку. Автор закликає читача ставати максимально самодостатнім. Смирнов вважає, що людина повинна сама виявити ті сторони своєї особистості, які потрібні для того, щоб стати здоровим і ефективним.

Знаменитий інструктор щиро вважає, що енергетичні практики здатні кардинально змінити ваше життя і підняти її на якісний рівень.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі