• Wednesday June 26,2019

Мережа "Тонус-клуб": відгуки жінок. Відгуки співробітників про роботу в мережі

Де знайти скарб з рецептом безсмертя, вічного життя, а також молодості, стрункості і витонченості, підтягнутою, сухорлявий фігури? Ніхто не відповість, не зізнається, і поки у нас немає чарівних паличок, давайте користуватися можливостями максимально продовжити свої красу і довголіття іншими відомими способами. Наприклад, за допомогою занять фітнесом, омолоджуючих апаратних процедур, масажу. Професійна команда мережі велнес-франшизи "Тонус-Клуб" уже 14 років успішно розвивається не тільки в Росії, але і в Європі, і в усьому світі. Її філіали працюють у багатьох країнах, більше 600 співробітників по всьому світу вже ощасливили більше мільйона клієнтів, більшість з яких стали постійними.

Людям властиво спілкуватися. Сьогодні в світі дуже багато одиноких людей, навіть живуть в сім'ї. Тому що ми розучилися слухати один одного, нам нецікаво. Ми сидимо у гаджетів, які замінили нам життя, і все менше і менше потребуємо спілкуванні з людьми. Може, тому цілком мають рацію ті, хто відкриває подібні клуби?

Інноваційний "Тонус-Клуб"

Мережа новаторських клубів для велнес-спорту та догляду за тілом. Тут використовуються передові методи і високотехнологічне обладнання. Фітнес суміщений з апаратними процедурами по догляду за тілом і розслаблюючими заняттями.

Особливістю даного формату є заняття за програмою "розумних" тренувань на базі унікальної методики "Програма 7", підібраною індивідуально для кожної жінки з урахуванням її вихідних параметрів, поставлених цілей і можливих протипоказань.

"Розумні" тренування - це "розумні" тренажери для розумних клієнтів. Особливу гордість клубів представляють тонусні столи без шкідливого навантаження на хребет і серцево-судинну систему.

Які завдання вирішуються в "Тонус-Клубі"

Співробітниці клубу, висококваліфіковані тренери розроблять індивідуальну програму для кожного клієнта, підберуть найкращі тренажери для "розумних" тренувань, виходячи з таких цілей.

Щоб скинути зайву вагу:

 • баротренажер;
 • тонусні столи;
 • клаймб-тренажер;
 • віброплатформа.

Боротьба з целюлітом:

 • штани-сауна;
 • лімфо- штани і така ж куртка;
 • роликовий тренажер.

Програми на розслаблення і зняття стресу:

 • "Розумна" (smart) ліжко;
 • "Розумні" чобітки;
 • чарівний магнітний килимок.

Для збереження молодості і тонусу:

 • коллагенарій кисневого збагачення.

Щоб відновити організм після народження дитини:

 • роликовий тренажер;
 • тонусні столи;
 • прессотренінг;
 • магнітний килимок, стимулюючий імунну систему.

Відгуки про колектив

Особа будь-якої організації - це його колектив. Тренери, що працюють в "Тонус-Клубах", - це уважні і доброзичливі дівчата у відмінній спортивній формі, саме на них рівняються клієнти, з них беруть приклад. Майже всі відгуки говорять про те, що тренери не тільки професійно ставляться до справи, але і володіють достатніми знаннями з медицини і хімії, з біофізики і біомеханіки. Вони рекомендують клієнткам правильні фізичні навантаження і уважно стежать за процесом, щоб ви робили все правильно. Ретельно стежать за чистотою тренажерів і апаратів, строго дотримуються норми гігієни, обробляють їх антисептиками. Пригощають корисними напоями та кисневими коктейлями.

Давайте ознайомимося з відгуками про роботу клубу в різних містах Росії.

Воронеж

Почнемо з відгуків в Воронежі. "Тонус-Клуб", розташований за адресою: проспект Праці, 39, має стабільну клієнтуру, і за рекомендаціями вірних клієнтів, регулярно отримує нових членів клубу. Колеги по роботі приводять своїх знайомих. Клієнтки дуже люблять пресотерапія, вже після декількох процедур якої з'являється легкість в ногах і зменшуються набряки.

Також багато з вдячністю відгукуються про теплий, доброзичливій обстановці в клубі. Особливо часто клієнтки згадують про роликовому тренажері, який допоміг в боротьбі з целюлітом.

Клієнти дуже задоволені вакуумним тренажером - зміни відобразяться після кожного заняття, за один сеанс "йде" близько 300 грамів.

Багато відгуки про "Тонус-Клубі" в Воронежі висловлюють подяку за індивідуальний підхід і можливість вибору будь-якої програми, в тому числі "експрес схуднення".

Всім без винятку дуже подобаються тонусні столи, після яких в тілі утворюється приємна легкість, і відчувається, що працюють всі м'язи.

Жінкам подобається, що клуб - тільки для них, можна розслабитися, не комплексувати і не соромитися чоловічих поглядів.

Якщо займатися на тонусних столах, баротренажере, балансової платформі і роликовому тренажері, кажуть, що вага зменшується не відразу, в перший місяць йде в середньому 3 кг. Але потім, поступово, маса тіла знижується, і обсяги зменшуються. В результаті за 10-12 місяців занять в "Тонус-Клубі" можна схуднути приблизно на 12-15 кілограмів.

Відвідування клубу клієнти часто прирівнюють до поїздки на курорт. Баланс-платформа надає зміїну гнучкість хребта, кожен хребець можна відчути. Тренуються всі внутрішні жіночі органи, і як результат - зовнішня краса, яка відображає внутрішнє здоров'я!

Позитивні відгуки і про розстрочення оплати - щомісячна сума по 3500 рублів доступна, напевно, переважній більшості з нас, і в неї входять практично всі процедури в воронезькому клубі.

Заняття в "Тонус-Клубі" допомогли деяким відвідувачкам вирішити проблеми зі здоров'ям. У однієї клієнтки діагностували непрохідність маткових труб. Після двох місяців занять УЗД і аналізи показали, що все в порядку. Можливо, це сталося завдяки процедурам в штанах-сауні і прессотренінгу.

Від целюліту дуже допомагає баланс-платформа в поєднанні з боллбайком і роликовим тренажером. За словами багатьох клієнтів, після цих тренажерів складки на животі стали менше. А деяким, сидячи на дієті, за три заняття вдалося скинути до трьох кілограмів.

Відгуки містять і побажання воронезькому клубу. Деякі клієнти нарікають, що немає басейну, зате на тренажерах комфортно займатися навіть найбільш ледачим.

Калінінград

Перша філія "Тонус-Клубу" в Калінінграді, відгуків про який поки немає на офіційному сайті мережі, був відкритий в 2015, другий - в 2016 році. Клієнтам пропонують записатися на безкоштовне пробне заняття c особистим тренером. Всі програми, актуальні для інших міст, застосовні і для Калінінграда.

Челябінськ

Клієнти допомагають виправляти помилки. Відгуки про "Тонус-Клубі" Челябінська містять не тільки позитивні і захоплені думки. Відвідувачі відзначають, що "розумні" SMART-рукавиці не працюють вже шість місяців, а лімфоштани слід перевірити на справність, так як в них вискакує кнопка, інструктори постійно їх намагаються полагодити, не завжди успішно. Режими SMART-окулярів також працюють некоректно. Керівництву варто вжити заходів і все виправити.

Хабаровськ

Північ нашої країни також покірний "Тонус-Клубом". Відгуки з Хабаровська надходять схвальні і повні подяки, особливо тих, кому вдалося схуднути після пологів. Ось що відзначають молоді матусі: за два тижні вдалося скинути два кілограми, живіт і боки підтягнулися, а спина, поперек і ноги перестали хворіти.

Заклад відвідують і багатодітні мами, які відзначають, що "Тонус-Клуб" - це унікальна можливість трохи забути про суєту і приділити собі час, особливо під час ІК-ковдри і прессотренінгра, а для відновлення пошкодженої при вагітності спини, відмінно підходять заняття на тонусних столах. У Хабаровську дуже приємний персонал - про це говорять всі клієнти.

Також люди відзначають, що після занять у клубі не відчувається спустошеність і втому, а тільки 100% позитиву і гарного настрою. Важливо після будь-якого тренування отримувати заряд енергії, якщо ти відчуваєш себе як "вичавлений лимон", то навряд чи захочеш повторювати цю тренування. "Храм здоров'я" - ось як називають "Тонус-Клуб" його завсідники.

У багатьох перестала боліти спина, травми хребта перестали турбувати. Однак без самодисципліни НЕ буде результату.

Деякі клієнтки залишають відгуки про "Тонус-Клубі", що стосуються нерегулярної роботи тренажерів.

Дуже велика кількість відгуків залишено саме про колективах "Тонус-Клубу", зокрема, на вулиці Комсомольській, 74 в м Хабаровську. Привітний і ввічливий персонал, все чисто, красиво.

Інші клієнти висловлюють подяку "Тонус-Клубу", розташованому на вулиці Фрунзе, у багатьох є навіть свої улюблені інструктори.

Не тільки молоді діляться своїми відгуками про "Тонус-Клубі". Результати після занять відчувають і ті, кому вже виповнилося і 60, і 70 років, адже красі всі віки покірні, бо життя закінчене тільки тоді, коли ви захочете в це повірити! Яка різниця, скільки вам років! Багато дочки приводять сюди своїх мам, серед клієнтів багато літніх жінок, що обожнюють відвідувати тренування.

Зал на вулиці Фрунзе сучасний, затишний, працюють кондиціонери. Як відзначають багато відвідувачів, з порога приємно радує запах приміщення, чого не скажеш про багатьох інших клубах. Адже важливі не тільки заняття, але і обстановка, і інтер'єр. У гарну атмосферу хочеться повертатися - це ні для кого не секрет.

Кажуть, що в "Тонус-Клубі" морально відпочиваєш, проблеми і погані думки йдуть на другий план.

Є два недоліки, які виявили клієнти Хабаровського клубу. Найважливіший - відсутність спортивного лікаря, поради якого допомогли б зорієнтуватися в тренажерах і допустимих навантаженнях. Цю інформацію не можуть надати звичайні доктора з міських поліклінік. Ще кажуть. що в Хабаровську велика текучка кадрів.

Не варто думати, що разові заняття відразу нададуть ефект. Відгуки про "Тонус-Клубі" - це не тільки суцільне захоплення, а й реальні поради. Нічого не буває просто і легко. Якщо замість жирових відкладень потрібно, щоб з'явилися хоч якісь натяки на м'язи і струнку фігуру - прикладайте зусилля. Рішучий настрій - це відмінний мотиватор, результат забезпечений. Деяким клієнтам заняття в клубі допомогли вирішити проблему з суглобами, коліна стали краще згинатися, менше хворіти.

Просте цікавість іноді "доводить" до членства в клубі. Адже хтось приходить просто подивитися, що це таке і чим займається подруга у вільний час, що таке "ледачі тренажери" - як можна нічого не робити.

Багато подяку висловлюють персоналу з вулиці Фрунзе, 1 в м Хабаровськ. Відгуки з цього міста також сповнені захвату з приводу результатів схуднення - на 5 кг за 3 місяці в середньому. Дами постарше залишають захоплені відгуки про фітнесі в "Тонус-Клубі" не тільки з тієї причини, що тут можна відмінно підтягти тіло. Тут збираються люди за інтересами, і можна знайти нові знайомства. Кому самотньо - можуть приходити сюди, зануритися в доброзичливу атмосферу.

Таганрог

Захоплені відгуки про "Тонус-Клубі" в Таганрозі свідчать про те, що тут без праці і завзятості можна втратити 10 кг за 3 дні. Однак це, швидше за все, проплачені відгуки. Цього просто не може бути. Без зусиль ви не знайдете підтягнуту фігуру. Можна перестати їсти, і тоді ваше тіло просто сумно валиться. З боку недосвідченого глядача здається, що заняття на тренажерах "Тонус-Клубу" - це проста справа, а в реальності часом доводиться намагатися до тремтіння в ногах. Без праці жодна рибка не є впіймається!

Деякі клієнтки нарікають, що в Таганрозькій клубі немає клаймб-тренажера, який, згідно з багатьма думок і практиці, дуже ефективний для зниження ваги.

Є думка, що після курсу масажних рукавиць шкіра повністю відновлюється від наслідків алергії на руках. Так що велнес може допомогти і при алергічних реакціях.

Смоленськ

У жовтні 2017 року було відкрито "Тонус-Клуб" у Смоленську. Відгуків про його роботу поки немає, але клієнтів очікує найоптимальніший набір тренажерів для дам різного віку, частування кисневим коктейлем, іншими напоями, апаратні процедури, доброзичлива, домашня обстановка і професійні поради.

Саратов

Найкращим тренажером для схуднення, згідно з відгуками, є баротренажер. За півгодини задоволені клієнтки можуть спалити близько 700 калорій!

Багатьох в клуб призводять подруги. Після кожного тренування енергія б'є через край. Це не один відгук, більшість сходяться на думці, що після занять відчувається неймовірні підйом і прилив сил. За місяць занять по 2 рази в тиждень обсяги в талії зменшуються на 8 см, а в стегнах - на 3 см. За словами деяких клієнтів, за два місяці біологічний вік зменшився на 4 роки.

Але є і ложка дьогтю, куди без неї. Негативні відгуки про "Тонус-Клубі" Саратова стосуються ставлення персоналу. Деяких не влаштовує відсутність попередньої бесіди, а також те, що не вимірюються обсяги і вагу, не визначається біологічний вік, не виявляються протипоказання. Як стверджують деякі, відвідувачів просто відводять до Тонусні столів і забувають про них. Так що персоналу варто бути уважніше до клієнтів.

Але все ж більшість задоволені досвідом відвідування цих клубів. Постійні клієнти навчилися самі складати план тренувань, одні кажуть, що за три тижні занять втратили два кілограми, зменшившись в обсягах на один сантиметр. Інші говорили, що шкіра стала еластичною, молодше і більш оксамитової! Треті обов'язково радять скорегувати харчування, виключивши борошняне і солодке, і тоді ефект буде більше. З цим важко не погодитись!

Санкт-Петербург

Є відгуки про "Тонус-Клубі" в Санкт-Петербурзі, які зачіпають фінансове питання. Пробне заняття безкоштовно, а зручність клієнтів полягає в тому, що є можливість придбати абонемент на 30 занять, отримавши знижку і можливість оплатити курс в розстрочку.

Тула

У Тулі теж багато прихильниць клубу. Тепло відгукуються про доброзичливість, ввічливість і дбайливості персоналу, находящему "ключик" до будь-якого клієнта. Відгуки про "Тонус-Клубі" в Тулі містять одне побажання - для дезінфекції приміщення і обладнання встановити УФ-опромінювач, оскільки віруси не дрімають.

Багато хто знаходить в клубі віддушину, яка допомагає справлятися з депресією, зайвою вагою і браком спілкування.

Багато висловлюють велику подяку співробітницям тульського клубу, які вислуховують всі проблеми і жодного разу не перебивають. Після відвідин клубу забуваються всі проблеми, - так часто говорять задоволені клієнтки.

Що кажуть співробітники

А ось що свідчать про "Тонус-Клубі" відгуки співробітників? Переважна більшість працівників задоволені тим, що компанія, де вони працюють, перспективна і відмінно розвивається. Кожен співробітник клубу проходить навчання і професійний розвиток. Приємно йти в ногу з часом із сучасною, високотехнологічною компанією, яка створює нові можливості для всіх своїх вірних службовців, допомагаючи їм в самореалізації.

Звичайно, не все так прекрасно. Людей може не влаштовувати зарплата або ж напружений графік, спілкування з неврівноваженими клієнтами або щось інше. Адже недарма багато хто відзначає кадрову плинність в Клубі. Однак таке відбувається практично скрізь.

висновки

Ми бачимо не тільки обнадійливі результати, відгуки про "Тонус-Клубах" по всій країні говорять про те, що це - відмінний спосіб отримати необхідну частку спілкування.

Заняття в "Тонус-Клубі» не вимотують, це глибокі, але не дуже складні тренування. Пам'ятайте, що вони не гарантують блискавичний швидкий результат, це не експрес-схуднення. Спосіб життя під назвою "велнес" передбачає поліпшення зовнішнього вигляду і самопочуття жінки, набуття внутрішньої гармонії. Схуднення - це наслідок. Стан душі приходить в рівновагу, гармонія в самій собі дарує гармонію по відношенню до всього бенкеті. Зовнішній вигляд стає краще, виникає відчуття молодості і краси. А що ж ще хоче бажати будь-яка жінка?


Цікаві Статті

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО - дворазовий чемпіон Національної атлетичної асоціації, ще до участі в Олімпійських іграх у 2008 році встиг зарекомендувати себе як талановитий спортсмен у змаганнях з вільної боротьби. Медалі на Олімпіаді він не отримав, проте його перехід у 2009 році в професійні змагання зі змішаних єдиноборств ознаменував прихід одного з найбільш високорів

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Як футбольні, так і хокейні фанати готові з піною у рота доводити, що вони вболівають за найкращу гру, наводячи при цьому безліч аргументів. Але складно неупереджено і однозначно відповісти на питання: футбол або хокей, що краще? Спочатку потрібно порівняти два види спорту по користі і небезпеки для людини, доступності, витрат, популярності та іншими критеріями. І лише потім можна зробити більш-менш ґрунтовні ви

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко - російський професійний футболіст, який виступає в якості воротаря в ФК «Тосно». Серед його спортивних досягнень можна виділити наступне: чемпіон російської Футбольної Національної ліги 2012 (у складі Саранська «Мордовії»). Серед індивідуальних нагород голкіпера можна відзначити, що його оголошували кращим гравцем місяця в сезоні 2014/15, а згодом кращим гравцем клубу за підсумками сезону (в період виступів за «Уфу»

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Плавання - дуже популярний вид спорту. Адже вода благотворно впливає на весь організм: додає силу, свіжість, красу і здоров'я. Басейни в Кожухова дуже популярні серед населення. Під час тренувань у воді знімається напруга, стрес і поліпшується настрій. Плавати в них можна і взимку, і влітку. Для занять у воді практично

Що таке каток? відпочиваємо активно

Що таке каток? відпочиваємо активно

Прихід зими вносить свої поправки в проведення дозвілля. Сніг і мороз нагадують любителям зимового відпочинку про прихованих санках, лижах, ковзанах і другом інвентарі. Де краще кататися на ковзанах? Якщо для катання на санках або лижах досить невеликого спуску, то ковзани вимагають наявності і спеціального

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Фігура балерини приваблює своєю витонченістю, проте не всі представниці цієї професії мають природну стрункістю. Багато з них прикладають масу зусиль, які полягають не тільки в постійних тренуваннях, а й в спеціальному раціоні. Його називають дієтою балерин. Для кого-то вона може здатися жорсткою, хоча включає виключно корисні продукти. суть дієти В основу системи схуднення входить складання раціону, який базуєтьс