• Tuesday June 25,2019

Розлучення Обмочаева і Гончарової: причини

У 2012 році, 17 серпня, відбулася гарна весільна церемонія двох олімпійських чемпіонів - Наталії Гончарової та Олексія Обмочаева.

Але щастя було недовгим, через 4 роки пара офіційно розлучилася. Багато шанувальників і колеги до останнього не вірили в цю новину. Але, на превеликий жаль, найпривабливіша спортивна пара перестала існувати як сім'ї. Розлучення Гончарової і Обмочаева грянув як грім серед ясного неба.

Життя і успіх Гончарової

Наталія Гончарова народилася в 1989 році, 1 червня, на Україні, в місті Сколе.

Ще в 2007 році ніхто не міг навіть подумати, що ця юна дівчина стане олімпійською чемпіонкою Росії. У той час Наталя перебувала в складі збірної України з волейболу, яка намагалася потрапити на Олімпіаду в Китаї.

Влітку того ж 2007 року дві сестри Гончарова (Наталія та старша Валерія) вирушили спробувати щастя в Росії і потрапили до складу московського клубу "Динамо". Щоб отримати російське громадянство, дівчатам треба було довгих 2 роки.

Дебют Наталії Гончарової стався влітку 2010 року. Через 3 місяці дівчина стала олімпійською чемпіонкою нашої країни.

У клубі "Динамо", так і в російській збірній в цілому, юна волейболістка перебувала в тіні всім відомої Катерини Гамов. Вся справа в схожій позиції і ігрові характеристики обох спортсменок. Ситуація повністю змінилася, коли Гамова переїхала до Туреччини.

Історія успіху Олексія Обмочаева

Олексій Обмочаєв Олексій Олександрович народився в 1989 році, 22 травня, в місті Кисловодську. Волейболом хлопчик захопився в 6 років і почав відвідувати місцевий клуб "Старт". Тренувався Обмочаєв Олексій Олександрович під керівництвом заслуженого російського тренера Омарі Бутаева. Згодом юнак потрапив в клуб "Нафтохімік" в місті Салават.

Восени 2008 року Олексій Обмочаєв Олексій Олександрович у складі "Нафтохіміка" отримав бронзу за третє місце в молодіжному чемпіонаті Європи. Юний спортсмен вступив до Казанського федеральний університет на факультет фізичної культури, відновної медицини і спорту, який блискуче закінчив. У складі збірної Росії з волейболу виграв золото Олімпіади 2012 року.

Весілля двох спортивних сердець

Історія любові між Обмочаевим і Гончарової достатня проста і буденно. Познайомилися, закохалися, одружилися. Але в світі спорту досить важко виділити час на особисте життя та його побудова.

Наталя та Олексій знайшли можливість побудувати відносини. Він був гравцем казанського "Зеніту", а вона - московського "Динамо", обидва знали один одного і часто стикалися на командних зборах. Закрутився іскрометний роман, за яким послідувала весілля в 2012 році.

Після лондонської Олімпіади 2012 року спортсмени офіційно зареєстрували свої стосунки. Церемонія одруження відбулася 17 серпня. Варто зазначити, що саме на цій Олімпіаді в Лондоні Олексій Обмочаєв Олексій Олександрович став володарем найпрестижнішого волейбольного титулу.

Незважаючи на всю ідилію, в родині все було не так добре і спокійно. Новина про те, що відбувся розлучення Обмочаева з його дружиною, стала сенсацією в світі спорту.

Чутки про розлучення

Плітки про те, що не за горами розлучення Обмочаева і Наталії Гончарової, ходили давно, ще з 2014 року. Журнальні сторінки рясніли інформацією, що розпадається найкрасивіша спортивна пара - Олексій Обмочаєв Олексій Олександрович і Наталя Обмочаева. Розлучення нібито не відбувся офіційно, а подружжя не живе разом. Нікого ця новина не дивувала, адже навколишні, фанати і колеги просто не повірили чуткам.

Занадто щасливими були ці відносини. Життя було гармонійним, і про це постійно твердили саме подружжя у всіх соціальних мережах.

Але ж не буває диму без вогню. І чутки про те, що не підходять категорично один одному Гончарова Наталія та Олексій Обмочаєв Олексій Олександрович, розлучення яких не за горами, на жаль, підтвердилися.

Щось пішло не так

Після реєстрації шлюбу спортсмени постійно викладали в соціальні мережі свої щасливі фото і відео, де вони раділи життю, грали з цуценям. Загалом, новоспечене подружжя всіляко афішували своє сімейне життя.

У кожного з цих видатних спортсменів є свої особисті уявлення характер, наявність якого так важливо в суворому спортивному світі. Навколо Олексія постійно ходили чутки про його неправильну поведінку. Його не раз дискваліфікували зі змагань за непристойну поведінку поза майданчиком. А ось талановитість спортсмена була поза всяких сумнівів. Частенько волейболіст показував таку висококласну гру, що його почали називати кращим ліберо.

Між Обмочаевим і Володимиром Алекно спалахнув скандал, що послужило поштовхом для перекладу спортсмена в московське "Динамо".
Колеги і друзі молодих людей стверджують, що у самої Наталії непростий характер. На сторінках спортивних оглядачів і журналів часто з'являлася інформація про дивних випадах спортсменки на адресу численних уболівальників і репортерів.
Через 4 роки після реєстрації відносин в родині олімпійських чемпіонів стався розкол. Справжня причина розлучення Гончарової і Обмочаева так і залишиться таємницею для всіх. Але життєва ситуація відображається в грі двох спортсменів. Олексій пропустив кілька матчів, а колеги по команді часто дивуються різкої зміни настрою дівчини.

Офіційне розлучення Обмочаева і Гончарової стався в 2016 році, що стало шоком для оточуючих.

Відгуки Гончарової про розлучення

У Росії, та й в спортивному світі, стало більше на одну незаміжню красиву дівчину атлетичної зовнішності. Їй стала Наталя Гончарова (в заміжжі Обмочаева).

Наташа висловилася про своє розлучення з олімпійським чемпіоном з волейболу в інтерв'ю одному з журналів. Вона повідомила, що розлучення офіційно оформлений, що знаходиться в активному пошуку. Дівчину не розчарувала сімейне життя, просто вона не задалася. Звичайно, спорт вимагає великих витрат сил і нервів, але також необхідно брати до уваги і власне особисте життя, яку потрібно налагоджувати.

Варто відзначити, що Наталя Гончарова володіє чудовими якостями: затята вболівальниця футбольного клубу "Спартак", справжня красуня, олімпійська чемпіонка, майстер спорту з волейболу і т.д.

Зміна прізвища: помста колишньому чоловікові або примха?

Діагональний гравець столичного спортивного клубу "Динамо" Гончарова Наталя зважилася на одкровення і в одному з інтерв'ю розповіла, чому вирішила відмовитися від прізвища чоловіка на користь дівочої. Відправною точкою стало розлучення, Обмочаева знову стала Гончарової.

Наташа стверджує, що на зміну прізвища розлучення ніяк не вплинув. Обмочаева - прізвище, яка не дуже подобалася Наташі, куди більш приваблива для неї дівоче. Дівчина не злиться, якщо оточуючі звертаються до неї, називаючи прізвище чоловіка. Згодом всі звикнуть до того, що Наталя знову Гончарова.

Мало спілкуються зараз колишнє подружжя Гончарова і Обмочаєв Олексій Олександрович Олексій. Розлучення, звичайно, негативно позначився на взаєминах. Молоді люди можуть поговорити, вони не сперечаються і не конфліктують, просто спілкуються як знайомі. Справжні причини розлучення Обмочаевих залишилися секретом для фанатів і колег.


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на