• Tuesday May 21,2019

Тренажер GymBit Wonder Core Smart: відгуки, інструкція, рекомендації для тренувань

Про підтягнутою фігурі мріють не тільки жінки, а й чоловіки. Тому і ті, і інші, виявивши загрозливо навис живіт або розпливлися боки, біжать за «фігурою мрії» в спортклуб. Але цей запал часто швидко охолоджується елементарною нестачею часу. Фігура мрії часто так і залишається мрією. А адже єдине, що їй потрібно - регулярність занять. Як бути? Тренуватися вдома. GymBit Wonder Core Smart - вірний помічник у цьому.

Супер-тренування вдома

«Джі Біт Вандер» - тренажер для преса і живота. Універсальне фітнес-пристрій розроблено таким чином, що за допомогою нього не просто зміцнюються м'язи спини, ніг і рук. Тренажер змусить працювати максимально всі м'язи і створити фігуру мрії, оскільки в основу його входить шість різних тренажерів, що надають аеробне і силове навантаження.

Тренажер GymBit Wonder Core Smart (відгуки це підтверджують) опрацьовує м'язи не тільки нижньої частини тіла, але і задіє бічні м'язи. В результаті інтенсивної роботи ви отримуєте кардіонагрузку, яка, як відомо, активізує обмін речовин і тим самим прискорює спалювання калорій.

Як працює тренажер GymBit Wonder Core Smart?

Відгуки підтверджують, що тренажер створює потужний опір, що працює в обидва напрямки, тим самим забезпечуючи оптимальний результат тренування. Як відомо, основна діяльність відбувається саме на поверненні. Яким чином це працює? Внутрішні пружини і бічні деталі тренажера дозволяють налаштувати опір з кожного боку - від 12 до 22 кг.

При роботі з меншим опором можна робити більше повторень. Невелика навантаження і інтенсивне виконання вправ - це фактично аеробне тренування, яка допомагає скинути вагу. Працюючи з великим опором і виконуючи менше повторень, відбувається силове навантаження на м'язи, що відповідно, допомагає нарощувати м'язову масу.

Опис «Вандер Кор Смарт»

Чудовий тренажер для преса і живота має просту, але унікальну конструкцію. Низ тренажера - невелика горизонтальна платформа. Дві горизонтальні ручки з боків, в залежності від виконуваних на ньому вправ, допомагають опрацьовувати: біцепси, трицепси, м'язи передпліччя і спини, прес, ноги і сідничні м'язи. На ручках тренажера є валики, які надають масажне дію в процесі занять.

Тренажер «Джі Біт Вандер» - ефективний помічник при схудненні. У комплекті з ним йде інструкція - в ній докладна інформація з техніки виконання вправ і запобіжні заходи, які необхідно враховувати при тренуванні, щоб уникнути травм і інших неприємностей.

Основні переваги тренажера

 • багатофункціональність: поєднує вправи, які доступні на 6 різних тренажерах;
 • зручний і простий у використанні;
 • підходить і для новачків у фітнесі, і досвідченим спортсменам;
 • компактні розміри тренажерів - не займає багато місця;
 • підходить і для занять пілатесом;
 • ефект від виконуваних на тренажері вправ в 4 рази вище, ніж на підлозі;
 • регульоване (від 12 до 22 кг) опір.

характеристики тренажера

 • Конструкція тренажера - складна.
 • Матеріал - пластик, метал.
 • Вага - 7130 р
 • Опір деталей - від 12 до 22 кг.
 • Розмір тренажера в розкладеному вигляді - 55 * 52 * 38 см (для тренувань).
 • Габарити тренажера в складеному вигляді - 49 * 55 * 12 см (для зберігання).
 • Гранична вага спортсмена - 120 кг.
 • Модель - GymBit Wonder Core Smart.
 • Ціна - від 2790 до 7990 рублів (залежить від виробника і від вартості доставки).

експлуатація тренажера

 1. «Джим Біт Вандер» повністю зібраний. Щоб почати користуватися, досить його витягти з коробки.
 2. Підняти обтягнутий поролоном важіль.
 3. Зрушити назад ручку і зафіксувати важіль. Та сама дія виконати з іншого боку тренажера.
 4. Опір регулюється за допомогою рукоятки, як і кут нахилу. Для зменшення рукоятка повертається проти годинникової стрілки. Для збільшення - за годинниковою стрілкою.

Тренажер GymBit Wonder Core Smart

Інструкція, що додається в комплекті з тренажером, містить ряд правил по експлуатації, яких необхідно дотримуватися в цілях обережності:

 • Тренажер призначений для осіб без проблем зі здоров'ям. В іншому випадку - проконсультуватися з лікарем.
 • Перед виконанням вправ необхідно перевіряти тренажер на відсутність пошкоджень: тріщин, подряпин, порізів. Перевіряти стан рукояток, пружин, гвинтів і сидіння.
 • Рекомендована тривалість тренування - 30 хвилин, оскільки більш тривалі заняття можуть викликати м'язові болі.
 • Встановити тренажер в потрібному для тренування місці, на рівній і твердій поверхні. Переконатися, що на відстані 1 метра від тренажера немає перешкод.
 • При дискомфорті в тілі тренування рекомендується припинити.
 • Починати тренування не раніше, ніж через 1 годину після прийому їжі.
 • Для занять вибрати відповідну спортивний одяг. Довге волосся рекомендується збирати.
 • Перед виконанням вправ на тренажері необхідно провести розминку.
 • З метою безпеки треба виконувати на тренажері тільки руху, які рекомендує «Керівництво по вправах».

Як правильно займатися?

Тренажер допоможе відновити не тільки фізичну форму, він - хороший помічник в боротьбі із зайвою вагою. Для максимального ефекту рекомендуються регулярні тренування. Тривалість занять залежить від рівня підготовки.

Новачкам в фітнесі починати заняття бажано на мінімальному рівні опору і регулювати тривалість не більше 5 хвилин. Поступово час занять збільшувати, одночасно підвищуючи опір.

Досвідчені користувачі можуть починати тренування з інтенсивного навантаження, тренуючись по 30 - 40 хвилин.

Наскільки ефективний тренажер GymBit Wonder Core Smart?

Відгуки користувачів підтверджують, що регулярні заняття на тренажері допомогли не тільки знайти струнку фігуру, але і оздоровити організм в цілому. Нетривалі 15-хвилинні тренування можна порівняти з повноцінною навантаженням в спортзалі. Результати тренувань на тренажері:

 • поліпшується обмін речовин;
 • значно знижується вага;
 • збільшується м'язова маса;
 • поліпшується зовнішній вигляд;
 • розвивається рухливість суглобів;
 • зміцнюється імунітет;
 • підвищується витривалість.

Тренажер GymBit Wonder Core Smart: відгуки

Привертає тренажер тим, що він дуже компактний. Але при цьому за функціональністю не поступається біговій доріжці. Простий і зручний у використанні. Виконуючи вправи, що рекомендуються, прокачиваются всі м'язи. Після першого заняття відчуття, що вправи зовсім не працюють - немає болю і напруги в м'язах. Але на наступний день навантаження про себе дає знати, тому на початковому етапі тренуватися краще хвилин по 5 - 10.

Користувачі тренажера залишають про «залізному друге» тільки схвальні відгуки. Сам процес тренування приносить задоволення: хитаючи прес на підлозі, сили витрачаєш на підняття корпусу і на хребет йде величезне навантаження, а тренажер служить в якості підтримуючого пристрою, тому навантаження на хребет мінімальна, а прес прокачується більш ефективно. Той же результат при виконанні віджимання. Зручно виконувати «велосипед» і «ножиці» - одні з найефективніших вправ в боротьбі за стрункість.

Вага йде відмінно: без обмеження в харчуванні, 2 - 3 кг за два тижні тренувань. Чудові результати: підтяглися сідниці, з стегон безслідно зникли «вушка», з боків пішов жирок. Як стверджують користувачі, через пару місяців на животі з'являються кубики. У поєднанні з дієтою і бігом за 8 - 10 місяців йде більше 15 кг. Головне, шкіра підтягнута і свіжа, а також набагато поліпшується самопочуття.


Цікаві Статті

Типи велосипедів. Як правильно вибрати велосипед за типом призначення? Спортивні велосипеди: ціна. Дитячі велосипеди

Типи велосипедів. Як правильно вибрати велосипед за типом призначення? Спортивні велосипеди: ціна. Дитячі велосипеди

Велосипеди є досить цікавими засобами пересування людини. У багатьох країнах ними користуються люди з різним грошовим достатком, і це радує. Використовуватися моделі можуть на самих різних покриттях. Таким чином, перед виробниками давно постало завдання оптимізувати конструкцію для комфортного пересування по будь-якій поверхні. Ні для кого не секрет, що розробки в

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

У німецькому футболі є не тільки зірки найвищого рівня, є там і слабші гравці, які, однак, при цьому все одно заслуговують на увагу. Наприклад, Кевін Гросскройц - досить помітна фігура в Німеччині, улюбленець уболівальників дортмундської «Боруссії», якого використовували практично на всіх можливих позиціях і продаж якого фанати керівництву не пробачать ніколи. Так, він не є зіркою першої величини, але він роботяга, який готовий зробити все, що в його силах, щоб пробитися в основу команди, за яку виступає. Отже, як же склалася спортивна кар'єра такого футболіста, як Кевін Гросскройц? Які цік

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Так вже історично склалося (спасибі радянському кінематографу), що автомат «Шмайсер», він же МР-40, став таким же невід'ємним символом «білявих бестій», як його антипод ППШ радянських воїнів-визволителів. Цей міф посилено підтримувався і культивувався протягом усіх повоєнних десятиріч. Насправді автомат «Шмайсер» ніколи не був ні наймасовішим, ні найбільш популярним з

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Усім шанувальникам футболу відомо таке ім'я, як Буряк Леонід Йосипович. Непростий і цікавий шлях пройшла ця людина. Як склалася його життя? Чого він зумів досягти? Про це і піде мова в статті. Леонід Буряк: біографія Майбутній футболіст народився 10 липня 1953 року. Громадянином якої країни є Леонід Буряк? Національність футболіста - українець

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Вибравши спінінг і підібравши до нього котушку, рибалка стикається з ще одним питанням - це вибір волосіні. Вирішити це завдання нескладно, адже на нашому ринку є величезна кількість риболовецьких виробів, і навіть самий упереджений спінінгіст зможе знайти собі відповідне. Складніше розібратися з принциповим питанням про те, яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка. Саме це питання в останні роки став одним з основних каменів спотикання у виборі спінінгів снастей. Отже, давайте розг

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Кожна людина мріє про те, щоб мати гарне і підтягнуте тіло. Особливо дівчата, для яких зовнішній вигляд і фігура мають особливе значення. Красива і спортивна дівчина завжди виглядає більш апетитно і приваблює безліч поглядів і уваги. І часто зовнішній вигляд псують відкладення в районі рук і зоні пахв. Є величезним помилкою думку тих, хто вважає, що повнота рук непомітна. Багато чоловіків звертають на це увагу, тому що ві