• Tuesday July 16,2019

Стас Ліндовер. біографія бодібілдера

Кращі досягнення цього спортсмена на сьогодні - це титул срібного призера чемпіонату Європи в парному бодібілдингу за 2011 рік та звання абсолютного чемпіона в категорії "класичний бодібілдинг". Давайте ж докладніше поговоримо про такому іменитому людині, як Стас Ліндовер.

біографія

Станіслав з'явився на світ 21 березня 1972 року в Ленінграді. Уже в 13 років хлопчик активно займався метанням списа, але на жаль, не зміг досягти в цьому виді спорту значних результатів. Тому в 17 років він вирішив змінити напрямок спортивної діяльності і перейти в бодібілдинг, хоча в ті часи такого терміна навіть не існувало. Хлопці просто збиралися в залі і займалися собою.

Ця діяльність припала до душі Стасу, адже не дарма вона стала не просто захопленням, а способом життя.

Захоплення спортом не завадило бодибилдеру в 1997 році закінчити Пітерський університет шляхів сполучення. До 2000 року Стас більш грунтовно підійшов до свого захоплення і отримав спеціалізацію в коледжі бодібілдингу імені Вейдера.

У 2008-му, коли Станіслав перебував в компанії хлопців, з ним стався нещасний випадок, внаслідок якого був повністю вражений променевої нерв. Після цієї події бодібілдер довго відновлювався, а сам випадок йому досі продовжує снитися. Але, не дивлячись на те, що трапилося, він продовжив свою кар'єру в спорті і зараз веде тренерську діяльність.

Ось такий цілеспрямований чоловік Стас Ліндовер! Травма не завадила продовжити йому розвиватися як спортсмену і освіченої особистості. Саме такий підхід до реалізації мети допомагає досягти.

Стас Ліндовер і його дружина: взаємовигідне співробітництво

Бодібілдер вибрав собі дружину до пари. Маргарита Киричук - це цілеспрямована спортсменка, яка виступає в номінації "бодіфітнес". Пара часто тренується разом і отримує від цього справжнє задоволення.

Маргарита почала брати участь в змаганнях в 2009 році, виступивши на Кубку Північно-Заходу РФ. У категорії "жінки зростом до 163 см" вона посіла третє місце.

Антропометричні дані спортсмена

Зростання Станіслава Ліндовера становить 183 см. Його вага коливається від 105 до 110 кг під час змагань і від 110 до 118 кг в міжсезоння. Спортсмен ретельно стежить за своєю фізичною формою і харчуванням. Саме це допомагає йому займати призові місця на змаганнях і бути хорошим тренером.

Раціон та графік харчування

Станіслав Ліндовер вважає, що тримати себе у відмінній формі йому допомагає мотивація і жорстка дисципліна. Не дарма його вважають спортсменом, який весь час стежить за своєю фігурою. Він не вважає калораж, а раціон визначає за кількістю білків, вуглеводів і жирів. Дуже часто Стасу кажуть, що така низька норма складних вуглеводів (близько 150 г) не сприятиме набору м'язової маси. Але своїм зовнішнім виглядом бодібілдер доводить зворотне.

Домашнє харчування і раціон в поїздках

Як вже було сказано, Станіслав дотримується певного співвідношення білків, жирів і вуглеводів - 80, 300 і 150 г відповідно. Ці нутрієнти він отримує з різних натуральних продуктів. Білок надходить в організм з риби, яєць, індички і курячих грудок. Стас дуже любить сир, але на жаль, не може його є, так як інсуліновий індекс цього продукту дуже високий. Близько 30% всього білка спортсмен отримує з протеїнових сумішей. Жири переважно бере з риб'ячого жиру і масел. Гречка, перловка і бурий рис - це просто криниця складних вуглеводів для бодібілдера.

За день бодібілдер їсть чотири рази і ще пару раз приймає білкову суміш. На роботі і в довгих перельотах Станіслав їсть їжу в контейнерах, яку самостійно попередньо готує. Якщо ж такої можливості немає, спортсмену доводиться обідати в кафе, де він і знаходить потрібні йому страви і продукти харчування.

Базові вправи для всіх груп м'язів

Останнім часом Стас Ліндовер не надає особливого значення набору виконуваних вправ. Єдине, що змінилося за останні пару років - характер навантаження на м'язові волокна по їх типу. Саме таку тактику вважає правильною Стас Ліндовер.

Плечі, квадріцепс і руки доводиться навантажувати з використанням статодинамические типу тренувань, який раніше описував професор Селуянов.

Біцепс стегна, груди і спину бодибилдеру доводиться тренувати, виконуючи підходи по 12-15 повторень вправи. Це дозволяє забезпечувати тіло енергією безкисневим шляхом, так основне навантаження припадає на швидкі м'язові тканини.

Стратегія розвитку від нетренованого новачка із зайвою вагою до рельєфного атлета

Багато, збираючись зайнятися своєю фігурою, спочатку вирішують позбутися від надмірної ваги, а вже потім набрати масу і підкачати м'язи. Стас Ліндовер вважає такий підхід неправильним. При незбалансованому харчуванні досить буде переглянути процентний вміст нутрієнтів і поступово ввести регулярну аеробне навантаження. Але якщо справа стосується уповільненої обміну речовин, то питання правильного харчування стає найбільш важливим.

Не варто розділяти процес розщеплення жиру і накопичення м'язової маси. Ці метаморфози з організмом повинні проходити паралельно. Але достатня для підтримки форми кількість вуглеводів можна визначити лише шляхом експерименту, ніякі формальні обчислення тут не підійдуть. Головне, щоб вживаються вуглеводи не приводили до явних відкладенням жирової тканини. Співвідношення кількості вживаних жирів і білків завжди залишається незмінним, яке завдання ні стояла б перед спортсменом. Тобто контролювати необхідно лише вуглеводи.

Шлях Стаса Ліндовера до "розумному" бодібілдингу

У кожного пауерлифтера, бодібілдера і культуриста є своя теорія підтримки себе у відмінній формі. Це і різні базові вправи, і навіть фармакологічна підтримка. Станіслав випробував всі ці теорії на себе, але ні в одній з них він не побачив раціонального зерна, тому вирішив сформувати свою систему з метою перемогти нечуйними групи м'язів.

Революцію в мисленні бодібілдера зробила книга «Думай! Або «Супертренінг» без помилок », автором якої є Вадим Протасенко. Саме з неї спортсмен дізнався, що багато біохіміки, спортивні методисти і фізіологи змогли спільними зусиллями значно просунутися, вивчаючи питання ступеня впливу силових навантажень на гіпертрофію м'язової тканини.

Стас зробив висновок, що головний фактор зростання - це мікротравми міофібрил і подальше відновлення організму після них. І лише через кілька років йому вдалося розібратися, як працює ця технологія.

Ключові параметри навантажень на тренуваннях

Стас Ліндовер, тренування якого дозволяють завжди перебувати в формі, розповів про ключові параметри спортивних занять, які впливають на організм і м'язову тканину.

Ключовий фактор - це час, проведений під навантаженням, а не кількість повторень, як вважає багато хто. Також важливо враховувати проміжок, коли ви відпочиваєте між повтореннями, амплітуду руху спортивного снаряда і інтенсивність навантаження.

До всіх цих факторів можна застосувати методологію тренування повільних м'язових тканин.

Статодинамические програма Стаса Ліндовера

Всі вправи варто виконувати, ні на секунду не розслабляючи тренованих м'язи. У такій ситуації потовщені волокна м'язів пережмут капіляри, що викличе окклюзию. В результаті буде спостерігатися такі явища, як гіпоксія м'язових волокон і гліколіз в ОМВ з накопиченням лактату.

Розглянемо статодінаміку на прикладі тренування рук. Після базової розминки і виконання одного підходу з повною амплітудою варто взяти в спортивний снаряд з вагою 30% від 1ПМ і почати з ним вправлятися. Всього 40 секунд приведуть до локального стомлення. Відпочивши протягом такого ж проміжку часу, варто повторити вправу 4 рази.

У другому підході схема роботи над трицепсом анітрохи не змінюється, навантаження залишається такою ж. А в руках з'являється печіння в робочій м'язової групі.

Три таких кола допоможуть тримати тіло у формі, а 6 - розвивати його далі. Така істотна різниця з'являється через різного ступеня впливу навантажень на ендокринну систему організму, яка підпорядковується нервової структурі.

Культуристи мають в своєму арсеналі безліч вправ, які також можна виконувати, дотримуючись вищеописаної схемою. Якщо ви збираєтеся тренувати одну м'язову групу, не забувайте відпочивати після кожної вправи. Тривалість перерви повинна становити 5-6 хвилин при активному відпочинку, і 8-10 при пасивному. Цього часу буде досить, щоб в м'язовій групі, яка тренується, знизилася концентрація молочної кислоти.

досягнення бодібілдера

  • Друге місце на чемпіонаті Росії 2011 року за класичного бодібілдингу.
  • Бронзовий приз на Кубку Східної Європи 2011 року.
  • Абсолютний чемпіон на Кубку Яшанькин 2011 року.

Цікаві Статті

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Про мексиканських боксерів можна говорити багато, оскільки в цій латиноамериканській країні було, є і, швидше за все, буде безліч талантів, які своїми яскравими виступами приваблюють мільйони людей до екранів телевізорів по всьому світу. Одним з тих, хто вже закінчив свою спортивну кар'єру, але разом з тим не втратив любов публіки, є Чавес Хуліо Сезар. Про цю видатну спортсмена піде мова в даній статті. Коротка інформація про о

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Біатлон - це видовищний і дуже захоплюючий вид спорту. У ньому тісно переплелися дві дисципліни - стрілянина і лижні гонки. Можна сміливо сказати, що біатлон - це швидкість і влучність. Перший чемпіонат з цього виду спорту проходив в 1958 р, а в 1960 році він був включений в олімпійську програму. Згодом сформувалися основні принцип

"Чи не повторювати! Небезпечно!"  Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

19-річний Бабер Бабан балоч з міста Лайарі в пакистанській провінції Сінд, змушує всіх здивуватися, коли він без зусиль катається на роликових ковзанах, маневруючи під вантажівкою. Юнак старанно тренувався на нерівних дорогах свого рідного міста і, здається, досяг досконалості у своїй справі. неймовірний талант Хлопець настіль

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло народився в 1979 році в Ломбардії - області в Італії. Він є одним з кращих півзахисником в світовому футболі. Це справжній майстер в плані навісів у штрафний майданчик, виконання стандартних положень, довгих пасів, а також дальніх ударів. І це не все, що можна про нього розповісти. перші роки Автобіографія Андреа Пірло дуже багата. Почав він свою професійну кар'єру в 16 років - тоді юнак вийшов на поле в складі ФК "Брешіа"

Найбільш незвичайний спорт.  Незвичайні види спорту в світі

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Люди завжди цікавилися спортом, але мабуть через те, що популярні змагання вже неабияк набридли і побити рекорди по ним звичайні любителі не в силах, деякі починають придумувати нові змагання. Незвичайні види спорту в світі Любителі активного відпочинку постійно займаються спортом, але стандартні правила з часом починають набридати, і доводиться шук

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Щоб самостійно проводити ремонт і обслуговування велосипеда, бажано добре розбиратися в пристрої його основних ходових елементів. Одним з визначальних вузлів в системі виступає касета велосипеда. Давайте ж розберемося, що представляє собою вказаний механізм, а також з'ясуємо, як зробити його демонтаж і установку. Що являє собою задня касета велосипеда? Мех