• Sunday May 19,2019

Стас Ліндовер. біографія бодібілдера

Кращі досягнення цього спортсмена на сьогодні - це титул срібного призера чемпіонату Європи в парному бодібілдингу за 2011 рік та звання абсолютного чемпіона в категорії "класичний бодібілдинг". Давайте ж докладніше поговоримо про такому іменитому людині, як Стас Ліндовер.

біографія

Станіслав з'явився на світ 21 березня 1972 року в Ленінграді. Уже в 13 років хлопчик активно займався метанням списа, але на жаль, не зміг досягти в цьому виді спорту значних результатів. Тому в 17 років він вирішив змінити напрямок спортивної діяльності і перейти в бодібілдинг, хоча в ті часи такого терміна навіть не існувало. Хлопці просто збиралися в залі і займалися собою.

Ця діяльність припала до душі Стасу, адже не дарма вона стала не просто захопленням, а способом життя.

Захоплення спортом не завадило бодибилдеру в 1997 році закінчити Пітерський університет шляхів сполучення. До 2000 року Стас більш грунтовно підійшов до свого захоплення і отримав спеціалізацію в коледжі бодібілдингу імені Вейдера.

У 2008-му, коли Станіслав перебував в компанії хлопців, з ним стався нещасний випадок, внаслідок якого був повністю вражений променевої нерв. Після цієї події бодібілдер довго відновлювався, а сам випадок йому досі продовжує снитися. Але, не дивлячись на те, що трапилося, він продовжив свою кар'єру в спорті і зараз веде тренерську діяльність.

Ось такий цілеспрямований чоловік Стас Ліндовер! Травма не завадила продовжити йому розвиватися як спортсмену і освіченої особистості. Саме такий підхід до реалізації мети допомагає досягти.

Стас Ліндовер і його дружина: взаємовигідне співробітництво

Бодібілдер вибрав собі дружину до пари. Маргарита Киричук - це цілеспрямована спортсменка, яка виступає в номінації "бодіфітнес". Пара часто тренується разом і отримує від цього справжнє задоволення.

Маргарита почала брати участь в змаганнях в 2009 році, виступивши на Кубку Північно-Заходу РФ. У категорії "жінки зростом до 163 см" вона посіла третє місце.

Антропометричні дані спортсмена

Зростання Станіслава Ліндовера становить 183 см. Його вага коливається від 105 до 110 кг під час змагань і від 110 до 118 кг в міжсезоння. Спортсмен ретельно стежить за своєю фізичною формою і харчуванням. Саме це допомагає йому займати призові місця на змаганнях і бути хорошим тренером.

Раціон та графік харчування

Станіслав Ліндовер вважає, що тримати себе у відмінній формі йому допомагає мотивація і жорстка дисципліна. Не дарма його вважають спортсменом, який весь час стежить за своєю фігурою. Він не вважає калораж, а раціон визначає за кількістю білків, вуглеводів і жирів. Дуже часто Стасу кажуть, що така низька норма складних вуглеводів (близько 150 г) не сприятиме набору м'язової маси. Але своїм зовнішнім виглядом бодібілдер доводить зворотне.

Домашнє харчування і раціон в поїздках

Як вже було сказано, Станіслав дотримується певного співвідношення білків, жирів і вуглеводів - 80, 300 і 150 г відповідно. Ці нутрієнти він отримує з різних натуральних продуктів. Білок надходить в організм з риби, яєць, індички і курячих грудок. Стас дуже любить сир, але на жаль, не може його є, так як інсуліновий індекс цього продукту дуже високий. Близько 30% всього білка спортсмен отримує з протеїнових сумішей. Жири переважно бере з риб'ячого жиру і масел. Гречка, перловка і бурий рис - це просто криниця складних вуглеводів для бодібілдера.

За день бодібілдер їсть чотири рази і ще пару раз приймає білкову суміш. На роботі і в довгих перельотах Станіслав їсть їжу в контейнерах, яку самостійно попередньо готує. Якщо ж такої можливості немає, спортсмену доводиться обідати в кафе, де він і знаходить потрібні йому страви і продукти харчування.

Базові вправи для всіх груп м'язів

Останнім часом Стас Ліндовер не надає особливого значення набору виконуваних вправ. Єдине, що змінилося за останні пару років - характер навантаження на м'язові волокна по їх типу. Саме таку тактику вважає правильною Стас Ліндовер.

Плечі, квадріцепс і руки доводиться навантажувати з використанням статодинамические типу тренувань, який раніше описував професор Селуянов.

Біцепс стегна, груди і спину бодибилдеру доводиться тренувати, виконуючи підходи по 12-15 повторень вправи. Це дозволяє забезпечувати тіло енергією безкисневим шляхом, так основне навантаження припадає на швидкі м'язові тканини.

Стратегія розвитку від нетренованого новачка із зайвою вагою до рельєфного атлета

Багато, збираючись зайнятися своєю фігурою, спочатку вирішують позбутися від надмірної ваги, а вже потім набрати масу і підкачати м'язи. Стас Ліндовер вважає такий підхід неправильним. При незбалансованому харчуванні досить буде переглянути процентний вміст нутрієнтів і поступово ввести регулярну аеробне навантаження. Але якщо справа стосується уповільненої обміну речовин, то питання правильного харчування стає найбільш важливим.

Не варто розділяти процес розщеплення жиру і накопичення м'язової маси. Ці метаморфози з організмом повинні проходити паралельно. Але достатня для підтримки форми кількість вуглеводів можна визначити лише шляхом експерименту, ніякі формальні обчислення тут не підійдуть. Головне, щоб вживаються вуглеводи не приводили до явних відкладенням жирової тканини. Співвідношення кількості вживаних жирів і білків завжди залишається незмінним, яке завдання ні стояла б перед спортсменом. Тобто контролювати необхідно лише вуглеводи.

Шлях Стаса Ліндовера до "розумному" бодібілдингу

У кожного пауерлифтера, бодібілдера і культуриста є своя теорія підтримки себе у відмінній формі. Це і різні базові вправи, і навіть фармакологічна підтримка. Станіслав випробував всі ці теорії на себе, але ні в одній з них він не побачив раціонального зерна, тому вирішив сформувати свою систему з метою перемогти нечуйними групи м'язів.

Революцію в мисленні бодібілдера зробила книга «Думай! Або «Супертренінг» без помилок », автором якої є Вадим Протасенко. Саме з неї спортсмен дізнався, що багато біохіміки, спортивні методисти і фізіологи змогли спільними зусиллями значно просунутися, вивчаючи питання ступеня впливу силових навантажень на гіпертрофію м'язової тканини.

Стас зробив висновок, що головний фактор зростання - це мікротравми міофібрил і подальше відновлення організму після них. І лише через кілька років йому вдалося розібратися, як працює ця технологія.

Ключові параметри навантажень на тренуваннях

Стас Ліндовер, тренування якого дозволяють завжди перебувати в формі, розповів про ключові параметри спортивних занять, які впливають на організм і м'язову тканину.

Ключовий фактор - це час, проведений під навантаженням, а не кількість повторень, як вважає багато хто. Також важливо враховувати проміжок, коли ви відпочиваєте між повтореннями, амплітуду руху спортивного снаряда і інтенсивність навантаження.

До всіх цих факторів можна застосувати методологію тренування повільних м'язових тканин.

Статодинамические програма Стаса Ліндовера

Всі вправи варто виконувати, ні на секунду не розслабляючи тренованих м'язи. У такій ситуації потовщені волокна м'язів пережмут капіляри, що викличе окклюзию. В результаті буде спостерігатися такі явища, як гіпоксія м'язових волокон і гліколіз в ОМВ з накопиченням лактату.

Розглянемо статодінаміку на прикладі тренування рук. Після базової розминки і виконання одного підходу з повною амплітудою варто взяти в спортивний снаряд з вагою 30% від 1ПМ і почати з ним вправлятися. Всього 40 секунд приведуть до локального стомлення. Відпочивши протягом такого ж проміжку часу, варто повторити вправу 4 рази.

У другому підході схема роботи над трицепсом анітрохи не змінюється, навантаження залишається такою ж. А в руках з'являється печіння в робочій м'язової групі.

Три таких кола допоможуть тримати тіло у формі, а 6 - розвивати його далі. Така істотна різниця з'являється через різного ступеня впливу навантажень на ендокринну систему організму, яка підпорядковується нервової структурі.

Культуристи мають в своєму арсеналі безліч вправ, які також можна виконувати, дотримуючись вищеописаної схемою. Якщо ви збираєтеся тренувати одну м'язову групу, не забувайте відпочивати після кожної вправи. Тривалість перерви повинна становити 5-6 хвилин при активному відпочинку, і 8-10 при пасивному. Цього часу буде досить, щоб в м'язовій групі, яка тренується, знизилася концентрація молочної кислоти.

досягнення бодібілдера

  • Друге місце на чемпіонаті Росії 2011 року за класичного бодібілдингу.
  • Бронзовий приз на Кубку Східної Європи 2011 року.
  • Абсолютний чемпіон на Кубку Яшанькин 2011 року.

Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ