• Tuesday July 16,2019

Кистьовий експандер: техніка виконання вправ. Кистьовий еспандер-кільце. Як вибрати еспандер

Існує безліч видів експандерів, в тому числі для різних груп м'язів. Розрізняють: експандер кистьовий, "метелик", гумовий джгут, експандер лижника, експандер грудної.

Експандер кистьовий - це тренажер з однією або декількома пружинами, так само можна знайти тренажер у вигляді гумового кільця. Він входить в число найбільш популярних тренажерів невеликих розмірів. З його допомогою можна збільшити силу хвата до 165 кг. Тренажери можуть бути різних видів і з різних матеріалів.

користь експандера

Якщо правильно використовувати кистьовий експандер, можна накачати м'язи до необхідного вам рівня. Тренажер зміцнює м'яз передпліч і кистей, його так само можна використовувати для реабілітації м'язів, після перенесених травм. Корисний даний предмет і спортсменам, з його допомогою вони можуть домогтися кращих результатів, посиливши силу хвата.

Для масажистів це так само необхідна річ, використовуючи експандер, їх руки завжди буду в тонусі. Та й будь-якому чоловіку буде корисний даний тренажер.

Чому не всі експандери підходять для силових тренувань?

На жаль, не кожен експандер для рук здатний дати результати. В цей предмет немає нічого складного. Але і його потрібно вибирати, знаючи деякі тонкощі. Є один найважливіший момент - це рівень жорсткості, у хороших тренажерів він від 50 кг і вище, у не дуже хороших не досягає і 25 кг.

Нижче на малюнку показаний гумовий експандер, на якому не вказана жорсткість. Використовуючи таке кільце, силу м'язів не збільшити.

Чому саме професійний експандер?

Часто в спортивному магазині можна зустріти експандери з пухирцями в вигляді гумового кільця, теоретично - для додаткового масажу, або тренажери з м'якими ручками. Але чи буде від них необхідний ефект?

Ті, хто щонеділі ходять в тренажерний зал, займаючись зі штангою, під час тренування виконують до 15-ти підняттів штанги, як би довго не займалася людина, він не буде виконувати по 100-200 повторень за один підхід. Той же принцип діє і при роботі з експандером.

Звичайні гумові кільця і ​​прості експандери з магазинів зазвичай мають недостатню навантаження для хорошого результату, 30-40 кг. Дорослому чоловікові даної навантаження буде недостатньо, такі види швидше підійдуть дитині або жінці.

Дані тренажери використовувати все-таки можна і чоловікові, але тільки в якості розминки, для розігріву м'язів, а потім використовувати професійний експандер з більш високим навантаженням.

Як вибрати експандер для тренування?

Даний тренажер буває різних видів, але є одна найголовніша характеристика, на яку потрібно звертати увагу - це ступінь жорсткості. Вимірюється дана величина в кілограмах. Якщо жорсткість дорівнює 30 кг, то що б повністю стиснути експандер необхідно буде саме такого додатка ваги. Ось основні види:

 • Класичний експандер або гумові кільця. Раніше був вельми поширеним в Радянському Союзі, на сьогоднішній день майже втратив свою популярність. Дуже простий у використанні і не дорогий. Такий тренажер має фіксовану жорсткість, яка зазвичай не перевищує 25-ти кг, що дуже мало для повноцінного тренування дорослому чоловікові. Стискати таке кільце незручно, в перший час будуть больові відчуття. Його можна використовувати дітям або для розминки.
 • Експандер з пружиною. Зовнішній вигляд нагадує кліщі. Являє собою дві ручки, які з'єднані пружиною. Даний кистьовий експандер може бути як регульований (можливість зміни жорсткості) так і не регульований. Великий плюс регульованого, в тому, що його можна використовувати як для розминки, виставляючи невисоку твердість, так і для повноцінного тренування, виставляючи жорсткість вищу.

 • Сталеві експандери. Дані тренажери використовуються переважно професіоналами. Жорсткість може досягати 160 кг, природно, новачкові такий тренажер буде не під силу. Жорсткість у них також буває регульована і не регульована. Придбати даний експандер для рук складніше, його можна знайти або в великих спортивних магазинах, або в спеціалізованих інтернет-магазинах.

Торсіонні і регульовані експандери

Всі види експандерів можна розділити на дві основні групи - торсіонні і регульовані. Торсіонні види мають одну фіксовану навантаження, рідко бувають винятки, а регульовані мають кілька ступенів навантаження. Проведемо порівняльний аналіз даних груп.

Габарити

Торсіонні в даному випадку зручніше, вони менше важать і легко регулюються. Ви зможете з легкістю взяти їх з собою куди завгодно.

навантаження

Для повноцінного тренування торсіонних експандерів знадобиться три різні моделі - розминку, тренувальний і цільової, оскільки вони мають фіксовану навантаження. Для розминки можна використовувати більш дешевий варіант - гумовий - у вигляді кільця. Купуючи гумовий експандер, ви отримаєте тренажер як для розминки, так для тренувальних і цільових підходів.

Ціна

Вартість регульованого тренажера перевищує номінальну вартість торсіонного, проте один регульований замінить вам безліч торсіонних.

зручність

У торсіонних експандерів є один мінус, його ручки і пружини знаходяться в різних площинах, з цієї причини стискати його однією рукою завжди зручніше, ніж інший, хоча до всього можна звикнути. У регульованих тренажерів пружини і ручки знаходяться в одній площині, тому ними зручно користуватися будь-якою рукою.

різновиди експандерів

Відмінності тренажерів за матеріалом і конструкції:

 • Гумовий експандер (фото представлено нижче). Жорсткість ці тренажери мають різну, в середньому від 5 до 25 кг.

 • Тренажер з металу і пластика. Перший варіант: дві ручки з пластмаси з'єднані між собою пружиною або спеціальним механізмом. Такий тренажер зручно і легко тримати в руках. Жорсткість також не надто висока, зазвичай до 25-ти кг, оскільки пластик не дуже витривалий, прекрасно підходить для розігріву. Часто зустрічаються з лічильником повторень. Другий варіант: ручки інструменту знаходяться паралельно один одному, а сам механізм - між ними. Даний експандер (ручний) зовнішнім виглядом нагадує стандартний кистьовий динамометр.
 • Експандер зі сталі. Форма тренажера нагадує щипці. Ступінь жорсткості може бути різною, від 45 кг і до 160 кг. Оскільки на них впливає велике навантаження, менш міцний матеріал - такий як пластмаса або гума, не підійде.

Жорсткість кистьового тренажера

Жорсткість - це найважливіша характеристика, що описує кистьовий експандер, виражається вона в кілограмах. Тобто жорсткість - це та сила, яку необхідно прикласти, щоб повністю стиснути тренажер - так, що б дві ручки тренажера стикнулися, або дві сторони гумового кільця.

Якщо ви поставили собі за мету - збільшити силу хвата, то, вибираючи тренажер, обов'язково потрібно дивитися ступінь жорсткості. Інструмент, на якому вона не вказана, буде вам не потрібен.

Техніка виконання вправи

Використовуючи експандер, вправи можна виконувати дуже прості, а якщо бути точніше, вправа тільки одне - повне стискання тренажера. Але є правила, якими слід керуватися при виконанні вправ:

 • Жорсткість експандера вибирайте максимальну за своїми можливостями.
 • Не потрібно робити велику кількість повторень, якщо жорсткість обрана правильно достатньо 10-15-ти.
 • Необхідно завжди виконувати розминку кистей, для цього відмінно підійде простий гумовий експандер-кільце.
 • Між тренуваннями робіть перерви, щоб м'язи передпліч встигали відпочити.
 • Не варто робити тренування по зміцненню кистей до або під час звичайного тренування, краще виконувати ці вправи після всього тренування по зміцненню тіла або взагалі в інші дні.

Починаючи тренування щодо посилення хвата, необхідно розуміти, що одним експандером обійтися не вийде. Мінімум - вам знадобляться два тренажера. Перший тренажер повинен мати не високу жорсткість, зазвичай прекрасно підходять гумові кільця. Потім ступінь жорсткість потрібно підвищити, для цього необхідно придбати інший експандер. Можна взяти регульований. Якщо ви збільшуєте силу хвата, щоб не упускати з рук штангу, тоді вам знадобиться придбати ще один тренажер - з силою хвата більше 65 кг. Він повинен бути зі сталі, також краще вибрати регульований.

Є одне правило: коли ви використовуєте експандер, вправи не повинні даватися вам занадто легко.

висновки

Експандер - це тренажер для збільшення сили хвата. Він корисний будь-якому чоловіку і навіть жінці, професійні штангісти також знайдуть його дуже корисним тренажером. Він має різні ступені жорсткості, тому використовувати його можуть і діти - експандер з мінімальною женскость.

Для того щоб використовувати кистьовий експандер, не потрібно знати безліч технік для тренування, є одне основне вправу, яке необхідно періодично виконувати. Однак є правила виконання цієї вправи, яких слід дотримуватися.

Вартість таких тренажерів не однозначна, найпростіші гумові дуже дешеві, але тільки ними не обійтися, пластмасові та сталеві набагато дорожче, але і ефект від них куди більший. Ціна також може різнитися, залежно від того, регульований це експандер чи ні.

Експандер є невеликим і простим у використанні тренажером, вибирайте схожу для вас навантаження і сміливо користуйтеся.


Цікаві Статті

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Про мексиканських боксерів можна говорити багато, оскільки в цій латиноамериканській країні було, є і, швидше за все, буде безліч талантів, які своїми яскравими виступами приваблюють мільйони людей до екранів телевізорів по всьому світу. Одним з тих, хто вже закінчив свою спортивну кар'єру, але разом з тим не втратив любов публіки, є Чавес Хуліо Сезар. Про цю видатну спортсмена піде мова в даній статті. Коротка інформація про о

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Біатлон - це видовищний і дуже захоплюючий вид спорту. У ньому тісно переплелися дві дисципліни - стрілянина і лижні гонки. Можна сміливо сказати, що біатлон - це швидкість і влучність. Перший чемпіонат з цього виду спорту проходив в 1958 р, а в 1960 році він був включений в олімпійську програму. Згодом сформувалися основні принцип

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

19-річний Бабер Бабан балоч з міста Лайарі в пакистанській провінції Сінд, змушує всіх здивуватися, коли він без зусиль катається на роликових ковзанах, маневруючи під вантажівкою. Юнак старанно тренувався на нерівних дорогах свого рідного міста і, здається, досяг досконалості у своїй справі. неймовірний талант Хлопець настіль

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло народився в 1979 році в Ломбардії - області в Італії. Він є одним з кращих півзахисником в світовому футболі. Це справжній майстер в плані навісів у штрафний майданчик, виконання стандартних положень, довгих пасів, а також дальніх ударів. І це не все, що можна про нього розповісти. перші роки Автобіографія Андреа Пірло дуже багата. Почав він свою професійну кар'єру в 16 років - тоді юнак вийшов на поле в складі ФК "Брешіа"

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Люди завжди цікавилися спортом, але мабуть через те, що популярні змагання вже неабияк набридли і побити рекорди по ним звичайні любителі не в силах, деякі починають придумувати нові змагання. Незвичайні види спорту в світі Любителі активного відпочинку постійно займаються спортом, але стандартні правила з часом починають набридати, і доводиться шук

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Щоб самостійно проводити ремонт і обслуговування велосипеда, бажано добре розбиратися в пристрої його основних ходових елементів. Одним з визначальних вузлів в системі виступає касета велосипеда. Давайте ж розберемося, що представляє собою вказаний механізм, а також з'ясуємо, як зробити його демонтаж і установку. Що являє собою задня касета велосипеда? Мех