• Friday July 19,2019

Циклокросовий велосипед: опис і переваги

Чи знаєте ви, що таке циклокросовий велосипед? Це шосейна модель, яка адаптована для гонок по бруду і грунту, але з пішими ділянками. Велокросс в Росії не такий популярний, як за кордоном. Проте, якщо вам подобається їзда на такому транспорті, то ви зобов'язані дізнатися циклокросовий велосипед ближче. Його часто плутають зі звичайним шосейники через стрункого силуету, жорсткої вилки, наявності коліс 622 міліметра. Але якщо придивитися, відмінності все ж помітні. Рама у циклокросовий байка розрахована на більш товсті покришки (в даному випадку до 45 мм, при цьому у шоссейников - 28 мм). В очі кидається також «зла» позашляхова гума, набір додаткових гальмівних ручок, кріплення для повних крил і багажника на вилці і рамі. А головне, циклокросовий велосипед має інші гальма - дискові.

Такий транспорт і геометрія його рами відмінно підходить для невисоких швидкостей, для перенесення його на плечі. Кросовий байк на невисоких швидкостях виявляється краще «чистокровного» шосейника. А що трансмісія? У циклокросовий байків вона шосейна (тобто 2х9 або 2х10 швидкостей). Але є і моделі зі спеціальною системою зірок меншого діаметру. Виходить, що циклокросовий велосипед дуже схожий на той, що називається шосейних, але при цьому по грунту він буде їздити краще, та й для повсякденних виїздів він зручніше і універсальніше.

Циклокросовий велосипеди - це якесь змішання класів. Вони знаходяться між гібридом і шосейники, якщо говорити про можливості. При їзді по асфальту вони будуть такими ж швидкими, як гоночний шосейник. Але при цьому точно не спасують перед брудом і грунтом, завдяки низькій вазі і зубасті шинам. Ніхто не наздожене ціклокроссер в грязі з пішими ділянками. Це по-справжньому його стихія.

Чи мають недоліки циклокросовий велосипеди? Відгуки стверджують, що комфортність - їх слабка сторона. За Гейдер на них їздити досить важко. А ось на шосе, завдяки керму-барана, реально отримати солідну надбавку до швидкості. Через низьку посадки зустрічний сильний вітер не буде відчуватися. Але є тут і мінуси. Низька посадка приводить до поганої оглядовості, та й навантаження на руки виявляється високою. Крім того, обмежуються можливості велосипеда на снігу і в піску. Всі ці мінуси можна сміливо приписати і шосейних моделям. Необхідно просто пам'ятати, що якщо ви виграєте в одному, то програєте в іншому. Неминуче.

Якщо у вас циклокросовий велосипед і вам важливі його гірські можливості, не біда. Просто замініть передавальні відносини трансмісії більш тяговітимі. Якщо у вас подвійна система, замініть задній перемикач і касету «гірськими». Ланцюг при цьому знадобиться більш довга. Так ваш ціклокроссер стане практично таким же за можливостями, як і гірська модель.

Що стосується сфери застосування, то ціклокроссер підходить для асфальтового туризму по цивілізованих країн, швидкої їзди по нашим дорогам зі зрізами по грунту, для їзди по трасі з пішими та грязьовими ділянками, по рівних грунтовкам і паркам. Але є і області застосування, для яких такі моделі велосипедів абсолютно не годяться. Це їзда по піску, снігу, місту, бруківці, Гейдер, неспішна і розслаблена.

Найпростіша модель такого байка обійдеться приблизно в 30 тисяч рублів. Як приклад можна привести велосипед Merida Cyclo Cross 3.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі