• Sunday May 19,2019

За скільки можна накачати прес за допомогою вправ

Гарну рельєфну торс надає красу його власнику. Особливе місце в цьому рельєфі займає прес, точніше його розвинені м'язи. Розвинений черевний прес створює хороші умови для правильного функціонування внутрішніх органів, підтримуючи їх у нормальному положенні всередині черевної порожнини.
За скільки можна накачати прес багато в чому залежить від особливості кожного організму.
Вправи для розвитку преса можна робити додатково до ранкової зарядки або робити або окремо.
Кожне з вправ слід виконувати кілька разів, від 15 до 20. У міру тренованості м'язів преса, можна повторювати підходи до вправ по кілька разів.
За скільки можна накачати прес для придбання гарного торса залежить і від складності обтяження при виконанні вправ.
Чи можна накачати прес в домашніх умовах - так, можна.
Приклад, як можна накачати прес за допомогою фізичних вправ:
1. Для вправи потрібна перекладина або гімнастична стінка
Приймається положення вис. Ноги в витягнутому положенні слід підняти до рівня пояса. Підняті ноги фіксують приблизно 3 секунди. Потім ноги повільно опускають у вихідне положення.
Після досягнення впевненості, можна збільшити висоту підйому ніг аж до рівня перекладини.
2. Для вправи потрібна штанга малої ваги або вантаж у вигляді грифа штанги
Сенс вправи в тому, щоб здійснювати повороти торса в різні боки поднебольшой навантаженням. Ноги розташовуються на ширині плечей. Повороти торса в сторони виробляються до упору, в різні боки по черзі. Вдих відбувається при поворотах в сторони. При переході в початкове положення відбувається видих.
3. Для вправи потрібна опора, яка дозволить зачепитися ногами сидячи
Слід сісти на табурет або іншу опору без спинки. Ногами слід зачепитися за стійку опору спереду. Руки складаються за головою. При здійсненні вдиху слід відхилитися назад, намагаючись максимально прогнутися. При поверненні в початкове положення проводиться видих.
Поступово вправу можна ускладнити. Нахили тулуба можна поєднати з поворотами в різні боки. Ще більше ускладнює вправу використання гантелей. Але, не варто відразу прагнути до максимальної тяжкості вправи. Навантаження повинна зростати поступово.
За скільки можна накачати прес для придбання гарного торса залежить і від якості виконання вправ.
4. Ця вправа не вимагає додаткових пристосувань
Слід лягти на спину і випрямити ноги. Руками впертися в підлогу в районі стегон. Роблячи видих підняти рівно ноги і перенести їх по дузі в сторону голови, носками торкнувшись підлоги. Якщо розтяжка не дозволяє зробити вправу повністю, доведіть підйом ніг до того рівня, до якого можете. На видиху ноги переводяться в початкове положення.
У міру зміцнення м'язів преса, вправу можна ускладнити. Для цього не слід опускати ноги в початкове положення до торкання підлоги п'ятами.
5. Ця вправа не вимагає додаткових пристосувань
Слід лягти на спину і випрямити ноги. Руками впертися в підлогу в районі стегон. Слід підняти ноги на невелику висоту, до 20 см. У цій вправі слід згинати й розгинати ноги, переміщаючи їх зігнутими в колінах до торсу і випрямляючи при перекладі в початкове положення. Стежити за тим, щоб ноги не торкалися підлоги.
У міру зміцнення м'язів преса, вправу можна ускладнити. Для цього слід прикріпити до ніг вантаж і виконувати вправу з обтяженням.
6. Ця вправа не вимагає додаткових пристосувань
Слід стати, рівно злегка розвівши ноги. Руки треба скласти за головою. Суть вправи під обертальних рухах торсу з нахилом. Слід обертати тулуб в різні боки по черзі і з нахилом. При вдиху тулуб робить рух обертання з нахилом вперед. При видиху тулуб робить рух обертання з прогином назад.
У міру зміцнення м'язів преса, вправу можна ускладнити. Для цього слід взяти в руки гантелі і виконувати вправу з обтяженням.
За скільки можна накачати прес для придбання гарного торса залежить від багатьох факторів, в тому числі і від регулярності виконання вправ.

Видимі зміни стану преса настануть вже через місяць від початку його тренування.


Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ