• Tuesday May 21,2019

Як накачати спину в домашніх умовах?

В людині все повинно бути красиво. Це твердження стосується не тільки його зовнішнього вигляду, в сенсі одягу, але і його тіла, зокрема, спини. Наївно думати, що накачати спину в домашніх умовах буде легко. «Виною» тому велика кількість спинних м'язів, кожної з яких слід приділити увагу і тренувати окремо. З цього випливає, що відповіддю на питання «як накачати спину», буде одна відповідь - в спортзалі, оснащеному тренажерами. Однак немає нічого неможливого. Тому, якщо похід в тренажерний зал з якоїсь причини скрутний або неможливий, то спинні м'язи можна накачати і в домашніх умовах.

Для початку нам знадобиться турнік. Якщо людина живе в приватному будинку, то турнік можна легко встановити у дворі. У квартирі обладнати турнік буде трохи проблематичніше, але і з цього положення можна вийти, якщо трохи подумати.

Як накачати спину на турніку? Насамперед, варто звернути свою увагу на звичайне і «банальне» для багатьох людей підтягування. Тим часом, підтягування здатне дати дуже хороший результат, звичайно якщо виконувати його правильно. Насамперед, треба приділити увагу ширині хвата. Звичайно, якщо хват буде вузьким, то він здатний забезпечити підтягування велику кількість разів. Однак в цьому випадку спина не отримає потрібного навантаження. Т.ч., підтягування на турніку з використанням широкого хвата є оптимальним для накачування і зростання довгих спинних м'язів. Головне, щоб підтягування відбувалося не з ривками, а плавно. Причому, особливу увагу приділяти не підтягування, а опускання.

Як накачати спину підтягуванням? Отже, хват долонями поперечини повинен бути від себе. Повільно вдихнути і почати спокійно підтягуватися, намагаючись зробити це так, щоб шия торкнулася поперечини. Після чого повільно опуститися на видиху. Через деякий час таких тренувань треба намагатися збільшувати довжину хвата, щоб забезпечити м'язам спини максимальне навантаження.

З цим начебто зрозуміло. А як накачати спину гантелями? Ця вправа теж можна легко виконувати в домашніх умовах. Якщо немає гантелей, то замість них можна використовувати пластикові пляшки з налитої в них водою. Накачування м'язів спини в цьому випадку проводиться так:

Поставити ноги на ширину плечей і спиратися однією рукою об стілець, на якому сидите. В іншій руці повинна бути гантель. Вдихнувши, повільно підняти опущену руку з гантеллю до грудей, намагаючись максимально відвести лікоть вгору. З видихом повернутися в початкове положення. Після виконання ряду повторів однією рукою поміняти руки місцями.

Ще як накачати спину за допомогою гантелей? Наступна вправа полягає в тому, що треба стати прямо, а ноги поставити нарізно. Тепер треба взяти гантель обома руками, завести її за голову і почати нахилятися вперед. В процесі виконання даної вправи треба намагатися не згинати коліна і дотримуватися правильне дихання.

Дуже корисними будуть і вправи, які полягають в тому, що тулуб доведеться піднімати з положення лежачи на спині. Ногами треба зачепитися за труби опалення або за диван, завести за голову руки і почати виконувати підняття тулуба. Виконувати треба, дотримуючись середнього темпу.

Після виконання цього комплексу вам буде потрібно виконати вправи на розтяжку м'язів. Справа в тому, що навантажені м'язи кілька коротшають. Тому, щоб спина дійсно було «накачаної», м'язи необхідно розтягнути. Пам'ятайте і про попередню розминку.

В принципі, якщо дійсно актуальне питання, як накачати спину будинку, і є достатня сила волі, то можна відповісти: все реально! Головне при цьому - бажання, наполегливість і терпіння, не забувати правильно харчуватися і чергувати тренування з повноцінним відпочинком.


Цікаві Статті

Типи велосипедів.  Як правильно вибрати велосипед за типом призначення?  Спортивні велосипеди: ціна.  Дитячі велосипеди

Типи велосипедів. Як правильно вибрати велосипед за типом призначення? Спортивні велосипеди: ціна. Дитячі велосипеди

Велосипеди є досить цікавими засобами пересування людини. У багатьох країнах ними користуються люди з різним грошовим достатком, і це радує. Використовуватися моделі можуть на самих різних покриттях. Таким чином, перед виробниками давно постало завдання оптимізувати конструкцію для комфортного пересування по будь-якій поверхні. Ні для кого не секрет, що розробки в

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

У німецькому футболі є не тільки зірки найвищого рівня, є там і слабші гравці, які, однак, при цьому все одно заслуговують на увагу. Наприклад, Кевін Гросскройц - досить помітна фігура в Німеччині, улюбленець уболівальників дортмундської «Боруссії», якого використовували практично на всіх можливих позиціях і продаж якого фанати керівництву не пробачать ніколи. Так, він не є зіркою першої величини, але він роботяга, який готовий зробити все, що в його силах, щоб пробитися в основу команди, за яку виступає. Отже, як же склалася спортивна кар'єра такого футболіста, як Кевін Гросскройц? Які цік

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Так вже історично склалося (спасибі радянському кінематографу), що автомат «Шмайсер», він же МР-40, став таким же невід'ємним символом «білявих бестій», як його антипод ППШ радянських воїнів-визволителів. Цей міф посилено підтримувався і культивувався протягом усіх повоєнних десятиріч. Насправді автомат «Шмайсер» ніколи не був ні наймасовішим, ні найбільш популярним з

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Усім шанувальникам футболу відомо таке ім'я, як Буряк Леонід Йосипович. Непростий і цікавий шлях пройшла ця людина. Як склалася його життя? Чого він зумів досягти? Про це і піде мова в статті. Леонід Буряк: біографія Майбутній футболіст народився 10 липня 1953 року. Громадянином якої країни є Леонід Буряк? Національність футболіста - українець

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Вибравши спінінг і підібравши до нього котушку, рибалка стикається з ще одним питанням - це вибір волосіні. Вирішити це завдання нескладно, адже на нашому ринку є величезна кількість риболовецьких виробів, і навіть самий упереджений спінінгіст зможе знайти собі відповідне. Складніше розібратися з принциповим питанням про те, яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка. Саме це питання в останні роки став одним з основних каменів спотикання у виборі спінінгів снастей. Отже, давайте розг

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Кожна людина мріє про те, щоб мати гарне і підтягнуте тіло. Особливо дівчата, для яких зовнішній вигляд і фігура мають особливе значення. Красива і спортивна дівчина завжди виглядає більш апетитно і приваблює безліч поглядів і уваги. І часто зовнішній вигляд псують відкладення в районі рук і зоні пахв. Є величезним помилкою думку тих, хто вважає, що повнота рук непомітна. Багато чоловіків звертають на це увагу, тому що ві