• Sunday May 19,2019

Чи знаєте ви, як привести в форму свій прес за 30 днів?

Здоров'я і спорт - це два взаємопов'язані поняття. І якщо постійно дотримуватися правильного способу життя, то можна досягти вагомих результатів і в красі тіла.

Мати кубики на животі є метою людей, які мало пов'язані зі спортом або в світлі деяких обставин (сезонний набір маси, важка атлетика, схильність до повноти і ін.) Мають зайві жирові відкладення.

Особливо актуальним є питання про м'язи живота в кінці весни, коли люди починають готуватися до літніх походів на пляж.

У цій статті ви зможете знайти тренувальну програму, яка дозволить накачати прес за 30 днів, а також загальні рекомендації по тренуваннях м'язів живота.

Подивіться в дзеркало

Перш ніж почати будь-які тренування, необхідно дати собі психологічну установку. В даному випадку рекомендується подивитися на себе в дзеркало і визначити, що ви хочете змінити, як воно має виглядати і скільки часу ви готові витратити на те, щоб досягти своєї мети.

Все можливо, головне - повірити в себе

Ви можете подумати, що прес за 30 днів - це неможливо. Звичайно, ніхто не говорить про легкий результаті і такий же перемозі, але мета цілком в зоні досяжності. Головне - дотримуватися наступних правил:

 1. Нормалізувати харчування, перейти на якісну їжу.
 2. Зробити свої заняття постійними, невід'ємною частиною життя.
 3. Дотримуватися певного розкладу дня і не порушувати його.

Дотримуючись цих рекомендацій і тренуючись за програмою, наведеної нижче, ви зможете привести в порядок свій прес за 30 днів.

принципи програми

Перш ніж ми перейдемо безпосередньо до програми, слід підкреслити важливі моменти, на яких вона заснована:

 1. Програма розрахована на два тренування м'язів живота в тиждень.
 2. Вона передбачає циклічне виконання вправ. Кілька вправ виконуються по черзі по одному підході. Коли певне коло закінчився, робиться перерва 2-3 хвилини і все повторюється спочатку.
 3. Програма дозволяє привести в форму прес за 30 днів.
 4. Для дівчат і для чоловіків має майже однаково високу ефективність, так як містить прості та ефективні вправи.

Як видно, поки немає нічого складного, час переходити до самих вправ.

тренувальна програма

Отже, якщо ви вирішили встигнути накачати прес за 30 днів, то тренуватися потрібно за наступною програмою:

Перше коло:

 1. Підйом ніг у висі до рівня живота.
 2. Скручування на прес вперед лежачи на підлозі.
 3. Скручування на прес в сторони лежачи на підлозі.

Друге коло:

 1. Вправа на прес з гімнастичним роликом.
 2. Бічне скручування лежачи на підлозі.
 3. Підйом ніг вгору з положення лежачи на підлозі.

Як видно, ця програма преса на 30 днів містить як важкі вправи, так і більш легкі, які можна виконувати на 50 і більше повторень. Якогось певного кількості повторів немає.

Через тиждень тренувань ви самі будете відчувати, скільки разів вам це доступно. Головне, виконуйте кожну вправу повторно до відмови і з максимальною амплітудою.

Спочатку виконати перше коло в два підходи, потім таку ж кількість разів другий. Відпочинок між підходами повинен бути, як уже говорилося раніше, не більше 2-3 хвилин. Робіть перерву між тренуваннями близько 3 днів, щоб м'язи встигали відновлюватися.

Також врахуйте, якщо вправи даються вам занадто легко і в кожному повторі ви без праці робите 40-50 разів, то використовуйте обважнювачі, які можна прикріпити до ніг або рук. Навіть додатковий кілограм на кожній нозі і руці дієво збільшить навантаження на прес.

Таким чином ви зможете залучити до роботи якомога більше пучків м'язів живота і тим самим програма преса на 30 днів принесе вам результати. Також не забувайте про те, що необхідно переглянути свій денний раціон і перейти на здорову їжу.


Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ