• Sunday May 19,2019

Активатор клювання для карася своїми руками

На рибалці, особливо, «по холодній воді», дуже важливо привертати увагу видобутку. З цією метою і застосовують активатор клювання. Голодна риба - окунь, короп, карась і т. Д. - припливає на запах речовини, що входить до складу приманки. Завдяки цьому рибалка приманює видобуток на заздалегідь підгодований ділянку, яка, починаючи харчуватися і захоплюючи наживку, попадається на гачок.

Як вибрати

Ловля риби - це особливе мистецтво. Потрібно не тільки виявити видобуток і підсікти, її ще потрібно заманити. Хоча на практиці далеко не завжди буває просто підібрати потрібні активатори клювання риби. Причина в тому, що сьогодні на ринку дуже багато різновидів від багатьох виробників. Компаній, що випускають спеціальні склади для залучення підводних мешканців - активатори клювання риби - величезна кількість. Кожна з них пропонує свій продукт, хоча далеко не завжди якісний і, головне, досить ефективний.

Особливості хорошого активатора

Кожен рибалка використовує свою приманку. Деякі купують активатор клювання в магазині, сплачуючи за нього чималі гроші, інші вважають за краще готувати своїми руками. Однак є деякі якості, якими повинні характеризуватися як фабричні, так і саморобні суміші. По-перше, для активатора важливо, щоб він міг залучати потенційну здобич навіть з достатньої відстані. Чим більшою буде площа водойми, яку охоплюватиме активний феромон в суміші аттрактанта, тим більше шансів повернутися додому з хорошим уловом.

Ще одна характеристика - це універсальність. Адже зручно, коли можна використовувати один і той же активатор клювання - для карася, окуня, взагалі, як для мирної, так і для хижої риби. При цьому на ефективність продукту не повинно впливати таке різнобічне застосування.

Що викликає хороший кльов

Іншою особливістю якісної принади є те, що вона повинна не просто залучати видобуток до точки підгодовування, але підвищувати її апетит. Адже, як відомо, голодна риба, втративши обережність, починає харчуватися з більшою жадібністю, а тому швидше за попадається на гачок. Крім того, хороший активатор клювання, відгуки про який користувачі залишають після застосування, повинен бути практичним, вже готовим до використання і екологічно чистим. Остання характеристика особливо важлива, щоб використовується речовина, що міститься в суміші, не робило негативного впливу на дану водойму і на його мешканців. Звичайно, в першу чергу мається на увазі, що воно не повинно бути небезпечним і хімічно агресивним.

електронні приманки

Існує безліч факторів, які так чи інакше впливають на результати риболовлі. І одним з них є ризик перегодовування риби. Але з цієї проблеми з'явився чудовий вихід - активатор клювання електронний. Працює пристрій наступним чином. Його потрібно просто запустити в акваторію. Як тільки приманка опиниться у воді, вона почне клацати, вібрувати і світитися. Таким чином, електронний активатор клювання, відгуки про який в основному позитивні, впливає на зорові і слухові аналізатори потенційної здобичі. Робота пристрою ґрунтується на сприйнятливості риби до різних вібрацій. Активатор клювання, миготливий в товщі води, особливо актуальний під час нічної риболовлі або ж у водоймі з сильною течією, в якому звук і вібрація заглушуються.

Принцип роботи

Що стосується звуку, то електронний активатор клювання - для карася, ляща і навіть на сома, - видає сигнали тільки з низькою частотою. У каламутній воді такі акустичні хвилі бувають особливо ефективними. Поширюється звуковий сигнал даного пристрою в прісній воді - на дев'ятсот, а в морській - на тисячу сто метрів. Вібрація ж, вироблена активатором, впливає в основному на «бічну лінію» видобутку. Приманка, утворюючи електромагнітний сигнал, таким чином подразнює нервові закінчення підводних мешканців. Всі ці фактори разом і привертають риб.

Активатор для карася

Цей представник сімейства коропових вважається однією з найпоширеніших риб в нашій країні. Здавалося б, немає нічого простіше упіймання карася. Але це думка вельми суб'єктивне. Карась вважається дуже примхливою рибою. Бувають періоди, коли він відмовляється клювати навіть на свої улюблені наживки. Ось чому активатор клювання для карася - досить актуальне питання при риболовлі. Цього карпового обов'язково потрібно підгодовувати, щоб він швидше знайшов запропоновану наживку. При цьому активатор клювання для карася, як вважають професійні рибалки, не повинен бути в своєму складі таких складних, як, наприклад, його аналог для ляща.

Взагалі гастрономічні смаки цієї риби змінюються дуже часто. Навіть протягом години карась може віддати перевагу кілька різних насадок. Тому, вирушаючи на полювання, рибалка повинен бути готовий до змінюється апетиту видобутку.

Улюблені карасем активатори

Різні добавки, які стимулюють клювання риби, вже давно використовуються нашими рибалками. Починаючи з традиційних для цього представника коропових запахів, таких як часник, аніс, ванілін, конопля, рослинне масло, і закінчуючи найскладнішими «коктейлями», що виготовляються промисловим способом - все збільшує ефективність полювання.

Бажано під рукою мати різні форми приманок - як порошкоподібний активатор клювання для карася, так і рідкий. Всі вони ідеально підходять для того, щоб додавати в прикормочную суміш. Щоб самостійно виготовити активатор клювання своїми руками і знайти для карася найоптимальніший смак і запах, слід багато експериментувати.

Краща приманка

Тим, хто вирушає ловити карася на дикому водоймі, фахівці радять використовувати здебільшого натуральні стимулятори. Однак якщо в озері спостерігається сильна запрессінгованность і риби мало, до того ж вона дуже обережна, знадобиться штучне активатор клювання.

Своїми руками виготовити дану суміш може будь-хто, навіть початківець рибалка. Взагалі практично будь-який спосіб для збудження апетиту карася дає вельми хороші результати. І це підтверджує тривала практика професіоналів, які не з чуток знають, яким буває відмінний клювання цієї риби і що може його викликати.

Найбільший ефект спостерігається від вдалої комбінації. Наприклад, в промисловій підгодовування присутня невелика кількість ароматичної складової. Деякі досвідчені рибалки вважають за краще купувати тільки консервовану кукурудзу, в якій присутній запах полуниці, вважаючи, що такий склад - найкращий активатор клювання для карася.

Своїми руками

Багато експериментують з приманками, вважаючи, що суміш, виготовлена ​​власноруч, є найефективнішою, адже її склад виходить шляхом досвіду і експериментів. Деякі рибалки знаходяться в постійному пошуку. Крім того, вони, вирушаючи на водойму, мають з собою відразу кілька видів приманки, наприклад, змішаний з рослинною олією хліб або часник, розчинений в баночці з хробаками.

До речі, на думку багатьох, останній варіант - самий «правильний» активатор клювання для карася. Своїми руками виготовляючи приманку, рибалці необхідно враховувати кілька обставин: погоду, характер водойми, сезон і багато іншого, наприклад, кількість «сусідів», що сидять з вудкою неподалік.

Найбільш поширеним домашнім активатором є також гнойовий черв'як, який на деякий час поміщається в коробочку, яка містить м'яту. Так він стає не тільки «чистим», а й дуже привабливим для карася. Крім того, карась любить житнього або чорний хліб, який змішаний з одним з його улюблених ароматизаторів - часником, олією, анісом або ваніліном.

Взагалі, у цього вибагливого і полохливого представника сімейства коропових є кілька запахів, які він любить більше за інших. І в першу чергу це запах ванілі, який більше привертає маленьких і середніх за розмірами карасів. При цьому не варто дивуватися, якщо замість очікуваної здобичі на гачок попадається лящ: він любить цей активатор кльову не менше побратима.

Не менш поширеними приманки є суміші, в яких є анісова масло додано в манку або м'якуш хліба. При цьому досвідчені рибалки не радять використовувати такий активатор взимку. Великі екземпляри карася найкраще реагують на часник, а коли спостерігається дуже мляве клювання, то ефективним виходом стане використання в якості прикормки коноплю.

Якщо видобуток ховається в глибині сильно зарослого водойми, то виманити його звідти можна таким активатором, як кріп, доданий в прикормочную суміш. Непогано «працюють» і картопляні чіпси, правда, на них припливають і великі коропи.


Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ