• Tuesday May 21,2019

Дієта Малахової: обгрунтування, правила і основні принципи

Дієта Малахової є не тільки дуже результативною, а й обгрунтованою. Справа в тому, що її автор за фахом - інженер-теплоенергетик. Але протягом п'ятдесяти років вона намагалася розробити ефективну і результативну методику схуднення. Це їй вдалося. Вона змогла зв'язати професійні знання і аналогічні теплотехнічні принципи, що проходять в людському організмі. Ось на цій основі з'явилася дієта від Тетяни Малахової. Вона є унікальною методикою по спалюванню жиру, основного палива в організмі, і науково, а не теоретично доведена.

Дієта по Малахової будується на наступних обов'язкових правилах.

  • Рекомендується поєднувати фрукти і кисломолочні продукти, що мають нульову жирність.
  • Категорично заборонено суміщати високовуглецеві і жирні продукти.
  • Не можна вживати соєві продукти і продукти тваринного походження.

Крім цього, дієта Малахової має на увазі, що без постійної і напруженої внутрішньої роботи і самопереконання значущих результатів добитися не вийде. Тому автором цієї системи харчування були розроблені життєві принципи. Їх рекомендується дотримуватися всім, хто хоче мати ідеальну фігуру.

Перший принцип. Потрібно перед собою поставити чітку і однозначну мету. Для цього людина повинна відповісти на ряд питань:

  1. Чи дійсно я хочу схуднути?
  2. На що я зможу піти, щоб цього домогтися?

Дуже часто люди не готові дотримуватися правильного режиму харчування саме психологічно. Вони, або обманюють, коли говорять, що своїм тілом задоволені, або ж жадають схуднути щиро, але нічого не хочуть для цього зробити.

Другий принцип. Для досягнення реального результату необхідно визначити свій ідеал, тобто ту вагу, який хочете мати. Оскільки туманна формулювання "хочу схуднути" призведе до такого ж туманному результату.

Третій принцип. Якщо було прийнято рішення дотримуватися дієти, то своєму організму не можна давати ніяких поблажок, а категорично слідувати чітким розпорядженням. Справа в тому, що багато людей на деяких етапах можуть відійти від рекомендацій. Але потім же стверджують, що дієта не дала той результат, який очікували.

Четвертий принцип. Дієта Малахової зобов'язує записатися в спортивний зал. Причому, вік і стан здоров'я в даному випадку не можуть стати перешкодою. Оскільки завжди знайдеться заняття, починаючи від активного шейпінгу і закінчуючи йогою або ЛФК.

П'ятий принцип. Не потрібно піддаватися загальній думці, що в спортзалі можна спалити свої калорії після ситної вечері. Це не правильно. Оскільки зайві кілограми приходять з неправильним харчуванням, тому коригувати рекомендується основну причину. Відвідування спортивного залу необхідно для того, щоб "тримати" м'язи і своє тіло в тонусі.

Шостий принцип. Обов'язково відмовляємося від "чудодійних" пігулок, які обіцяють схуднення. Справа в тому, що більшість людей, які їх вживають, часто думають, що для процесу схуднення цього цілком достатньо. Тому продовжують харчуватися неправильно, а, часом, ще й більше звичайного. Вважається, що таблетки все одно "працюють". В кінцевому рахунку, вага починає "плисти" все більше і більше, оскільки обмін речовин в організмі стрімко порушується.

Тому дієта Малахової є метод, що призводить до стабілізації і поліпшенню внутрішнього стану не за рахунок "чудодійних" обіцянок. Вона дозволяє звернути увагу на систему правильного харчування, а також на те, що працювати над собою потрібно щодня, не дозволяючи організму "розслабитися", споживаючи шкідливу їжу. В цілому, автор пропонує навіть не дієту, а правильний спосіб харчування і відповідний образ думок. Так що - дерзайте.


Цікаві Статті

Типи велосипедів.  Як правильно вибрати велосипед за типом призначення?  Спортивні велосипеди: ціна.  Дитячі велосипеди

Типи велосипедів. Як правильно вибрати велосипед за типом призначення? Спортивні велосипеди: ціна. Дитячі велосипеди

Велосипеди є досить цікавими засобами пересування людини. У багатьох країнах ними користуються люди з різним грошовим достатком, і це радує. Використовуватися моделі можуть на самих різних покриттях. Таким чином, перед виробниками давно постало завдання оптимізувати конструкцію для комфортного пересування по будь-якій поверхні. Ні для кого не секрет, що розробки в

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

У німецькому футболі є не тільки зірки найвищого рівня, є там і слабші гравці, які, однак, при цьому все одно заслуговують на увагу. Наприклад, Кевін Гросскройц - досить помітна фігура в Німеччині, улюбленець уболівальників дортмундської «Боруссії», якого використовували практично на всіх можливих позиціях і продаж якого фанати керівництву не пробачать ніколи. Так, він не є зіркою першої величини, але він роботяга, який готовий зробити все, що в його силах, щоб пробитися в основу команди, за яку виступає. Отже, як же склалася спортивна кар'єра такого футболіста, як Кевін Гросскройц? Які цік

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Так вже історично склалося (спасибі радянському кінематографу), що автомат «Шмайсер», він же МР-40, став таким же невід'ємним символом «білявих бестій», як його антипод ППШ радянських воїнів-визволителів. Цей міф посилено підтримувався і культивувався протягом усіх повоєнних десятиріч. Насправді автомат «Шмайсер» ніколи не був ні наймасовішим, ні найбільш популярним з

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Усім шанувальникам футболу відомо таке ім'я, як Буряк Леонід Йосипович. Непростий і цікавий шлях пройшла ця людина. Як склалася його життя? Чого він зумів досягти? Про це і піде мова в статті. Леонід Буряк: біографія Майбутній футболіст народився 10 липня 1953 року. Громадянином якої країни є Леонід Буряк? Національність футболіста - українець

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Вибравши спінінг і підібравши до нього котушку, рибалка стикається з ще одним питанням - це вибір волосіні. Вирішити це завдання нескладно, адже на нашому ринку є величезна кількість риболовецьких виробів, і навіть самий упереджений спінінгіст зможе знайти собі відповідне. Складніше розібратися з принциповим питанням про те, яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка. Саме це питання в останні роки став одним з основних каменів спотикання у виборі спінінгів снастей. Отже, давайте розг

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Кожна людина мріє про те, щоб мати гарне і підтягнуте тіло. Особливо дівчата, для яких зовнішній вигляд і фігура мають особливе значення. Красива і спортивна дівчина завжди виглядає більш апетитно і приваблює безліч поглядів і уваги. І часто зовнішній вигляд псують відкладення в районі рук і зоні пахв. Є величезним помилкою думку тих, хто вважає, що повнота рук непомітна. Багато чоловіків звертають на це увагу, тому що ві