• Sunday May 19,2019

Секції самбо в Москві для дорослих і дітей

Самбо - абревіатура «самооборона без зброї». Назва говорить сама за себе. Цей вид боротьби навчить кожного здорової людини оборонятися при відсутності зброї. Існує в спортивному і бойовому варіантах. Розроблена як комплекс систем протистояння одному і кільком противникам в 30-ті роки минулого століття в СРСР, така боротьба поєднала в собі бойові мистецтва різних видів і народів.

У сучасному ілюзорно безпечному світі може здатися необов'язковою умовою включати в своє життя фізичну і моральну підготовку для вдосконалення навичок захисту. Ця думка помилкова! Самбо, крім уміння віртуозно відбити напад, внесе в життя позитивний настрій і прекрасний настрій.

Секції самбо в Москві

Москва - величезний мегаполіс, що нараховує безліч спортивних клубів, залів і фітнес-центрів, багато з них мають розгалужену мережу. У цих спортивних центрах жителі столиці займаються спортом, зокрема самбо. Налічується кілька сотень місць, де кожен бажаючий може відвідувати секції самбо в Москві і передмісті.

Цей вид спортивних єдиноборств крім фізичного розвитку загартовує дух, наділяючи вихованця моральної стійкістю в стресових ситуаціях, вчить постояти за себе і близьких, вирощуючи позитивні якості характеру, які допомагають прийняти правильні рішення в життя, виховує гідних членів суспільства.

Залишається лише вибрати з величезної кількості залів найкращий за вартістю, місцем розташування та професійними якостями тренерського складу.

Спортивна школа «Самбо-70»

Кожен, хто займається дотримується набір правил, встановлених в школі, і дає урочисту клятву, перш ніж почати заняття. Крім навичок самооборони в учнях виховується патріотизм, шанобливе ставлення до старшого покоління. За роки свого існування школа випустила багато гідних громадян нашої країни, які продовжують спортивну кар'єру, заробляють золоті медалі, кубки, чемпіонські звання і пояса на міжнародних змаганнях і турнірах.

У цій школі разом зі спортивними заняттями викладають загальноосвітні предмети. Проводяться внутрішньошкільні турніри, святкові концерти та інші заходи. Хлопці ходять в походи і відпочивають в літніх спортивних таборах, організованих школою.

Школа знаходиться за адресою Академіка Виноградова 4 (б), оточена станціями метро "Тропарьово", "Теплий Стан", "Коньково", "ЮЗАО". Крім метрополітену до школи можна під'їхати автобусами №№ 144, 144к, 227, 227К, 281, 388, 553; маршрутками б / н (Тропарьово - Ашан) і №58, з різних районів міста.

Центр єдиноборств "Білий Лотос"

Крім спортивних шкіл, є досить клубів в Москві з секціями самбо для дітей. Один з них - клуб "Білий Лотос". У центрі проводяться групові та індивідуальні тренування, навчально-тренувальні збори, змагання. Є можливість брати у тимчасове користування спортивний інвентар та орендувати зали. Клуб займає площу 860 кв. м., має різні добре обладнані зали з просторими роздягальнями та душовими.

У центрі прийнятна вартість річного абонемента, вона варіюється від 30 до 60 тис. Рублів, проводяться знижки для студентів і діють пільги. Знижені ціни на заняття вранці і діє система знижок по передоплаті понад місяць. Знаходиться центр на вулиці 26 Бакинських Комісарів, 5, біля станції метро "Південно-Західна" (в будівлі бізнес-центру "МГТС" вхід з торця будівлі, 4-й поверх).

Палац спорту ЦСКА

Центральний спортивний клуб армії розміщує в собі секції різних видів спорту. Тут по сусідству з єдиноборствами, зокрема, спортивними секціями самбо в Москві, розташовуються водні, ігрові, силові та гімнастичні секції. Однак головними на даному спортивному об'єкті є зали єдиноборств.

Самбо стає національним видом спорту, тому крім дитячих груп в Москві секції самбо для дорослих стають все актуальнішою, з'являється більше бажаючих займатися цим видом боротьби. У зв'язку з цим досить багато тренерів працює з дорослими, проводячи групові та індивідуальні заняття. Судячи з відгуків відвідувачів, тут сильні і грамотні в своїй справі тренери, відмінна фізична і технічна підготовка.

Знаходиться Палац спорту ЦСКА на Ленінградському просп., 39, стр. 27, САО, Хорошевський район, не далеко від вул. Авіаконструктора Мікояна, поруч зі станціями метро "Аеропорт", "Динамо", "Сокіл".

Бойове самбо

Сама система спочатку створювалася для підрозділів спеціального призначення, і вагомий внесок у розвиток цього виду спорту вніс Спиридонов, який розташовував техніку на дзю-дзюцу, англійською та французькою боксі (сават).

Мало що можна сказати про історію розвитку розділу самбо, який існував з 40-х до початку 90-х рр. під грифом «Таємно» і був відомий тільки присвяченим. Судячи з успішним показникам радянського спецназу і боїв за версією ММА, техніка рукопашного бою була на висоті.

З розвалом СРСР розсекретили і зробили доступним для населення бойове самбо. Багато відкривалося секцій бойового самбо в Москві, вже з 1994 р стали проводитися змагання. Ставши окремим видом, цей спорт обзавівся своєю певною умовами проведених змагань екіпіровкою, додалися шоломи, ударно-захватні рукавички, накладки на гомілки.

Секції бойового самбо

Мережа спортивних клубів SELFMADE набирає людей різного віку і статі, є об'єднанням клубів бойових мистецтв, в яких переважає бажання стати більш досконалим у вчинках і життя в цілому. З людьми працюють висококваліфіковані та заслужені тренери.

Зараз світ інтенсивно змінюється, стає непередбачуваним, при таких обставинах складно гідно жити, не зраджуючи своїм принципам. Тільки здоровий спосіб життя і заняття спортом можуть дати сили для гідної та ефективної життя. Займаючись в клубах мережі SELFMADE, кожен отримує можливість освоїти навички самооборони для захисту себе і своїх близьких у разі необхідності, придбати моральну стійкість в складних обставинах і стресових ситуаціях.

У кожному сезоні проводяться внутрішньомережеві турніри, на які з'їжджаються кращі бійці. Переможцям вручається кубок і грошову винагороду.

Більше 20 клубів розкидані по всьому місту, в різних регіонах, що дозволяє тренуватися всім, які відвідують секції бойового самбо в Москві, в будь-який день тижня, працюють вони в основному у вечірній час. Абонемент на місяць обходиться в залежності від віку учня та кількості занять на тиждень від 1 000 до 5 000 рублів, індивідуальні тренування - на 2 000 більше. Є можливість займатися з тренером один на один, вартість таких тренувань для людей до 18 років - 12 000, старше - 15 000 рублів. Перше тренування пробна і тому не оплачується.

Секції самбо біля метро "Братиславська"

В районі станції метро "Братиславська" в Москві секції бойового самбо посіли своє місце в що знаходяться поруч фітнес-центрах і клубах. Серед них спортивний клуб "Альфа-Будо", заснований ветеранами підрозділів антитерору "Альфа". Це клуб з просторими залами, роздягальнями та душовими. Заняття проводять майстри, відточують мистецтво бою в дії на війні, коли питання життя і смерті варто реально.

У батьків є можливість спостерігати за тренуванням дитини по монітору. Приймаються діти від 7 років. У центрі виховуються найкращі якості характеру і самодисципліна наймайстернішими методами.

Адреса клубу: вул. Люблінська, д. 159, кор. 1, біля метро "Мар'їно" або "Братиславська".

На закінчення

Всі секції самбо в Москві, навіть в одному з районів, з описом усіх переваг і недоліків в одній статті не перерахуєш. Людям властиво вибирати клуби, розташовані поруч з житлом або роботою. Але слід звернути увагу на інші факти, щоб вибір місця занять і тренера був оптимальним і заняття приносили хороший результат.


Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ