• Sunday May 19,2019

Басейн "Трудові резерви" в Нижньому Новгороді: опис, адреса, контакти та відгуки

Великі міста зазвичай представляються людям місцями можливостей, причому, неважливо яких: творчих, спортивних, кар'єрних, освітніх і т. Д. Найбільш густонаселені місця нашої країни це столиця - Москва, культурний центр - Санкт-Петербург і міста, які славляться своєю історією і мають велику територію - Ростов-на-Дону, Нижній Новгород, Казань і інші.

Спортивні заклади будуються постійно, в основному це фітнес-центри або багатофункціональні спортивні комплекси. У Нижньому Новгороді є ще і хороші басейни. "Трудові резерви" - один з них. Нижче подається загальний опис закладу, адреса, контакти та відгуки.

опис

Взагалі, басейн "Трудові резерви" є частиною спортивного комплексу. Тут є обладнаний тренажерний зал, спеціальні приміщення для аеробіки та фітнесу.

Чаша басейну велика - довжина 25 м, а в ширину поділена на 6 містких доріжок. В основному, сюди приходять люди для вільного плавання, але іноді набираються і групи з навчання техніці. Заняття проводяться для дітей від 7 років і дорослих. Вода чиста, фільтрується і обробляється дезінфікуючими засобами, нешкідливими для шкіри. Глибина змінюється від 1, 5 м до 3 м, тому школярам потрібно бути обережніше. Для запобігання нещасних випадків поруч з водою працює рятувальник.

Вартість послуг можна подивитися на сайті комплексу або по телефону. Є можливість придбати абонемент або оплатити одноразове відвідування.

Графік роботи

Клієнти басейну "Трудові резерви" цінують спорткомплекс за зручний графік роботи. По-перше, тут немає вихідних, оскільки очищення приміщень проводиться регулярно. Іноді адміністрація наполягає на санітарні дні, але таке трапляється не частіше, ніж раз в два місяці.

По-друге, відкривається центр о 7:00, а закривається о 21.00. Завдяки цьому ходити на заняття з плавання можна як вранці, так і ввечері після роботи, навчання. Розподіл груп в розкладі басейну "Трудові резерви" грамотне, що забезпечує свободу дій кожної людини.

Адреси та контакти

Місцезнаходження спортивного комплексу дуже вдале, близько до центру міста. Поруч є парк і дельфінарій, куди приходять жителі для відпочинку. Недалеко кілька продуктових магазинів, станції метро, ​​автобуси. Все, що потрібно для комфорту відвідувачів.

Адреса басейну "Трудові резерви": м Нижній Новгород, вул. Українська, 10.

Офіційного сайту у басейну немає, але на інших тематичних блогах зустрічається його опис, вказується номер телефону, адреса, години роботи. Написано детально про переваги і недоліки закладу.

Як дістатися?

Проїхати на вул. Українську в Новгороді можна по-різному. По-перше, досить дістатися до Комсомольського шосе, а там повернути в потрібний район. По-друге, тут регулярно ходить громадський транспорт, тому потрібно просто сісти на відповідний і швидко доїхати. По-третє, неподалік від спортивного комплексу є станція метро Чкаловська. Йти від неї не більше 10 хвилин.

Орієнтиром можуть служити стадіон "Локомотив" - величезна будівля, що відразу впадає в очі. "Олімпієць" - спорткомплекс, де знаходиться басейн, складається з двох корпусів, які теж видно неозброєним оком. Можна дійти до центру від парку або Дельфінарія (одна з визначних пам'яток міста).

Для власників особистого транспорту поруч зі спортивним комплексом передбачена невелика стоянка.

Відгуки

В цілому, умови басейну "Трудові резерви" оцінюються відвідувачами на міцну четвірку. Тут чисто, свіжо, вода комфортної температури і гарної якості. Роздягальні невеликі, але шафки просторі.

Ціни на абонементи і разові відвідування невисокі, тому кожен бажаючий може прийти і позайматися в своє задоволення.

Претензії, які з'являються у клієнтів, пов'язані з дрібницями. Наприклад, відсутність буфетів або продуктових і кавових автоматів, хоча наявність прописано. Найчастіше після занять хочеться перекусити, а такої можливості немає. З цього приводу і надходять скарги, можливо, питання незабаром буде вирішене.

Іноді відвідувачі не можуть знайти спільну мову з персоналом. Прибиральниці, як це іноді буває, поводяться недружелюбно і злегка хамськи, тому особливо сприйнятливі особистості йдуть з ними на конфлікт через подібні дрібниць. Навіть незважаючи на ці дрібниці, басейн "Трудові резерви" відгуки отримує в більшості позитивні.


Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ