• Tuesday May 21,2019

Тренажери для ніг, застосування тренажера для стегна

Опрацювання ніг і сідниць в тренажерному залі вважається однією з складних завдань. Групи м'язів, розташовані в цих ділянках, потребують постійного навантаження для формування красивого рельєфу. Використання тренажера для стегна допомагає в опрацюванні внутрішньої частини ноги. У комплексі з іншими навантаженнями він може дати хороший результат.

універсальні тренажери

Говорити про ефективність можна в разі використання тренажера разом з іншими варіантами навантажень. Гарні для опрацювання м'язів ніг будуть кардіотренажери, оскільки їх основна мета - спалювання жирових запасів і підтяжка шкіри.

Ці пристосування можна поєднувати в різних типах навантажень і з мінливою інтенсивністю. Вони цілеспрямовано діють на групи м'язів і стегон, створюючи потрібну напругу. Використання декількох силових тренажерів недоречно, оскільки вони прокачують м'язи і викликають ріст м'язової тканини. Кардіотренажери надають аеробне дію на організм і сприяють зміцненню серцево-судинної системи з активізацією обміну речовин і спалюванням підшкірного жиру.

Список популярних пристроїв

У рейтинг відомих тренажерів включені: степпери, велотренажери, бігові доріжки, тренажери для стегна, гребні тренажери і еліпсоїди. Використання хоча б одного з них може дати хороший результат, якщо виконувати навантаження систематично з обважнювачами.

Гідність пристосувань в їх компактності і можливості використання не тільки в спортзалах, але і в домашніх умовах. Виконання кардіонагрузок допомагає тримати організм в тонусі і формувати струнку фігуру.

Без загального розігріву м'язів займатися фізичними навантаженнями немає сенсу, оскільки м'язи не будуть активно працювати. Тренажер для стегна використовується відразу після бігу або заняття на орбітрек. Робити на ньому потрібно кілька підходів для посилення результату.

Тренажери допомагають тримати м'язи в тонусі і при цьому створюють м'язовий атлас. Навіть початківцям спортсменам, які планують займатися силовими видами спорту, треба подбати про те, щоб м'язи ніг були досить опрацьованими і витривалими, оскільки все навантаження проходить саме через низ корпусу, незалежно від виду тренування і використовуваних елементів.

Степпер і велотренажер

Міні-степпер (тренажер) займає мало місця і, завдяки компактності, часто використовується в домашніх умовах. Амплітуда рухів на ньому невелика, але цільова. Навантаження падає на ікри і передню частину стегна за рахунок підйомів на платформі. Степпер є симулятором ходьби по сходах, повністю повторюючи ефективні прості рухи.

За годину ходьби на степпере можна спалити до 300 калорій, а активне заняття на ньому регулярно - допомагає зробити стегна стрункими і підтягнутими. До недоліків тренажера відноситься можливість тренувати тільки нижні частини ніг.

Що стосується велотренажера, то він може принести користь після 45 хвилин активного заняття. Плюс в тому, що можна тренуватися не щодня, а три-чотири рази на тиждень. Цього достатньо для активного навантаження не тільки на ноги, але і живіт і сідничні м'язи (із застосуванням сильного нахилу тіла вперед).

Бігова доріжка і еліпсоїд

Принцип дії заснований на повторенні природних рухів. Завдяки можливості прискорення темпу бігу і збільшення нахилу можна домогтися спалювання більшої кількості калорій. Це кращий тренажер для сідниць і стегон. Бігова доріжка включається в комплекс кардіонагрузок, займатися на ній потрібно перед початком виконання будь-якого типу програм.

Еліпсоїд імітує рухи лижника, при цьому рухи ногами трохи витягнуті і за формою нагадують еліпс. Популярність тренажеру принесла універсальність. Він може опрацьовувати м'язи литок, задньої і передньої частини стегна і групи сідничних м'язів. Це хороша альтернатива біговій доріжці. Пристрій також має ускладнення в плані навантаження і може призводити до більшого спалюванню калорій.

Разом з використанням тренажера для стегон збільшується ефективність виконання. Він має мінімальну кількість протипоказань, займатися на ньому можуть люди різних вагових категорій.

альтернативні варіанти

Про те, який тренажер для стегон і сідниць краще, часто дискутують фахівці. Але тут немає єдиної правильної відповіді, адже кожен призначається для опрацювання окремої групи м'язів. Тому важливо їх комплексне використання.

Крім габаритних, типу домашнього тренажера для всіх груп м'язів, можуть застосовуватися і більш компактні види. Це хула-хуп, роликовий тренажер (завдяки йому тіло отримує потрібну навантаження і розтяжку), диск здоров'я (допомагає пропрацювати боки і зону сідниць).

Плюс компактних тренажерів не тільки в їх мобільності, але і у вартісних показниках. Хоча ефективність впливу на м'язи висока, необхідно комплексне регулярне застосування і поєднання з іншими варіантами опрацювання м'язового атласу. Для стрункості ніг треба використовувати тренажер для стегна, завдяки розгинати рухам опрацьовується внутрішня частина.

Поради фахівців

Займатися на тренажерах треба після кардионагрузки. Її виконання гарантує підвищення м'язової активності і тонусу м'яких тканин. Без попереднього розігріву починати заняття не варто. Якщо тренування комплексна, опрацювання ніг треба робити відразу після кардиоупражнений на початку заняття.

Виконувати навантаження можна, і не відвідуючи тренажерного залу. У цьому допоможе домашній тренажер для всіх груп м'язів. Він включає в себе можливість виконання базових навантажень на різних елементах пристрою.


Цікаві Статті

Типи велосипедів.  Як правильно вибрати велосипед за типом призначення?  Спортивні велосипеди: ціна.  Дитячі велосипеди

Типи велосипедів. Як правильно вибрати велосипед за типом призначення? Спортивні велосипеди: ціна. Дитячі велосипеди

Велосипеди є досить цікавими засобами пересування людини. У багатьох країнах ними користуються люди з різним грошовим достатком, і це радує. Використовуватися моделі можуть на самих різних покриттях. Таким чином, перед виробниками давно постало завдання оптимізувати конструкцію для комфортного пересування по будь-якій поверхні. Ні для кого не секрет, що розробки в

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

У німецькому футболі є не тільки зірки найвищого рівня, є там і слабші гравці, які, однак, при цьому все одно заслуговують на увагу. Наприклад, Кевін Гросскройц - досить помітна фігура в Німеччині, улюбленець уболівальників дортмундської «Боруссії», якого використовували практично на всіх можливих позиціях і продаж якого фанати керівництву не пробачать ніколи. Так, він не є зіркою першої величини, але він роботяга, який готовий зробити все, що в його силах, щоб пробитися в основу команди, за яку виступає. Отже, як же склалася спортивна кар'єра такого футболіста, як Кевін Гросскройц? Які цік

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Так вже історично склалося (спасибі радянському кінематографу), що автомат «Шмайсер», він же МР-40, став таким же невід'ємним символом «білявих бестій», як його антипод ППШ радянських воїнів-визволителів. Цей міф посилено підтримувався і культивувався протягом усіх повоєнних десятиріч. Насправді автомат «Шмайсер» ніколи не був ні наймасовішим, ні найбільш популярним з

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Усім шанувальникам футболу відомо таке ім'я, як Буряк Леонід Йосипович. Непростий і цікавий шлях пройшла ця людина. Як склалася його життя? Чого він зумів досягти? Про це і піде мова в статті. Леонід Буряк: біографія Майбутній футболіст народився 10 липня 1953 року. Громадянином якої країни є Леонід Буряк? Національність футболіста - українець

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Вибравши спінінг і підібравши до нього котушку, рибалка стикається з ще одним питанням - це вибір волосіні. Вирішити це завдання нескладно, адже на нашому ринку є величезна кількість риболовецьких виробів, і навіть самий упереджений спінінгіст зможе знайти собі відповідне. Складніше розібратися з принциповим питанням про те, яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка. Саме це питання в останні роки став одним з основних каменів спотикання у виборі спінінгів снастей. Отже, давайте розг

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Кожна людина мріє про те, щоб мати гарне і підтягнуте тіло. Особливо дівчата, для яких зовнішній вигляд і фігура мають особливе значення. Красива і спортивна дівчина завжди виглядає більш апетитно і приваблює безліч поглядів і уваги. І часто зовнішній вигляд псують відкладення в районі рук і зоні пахв. Є величезним помилкою думку тих, хто вважає, що повнота рук непомітна. Багато чоловіків звертають на це увагу, тому що ві