• Tuesday May 21,2019

Стероїд - це ... Нарощування м'язової маси

Всі бачили величезних «качків», які мають просто неймовірний розмір м'язів. З одного боку, вони викликають захоплення, а з іншого - багато питань про те, як їм вдалося досягти цього, які харчові добавки вживали, а також використовували стероїди або інші речовини для швидкого нарощування м'язової маси чи ні. Після прочитання цієї статті ви зможете відповісти собі на питання: «Стероїд - це що і навіщо його застосовують?»

У тренуваннях настає застій росту м'язів

Коли новачок тільки починає займатися в тренажерному залі, він хоче якомога швидше стати схожим на чоловіка з кам'яним і потужним тілом. З моменту першого тренування тіло дає більшу віддачу від тренувань: швидко ростуть робочі ваги, з'являється гарна фігура, спалюється зайву вагу. У якийсь момент прогрес припиняється. Виною тому може бути безліч факторів: неправильне харчування, поганий сон, невдалі тренувальні програми, перетренированность і інші.

У процесі набуття досвіду спортсмен поступово виправляє зазначені вище недоліки своєму спортивному житті, результати знову починають рости вгору, але вже не з такою швидкістю, як з перших днів відвідування тренувального залу. Поступово досягається пік форми, і щоб поліпшити будь-якої результат у вправі, доводиться ще більш ретельно займатися, і то не завжди вдається це зробити.

Ті люди, які займаються не заради високих досягнень світу бодібілдингу, на цьому етапі зупиняються і просто починають працювати над естетичністю свого тіла, прорисовуючи лінії між м'язами і прибираючи надлишки жирових відкладень, тобто працюють над «якістю» тіла.

Але як бути тим, хто хоче виглядати як монстри, які видом своїх м'язів наводять жах звичайних людей? Відповіддю може бути використання стероїдів.

Допомагають подолати генетичний бар'єр зростання м'язової маси

Стероїд - це свого роду прискорювач зростання м'язової маси, який допомагає збільшити віддачу від кожного тренування, а також скоротити час відновлення м'язів.

У світі існує дуже багато різних міфів про таких препаратах. Лише деякі спортсмени можуть сказати чесно про те, що вони використовують щось ще, крім спортивного харчування. Але якщо порівняти учасників змагань по натуральному бодібілдингу та тими спортсменами, які беруть участь, наприклад, у конкурсі Містер Олімпія, то різниця в наявності.

У тілі будь-якої людини генами закладено інформацію про те, наскільки великим можна бути, тренуючись і ведучи здоровий спосіб життя. Вище цієї межі простими способами піднятися неможливо. З цієї точки зору стероїд - це спосіб подолати генетично закладену в тілі планку м'язового розвитку.

На що впливають стероїди?

В першу чергу вони впливають на гормональний фон в тілі людини. Для того щоб допомогти організму перевершити свій природний бар'єр, необхідно простимулювати надлишковий ріст чоловічих статевих гормонів. Головний з них в чоловічому організмі, який виробляється в найбільшому обсязі, - це тестостерон, який також називають «основний андроген». Спортивне харчування, яке відноситься до простих харчовим добавкам, здатне тільки збагатити білком, вуглеводами, вітамінами, мінералами, креатином, але не здатне вплинути на гормональний фон в необхідній мірі.

А для того щоб м'язи придбали сверхоб'ёми, необхідно дати їм потужний поштовх. Для цього необхідно вплинути на власний андроген. Спортивне харчування у вигляді протеїнових коктейлів, вуглеводних батончиків, предтренніков може тільки допомогти організму отримати більшу віддачу після тренувань і посприяти швидшому відновленню, але тільки в тій мірі, наскільки це можна природними способами.

При збільшенні кількості тестостерону буде спостерігатися приріст м'язової маси, який неможливий, якщо використовувати тільки натуральну їжу. І це дозволить вийти на новий рівень з великими обсягами.

Які бувають види стероїдів?

Сам Арнольд Шварценеггер, відомий бодібілдер, неодноразово зізнавався, що використовував стероїди для досягнення своїх результатів. Він говорив, що тоді вони не були забороненим препаратом і їх застосовували практично всі атлети.

Анаболічні стероїди найчастіше скорочено називають анаболіки. Стероїди впливають на тестостерон і дигідротестостерон. У процесі їх використання прискорюється синтез білка.

Найпопулярнішими можна назвати наступні стероїди: тестостерон, метандростенолон, оралтуринабол, станазолол, метенолона енантат, оксіметонол.

Легальні стероїди на території РФ?

Використовуючи стероїди, препарати яких досить поширені, але є нелегальними на території РФ (з 2003 року), спортсмени досягають видимих ​​результатів у бодібілдингу за досить короткий термін. Ту м'язову масу, яку раніше спортсмени розвивали за десять років, сучасні атлети можуть придбати за рік-два активних тренувань, застосовуючи сучасні препарати.

У сучасній медицині стероїд - це засіб порятунку для людей, які мають смертельну брак ваги. Наприклад, після виходу з багатомісячної коми або після складної операції. Деякі з них можна купити в аптеці, але ніхто не продасть їх міцному і здоровому на вигляд людині без відповідного рецепту.

Щоб купити стероїди, спортсмени користуються чорним ринком, але там на препарати ніхто гарантій не дає, і чергова покупка може виявитися просто підробкою, що завдасть тільки шкоди здоров'ю.

Перед використанням необхідно точно для себе вирішити, що без них не обійтися!

Нарощування м'язової маси понад генетичного стелі без використання стероїдів неможливо, але необхідно задуматися, чи точно це потрібно, так як застосування таких препаратів може відбитися на подальшому житті і вплинути не кращим чином на здоров'я атлета.

Можна проконсультуватися з тренером, з лікарем на предмет, чи можна вам це робити, а також дізнатися, які наслідки і побічні ефекти можливі. Не потрібно забувати про те, що спорт призначений покращувати здоров'я людини, а не чинити шкідливий вплив на його життя.


Цікаві Статті

Типи велосипедів.  Як правильно вибрати велосипед за типом призначення?  Спортивні велосипеди: ціна.  Дитячі велосипеди

Типи велосипедів. Як правильно вибрати велосипед за типом призначення? Спортивні велосипеди: ціна. Дитячі велосипеди

Велосипеди є досить цікавими засобами пересування людини. У багатьох країнах ними користуються люди з різним грошовим достатком, і це радує. Використовуватися моделі можуть на самих різних покриттях. Таким чином, перед виробниками давно постало завдання оптимізувати конструкцію для комфортного пересування по будь-якій поверхні. Ні для кого не секрет, що розробки в

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

Німецький футболіст Кевін Гросскройц: біографія, рейтинг і цікаві факти

У німецькому футболі є не тільки зірки найвищого рівня, є там і слабші гравці, які, однак, при цьому все одно заслуговують на увагу. Наприклад, Кевін Гросскройц - досить помітна фігура в Німеччині, улюбленець уболівальників дортмундської «Боруссії», якого використовували практично на всіх можливих позиціях і продаж якого фанати керівництву не пробачать ніколи. Так, він не є зіркою першої величини, але він роботяга, який готовий зробити все, що в його силах, щоб пробитися в основу команди, за яку виступає. Отже, як же склалася спортивна кар'єра такого футболіста, як Кевін Гросскройц? Які цік

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Автомат "Шмайсер" - зброя східного походу

Так вже історично склалося (спасибі радянському кінематографу), що автомат «Шмайсер», він же МР-40, став таким же невід'ємним символом «білявих бестій», як його антипод ППШ радянських воїнів-визволителів. Цей міф посилено підтримувався і культивувався протягом усіх повоєнних десятиріч. Насправді автомат «Шмайсер» ніколи не був ні наймасовішим, ні найбільш популярним з

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Леонід Буряк: біографія, фото, національність, сім'я, дружина

Усім шанувальникам футболу відомо таке ім'я, як Буряк Леонід Йосипович. Непростий і цікавий шлях пройшла ця людина. Як склалася його життя? Чого він зумів досягти? Про це і піде мова в статті. Леонід Буряк: біографія Майбутній футболіст народився 10 липня 1953 року. Громадянином якої країни є Леонід Буряк? Національність футболіста - українець

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка?

Вибравши спінінг і підібравши до нього котушку, рибалка стикається з ще одним питанням - це вибір волосіні. Вирішити це завдання нескладно, адже на нашому ринку є величезна кількість риболовецьких виробів, і навіть самий упереджений спінінгіст зможе знайти собі відповідне. Складніше розібратися з принциповим питанням про те, яка волосінь краще для спінінга: мононить або плетінка. Саме це питання в останні роки став одним з основних каменів спотикання у виборі спінінгів снастей. Отже, давайте розг

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Як прибрати жир з пахв: вправи і дієта

Кожна людина мріє про те, щоб мати гарне і підтягнуте тіло. Особливо дівчата, для яких зовнішній вигляд і фігура мають особливе значення. Красива і спортивна дівчина завжди виглядає більш апетитно і приваблює безліч поглядів і уваги. І часто зовнішній вигляд псують відкладення в районі рук і зоні пахв. Є величезним помилкою думку тих, хто вважає, що повнота рук непомітна. Багато чоловіків звертають на це увагу, тому що ві