• Monday April 22,2019

Об'ємні грудні. Суперсети на грудні м'язи

Ви довго і наполегливо тренуєтеся, але результат не вражає? Бажаєте зробити свої грудні об'ємними і сухими? Вихід є, і це суперсет для грудних м'язів! Завдяки використанню суперсетів в програмі тренувань ваші грудні м'язи знайдуть ідеальну форму.

Рішення для прогресу

Використовувати супермережу в своїх програмах тренувань рекомендують найвідоміші, які досягли великого результату в бодібілдингу, професіонали. Саме такий метод тренування забезпечує швидкий приріст сухої м'язової маси, зменшує жировий прошарок між м'язами і шкірою. Завдяки всьому цьому ваші м'язи набувають небувалий рельєф і красу.

Що таке суперсет?

Суперсет - це комбінація з двох вправ, які виконуються без паузи. Такий вид тренування забезпечує високу інтенсивність, завдяки чому витрачається велика кількість калорій, спалюється жир і м'язи в величезному темпі набувають обсяг. У цьому матеріалі ми розглянемо види суперсетів для грудних м'язів для чоловіків. Як правило, тренувальна програма з використанням такого виду тренування планується на кілька місяців застосування по 2-4 рази на тиждень. Після закінчення даного циклу тренувань у спортсмена утворюється суха м'язова маса грудних м'язів з мінімальною жировим прошарком. Груди придбає красиву форму, стає рельєфною і привабливою.

Тренувальні програми зазвичай складаються з декількох суперсетів. Вправи виконуються одне за іншим, без перепочинку. Пауза між суперсетами становить до 3 хвилин.

Приклади суперсетів на грудні м'язи

1) Жим лежачи + розведення гантелей. 4 повтору.

Жим - 8 повторень. Використовуваний вага вище робочого. Вага зберігається до кінця тренування.

Техніка виконання.

Для максимальної опрацювання і розриву м'язових волокон необхідно загострити свою увагу на опусканні штанги до грудей, а не на підйомі. Завдяки цьому методу ви максимально задієте м'язи грудей, тим самим забезпечите їм максимальне зростання.

Розведення - 12 повторень. Застосовується робоча вага. В останньому суперсеті вага той же, що і в першому.

Техніка виконання.

При виконанні розведення гантелей необхідно відчути сам процес, визначити найбільш підходящу нижню точку розтяжки, виконувати вправу максимально комфортно для себе. При з'єднанні гантелей у верхній точці намагайтеся по можливості притискати ліктьові суглоби один до одного.

Даний суперсет для грудних м'язів спрямований на силову опрацювання і розтяжку середнього пучка грудних м'язів.

2) Жим лежачи на похилій лаві + жим гантелей з положення напівсидячи. 3 повтору.

Жим штанги - 15 повторень. Використовуйте комфортний для себе вагу. В останніх повтореннях необхідно досягти відчуття печіння в грудних м'язах.

Техніка виконання.

Руки на штанзі розташовані злегка ширше плечей. Плавно опустіть штангу на верхню частину грудей і так само плавно підніміть її вгору, зафіксувавши на рівні очей.

Жим гантелей - максимальна кількість повторень. Виконуємо вправу до повної відмови.

Техніка виконання суперсету на грудні м'язи.

Тіло і голова повністю стикаються з лавою, гантелі знаходяться на рівні очей, і хват рук повинен бути аналогічним хвату штанги при жимі. Руки плавно опускаються вниз перпендикулярно тілу. У нижній точці, при максимальній розтяжці, фіксуємо положення рук на 1 секунду і починаємо підйом.

3) Тренажер "Метелик" + кросовер. 3 повтору.

Зведення рук на «Метелик» - 15 повторень. Використовується робоча вага.

Техніка виконання.

Все повторення необхідно здійснювати плавними діями.

З'єднання рук в кросовері в нахилі - 15 повторень. Використовується максимально комфортний вага.

Техніка виконання.

Необхідно нахилити тіло паралельно підлозі, ноги напівзігнуті. Розтягуємо руки в кросовері до почуття максимального розтягування. Далі з'єднуємо руки в нижній точці і фіксуємо положення на 1 секунду.

Завдання цього суперсету - максимально розігріти і накачати кров'ю м'язи грудей. Зазвичай його використовують на початку тренувальної програми.

4) Віджимання на брусах + віджимання від підлоги. 4 повтору.

Віджимання на брусах - робоче кількість повторень. Намагайтеся не знижувати кількість повторень.

Техніка виконання.

Бажано використовувати широкі бруси, лікті не притиснуті до тіла. При виконанні повторів необхідно відчувати опрацювання грудних м'язів, а не трицепсів.

Віджимання від підлоги - робоче кількість повторень. Кількість повторень незмінно до кінця суперсету.

Техніка виконання.

При віджиманні від підлоги для опрацювання грудних м'язів потрібно розташувати руки трохи ширше ширини плечей. Плавно опускайтеся до підлоги, але не торкайтеся його, зафіксуйте положення на півсекунди. Далі повільно робіть підйом, але не піднімайтеся до кінця, руки необхідно тримати трохи зігнутими, зафіксувавши це положення на 1 секунду.

Суперсет з використанням цих вправ дозволяє добре розтягнути грудну групу м'язів, що послужить ще більшого розриву м'язових волокон, а це, відповідно, активує їх зростання.

Доповнення до тренувань

Для ще більш швидкого спалювання жирів не потрібно забувати про біг. Здійснюйте пробіжку мінімум 2-3 рази в тиждень по 20 хвилин. Вченими доведено, що після 18 хвилин помірного бігу організм людини починає активно використовувати жирові відкладення для вироблення енергії. Не забувайте також про здорове харчування і спортивні добавки.

висновок

Вище описані основні вправи для поєднання їх в суперсеті на грудні м'язи. Існує безліч варіацій поєднання. Застосувавши на практиці дану інформацію, ви зможете визначити для себе кращі супермережу для грудних м'язів. Як відомо, кожна людина володіє унікальною структурою тіла, тому необхідно відчути і проаналізувати кожен вид тренування. Саме так ви з більшою ефективністю досягнете свого результату. Експериментуйте!


Цікаві Статті

Біографія хокеїста Євгена Катічева

Біографія хокеїста Євгена Катічева

У даній статті мова піде про Російському професійному хокеїста Катічеве Євгенії Олексійовича. Він є уродженцем Челябінська і учасником клубу «Витязь». Розповідається про його біографії і спортивній кар'єрі, починаючи з ранніх років і закінчуючи сьогоденням, про всі його підйомах і падіннях, про участь в різних змаганнях і про всі клубах, за які він виступав. Фанати представленого гравця зможуть ще більше дізнатися про його життя, а інші відкриють для себе історію успіху іменитого спортсмена. Коротка біографія Євгена Катічева і загальні відомості про хокеїста Євген Олексійович Катич народивс

Виконання станової тяги: користь, можливу шкоду, правильна техніка

Виконання станової тяги: користь, можливу шкоду, правильна техніка

Виконання станової тяги - просте рішення для організації дієвих силових тренувань. Спортсмени використовують вправу для підтримки тіла в хорошій формі, прогресу атлетичних показників. Заняття сприяє активізації обмінних процесів в організмі, спалюванню підшкірного жиру, якісному засвоєнню корисних речовин. Давайте з'ясуємо, ще якась

Георге Хаджі.  Біографія Карпатського Марадони

Георге Хаджі. Біографія Карпатського Марадони

Георге Хаджі - румунський футболіст. Позиція, на якій виступав гравець, - півзахист. Хаджі названий кращим футболістом Румунії минулого століття. У 2001 році почав працювати тренером. Головна особливість гравця - приголомшливий удар. Футболістові вдавалося закручувати м'яч, який летів з незрозумілої лінії і представляв вели

Найкращі фітнес-клуби Мурманська

Найкращі фітнес-клуби Мурманська

Одного разу приходить час, коли кожен з нас хоче зайнятися спортом. Причини можуть бути абсолютно різними: бажання почати правильне життя з чистого аркуша або просто потреба терміново привести своє тіло в ідеальну форму. Найчастіше люди шукають відповідний спортивний клуб або фітнес-зал. А як же йдуть справи з фітнес-клубами в Мурманську? У цій статті складений список найкращих закладів для заняття с

Олег Нечаєв: історія кар'єри футболіста

Олег Нечаєв: історія кар'єри футболіста

Нечаєв Олег Михайлович народився 25 червня 1971 року в селі Костянтинівка в Республіці Татарстан. З юного віку він почав займатися футболом і з 17 років виступав за професійні команди. Початок кар'єри Олег Нечаєв в якості першої команди вибрав казанський "Рубін". У 1988 році виступав у другій лізі чемпіонату СРСР

Содові ванни для схуднення: відгуки лікарів - що слід знати?

Содові ванни для схуднення: відгуки лікарів - що слід знати?

Чи є ефективними содові ванни для схуднення? Відгуки лікарів різноманітні на цей рахунок. Завдяки безлічі приписаних позитивних якостей соді, цей продукт став досить популярним у використанні з метою зниження ваги. Міфи про чудодійні властивості і здатності моментально спалювати жир, змушують безліч жінок експериментувати з цим далеко не безпечним продуктом, не замислюючись про наслідки. Сод