• Wednesday June 26,2019

Об'ємні грудні. Суперсети на грудні м'язи

Ви довго і наполегливо тренуєтеся, але результат не вражає? Бажаєте зробити свої грудні об'ємними і сухими? Вихід є, і це суперсет для грудних м'язів! Завдяки використанню суперсетів в програмі тренувань ваші грудні м'язи знайдуть ідеальну форму.

Рішення для прогресу

Використовувати супермережу в своїх програмах тренувань рекомендують найвідоміші, які досягли великого результату в бодібілдингу, професіонали. Саме такий метод тренування забезпечує швидкий приріст сухої м'язової маси, зменшує жировий прошарок між м'язами і шкірою. Завдяки всьому цьому ваші м'язи набувають небувалий рельєф і красу.

Що таке суперсет?

Суперсет - це комбінація з двох вправ, які виконуються без паузи. Такий вид тренування забезпечує високу інтенсивність, завдяки чому витрачається велика кількість калорій, спалюється жир і м'язи в величезному темпі набувають обсяг. У цьому матеріалі ми розглянемо види суперсетів для грудних м'язів для чоловіків. Як правило, тренувальна програма з використанням такого виду тренування планується на кілька місяців застосування по 2-4 рази на тиждень. Після закінчення даного циклу тренувань у спортсмена утворюється суха м'язова маса грудних м'язів з мінімальною жировим прошарком. Груди придбає красиву форму, стає рельєфною і привабливою.

Тренувальні програми зазвичай складаються з декількох суперсетів. Вправи виконуються одне за іншим, без перепочинку. Пауза між суперсетами становить до 3 хвилин.

Приклади суперсетів на грудні м'язи

1) Жим лежачи + розведення гантелей. 4 повтору.

Жим - 8 повторень. Використовуваний вага вище робочого. Вага зберігається до кінця тренування.

Техніка виконання.

Для максимальної опрацювання і розриву м'язових волокон необхідно загострити свою увагу на опусканні штанги до грудей, а не на підйомі. Завдяки цьому методу ви максимально задієте м'язи грудей, тим самим забезпечите їм максимальне зростання.

Розведення - 12 повторень. Застосовується робоча вага. В останньому суперсеті вага той же, що і в першому.

Техніка виконання.

При виконанні розведення гантелей необхідно відчути сам процес, визначити найбільш підходящу нижню точку розтяжки, виконувати вправу максимально комфортно для себе. При з'єднанні гантелей у верхній точці намагайтеся по можливості притискати ліктьові суглоби один до одного.

Даний суперсет для грудних м'язів спрямований на силову опрацювання і розтяжку середнього пучка грудних м'язів.

2) Жим лежачи на похилій лаві + жим гантелей з положення напівсидячи. 3 повтору.

Жим штанги - 15 повторень. Використовуйте комфортний для себе вагу. В останніх повтореннях необхідно досягти відчуття печіння в грудних м'язах.

Техніка виконання.

Руки на штанзі розташовані злегка ширше плечей. Плавно опустіть штангу на верхню частину грудей і так само плавно підніміть її вгору, зафіксувавши на рівні очей.

Жим гантелей - максимальна кількість повторень. Виконуємо вправу до повної відмови.

Техніка виконання суперсету на грудні м'язи.

Тіло і голова повністю стикаються з лавою, гантелі знаходяться на рівні очей, і хват рук повинен бути аналогічним хвату штанги при жимі. Руки плавно опускаються вниз перпендикулярно тілу. У нижній точці, при максимальній розтяжці, фіксуємо положення рук на 1 секунду і починаємо підйом.

3) Тренажер "Метелик" + кросовер. 3 повтору.

Зведення рук на «Метелик» - 15 повторень. Використовується робоча вага.

Техніка виконання.

Все повторення необхідно здійснювати плавними діями.

З'єднання рук в кросовері в нахилі - 15 повторень. Використовується максимально комфортний вага.

Техніка виконання.

Необхідно нахилити тіло паралельно підлозі, ноги напівзігнуті. Розтягуємо руки в кросовері до почуття максимального розтягування. Далі з'єднуємо руки в нижній точці і фіксуємо положення на 1 секунду.

Завдання цього суперсету - максимально розігріти і накачати кров'ю м'язи грудей. Зазвичай його використовують на початку тренувальної програми.

4) Віджимання на брусах + віджимання від підлоги. 4 повтору.

Віджимання на брусах - робоче кількість повторень. Намагайтеся не знижувати кількість повторень.

Техніка виконання.

Бажано використовувати широкі бруси, лікті не притиснуті до тіла. При виконанні повторів необхідно відчувати опрацювання грудних м'язів, а не трицепсів.

Віджимання від підлоги - робоче кількість повторень. Кількість повторень незмінно до кінця суперсету.

Техніка виконання.

При віджиманні від підлоги для опрацювання грудних м'язів потрібно розташувати руки трохи ширше ширини плечей. Плавно опускайтеся до підлоги, але не торкайтеся його, зафіксуйте положення на півсекунди. Далі повільно робіть підйом, але не піднімайтеся до кінця, руки необхідно тримати трохи зігнутими, зафіксувавши це положення на 1 секунду.

Суперсет з використанням цих вправ дозволяє добре розтягнути грудну групу м'язів, що послужить ще більшого розриву м'язових волокон, а це, відповідно, активує їх зростання.

Доповнення до тренувань

Для ще більш швидкого спалювання жирів не потрібно забувати про біг. Здійснюйте пробіжку мінімум 2-3 рази в тиждень по 20 хвилин. Вченими доведено, що після 18 хвилин помірного бігу організм людини починає активно використовувати жирові відкладення для вироблення енергії. Не забувайте також про здорове харчування і спортивні добавки.

висновок

Вище описані основні вправи для поєднання їх в суперсеті на грудні м'язи. Існує безліч варіацій поєднання. Застосувавши на практиці дану інформацію, ви зможете визначити для себе кращі супермережу для грудних м'язів. Як відомо, кожна людина володіє унікальною структурою тіла, тому необхідно відчути і проаналізувати кожен вид тренування. Саме так ви з більшою ефективністю досягнете свого результату. Експериментуйте!


Цікаві Статті

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО: від Олімпійських ігор до змішаних боїв

Бен АСКРО - дворазовий чемпіон Національної атлетичної асоціації, ще до участі в Олімпійських іграх у 2008 році встиг зарекомендувати себе як талановитий спортсмен у змаганнях з вільної боротьби. Медалі на Олімпіаді він не отримав, проте його перехід у 2009 році в професійні змагання зі змішаних єдиноборств ознаменував прихід одного з найбільш високорів

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Футбол або хокей - що краще для спорту?

Як футбольні, так і хокейні фанати готові з піною у рота доводити, що вони вболівають за найкращу гру, наводячи при цьому безліч аргументів. Але складно неупереджено і однозначно відповісти на питання: футбол або хокей, що краще? Спочатку потрібно порівняти два види спорту по користі і небезпеки для людини, доступності, витрат, популярності та іншими критеріями. І лише потім можна зробити більш-менш ґрунтовні ви

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко: кар'єра футболіста (воротар)

Давид Юрченко - російський професійний футболіст, який виступає в якості воротаря в ФК «Тосно». Серед його спортивних досягнень можна виділити наступне: чемпіон російської Футбольної Національної ліги 2012 (у складі Саранська «Мордовії»). Серед індивідуальних нагород голкіпера можна відзначити, що його оголошували кращим гравцем місяця в сезоні 2014/15, а згодом кращим гравцем клубу за підсумками сезону (в період виступів за «Уфу»

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Басейни в Кожухова - "Альбатрос" і Sportown

Плавання - дуже популярний вид спорту. Адже вода благотворно впливає на весь організм: додає силу, свіжість, красу і здоров'я. Басейни в Кожухова дуже популярні серед населення. Під час тренувань у воді знімається напруга, стрес і поліпшується настрій. Плавати в них можна і взимку, і влітку. Для занять у воді практично

Що таке каток?  відпочиваємо активно

Що таке каток? відпочиваємо активно

Прихід зими вносить свої поправки в проведення дозвілля. Сніг і мороз нагадують любителям зимового відпочинку про прихованих санках, лижах, ковзанах і другом інвентарі. Де краще кататися на ковзанах? Якщо для катання на санках або лижах досить невеликого спуску, то ковзани вимагають наявності і спеціального

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Дієта балерин для схуднення: раціон дня, відгуки, результати

Фігура балерини приваблює своєю витонченістю, проте не всі представниці цієї професії мають природну стрункістю. Багато з них прикладають масу зусиль, які полягають не тільки в постійних тренуваннях, а й в спеціальному раціоні. Його називають дієтою балерин. Для кого-то вона може здатися жорсткою, хоча включає виключно корисні продукти. суть дієти В основу системи схуднення входить складання раціону, який базуєтьс