• Friday July 19,2019

"Рідкісні Лайт": відгуки тих, що худнуть і лікарів

Кожна жінка, яка страждає від проблем із зайвою вагою, мріє побачити на вагах помітно менші цифри. І чого тільки вони не роблять - голодні дієти, що не приносять організму нічого корисного, різні таблетки з сумнівним ефектом. Крім того, після їх прийому маса починає знову збільшуватися.

В останні роки ринок індустрії схуднення пропонує для цих цілей БАДи - біологічно активні добавки, що допомагають, за словами виробників, швидко схуднути. Одним з таких препаратів є «Рідкісні Лайт». Відгуки покупців про нього викликають непідробний інтерес. У статті спробуємо розібратися, що це за засіб і який надає ефект.

Зона ризику і причини

Перш, ніж почати розмову про препарат, варто визначити проблеми, які призводять до виникнення зайвої ваги, і тих, хто знаходиться в зоні ризику.

А проблеми такі:

 1. Повільний від природи або порушений в силу будь-яких причин обмін речовин або короткострокові жорсткі дієти можуть давати поступове збільшення ваги за тривалий період часу. Ризик таких станів зростає після досягнення тридцятирічного віку. Рішення - фізичні навантаження, збалансоване харчування.
 2. Зайва вага може з'явитися після прийому ряду лікарських препаратів. Про доцільність їх скасування приймає рішення тільки лікар.
 3. Підвищення ваги виникає в результаті набряклих процесів і скупчення рідини в жировій тканині тіла. Допоможуть фізичні тренування і режим.
 4. Вікове збільшення маси тіла викликають гормональні зміни в організмі жінок, починаючи з сорокарічного віку. Допомогою стане здоровий спортивний спосіб життя і дробове харчування.
 5. Причиною зайвої ваги можуть також служити захворювання щитовидної залози, нирок або печінки. Людям з гіпертонією, діабетом, гепатитом потрібно систематично показуватися лікареві.

З метою профілактики або допомоги при лікуванні різних станів, що викликають неконтрольоване підвищення маси тіла, фахівці радять застосовувати різні біологічно активні добавки, в тому числі відзначають у відгуках худнуть «Рідкісні Лайт». Посилена формула препарату особливо краща, за їхніми словами, і діє кілька швидше.

Що таке БАДи і для чого потрібні

Біологічно активними добавками (скорочена абревіатура - БАД) називаються спеціально підібрані склади біологічно активних речовин. Вони не є ліками, призначаються для безпосереднього прийому з їжею і є додатковим джерелом вітамінів, мінералів, мікроелементів.

Крім того, вони є речовинами, які прискорюють певні функції в організмі, діючи при цьому м'яко і поступово. Ефект досягається тим, що добавки впливають не на наслідок, а на причину проблеми. Відгуки про «Рідкісні Лайт» підтверджують така дія препарату.

Більшість традиційних лікарських препаратів пригнічують, а не виліковують проблему, надають їй хронічний характер. Тоді як добавки при тривалому прийомі вирівнюють в організмі обмінні процеси і фізичні цикли. В результаті цього настає одужання.

БАДи також можна розглядати в якості профілактичних заходів для стабілізації роботи органів і систем людського тіла. Люди, які мріють схуднути, незмінно обмежують себе в прийомі їжі, ніж зменшують доступ необхідних речовин, завдаючи шкоди організму. Ось їх-то теж допомагають заповнити біодобавки.

склад речовини

Ця добавка з'явилася в дві тисячі десятому році і моментально викликала інтерес у безлічі людей.

Засіб продається у всіх аптеках і відпускається без рецепта. Це - капсули з желатинової оболонкою і доданої в неї водою, гліцерином і лимонною кислотою.

Кожна капсула містить кон'югованих лінолеву кислоту в кількості п'ятисот міліграмів - основний активний інгредієнт таблеток для схуднення «Рідкісні Лайт» (відгуки про дію цієї речовини, по більшій мірі, позитивні), а також вітамін Е.

Засіб однаково підходить людям обох статей.

Згідно з рекомендаціями, прийом препарату:

 • спалює жир;
 • не дозволяє утворюватися новим жировим депо;
 • підвищує тонус м'язів.

Властивості основних компонентів

Основним активним складовим продукту «Рідкісні Лайт» є кон'юговані лінолева кислота (КЛК), що відноситься до невирабативаемим самостійно людським організмом незамінним поліненасичених жирних кислот.

Речовина отримують, використовуючи в якості сировини продукти тваринного походження - рибу, молочні продукти, червоне м'ясо. Проблема в тому, що необхідну кількість кислоти не завжди можна отримати з їжею. Адже сучасні тварини вирощуються на штучних кормах, а не на природних пасовищах, від чого залежить обсяг синтезу лінолевої кислоти. Тому компенсувати її недостачу повинні харчові добавки, до яких відноситься «Рідкісні Лайт», і відгуки лікарів це підтверджують.

Властивості кон'югованої лінолевої кислоти:

 • потужна стимуляція імунної системи;
 • є антиканцерогенними і антиоксидантом;
 • прискорення обмінних процесів і метаболізму;
 • уповільнення процесів відкладення жирів і активізація ферментів для їх переробки;
 • збільшення м'язової маси в процесі спортивних занять;
 • зниження рівня холестерину;
 • зменшення ризику розвитку алергії.

Відповідно до опису в інструкції по застосуванню «Рідкісні Лайт» (відгуки лікарів відзначають вдалу комбінацію інгредієнтів), другим компанентом добавки є вітамін Е, який захищає клітини від непотрібних окислювальних процесів.

Його властивості:

 • захист еритроцитів;
 • стимуляція транспортування кисню до клітин і тканин;
 • запобігання розвитку атеросклерозу судин;
 • позитивний вплив на процеси згортання крові;
 • захист від утворення тромбів;
 • поліпшення стану шкірних покривів, волосся і нігтів;
 • загальне омолодження організму.

Правила прийому

Відгуки про формулу «Рідкісні Лайт» підтверджують, що цей препарат буде корисний не тільки для видалення зайвих кілограмів, але і як додаткова добавка при лікуванні ендокринних захворювань і порушень функцій імунної системи, шлункових і кишкових проблем, запальних процесів, а також для профілактики атеросклеротичних змін судин. При цьому оптимальне дозування індивідуальна для кожного і повинна визначатися лікарем.

Згідно з інструкцією і відгуками, «Рідкісні Лайт» приймається курсами, кількість яких розраховується, виходячи з початкових показників ваги і мети схуднення. Тривалість одного курсу становить два місяці, а перерва - тридцять днів.

Прийом двох капсул здійснюється три рази на добу одночасно з їжею. Збільшувати дозування фахівці не рекомендують - максимальна добова доза повинна дорівнювати шести таблеткам.

Необхідні умови використання «Рідкісні Лайт»

Відгуки тих, що худнуть говорять про те, що для отримання необхідного ефекту від використання препарату недостатньо просто приймати його. Потрібно дотримуватися деяких умов під час проходження курсу.

Такими є:

 1. Обов'язковий відмова від прийому алкогольних напоїв - вони знищують дію препарату.
 2. Дотримання правил раціонального харчування - забороняється голодувати або, навпаки, переїдати. Приймати їжу слід від чотирьох до п'яти разів на день зменшеними вполовину порціями.
 3. Харчування має бути збалансованим з оптимальним співвідношенням змісту в працях мікроелементів, білків, вуглеводів і жирів для підтримки правильного обміну речовин.
 4. З раціону повинна бути виключена їжа швидкого приготування і напівфабрикати, солодощі, страви з додаванням жиру і висококалорійних соусів.
 5. Протягом курсу необхідно щодня випивати приблизно два літри негазованої чистої води. Сюди не включається вживання рідких страв.
 6. Обов'язкові заняття не морив спортом - швидка ходьба, танці, аеробіка, плавання або легкий біг.

Чітке дотримання даними вказівками з прийому «Рідкісні Лайт» (відгуки тих, що худнуть повністю підтверджують цей факт) дозволяє досягти максимального ефекту.

Посилена формула препарату

Індустрія з виробництва засобів для схуднення не варто на місці, розробляються нові засоби або поліпшуються вже існуючі. Не минула ця доля і цей продукт.

Виробниками створена різновид препарату - «Рідкісні Лайт. Посилена Формула ». Відгуки тих, хто відчув його дію на собі, свідчать про його ефективність.

Основним активним складовим цього немедикаментозного засоби зроблена мікрокристалічна целюлоза (МКЦ), завдання якої - контроль над апетитом і його зниження. Завдяки цьому коригуються харчові звички, і закріплюється досягнутий результат.

По одній капсулі раз на добу зі склянкою води в однаковий час - такими є умови прийому «Рідкісні Лайта. Посиленою Формули ».

Відгуки тих, що худнуть з цим препаратом досить оптимістичні. Користувачі стверджують, що в результаті застосування відзначають дійсне зниження ваги, поліпшення загального самопочуття і тонусу.

Побічні ефекти і протипоказання

За твердженням виробників, правильно підібрана фахівцем дозування препарату і дотримання умов прийому гарантують, що продукт не викликає побічних ефектів взагалі. Але відомі деякі випадки, коли застосування засобу провокував виникнення розладів травлення, запорів, сухості в роті, порушень сну, тахікардії, тривожних станів, підвищення артеріального тиску.

Передозування препарату викликає запаморочення, блювоту, нудоту, свербіж шкірних покривів.

Побічні ефекти виникають від прийому обох вищезазначених препаратів, особливо, як свідчать відгуки, від «Рідкісні Лайт». Посилена целюлозою формула закликає поставитися до препарату з обережністю.

Протипоказання до прийому:

 • вагітність і годування грудним молоком;
 • вік до вісімнадцяти років;
 • алергія на складові препарат інгредієнти;
 • хвороби серця, судин, печінки або нирок, що носять хронічний характер.

Вартість і аналоги препарату

Вартість «Рідкісні Лайта. Посиленою формули »варіюється від трьох тисяч двохсот до трьох тисяч шестисот рублів за упаковку з шістдесяти капсул. І в межах від однієї тисячі шестисот до однієї тисячі дев'ятисот рублів за аналогічну кількість знаходиться ціна таблеток «Рідкісні Лайт». Відгуки споживачів відзначають цілком демократичну ціну на ці препарати.

До аналогам продукту відносяться:

 • «Діетресса»;
 • «Ксенікал»;
 • «Ультра Ефект»;
 • «КЛК 1000».

Відмінності між «Рідкісні Лайт» та «Рідкісні»

Багатьох людей, які чують ці дві назви, цікавить питання: у чому їх відмінність? Пояснимо.

«Рідкісні» - це вітчизняне медикаментозне лікарський засіб для лікування трьох ступенів ожиріння, яке призначається виключно фахівцем і в аптеках продається за рецептом. Відноситься до групи психотропних препаратів. Виробляється з дві тисячі дванадцятого року. Призначається людям, які мають зайву вагу від тридцяти кілограм.

Головним інгредієнтом продукту є сибутрамін, який використовується в комплексному лікуванні ожиріння. Це - анорексигенное ліки, дією якого є посилення почуття насичення. Такий ефект досягається також через вміст у складі препарату мікрокристалічна целюлоза, яка, розбухаючи в шлунку, створює відчуття ситості.

Крім того, сибутрамін стимулює термогенез, який порушується у повних людей через проблеми з обміном речовин - людське тіло перестає витрачати для обігріву жир, а замість цього відкладає його. Препарат допомагає вирішити цю проблему.

На відміну від цього кошти, «Рідкісні Лайт» (відгуки лікарів стовідсотково підтверджують такий факт) є харчовою добавкою, що робить ці два продукти принципово різними.

Відгуки лікарів і фахівців

Багато людей довіряють порадам лікарів щодо харчових добавок. Про те, що кажуть лікарі, нижче.

Даний препарат - добавка до їжі м'якої дії. Однак приймати його все ж варто після попередньої консультації з фахівцем, щоб зайвий раз не експериментувати з організмом. Це ж стосується і «Рідкісні Лайт». Відгуки говорять про те, що в умовах помірних фізичних навантажень, збалансованого харчування і відсутність протипоказань засіб реально допомагає позбавитися від зайвої ваги, але тільки як допоміжний компонент.

Деякі фахівці висловлюють думку, що на вигляд нешкідливі БАДи можуть завдати шкоди організму. Це можуть бути порушення в роботі ендокринної та імунної системи через безконтрольного прийому таких засобів. Попередня консультація та аналізи дозволять прийняти правильне рішення.

Здатність схуднути, в основному, залежить від активного способу життя і правильного харчування. При систематичному переїданні або, навпаки, голодуванні і відсутності фізичних навантажень ніякої препарат не допоможе скинути вагу або утримати результат. А безконтрольний прийом харчових добавок призводить до порушення роботи гормональної системи.

На думку багатьох, безсумнівна користь продукту полягає в наявності вітаміну Е - антиоксиданту, що захищає організм людини від згубного впливу навколишнього середовища.

Про «Рідкісні Лайт» для схуднення: відгуки тих, що худнуть

Особливо цікаво послухати думку тих, хто вже скористався цим препаратом. А вони свідчать про наступне.

Після прийому даного засобу протягом двох курсів вдається скинути вагу до десяти кілограм. Ті, що худнуть задоволені таким результатом, але відзначають, що це відбулося одночасно зі зміною харчових звичок - вони стали регулярно і повноцінно харчуватися. Засіб не викликає побічних дій та алергічних проявів, не порушується функціонування внутрішніх органів.

Велика частина відгуків говорить про те, що, дійсно, для схуднення нарівні з прийомом препарату починали проводити комплекси нескладних фізичних вправ один-два рази на день, і це також дало певний результат. Після прийому препарату підвищувався імунітет, поліпшувалася робота шлунково-кишкового тракту.

Зниження ваги через два курсу відбулося всього на три кілограми при практично незмінному способі життя - це теж відгуки про «Рідкісні Лайт». Посилений обмін речовин, який забезпечує ця добавка, дає свої результати, але вони не будуть закріплені без роботи над своїм режимом.

Безсумнівним плюсом прийому препарату є те, що схуднення відбувається поступово, тому шкіра встигає відновлюватися і не відвисає, не виникає відчуття слабкості і голоду.

Деякі відгуки ставлять під сумнів дію цієї добавки, кажуть, що весь ефект досягається за рахунок зміни раціону і занять спортом. Але такі думки лише підтверджують той факт, що сам по собі препарат не дає результату, а лише допомагає в його досягненні паралельно з іншими засобами.

Рекомендовані продукти

При складанні списку продуктів для раціону харчування з метою схуднення фахівці рекомендують наступні: несолодкий компот із сухофруктів, гречана або рисова каша, висівки, сирі салати з моркви і буряка та інших овочів, супи з нежирного м'яса і курки, знежирені йогурти, зелений чай, відварна риба.

Цього списку цілком вистачить для складання меню з повноцінним збалансованим раціоном в розрахунку на тиждень. Щоденний прийом їжі повинен здійснюватися дрібними порціями до п'яти разів на день, а вечерю потрібно планувати за чотири години до сну.


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі