• Sunday May 19,2019

Як збільшити кисть руки тренуваннями?

Не всі чоловіки від природи мають потужну фігуру. Є люди, яких природа щедро обдарувала потужним статурою. А є ті, кому потрібна велика робота над собою, щоб виглядати мужньо. Особливо гостро для деяких представників сильної статі стоїть питання про те, як збільшити кисть руки. Потрібно відразу сказати, що чудес не буває, і якщо у вас від природи не дуже значні кисті, то ви не зможете отримати величезні руки, навіть дуже сильно працюючи над собою. Але якихось результатів, все ж, можна досягти.

Як збільшити обсяг кистей рук?

Масивності кистям помітно додають зап'ястя, їх і можна добре пропрацювати. Напевно, багато хто бачив руки людей, які багато працюють фізично. У них завжди широкі зап'ястя і масивні кисті рук. Якщо ви не плануєте влаштовуватися на якусь виснажливу посаду, типу працівника вугільної котельні, де вугілля подається вручну, то вас, швидше за все, зацікавить інше питання, яке стосується того, як збільшити кисті рук в домашніх умовах.

Фізичні вправи з навантаженнями

Звичайно, вам потрібно займатися спортом. Відмінним варіантом для цього будуть вправи з ручним кистьовим еспандером. Щоденні тренування дадуть помітний результат вже приблизно через місяць. І якщо він з'явився, то потрібно продовжувати роботу над собою, а точніше, над своїми кистями рук.

Ще одна вправа, яке допоможе вам у питанні про те, як збільшити кисть руки, - це заняття з гантелями. Вправа полягає в підніманні і опусканні гантелей на прямих витягнутих руках виключно зап'ястями рук. Це дуже ефективна вправа. Робити таку вправу варто і звичайним хватом, і зворотним.

Бажано, щоб ваші фізичні навантаження були частими (по кілька разів на тиждень) і тривалими (не менше години активних тренувань). Якщо дотримуватися такого плану роботи, то результати будуть помітні дуже скоро.

ударна тренування

Багато з нас бачили бійців різних єдиноборств і їх руки, а точніше, їх кисті. Вони потужні, тому що спортсмени дуже часто тренуються з боксерськими грушами або використовують в якості таких своїх опонентів в боях. Тобто, якщо ви шукайте відповідь на питання про те, як збільшити кисть руки, вам слід відпрацювати удар кулаком, активно займаючись в тренажерному залі з боксерськими грушами. Хороші потужні удари по снаряду зроблять ваші кисті могутніше і помітно масивніше. Для перших тренувань вам знадобиться тренер, який зможе поставити правильний удар на обидві руки.

Інші фізичні вправи

Якщо вам цих вправ мало, то можна доповнити їх підтягуванням на перекладині, роботі з гирями, а також заняттями з канатами. Остання вправа дуже ефективно вирішує проблему, як збільшити кисть руки. Ще один дієвий засіб - це спортивні кільця. Взагалі, будь-які фізичні тренування, в яких задіяні кисті рук, будуть плавно і поступово збільшувати їх.

професія

Відкладені в сторону варіанти про фізично важких професіях, все ж, не варто залишати зовсім без уваги. Адже це корисно подвійно - це і робота над своїми китицями, і заробляння коштів. Фізична праця - це важке, але благородну справу. Варто сказати, що ці вакансії не завжди погано оплачуються, іноді на таких посадах заробляють дуже пристойні гроші, на відміну від неробства і просиджування в офісі.

Підсумовуючи все вищесказане

Потрібно сказати, що питанням про те, як збільшити розмір кисті руки не варто занадто перейматися. Якщо на вашу руку можна легко купити рукавичку в магазині, то все в порядку, а ви просто зациклилися на цій темі.

Розмір кисті нічого не вирішує. Світ знає чемпіонів з боксу з невеликими за розміром кулаками, і цей же світ знає лежать в парку людей-маргіналів на землі, провідних аморальний спосіб життя, але з великими кистями. Розмір їх не є визначальним фактором для людини, але велике значення має ваш характер, здорове мислення і спортивний спосіб життя.

Все відносно, якщо вас бентежать ваші кисті в спілкуванні з протилежною статтю, то варто розуміти, що дамам подобаються спортивні сильні хлопці, а не худорляві власники потужних кистей. Але робота над собою - це завжди приємна справа. Фізична праця, який ви направите на роботу по збільшенню ваших кистей, дуже швидко зробить вас повністю фізично міцним і привабливим чоловіком.


Цікаві Статті

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Керівництво по футболу: як навчитися набивати м'яч на нозі?

Карбування м'яча - це дуже важлива вправа, яким повинен володіти кожен футболіст. Багато хто вважає, що набивати м'яч вміти не потрібно, тому що ця вправа вам не знадобиться в реальній грі. Так, дуже рідко можна побачити, щоб футболіст набивав м'яч прямо під час матчу, проте це не означає, що вам не варто звертати увагу на цю вправу.

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

Як пройшла Олімпіада 2002 року в Солт-Лейк-Сіті

У голосуванні за право проведення зимових Олімпійських ігор 2002 з великим відривом переміг місто Солт-Лейк-Сіті в американському штаті Юта. Членам МОК для виявлення переможця знадобився всього один тур, замість передбачуваних трьох. Успіх же самих ігор був не таке однозначне. У пам'яті уболівальників залишилися не тільки перемоги олімпійців. 8 лютого 2002 року XIX зимові Олімпійські Ігри відкрив президент США Джордж Б

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Кінний клуб "Ізмайлово", школа верхової їзди: адреса, відгуки

Коні - це диво-тварини, які стають для людей друзями. Більш відданого представника тваринного світу і не знайти. Кажуть, що собака - друг людини, але кінь може стати кращим другом. Це величні і в той же час граціозні тварини. Хоча вони сильні духом, але мають ніжну душу. Лише кілька хвилин достатньо побути в присутності

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Хатха-йога - це ... Хатха-йога для початківців: найперші пози

Сучасний світ сповнений стресів, хвороб, виснаження і відчуття дисбалансу. Одного разу серед щоденної метушні людина зупиняється і розуміє, що дуже вже далеко пішов від світу в душі. І тоді починаються пошуки засобу, здатного повернути відчуття щастя буття. Багато шукають знаходять вихід із ситуації в східних практиках. Йога вже д

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

Велосипедна мастило для ланцюга - яка краще

На велосипедному ринку представлено так багато видів мастила ланцюга, що виникає величезна проблема вибору. Кожен виробник твердить, що його продукт краще, а продавець намагається продати найдорожчий товар, розповідаючи про його достоїнства. У фокусі даної статті - велосипедна мастило для ланцюга велосипеда, яка вона буває, як правильно застосовується і чим відрізняється від конкурентів. Види мастил На ринках велосипедну мастило можна зустрі

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Фітнес-парк "Чемпіон", Уфа: відгуки, фото, адреса

Заняття спортом здатні змінити не тільки фігуру, але і думка людини про себе. Коли намагаєшся стежити за своєю вагою, самооцінка миттєво виростає. Добре виглядати хочеться цілий рік, тому існує нагальна потреба в фізичних навантаженнях. Кращі закладу для відмінного проведення часу - фітнес-клуби, де можна не тільки усередині позайматися, але і добре відпочити. Одне з таких місць - це фітнес-парк «Чемпіон». Уфа - місто, де розташ