• Tuesday July 16,2019

Як збільшити кисть руки тренуваннями?

Не всі чоловіки від природи мають потужну фігуру. Є люди, яких природа щедро обдарувала потужним статурою. А є ті, кому потрібна велика робота над собою, щоб виглядати мужньо. Особливо гостро для деяких представників сильної статі стоїть питання про те, як збільшити кисть руки. Потрібно відразу сказати, що чудес не буває, і якщо у вас від природи не дуже значні кисті, то ви не зможете отримати величезні руки, навіть дуже сильно працюючи над собою. Але якихось результатів, все ж, можна досягти.

Як збільшити обсяг кистей рук?

Масивності кистям помітно додають зап'ястя, їх і можна добре пропрацювати. Напевно, багато хто бачив руки людей, які багато працюють фізично. У них завжди широкі зап'ястя і масивні кисті рук. Якщо ви не плануєте влаштовуватися на якусь виснажливу посаду, типу працівника вугільної котельні, де вугілля подається вручну, то вас, швидше за все, зацікавить інше питання, яке стосується того, як збільшити кисті рук в домашніх умовах.

Фізичні вправи з навантаженнями

Звичайно, вам потрібно займатися спортом. Відмінним варіантом для цього будуть вправи з ручним кистьовим еспандером. Щоденні тренування дадуть помітний результат вже приблизно через місяць. І якщо він з'явився, то потрібно продовжувати роботу над собою, а точніше, над своїми кистями рук.

Ще одна вправа, яке допоможе вам у питанні про те, як збільшити кисть руки, - це заняття з гантелями. Вправа полягає в підніманні і опусканні гантелей на прямих витягнутих руках виключно зап'ястями рук. Це дуже ефективна вправа. Робити таку вправу варто і звичайним хватом, і зворотним.

Бажано, щоб ваші фізичні навантаження були частими (по кілька разів на тиждень) і тривалими (не менше години активних тренувань). Якщо дотримуватися такого плану роботи, то результати будуть помітні дуже скоро.

ударна тренування

Багато з нас бачили бійців різних єдиноборств і їх руки, а точніше, їх кисті. Вони потужні, тому що спортсмени дуже часто тренуються з боксерськими грушами або використовують в якості таких своїх опонентів в боях. Тобто, якщо ви шукайте відповідь на питання про те, як збільшити кисть руки, вам слід відпрацювати удар кулаком, активно займаючись в тренажерному залі з боксерськими грушами. Хороші потужні удари по снаряду зроблять ваші кисті могутніше і помітно масивніше. Для перших тренувань вам знадобиться тренер, який зможе поставити правильний удар на обидві руки.

Інші фізичні вправи

Якщо вам цих вправ мало, то можна доповнити їх підтягуванням на перекладині, роботі з гирями, а також заняттями з канатами. Остання вправа дуже ефективно вирішує проблему, як збільшити кисть руки. Ще один дієвий засіб - це спортивні кільця. Взагалі, будь-які фізичні тренування, в яких задіяні кисті рук, будуть плавно і поступово збільшувати їх.

професія

Відкладені в сторону варіанти про фізично важких професіях, все ж, не варто залишати зовсім без уваги. Адже це корисно подвійно - це і робота над своїми китицями, і заробляння коштів. Фізична праця - це важке, але благородну справу. Варто сказати, що ці вакансії не завжди погано оплачуються, іноді на таких посадах заробляють дуже пристойні гроші, на відміну від неробства і просиджування в офісі.

Підсумовуючи все вищесказане

Потрібно сказати, що питанням про те, як збільшити розмір кисті руки не варто занадто перейматися. Якщо на вашу руку можна легко купити рукавичку в магазині, то все в порядку, а ви просто зациклилися на цій темі.

Розмір кисті нічого не вирішує. Світ знає чемпіонів з боксу з невеликими за розміром кулаками, і цей же світ знає лежать в парку людей-маргіналів на землі, провідних аморальний спосіб життя, але з великими кистями. Розмір їх не є визначальним фактором для людини, але велике значення має ваш характер, здорове мислення і спортивний спосіб життя.

Все відносно, якщо вас бентежать ваші кисті в спілкуванні з протилежною статтю, то варто розуміти, що дамам подобаються спортивні сильні хлопці, а не худорляві власники потужних кистей. Але робота над собою - це завжди приємна справа. Фізична праця, який ви направите на роботу по збільшенню ваших кистей, дуже швидко зробить вас повністю фізично міцним і привабливим чоловіком.


Цікаві Статті

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Про мексиканських боксерів можна говорити багато, оскільки в цій латиноамериканській країні було, є і, швидше за все, буде безліч талантів, які своїми яскравими виступами приваблюють мільйони людей до екранів телевізорів по всьому світу. Одним з тих, хто вже закінчив свою спортивну кар'єру, але разом з тим не втратив любов публіки, є Чавес Хуліо Сезар. Про цю видатну спортсмена піде мова в даній статті. Коротка інформація про о

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Біатлон - це видовищний і дуже захоплюючий вид спорту. У ньому тісно переплелися дві дисципліни - стрілянина і лижні гонки. Можна сміливо сказати, що біатлон - це швидкість і влучність. Перший чемпіонат з цього виду спорту проходив в 1958 р, а в 1960 році він був включений в олімпійську програму. Згодом сформувалися основні принцип

"Чи не повторювати! Небезпечно!"  Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

19-річний Бабер Бабан балоч з міста Лайарі в пакистанській провінції Сінд, змушує всіх здивуватися, коли він без зусиль катається на роликових ковзанах, маневруючи під вантажівкою. Юнак старанно тренувався на нерівних дорогах свого рідного міста і, здається, досяг досконалості у своїй справі. неймовірний талант Хлопець настіль

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло народився в 1979 році в Ломбардії - області в Італії. Він є одним з кращих півзахисником в світовому футболі. Це справжній майстер в плані навісів у штрафний майданчик, виконання стандартних положень, довгих пасів, а також дальніх ударів. І це не все, що можна про нього розповісти. перші роки Автобіографія Андреа Пірло дуже багата. Почав він свою професійну кар'єру в 16 років - тоді юнак вийшов на поле в складі ФК "Брешіа"

Найбільш незвичайний спорт.  Незвичайні види спорту в світі

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Люди завжди цікавилися спортом, але мабуть через те, що популярні змагання вже неабияк набридли і побити рекорди по ним звичайні любителі не в силах, деякі починають придумувати нові змагання. Незвичайні види спорту в світі Любителі активного відпочинку постійно займаються спортом, але стандартні правила з часом починають набридати, і доводиться шук

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Щоб самостійно проводити ремонт і обслуговування велосипеда, бажано добре розбиратися в пристрої його основних ходових елементів. Одним з визначальних вузлів в системі виступає касета велосипеда. Давайте ж розберемося, що представляє собою вказаний механізм, а також з'ясуємо, як зробити його демонтаж і установку. Що являє собою задня касета велосипеда? Мех