• Tuesday June 25,2019

Нарахування очок в біатлоні: короткий опис

Кубок Світу з біатлону за своєю схемою схожий на який-небудь регулярний чемпіонат по футболу. Це змагання, що складається з декількох розкиданих по всьому сезону етапів. Переможець всього турніру визначається за найбільшою кількістю балів, набраних на всіх стартах Кубка Світу. Про те, як відбувається нарахування очок в біатлоні, і піде мова нижче.

Сила - в стабільності

Кубок Світу з біатлону проводиться з 1977 року. Спочатку для того, щоб заробити очки в свій особистий залік, потрібно було потрапити в число 25 кращих в гонці. Переможець отримував 25 очок, другий призер - 24 і т.д.

Спортсмен, який посів останнє місце в цій заліковій зоні, отримував 1 бал. Потім правила нарахування очок в біатлоні неодноразово змінювалися, поки в 2008 році не зупинилися на діючому на сьогоднішній день варіанті.

Розширилося число учасників, що мають право отримання очок. Тепер досить потрапити в число кращих сорока спортсменів. Для того щоб збільшити значимість перемоги і призових місць, збільшили нагороду за потрапляння до трійки кращих. Тріумфатор гонки отримує 60 очок, другий призер - 54, третій - 48 і т.д. Починаючи з дев'ятого місця різниця становить вже всього один бал. Нарахування очок в біатлоні за задумом організаторів турніру має привести саме до визначення найсильнішого, а не самого стабільного спортсмена.

Після закінчення сезону складаються окуляри всіх етапів, виключаючи два гірших, і визначається переможець всього Кубка Світу. Чемпіон по загальній сумі очок отримує головний приз. Кращі спортсмени в окремих видах нагороджуються малими кубками. Гонки, що проходять в рамках чемпіонату світу, також йдуть в актив спортсмену.

командний приз

Нарахування кубкових очок в біатлоні відбувається не тільки для визначення одного кращого спортсмена. Паралельно визначається країна, яка за підсумками сезону отримає Кубок націй.

Цей приз вже не так цінний, як індивідуальний Кубок Світу, і в більшій мірі важливий для визначення кількості спортсменів, яке може заявити національна команда на наступний сезон.

Нарахування очок в біатлоні для Кубка Націй відбувається по кілька іншою схемою. Серед особистих гонок в залік йдуть лише дисципліни з роздільним стартом - індивідуальна гонка і спринт. Для кожної країни підсумовуються результати трьох кращих спортсменів. Окуляри за естафетні гонки нараховуються за особливою шкалою. Переможець отримує 420 балів, другий призер - 390, третій - 360 і т.д. Команда, яка прийшла останньою, забирає всього 30 очок.

Як вже було сказано, розстановка в підсумковій таблиці Кубка Націй має значення для визначення квоти по спортсменам для кожної країни. Перші 5 кращих можуть заявляти по шість спортсменів на етапи Кубка Світу.

Мас-старт

Нарахування очок в біатлоні, що проходить в режимі реального часу на чемпіонатах світу, має значення для визначення учасників заключної гонки - мас-старту. Тренерам і спортсменам доводиться тримати в голові таблицю заліку Кубка Світу, адже 15 місць з 30 віддаються саме лідерам поточного сезону.

Решта путівок розподіляються серед спортсменів, вдало виступили на гонках поточного чемпіонату світу.

Ось і все, що стосується такого питання, як нарахування очок в біатлоні.


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон.  Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на