• Tuesday June 25,2019

Т 12 (травматичний пістолет): технічні характеристики, ціна та відгуки

Т 12 - травматичний пістолет, який випускається в Росії. Він відрізняється відсутністю штифтів і перегородок, які зазвичай є в каналі ствола. Згідно сертифікатами, це вогнепальна зброя, яке використовується для обмеженого ураження. Головне достоїнство моделі - в можливості стрільби будь-якими видами травматичних патронів.

Особливості моделі: спочатку був Т10

Grand Power T12 - це удосконалення копія пістолета Т10, який був розроблений конструктором зі Словаччини Ярославом Кураціной. Новий патрон 10х28 мм забезпечував відсутність проблем з подачею, крім того, стрілянина стала більш ефективною. Травматичний пістолет Grand Power T12 створювався для активної самооборони, коли можна застосовувати приватне модульне зброю. При цьому його функціональні можливості здатні здивувати багатьох:

 1. Пістолет може бути доповнений рядом пристосувань, оскільки у нього є спрямовуюча планка Пикатинни. Тобто користувач може легко встановити на модель лазерний цілевказівник, наприклад.
 2. Новий патрон пістолета забезпечує більш ефективну стрілянину при самообороні, тому він надійний в експлуатації.

Головним недоліком моделі Т10 було замикання патронника через його недостатньої довжини. Конструктор усунув цю проблему, створивши новий патрон - 10х28 мм. Потім був розроблений ще один патрон - 10х22Т, який міг надавати травматичну дію. Все це позначилося на тому, що травматичний пістолет Grand Power T12 став одним з найнадійніших.

пристрій автоматики

Головна особливість системи автоматики моделі Grand Power T12 - це продуманість. Для створення рами використаний поліамід, вона доповнена змінними панелями задньої частини рукоятки. Такі панелі хороші тим, що дають можливість підігнати пістолет під вимоги конкретного власника. Крім того, це збільшує ефективність ведення вогню одиночними пострілами або серійними. Травматичний пістолет Grand Power T12 - потужна зброя, яке додатково комплектується змінною панеллю.

Напрямна Пикатинни розташована в рамі із пластику - в її передній частині, а місце положення поворотної пружини - під стовбуром. Вкладиш у вигляді сталевого каркаса оснащений напрямними, на основі яких переміщається кожух-затвор. Усередині кожуха є спусковий механізм, а канал ствола має маленьким виступом - він перешкоджає стрільбі металевими кулями. Гумові кулі деформуються, а тому легко проходять через виступ.

особливості деталей

Т 12 - травматичний пістолет, деталі якого створені на основі сучасних матеріалів і технологій з урахуванням навантаження на них. Якщо на якийсь елемент доводиться занадто велике навантаження, її створюють з металу, а все полегшені деталі створені з пластика. Завдяки такому рішенню зброю стає легким і простим в експлуатації, крім того, це відбивається на зниженні вартості.

В Т 12 затвор металевий: він складається з хрому, молібдену і нікелю. Спочатку виконується фрезерування затвора, який потім загартовується. Після цього затвор цементується, оксидується і азотіруется із застосуванням сучасних технологій, зокрема Tenifer QPQ. Ця технологія використана і для виробництва кожуха-затвора, елементів ударно-спускового механізму, каркаса і стовбура. Завдяки такому покриттю Т 12 - травматичний пістолет, надійно захищений від корозії. Пластикові деталі використовуються для оснащення спусковий тяги, що направляє і спускового гачка.

Як працює пістолет?

Ударно-спусковий механізм відрізняється подвійну дію, коли курок розташовується у відкритому стані. Запобіжник зручно розташовується по обидва боки, тому зброю може експлуатуватися з будь-якого боку - лівої чи правої. Головна відмінність Grand Power T12 від Т10 - в системі фіксації запобіжника, яка стала більш продуманою. Пістолет Grand Power T12 - травматичну зброю самооборони, яке швидко приходить в готовність за допомогою звичайного спуску прапорця запобіжника в нижнє положення. Ця система не нова, оскільки вона була запропонована ще Джоном Браунінгом при розробці Colt 1911. Модель стояла на озброєнні Америки, а також використовувалася спецпідрозділами, в тому числі і в Росії.

Ємність і патрони

Ємність магазина пістолета Т12 - 17 патронів травматичної дії, які перебудовуються на один ряд при виході зі зброї. Завдяки відсутності дульной втулки у кожуха пістолет має знімну мушку - найкраще встановлювати її зі стрижнем з оптичного волокна. Її особливість в тому, що вона дає можливість швидко і надійно прицілитися і вистрілити.

Огляд від покупців

Один з популярних видів зброї на сьогоднішній день - Т 12 (травматичний пістолет). Огляд після придбання і стрільби дозволяє зробити наступні висновки. Користувачі відзначають, що модель використовує новий калібр, який від попередника мало чим відрізняється. Пістолет практично аналогічний моделі Т10 і відрізняється:

 1. Надійністю і міцністю елементів зі сталі.
 2. Ергономічністю і збалансованістю.
 3. Наявністю двосторонніх органів управління.
 4. Високою якістю обробки поверхонь.
 5. Двома магазинами, які володіють великою потенційною ємністю.
 6. Регульованим цілком.
 7. Можливістю швидкої перезарядки.
 8. Можливістю доповнення модулями.

Відмінні особливості

З іншого боку, є у моделі і ряд відмінностей. Так, Т 12 - травматичний пістолет, який відрізняється конструкцією ствола. Нова конструкція відрізняється виступом у верхній частині, після якого відразу йде гладка трубка зі збільшеним діаметром. Ще одна зміна - нова рукоятка, яка дає можливість встановити накладки різного розміру на тильну її сторону. Таке рішення сприяє тому, що рукоятка стала міцніше, випадки її поломки поодинокі.

Спеціально для Т12 були розроблені магазини, під які були придумані спеціальні патрони. Це дало можливість оснастити травматичний пістолет оригінальними магазинами від бойового К100, причому не було ніяких змін у вигляді вставок і подовжених губок. Піддалася посилення поворотна пружина, оскільки патрон використовується більш потужний.

особливості стрільби

Звичайно, головне при виборі будь-якої зброї - його технічна характеристика. Травматичний пістолет Т 12 у випробуваннях показав себе надійним і безпечним. За першого пострілу зрозуміло, що модель має серйозний калібр. При цьому користувачі відзначають, що він став показувати віддачу. При випробуваннях використовувалися патрони 10х28. При визначенні купчастості стрільби вона велася серіями - по 5 пострілів на відстані 10 метрів в стандартні мішені. Кучність стрільби, згідно з відгуками, гідна. При тестуванні темпової стрільби Т12 показав, що в порівнянні з попередніми моделями ця більш керована і комфортна.

ТТХ пістолета

Тактико-технічні характеристики травматичного пістолета Т12 показують, що перед нами надійне і безпечне в експлуатації пристрій. За час пристрілки його довелося чистити тільки один раз, а серед поломок в рідкісних випадках зустрічається необхідність заміни засувки магазина і спусковий скоби, яка може вийти з ладу через недбале поводження з моделлю.

Таким чином, користувачі говорять про те, що даний травматичний пістолет - це зброя високої якості, яке показує відмінну купчастість, високу дульну енергію, збалансованість, керованість. У разі необхідності Т12 може використовуватися в якості вогнепальної зброї на дистанції максимум до 10 метрів.

газові пістолети

Газовий пістолет "Форт 12Т" - це травматика калібру 9 мм. Пістолет відрізняється невеликою вагою, плоскою формою, тому його можна використовувати для прихованого зберігання навіть в літню пору. Якщо пара витків пружини знята, то в магазин можуть поміститися до 15 патронів. Це самозарядна пристрій, який дозволяє вразити суперника на відстані до 50 м. Модель працює на принципі вільного затвора і має надійну систему запобіжників. Додатково комплектується лазерним целеуказателем, а також пристроєм для зниження рівня звуку пострілу.

Травматичний пістолет "Форт 12Т" до моменту своєї появи на ринку Росії був поза конкуренцією. Правда, модель не могла задовольнити вимоги всіх користувачів, оскільки володіла слабким стволом. Однак завдяки поступовому накопиченню досвіду якість збірки зброї покращився. НВО "Форт" має достатні потужності і сучасним устаткуванням, завдяки чому на сьогоднішній день ведеться виробництво цих якісних виробів.

Конструктивні особливості "Форт Т12"

В основі ударно-спускового механізму лежить УСП моделей CZ-75 і CZ-83. Завдяки цьому стріляти можна як з зведеного курка, так і взводом. Запобіжник прапорця розташовується зліва, при цьому він блокує відразу ряд елементів - затвор, шептало і курок. Для створення пістолета використана збройова сталь, що позначається на великому запасі міцності. Як заявлено виробником, пристрій може виробляти до 50000 пострілів.

Засувка розташовується біля основи спусковий скоби, а після того, як витрачаються всі патрони, пістолет перекладається на затворну затримку. Завдяки такій конструктивній особливості перезарядка швидка при зміні магазину, а якщо врахувати його місткість, то скорострільність також підвищується. Крім автоматичного запобіжника пістолет оснащений різними засобами безпеки: за допомогою роз'єднувача блокується спускова тяга, яка запобігає можливому постріл. Рукоятка має середніми розмірами, що зручно для руки і дозволяє швидко і точно вести стрілянину.

Пістолет працює наступним чином: при пострілі на дно гільзи впливають порохові гази під тиском, затвор відкочується назад, внаслідок чого куля залишає гільзу і просувається по ствольної каналу вперед. Після того як отстрелян останній патрон, затвор утримується в задньому положенні спеціальної затримкою. Для стрільби потрібно використовувати патрони марки "Терен-ЗФ", проте можливо застосовувати патрони інших марок, головне, щоб підходив калібр. Завдяки гладкому хромованому стовбура з чекових звуженням кучність стрільби підвищується.

Сучасні пістолети "Форт Т12" виробляються в різних модифікаціях - від простого чорного до оброблених нікелем. Багаторічна експлуатація цих виробів підтверджує, що вони надійні і безпечні. Не випадково ці пристрої широко використовуються на багатьох навчальних стендах при навчанні студентів в різних вузах.

Що з цінами?

Один з популярних видів зброї сьогодні - травматичний пістолет Т 12. Ціна різних моделей різна: так, модель Grand Power Т12 обійдеться приблизно в 51000-60000 рублів, а газовий пристрій "Форт" на російському ринку знайти важко.

Пістолет Т12 - це зброя, яка відрізняється виробництвом на сучасному обладнанні з використанням якісних і перевірених часом матеріалів. Завдяки доступній ціні, малій масі, необтяжливою носіння і практичності травматичний пістолет Grand Power T12 користується великою популярністю у покупців. Це найкраща новинка серед засобів самооборони, які створювалися на основі бойових зразків. А широкий вибір патронів дозволяє підібрати те, що підходить під вимоги конкретного власника.

Відгуки власників цього пістолета сходяться в одному: пристрій надійне і безпечне, а в порівнянні з попередньою моделлю Т10 - ще й досконале. Продумана система затвора в поєднанні зі зручною конструкцією ствола дозволила поліпшити купчастість стрільби та зробити її більш ефективною.


Цікаві Статті

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Огляд велосипеда Stels Navigator 400

Активний спосіб життя як ніколи в моді. Якщо більше часу приділяти прогулянкам на свіжому повітрі і правильно харчуватися, то це принесе велику користь вашому організму. Завдяки велосипеду можна не тільки розважитися всією сім'єю, але і підтримувати свою фізичну форму. Цей транспорт підвищує тонус, а тако

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Захист коліна: призначення, різновиди, особливості вибору

Безсумнівно, заняття спортом приносить неоціненну користь для організму. Однак в ході регулярних тренувань нерідко трапляються травми. Уникнути неприємностей при отриманні ударів або при наявності підвищених навантажень на ноги дозволяє захист гомілки і коліна. функції наколінників Які завдання повинна виконувати захист колін? Розглянуті засоби використовуються не тільки для гасіння ударних навантажень, запобігання ушкоджень, але також для обмеження рухливості суглобів. Наприклад,

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Автомат Томсона - зброя гангстерів, що застосовується збройними силами багатьох країн

Винахід американського полковника ось уже багато років є одним з улюблених видів зброї багатьох людей. З історичних джерел відомо, що знаменитий на весь світ гангстер Аль-Капоне вбив свого боса, використовуючи автомат Томсона. У той час кожна мафіозна угруповання набувала Томмі-Гани. За допомогою них гангстери постійно розстрілювали своїх конкурентів і ворогів. У 1919 році з'явився перший зразок, який був пр

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Майбутні зірки в танцях на льоду Олена Ільїних та Руслан Жіганшін

Сьогодні пара Олена Ільїних та Руслан Жіганшін - одна з найкрасивіших професійних пар у фігурному катанні. Як хлопці знайшли один одного, які їхні сьогоднішні успіхи? Фігуристка Олена Ільїних Уродженка Казахстану, Олена народилася в 1994 році. Її льодова епопея почалася з чотирирічного віку, коли бабус

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Вправи для внутрішньої сторони стегон. Комплекс вправ для схуднення і підтяжки м'язів внутрішньої частини стегна

Хто з дівчат в гонитві за привабливою зовнішністю і ідеальною фігурою не займався складним питанням, як прибрати жир з внутрішньої сторони стегон, який як страшний сон переслідує майже всіх представниць прекрасної статі, особливо, після "зимової сплячки"? Якщо ви з їх числа - не біда! Поєднання ефективних фізичних навантажень з правильним харчуванням надасть на ваш організм загальне оздоровчий вплив і допоможе зміцнити й підтягти верхню частину ніг з внутрішньої

Кращі вправи для худих ніг

Кращі вправи для худих ніг

Красиві ноги дівчат - предмет обожнювання чоловіків і заздрості подруг. Будь-яка з нас мріє про таких і часом безуспішно бореться з їх повнотою. А якщо все навпаки? У вас дуже худі ноги - що робити? Здавалося б, що за проблема - адже набрати вагу завжди набагато простіше, ніж скинути. Дівчата - володарки худеньких, не надто красивих ніжок, починають на