• Friday July 19,2019

Як позбутися від жиру? Що потрібно робити?

Багатьох чоловіків хвилює питання про те, як позбутися від жиру на спині і животі. Це природно. Але найчастіше людина сама доводить себе до такого стану, коли його черево буквально висить над підлогою. З іншого боку, похвально, що чоловік все-таки хоче бути красивим і робить щось для цього. Правда, є і такі випадки, що підвищена вага викликаний хронічним захворюванням, тоді краще звернутися до лікаря. Отже, як позбутися від жиру на животі?

Для того щоб скинути кілька кілограмів, потрібно стежити за собою кожен день: правильно харчуватися, займатися спортом.

Складіть власний план

Щоб простіше орієнтуватися в часі і порівнювати свої показники, потрібно скласти для себе план, прочитавши який, ви побачите, яких успіхів досягли. Наприклад, після регулярних занять протягом місяця у вас вже будуть непогані результати, це ви зможете зрозуміти, заглянувши в особистий щоденник.

  • Важливо пройти обстеження, перед тим як починати тренування. Перестрахуйтеся і отримаєте підтвердження лікаря, що вам можна займатися. Розкажіть йому про свої проблеми і болях (якщо такі є). Після цього доктор дасть свої коментарі з цього приводу.

  • Знайдіть для себе особистісну мотивацію. Необхідно, щоб вас щось рухало до поставленої мети. Адже якщо у вас її не буде, то ви не примусите встати себе рано вранці і піти на тренування.
  • Купуйте спеціальний прилад, який вимірює пульс. Знайти його можна в аптеці або в спеціальних магазинах для спортсменів. Без нього починати тренування не варто, тому що люди з ожирінням страждають від підвищеного тиску, і, щоб не отримати травму, потрібно постійно стежити за ним.

І все-таки, як швидко позбутися від жиру на животі?

  • Зрозуміло, що тільки за допомогою фізичного навантаження можна утримувати своє тіло в порядку. Саме тому необхідно відвідувати спортивний зал.
  • Чоловікам з великою вагою рекомендують кругову тренування. За допомогою неї ви будете містити серцево-судинну систему в порядку, а тіло в тонусі. Складіть для себе програму, в яку включите вправи на великі м'язи: груди, ноги, спину і прес. Виконуючи їх, використовуйте маленький вага, але робіть часті повторення.
  • Щоб не шукати відповіді на запитання про те, як позбутися від жиру, підвищуйте інтенсивність вправ на кожному занятті. Якщо не знаєте, як це зробити, то зверніться до тренера, він обов'язково вам допоможе. Зрозуміло, що спалювати жир можна і без тренажерного залу, використовуючи замість цього ранкові та вечірні пробіжки, скакалку, домашні тренажери. Об'єднує ці вправи велика інтенсивність.

харчування

  • Головним чином, потрібно стежити за своїм харчуванням, воно повинно бути збалансованим і містити легкі продукти. Не можна вживати в їжу картоплю фрі, білий хліб, картопля.

  • Чи не вдавайтеся до різних дієт, які пропонують скинути жир. Особливо ігноруйте ідеї, в яких вам пропонується сидіти на одній воді.
  • Потрібно вимірювати свій успіх. Якщо вам здається, що ви досягли позитивних результатів, відразу ж перевірте це. Підсумок - відмінна мотивація! Важливо вимірювати свій прогрес не в кілограмах, а в сантиметрах.

Отже, тепер ви знаєте, як позбутися від жиру. Вам залишається тільки дотримуватися всіх правил, викладені вище. Успіхів!


Цікаві Статті

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні: особливості, цікаві факти та відгуки

Риболовля на Десні є досить популярним заняттям серед жителів Росії і туристів. Протяжність річки становить понад тисячу кілометрів, а її води багаті різноманітними видами риб. Хоча така рибалка має і свої особливості, без дотримання яких очікувати великого улову не доведеться. Про те, як рибалити на Десні в різних регіона

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Пастки для риби своїми руками: особливості, види та рекомендації

Для лову риби винайдено чимало пристосувань. Був час, коли її ловили руками і з застосуванням кістяних гарпунів. Сьогодні використовують мережі і різні вудлища. Судячи з численних відгуків, досить ефективними при лові риби є пастки. Як стверджують фахівці, їх стали використовувати набагато раніше, ніж інші рибальські снасті. Незважаючи на те що на прилавках спеціалізованих магазинів є великий асортимент фірмових пристосу

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

Як зробити груди пружною в домашніх умовах: вправи, фото

У певний момент кожна жінка стикається з тим, що її груди втрачає колишню форму. Шкіра при цьому стає менш пружною і виглядає розтягнуто. Причин виникнення такого явища досить багато, і вік у цьому питанні не завжди стає вирішальним фактором. Повернути грудей колишній обсяг можна за допомогою пластичних операцій. Але не кожна представниця слабкої статі вирішиться на такі радикальні способи. До того ж вартість даного методу дуже висока.

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

Як прибрати жир з лобка: вправи для чоловіків і жінок

У сучасному світі багато хто намагається вести здоровий спосіб життя і прагнуть зробити своє тіло красивим. Для цього чоловіки і жінки правильно харчуються, займаються спортом, дотримуються дієт, проявляють щоденну активність. У плані схуднення людина хоче позбутися від жиру абсолютно у всіх місцях, але виконуються вправи приносять результат не повністю на всьому тілі. А відбувається так тому, що фітнес-програми б

Російський баскетболіст Сергій Моня

Російський баскетболіст Сергій Моня

Сергій Моня - один з найвідоміших баскетболістів Росії. Природжений лідер, який прекрасно володіє баскетбольними навичками, а також незамінна душа компанії. Чемпіон Європи 2007 року, багаторазовий призер чемпіонату Росії, ПБЛ і Ліги ВТБ в складі безлічі команд ... Регалії і гідності цього чудового гравця можна перераховувати дуже довго. Зараз ми розповімо вам, хто ж такий Сергій Моня і як він став легендою російського баскетболу. Дитинство майбутнього чемпіона Сергій Оле

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Воробйов: біографія, спортивні досягнення, фото

Аркадій Микитович Воробйов (1924-2012) - радянський важкоатлет, письменник, вчений. Любителі спорту добре знають ім'я цієї людини: професора, доктора медичних наук, учасника трьох олімпіад, заслуженого тренера СРСР та заслуженого майстра спорту СРСР. Таких видатних результатів вдавалося досягти далеко не кожному спортсмену. Воробйов Аркадій Микитович: біографія радянського важкоатлета Аркадій - виходець із селянської родини, шанованої в окрузі