• Tuesday July 16,2019

Пневматичні гвинтівки Hatsan. Характеристики та модифікації

Пневматичні гвинтівки Hatsan з'явилися на ринку порівняно недавно, проте вже встигли полюбитися професійним спортсменам, мисливцям і звичайним любителям стрілянини з пневматики. Багато в чому цьому вони зобов'язані своєю величезною потужністю.

Звичайно, у цих гвинтівок чимало суперників, які належать до того ж класу. В першу чергу це знаменитий Gamo Hunter 1250, хоча крім нього існують і інші пневматичні гвинтівки. Hatsan вигідно відрізняється від своїх побратимів більшою довжиною ствола (а значить, і більшою забійних кулі), меншою вагою і, що важливо, відносно невисокою ціною.

До безперечних достоїнств гвинтівки можна віднести і багато інших її характеристики - наприклад, ергономічну форму приклада з щокою "Монте Карло», неслизьку рукоять з насічками, місце для локалізації оптичного прицілу, передбачене на корпусі.

Технічні характеристики:

 1. Загальна довжина - 1, 255 м, довжина ствола - 0, 51 м.
 2. Калібр - 4, 5.
 3. Вага гвинтівки 3, 650 кг.
 4. Нарізний тип ствола.

Пневматичні гвинтівки Hatsan оснащені запобіжником (курковим, автоматичним). Тип пневматики - пружинно-поршневої. Взвод здійснюється переломом стовбура. Є відкритий приціл, який можна регулювати по горизонталі і вертикалі, підтягуючи або послаблюючи мікрометричні гвинти.
Пневматичні гвинтівки Hatsan випускаються в декількох модифікаціях. Відрізняються вони один від одного в основному виконанням прикладів.

Найбільш поширена звичайна гвинтівка Hatsan 125 класичного чорного кольору з пластиковим прикладом. У моделі MW він виконаний з натурального цільного дерева (горіх «Magic Wood»).

Пневматична гвинтівка Hatsan 125 Camo забезпечена пластиковим прикладом забарвлення «Камуфляж лісової»

У моделі TH він відрізняється ергономічністю і наявністю отвори для пальця. Виготовлений приклад може бути з чорного або камуфльованого пластика або горіха. Вважається, що саме ця форма найбільш зручна для стрільби.

Гвинтівка розбирається. Для цього потрібно знати алгоритм дій і дотримуватися кількох простих правил:

 • викрутити 5 гвинтів, що кріплять ложе, і від'єднати останнім;
 • відкрутити вісь запобіжника;
 • викрутити гвинт, що фіксує спусковий механізм;
 • зняти пружинку запобіжника;
 • виштовхнути вісь шептала;
 • витягти штифт задника;
 • видалити поршень і пружину.

Однак при розбиранні слід пам'ятати, що розібрати гвинтівку набагато простіше, ніж зібрати. При складанні можуть виникнути складності з пружиною. Її зворотне стискання може зажадати використання спеціального інструменту або маленьких лещат.

Завдяки легкості, зручності і потужності, Hatsan 125 може стати відмінним вибором для спортивної стрільби, полювання або просто для розваг. Фахівці відзначають, що вона добре підходить для полювання на качку, фазана і іншу великого птаха.

Про те, що собою являє пневматична гвинтівка Hatsan 125, відгуки розповідають досить докладно. Якщо вас цікавить ця зброя, то найкраще поспілкуватися з його власниками. Вони є і найбільш повно зможуть розповісти про переваги і недоліки цих пневматичних гвинтівок.


Цікаві Статті

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Мексиканський боксер-професіонал Чавес Хуліо Сезар: біографія, фото

Про мексиканських боксерів можна говорити багато, оскільки в цій латиноамериканській країні було, є і, швидше за все, буде безліч талантів, які своїми яскравими виступами приваблюють мільйони людей до екранів телевізорів по всьому світу. Одним з тих, хто вже закінчив свою спортивну кар'єру, але разом з тим не втратив любов публіки, є Чавес Хуліо Сезар. Про цю видатну спортсмена піде мова в даній статті. Коротка інформація про о

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Пасьют в біатлоні - це що таке?

Біатлон - це видовищний і дуже захоплюючий вид спорту. У ньому тісно переплелися дві дисципліни - стрілянина і лижні гонки. Можна сміливо сказати, що біатлон - це швидкість і влучність. Перший чемпіонат з цього виду спорту проходив в 1958 р, а в 1960 році він був включений в олімпійську програму. Згодом сформувалися основні принцип

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

"Чи не повторювати! Небезпечно!" Неймовірні трюки пакистанця на роликах набирають популярності в Мережі (відео)

19-річний Бабер Бабан балоч з міста Лайарі в пакистанській провінції Сінд, змушує всіх здивуватися, коли він без зусиль катається на роликових ковзанах, маневруючи під вантажівкою. Юнак старанно тренувався на нерівних дорогах свого рідного міста і, здається, досяг досконалості у своїй справі. неймовірний талант Хлопець настіль

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло - біографія футбольного маестро

Андреа Пірло народився в 1979 році в Ломбардії - області в Італії. Він є одним з кращих півзахисником в світовому футболі. Це справжній майстер в плані навісів у штрафний майданчик, виконання стандартних положень, довгих пасів, а також дальніх ударів. І це не все, що можна про нього розповісти. перші роки Автобіографія Андреа Пірло дуже багата. Почав він свою професійну кар'єру в 16 років - тоді юнак вийшов на поле в складі ФК "Брешіа"

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Найбільш незвичайний спорт. Незвичайні види спорту в світі

Люди завжди цікавилися спортом, але мабуть через те, що популярні змагання вже неабияк набридли і побити рекорди по ним звичайні любителі не в силах, деякі починають придумувати нові змагання. Незвичайні види спорту в світі Любителі активного відпочинку постійно займаються спортом, але стандартні правила з часом починають набридати, і доводиться шук

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Задня касета велосипеда: опис, особливості ремонту та заміни

Щоб самостійно проводити ремонт і обслуговування велосипеда, бажано добре розбиратися в пристрої його основних ходових елементів. Одним з визначальних вузлів в системі виступає касета велосипеда. Давайте ж розберемося, що представляє собою вказаний механізм, а також з'ясуємо, як зробити його демонтаж і установку. Що являє собою задня касета велосипеда? Мех